0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Добро утро Джам,

току що се включих с скормно дарение, но попаднах на този анонс малко случайно (щото чета неща малко по-горе от листата).

Предложение към модераторите, ако смятат че е подходящо - Може ли този анонс да се прати автоматично като лично съобщение до всички членове в форума. Колкото повече гластност, толкова по-добре.

Нека да направим една супер щастлива Коледа за някое момиче с колкото и скромни да бъдат нашите дарения.

Ако 500 момичета четат този форум този уикенд, и всички имат възможност да датат по 5лв - то 2500 за първата късметлийка даже ще бъдат събрани ОЩЕ ТОЗИ УИКЕНД!

Колко хубаво би било. 5 лева не са нищо, но и за много хора не са толкова непосилни. Пеипал и кредитна карта...супер опции...става толкова лесно..

Нека разгледаме такава алтернатива - наместо кафе и чиизкейк в мола с приятелка, нека поканим приятелката в къщи, направим крем карамел - продуктите няма да са повече от 5лева - а  другите спестени 5 ги даряваме за да направим Коледата на 1 момиче по хубава!

След като ги дарим, можем спокойно да си хапваме крем карамела, мислейки че сме направили едно благородно дело, сме погълнали по-малко химия, и сме избегнали риска от купуване на нещо което не е толкова необходимо но изкушително ни намига от витрината ! Хей, и пак не жертваме хубавата компания!!

МОМИЧЕТА, моля ви, нека този уикенд да посъберем нещо!! Цел - 2500лв за един УИКЕНД!



Цел - 2500лв за един УИКЕНД! Събота 6ти-Неделя 7ми Декември! Търсят се 500 добри момичета, за набиране на 2500лв в Дарителската Кампания на Зачатие! Аз участвах и си търся съмишленички!

http://www.zachatie.org/kz2013/kz2014
И за да не сме голословни

Confirmation Number: 98F002157V410070A
Placed on Dec 5, 2014 PurposeDonation amount
Сдружение Зачатие€10.00 EUR
PayPal. Safer. Simpler. Smarter. For more information, see our Privacy Policy, User Agreement and Key Payment and Service Information.

Моля, моля, моля, отделете по 5, а ако не става - айде по 4!

Нека съберем 2500 за един уикенд! Не е невъзможно!

Хайде едно от чудесата дето стават по Коледа да е направено от нас!
Цел - 2500лв за един УИКЕНД! Събота 6ти-Неделя 7ми Декември! Търсят се 500 добри момичета, за набиране на 2500лв в Дарителската Кампания на Зачатие! Аз участвах и си търся съмишленички!

http://www.zachatie.org/kz2013/kz2014
Подкрепям! :)
И аз ще се включа, както и до сега съм го правила.

Нека всеки се включи според възможностите си! :wink:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
това с Пейпал е много удобна работа .До банка ми е трудно да стигна,но току що се възползвах от другата възможност.
<br />
Да и аз приветствам инициативата и ви поздравявам за възможността да се използва paypal. И за невежи в интернетските пазарувания е удачна.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
добра вечер, ConstantDreamer!

идеята ти е чудесна. не съм сигурна, че можем да пращаме масови съобщения, а и това би било някак в нарушение на правилата на форума.

но мисля, че твоят призив би звучал много добре и на място на страницата на Зачатие във Фейсбук.
сега това е мястото, където новините и информацията стигат най-бързо до най-много хора.
позната ли ти е страницата?

всяко споделяне дава възможност за достигане на призива до много и най-различни хора.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Дано наистина повече потребители са се включили, защото "капка по капка вир става"  :lol:

Малко оф топик, освен това не е и толкова съществено  :oops:
Имам предложение, когато се изпива банковата сметка на Зачатие да не се оставят разстояния между цифрите, защото при копиране на IBAN-а в електронното банкиране например, тези разстояния се отчитат като символи, а последните цифри се режат. Аз лично две години подред се чудя, защо не ми приемара системата IBAN-a и накрая разбира се усещам защо, ама след 2-3 опита  :oops:
т.е. не така - IBAN - BG10 FINV 9150 10BG N0JD TK
а така - BAN - BG10FINV915010BGN0JDTK
*
Смайлс, най-добре би било да се сложат и двата варианта. Води се, че едното е за хартиен формат (с разстоянията), а другото - за електронен.

И аз се включих. Вижда ми се добра идея да се сложи в подписа отдолу. Благодаря ти, constantdreamer!
« Последна редакция: Декември 07, 2014, 15:26:56 pm от blue_sky »

Смайлс, най-добре би било да се сложат и двата варианта. Води се, че едното е за хартиен формат (с разстоянията), а другото - за електронен.
Ох, това за хартиения дори не го знаех.

И друго предложение. Да се напише в материала, че физическите и юридическите лица, които правят дарението могат да ползват данъчно облекчение от 10%, тъй като Сдружение Зачатие е Юридическо лице с нестопанска цел.
Т.е. ако дарите 100 лв., 10 лв. могат да ви се върнат в края на годината (с подаването на данъчната декларация), т.е. реалният разход за дарителя е 90 лв.  Това би си струвало разбира се като усилие в случай, че някой прави по-голямо дарение.
*
Да се напише в материала, че физическите и юридическите лица, които правят дарението могат да ползват данъчно облекчение от 10%....

Болднатото не е вярно и звучи подвеждащо. Сдружението като получател на дарението няма от къде да знае дарителят какъв размер данъчно облекчение може да ползва и дали изобщо може да ползва облекчение.

По добре би било например:

"Сдружението е юридическо лице с нестопанска цел, регистрирано в Централния регистър на юридическите лица с нестопанска цел за осъществяване на общественополезна дейност и за даренията към нас може да се ползва данъчно облекчение по реда и при условията на чл. 22 от ЗДДФЛ и съответно чл. 31 от ЗКПО.

За получаване на изискуемите по закон документи за ползване на данъчно облекчение за дарения, молим обърнете се към/на..."
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
mag, благодаря!
ще предам на администратора този текст, за да го добави към раздела за дарения.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Благодаря за уточнението, Mag.
Има изключения от 10-те процента, макар и да са малко.
Съгласна съм, че трябва се каже прецизно обаче.
Аз го казах на по-простичък език за неикономисти :lol:
« Последна редакция: Декември 08, 2014, 18:24:38 pm от 47 Smiles »
*
47 Smiles, разбирам :)
но на практика такъв непрецизен текст може да създаде проблеми най-малкото защото повечето хора, независимо дали физически лица или фирмаджии, първо свършват това, което са си наумили и после отиват при специалист и казват "ай сега ми изтегли данъка, щото еди къде си така пишеше" :)
и когато специалистът им каже, че нещата не стоят точно така, стават едни неприятни ситуации

та затова ми се стори важно да се уточни :)

без да навлизам в подробности, статутът на надарения е само едно от условията за ползване на данъчно облекчение (съответно данъчно признаване на разхода), останалите са в "полето" само на дарителя
« Последна редакция: Декември 08, 2014, 18:51:29 pm от mag »
*
От къде да взема лентичката на Коледното събитие? / извинете за техническото ми невежество  :oops:/
/www.mamaibebe.com][/url]
*
От къде да взема лентичката на Коледното събитие? / извинете за техническото ми невежество  :oops:/
Заповядай, Рачо. Копирай по-долният цитат в подписа си. :D

[url=http://www.zachatie.org/kz2013/kz2014][img]http://www.zachatie.org/kz2013/kz2014/ticker.gif[/img][/url]

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
До 18ти ли е възможно даряването??? 18ти включително  :??
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
До 18ти ли е възможно даряването??? 18ти включително  :??

даряването е възможно целогодишно! а кандидатстването за тазгодишната кампания е до 18-ти включително.

Рачо, нали не си ти бременният?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Рачо, нали не си ти бременният?

Не е, ама нали трябва всичко да знаем и да следим  :lol:
*
Да,ама в анонса за кампанията,най-отдолу пише "Всички, които искат да се включат в инициативата Коледно желание и да подпомогнат семейство да се роди още едно дългоочаквано дете, могат да го направят до  18.12.2014 г. на банковата сметка на Сдружение Зачатие:", та излиза,че дарителската инициатива също приключва на тази дата/специално за "Коледно желание"/. Може и да не съм разбрал,ама и да не съм аз бременният,си имам и мои "съпътстващи ангажименти",та е възможно и да съм се объркал  :lol:. Освен това,може и да имам "коледно желания" да даря нещо и от нас.Малко ,ама от сърце. /и да си платя членския внос,де :lol:/.
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Рачо, пошегувах се за "бременния", то за нас тука ти си си човека :)

Благодаря ти, че обърна внимание на този пропуск в текста, ще го коригираме!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Няма проблем  :),но скоро навлизаме в 9ти и мен вече ме тресе треската яко :lol:. В текста наистина се разбира,че и даряването е възможно до 18ти,иначе нямаше да ви занимавам с глупави въпроси :wink:. надявам се да имаме възможността да присъстваме на коледно празненство в бъдеще. Много ви се радвам и завиждам. Приятно прекарване на всички. :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
В текста наистина се разбира,че и даряването е възможно до 18ти,иначе нямаше да ви занимавам с глупави въпроси :wink:.

Аз също се включих - скромно, но от сърце и с много надежда. Когато ходих до банката беше 15-ти, а датата за удължаване на даренията до 18-ти още не беше променена. Тогава също се чудех дали е до 15-ти включително или изключително (защото от текста, поне аз, не успях да се ориентирам), но реших да рискувам, защото много исках да дам и моята капка за морето. Е, явно си имах късмет, защото като се прибрах и като прочетох, че удължавате срока, толкова се зарадвах  :P . Стискам палчета на всички двойки, които ще успеете да зарадвате с прекрасната си инициатива.  :bighug:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
zhristozova, благодаря ти! за добрината никога няма краен срок!  :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Честито на всички спечелили от инициативата Коледно желание! През новата година да се родят много бебета и да има много щастливи родители! :)
*
И аз се присъединявам към пожеланието на Dodich. На всички двойки, Честито! Много късмет и радост през идната 2015-та година. Дано добрината на дарителите се окаже достатъчна за сбъдването на мечтите ви!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
 :youwoman:
 :bighug: :bighug: :bighug:

Много благодаря!
*
Прочетох информацията за коледното събитие. Видях и снимките във фейса /всички изглеждате прекрасно. :wink:/Честито на спечелилите и пожелавам ,късметът да бъде с тях до край :). Печелили сме няколко пъти и знам какво е чувството да хванеш приятелска ръка,протегната аз помощ, в точния момент.На ръба на финансови възможности или в края на психическите си сили,тя ти носи и искрата надежда,освен материалната помощ,без която силата и няма да е така истинска. Ще се радвам да чета за положителни резултати на печелившите /и не само за тях/ съвсем скоро. Успех! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Не мога да си събера сърцето....
Има особена енергия, когато сме заедно и насочваме мислите си в една посока!
Успех на всички участници и спечелили в Коледно желание!
Нека 2015 година е вашата година!Ще бъдете в мислите ми!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
ra40 го е казал много точно!  :D
Думи нямам, за да Ви благодаря мили хора! Радвам се, че Ви има, надявам се заедно да успеем!  :D
И аз мисля ,че ra40 е обяснил толкова точно.че все едно е в сърцето ми .Аз все още не мога да повярвам .После ,като проумях се наревах едно хубаво ,но от щастие ,защото когато в мрака видиш лъч който може да те изведе ,чувството е неописуемо .Отново огромно благодаря ,на всички ама на абсолютно всички ,които имат пръст в това Благодаря ви големи ХОРА ! :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Момичета и Рачо, обичам Ви!Благодаря ви че ви има!Аз ще чакам и ще се надявам за всяка една  от вас!Вие сте в мислите ми!
Успех!

Честито на всички спечелили! Много, много късмет ви желая!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Рачо, много точно го  описал чувството когато спечелиш. На мен преди 6 години ми даде крила.
От все сърце искам да пожелая на всички спечелили да имат моя късмет и за Коледното парти 2015 да гушкат бебоци!
Искам и аз да пожелая от все сърце късмет на спечелилите  :P
*
Благодаря за предоставената възможност,  :grouphug:
Благодарности към Сдружение Зачатие и дарителите и късмет на всички изтеглени.

Зелено, зелено, зелено проблясва,
подобно светулка ме води през мрака.
Вървя към мечтите, които ме чакат, 
с вълшебно фенерче, което не гасне.
 :youwoman:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Благодаря ви, мили приятели, не очаквах този жест, трогната съм от вашата човещина и
готовността да помагате!
Благодаря от сърце за помощта и за това, че отново ми връщате надеждата!
Щастлива съм, че съм част от Зачатие, вашето приятелство ми дава вяра и сили да продължа!

Брагодаря на всички благодетели, които подкрепиха инициативата Коледно Желание!
На всички желая весели празници и сбъдване на най-съкровените мечти!
Благодаря ви от сърце, прекрасни хора!
« Последна редакция: Декември 21, 2014, 21:50:22 pm от marsi »

*
По Коледа стават Чудеса....:-) А най-голямото Чудо се нарича Зачатие!
Мили момичета, благодаря ви от цялото си сърце, че ми върнахте надеждата!
Бъдете благословени!
На всички спечелили пожелавам успех!
Обичам ви и бъдете здрави! mc101 :thankyousign: :rainbow:
Благодаря на всички, с чиято помощ Коледното чудо стана възможно!
Вие сте част от живота ми и винаги ще имате място в сърцето ми!
Успех и щастливи мигове на спечелилите, и на благодетелите!
 :bighug:    :bighug:    :bighug:
*
Ех, толкова е хубаво, обичам ви всички :D

сега, леки организационни въпроси:
- момичетата които са спечелили парични ваучери - bisko72, mammita2012 и geko, ще ви прозвъня и по телефоните, но моля, ако някоя чете в темата да ми изпрати адрес на лично съобщение на който да изпратя договора за дарение. Договорът е в 2 екземпляра, единия за вас, другия за мен. В него трябва да попълните сметка на клиника, в която извършвате процедурата и по която като започнете ние ще преведем парите.
- на момичетата които са спечелили процедури или изследвания в клиниките им подавам имената в съответната клиника и като решите да започнете процедура е достатъчно в клиниката само да кажете че сте със спечелената процедура през Сдружение "Зачатие". Моля да се обаждате и на мен, за да имаме информация дали е използвано дарението :)

Мисля, че е това, ако се сетя за още нещо ще пиша тук :)
*
Честито на спечелилите момичета!
Искрено ви пожелавам късмета да продължи да е ваш спътник и през следващата година да се похвалите със сбъднати мечти!
Весели празници на всички!
Бъдете здрави и благословени!


Честито на спечелилите!
Дано ви е на късмет!

Насълзявам се, толкова е хубаво!
*
Момичета, нека помощта на "Зачатие" ви донесе дългоочакваното щастие! Чакам ви в най-хубавата тема със снимките на нашите хубави деца.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Моите мисли са за тези, които не спечелиха. Всеки път, при всяка благотворителна инициатива, ми се свива сърцето - нуждаещите се са толкова много, а средствата са ограничени ... Знам, че не можем да помогнем на всички, затова искам да пожелая успех и на тези, които не спечелиха. Вероятно по трудния път, но вярвам, че и вие ще стигнете мечтите си.  :balk_21:

Спечелилите, вие си знаете -   :pleasantry: и догодина на отчет в бременната тема.  :bighug:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Благодаря за подкрепата и силата,която ни даваш Мели!Благодаря за светлината по пътя,който трябва да извървим!
Пожелавам на всички здраве и благополучие!Светли празници!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Ех, толкова е хубаво, обичам ви всички :D
Мили приятели, днес с изненада разбрах, че по Коледа може да стават чудеса, когато вече бях изгубила вяра. Много благодаря за дарението, с което се надявам да сбъднем мечтата си. Много съм задължена на всички, които ни помагат в трудния път. Пожелавам ви весели празници и щастие през Новата година! :grouphug:
« Последна редакция: Декември 27, 2014, 21:02:41 pm от mammita2012 »
Здравейте мили борбени момичета.По Коледа се случи нашето чудо-Благодаря ви.Дано новата година и с вашата огромна помощ се радваме на така желаните дечица.Благодаря ви отново. :bighug:
*
Ще се радвате, няма начин, цялата тази позитивна енергия винаги е била на късмет :wink:
Здравейте мили момичета,аз вече започнах стимулация.Надявам се всичко да е ок до края и да ви се похваля с положителен тест след няколко седмици.Огромни благодарности на Зачатие,без които нямаше да започна скоро процедурата. :bighug:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
bisko72, една везничка ми дават звездите, за теб :lol:
Пожелавам ти от сърце!
bisko72, една везничка ми дават звездите, за теб :lol:
Пожелавам ти от сърце!
Благодаря ти мила,дано:-)
*
Bisko72, с теб сме!!!! :D :D Късметите на Зачатие са истински   :D. Добре го знам!  :wink: Успех! :crossfingers: :crossfingers:
/www.mamaibebe.com][/url]
Здравейте сладурки,днес ми е трети ден от трансфера на едно борбено ембрионче върнато на трети ден.Този път явно не отговарях добре на стимулацията с фостимон.Тръгнаха шест фоликули и изкарахме само три яйцеклетки,от които се оплодиха две и едната е дефектирала веднага.Според доки хормоните бяха перфектни...Дано това малко ембрионче е моето желано бебче. :P
« Последна редакция: Февруари 22, 2015, 11:52:11 am от bisko72 »
Bisko72, стискам палци и на пръстите на краката!  :P
*
Късмет, bisko72:) yahoo_17   

*
Стиснати палчета, bisko72yahoo_17
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Благодаря ви милички,давате ми много сили и надежди :bighug:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
yahoo_17 bisko72, с теб сме!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Стискаме палци след 10-тина дни да се похвалиш с положителен резултат! Късмет!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
 :P :crossfingers: :bighug: биско

bisko72, късмет!  :goodluck:
*
bisko72, късмет,  :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Късмет, bisko72!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Биско, стиснати палци и от мен! :-)

Много,много ви благодаря момичета :bighug:
*
bisko72, късмет и от мен  :crossfingers:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
bisko72, много стиснати палци и от мен!
Здравейте мили момичета.Първо искам да честитя рожденния ден на Зачатие,бъдете здрави ,щастливи и винаги така добри.А сега за мен-за съжаление поредния опит е отрицателен.Нямам вече сили и желание за нищо...Благодаря ви за подкрепата,която ми дадохте. :youwoman:
*
bisko съжалявам!Много късно виждам развитието при твоя пореден опит,и вярвам че вече си се изправила и отново гледаш напред.Разочарованието е огромно...аз онзиден приключих с моя 8 опит и честно вече нямам сили.
*
Момичета прегръщам ви силно, и вярвам че по един или друг начин вие ще станете майки.

И аз трябва да се отчета тук. От януари насам самофинансирахме ин витро на естествен цикъл, като замразявахме ембрионите и искахме да си ги приберем през март, заедно с няколко замразени от преди, с идеята да покрием после разходите с ваучера. За съжаление събраните и размразени ембриони на 4 ден бяха ок, но не доживяха до 5 ден и не ги трансферирахме, процедурата завърши в нищото. Получихме ваучера от Зачатие, защото вече имахме направени разходи. Да, парите са похарчени, но тези от ваучера си стоят, така че можем да ги използваме за следващ опит.

Все още имам надежда, макар и не голяма. Но съм много благодарна за помощта, която се надявам да ми донесе късмет.
Миличкото зайче! Успех!
Извинявам се, но не ми позволява да си редактирам поста от преди малко.
Има ли инициатива за Великденските празници?
*
Вера за Великден не, но за ДРЗ ако имаме дарения ще се раздадат пак ваучери сигурно.Всичко зависи от даренията, вие знаете ние сме чисто доброволческа организация.

Имам призив, към всички, чиито молби и мечти са се сбъднали - нека бъдем съпричастни към двойките, които в момента вървят по трудния път на стерилитета. Даренията са доброволни и всеки по своему преценя възможностите си.  Дано всяка от нас направи дарение в размер на поне една месечна детска надбавка.
*
Вчера беше моят трансфер от спечелената процедура. Сега вече всичко е и до шанс. Харесвам юлски тансфери и съм настроена позитивно! Дано!
Отново благодаря за предоставената възможност.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
дано да е на късмет, rtfrtf!  :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
И от мен успех, rtf!
Ама много си потайна. :P

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Успех и от мен rtfrtf!
Rtfrtf,  yahoo_17 :bighug:
Хайде стискаме палци Иво скоро да стане батко  :P
*
rtfrtf, успех   :)  yahoo_17

rtf-че, с теб сме  :bighug:
*
rtfrtf, наистина много си потайна :lol:
Стискаме палци юлските трансфери да ти станат още по-любими :lol:
Много силно стиснати палци и от мен  :crossfingers:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
rtfrtf много, много, много  yahoo_17
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Много ще стискам палци.Чакам си ви да се похвалите.Вярвам!

*
rtfrtf, вярвам...  yahoo_17
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Успех, ртф! :-)
Много се радвам, когато някое спечелило момиче (или момче) се похвали тук.

*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
rtfrtf, успех, миличка!  Мисли си само за хубави неща като това preggo
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Стискам палци и късмет ! Ще е чудесно    след година да видим усмихнатия резултат!


*
rtfrtf  yahoo_33  :goodluck:  osi_9  :crossfingers:  yahoo_17
*
Много късмет и шансът да е на твоя страна, rtf-че!


*
rtf-чееееееее, с вас сме! :)
Стискаме палци! Всичко ще е ОК, вярвам! :P
Rtfrtf ???  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #96 -: Септември 24, 2015, 09:50:06 am »
Мили момичета,
Много ме е страх, но вече ще се похваля - от спечелената процедура съм бременна с близнаци в 13 г.с
За сега всичко е наред - стискайте ми палци - така да е до края!
Обичам ви и безкрайно ви благодаря за всичко. :balk_21:
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #97 -: Септември 24, 2015, 09:54:36 am »
Танитка, прекрасна новина  :D, ах колко ме зарадва! Честито!  :D
Желая ти лека и спокойна бременност!!!  yahoo_17  :D

*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #98 -: Септември 24, 2015, 10:12:37 am »
Танита, много се радвам  :rainbow:! Всичко ще е наред, вярвай!
     
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #99 -: Септември 24, 2015, 11:17:21 am »
лелееееее Таничка, прекрасна новина, как няма да стискаме, всички налични ще стискам до 37 г.с. най-малко :D
прегръдки, целувки, прегръдки, целувки ....... оправи ми деня :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #100 -: Септември 24, 2015, 11:28:50 am »
Ох в момента съм като в оная реклама - „защо мама се усмихва и плаче едновременно?“. Много, много, много се радвам, Танитка. И стискам много палци всичко да е наред до последно.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #101 -: Септември 24, 2015, 11:32:10 am »
Мили момичета,
Много ме е страх, но вече ще се похваля - от спечелената процедура съм бременна с близнаци в 13 г.с
За сега всичко е наред - стискайте ми палци - така да е до края!
Обичам ви и безкрайно ви благодаря за всичко. :balk_21:

 :bighug:

!!!

страхотна новина днес, направо тръпки ме побиха от вълнение! всичко да е наред, Танче!!!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #102 -: Септември 24, 2015, 11:39:39 am »
Ох в момента съм като в оная реклама - „защо мама се усмихва и плаче едновременно?“. Много, много, много се радвам, Танитка. И стискам много палци всичко да е наред до последно.
И аз    така  се развълнувах и насълзих !!!
Прекрасна новина  и   всички сме много  радостни   да  я чуем  !
Танитка , прегръдки !


*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #103 -: Септември 24, 2015, 12:02:09 pm »
Танче, много се развълнувах.... Прекрасна новина, ще се моля за вас! Целувки


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #104 -: Септември 24, 2015, 12:50:02 pm »
Танита, страхотна новина!!! Стискам силно палци всичко да е наред до края! Вярвам, че ще бъде!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #105 -: Септември 24, 2015, 13:19:17 pm »
Хе,наистина страхотна новина!!! :goodluck: Честито и успех до края! :D С теб сме,Танита!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #106 -: Септември 24, 2015, 15:45:12 pm »
Танита, чудеса се случват  :bighug:
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #107 -: Септември 24, 2015, 17:28:55 pm »
Благодаря ви, толкова много ви обичам!
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #108 -: Септември 24, 2015, 17:37:39 pm »
Чудесна новина! Успешен финал!
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #109 -: Септември 24, 2015, 19:09:35 pm »
Танита, най-сърдечни пожелания за лека бременност и здрави бебета!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #110 -: Септември 24, 2015, 19:24:52 pm »
Танита, цял ден пея и плача от радост заедно с теб  :balk_21:
Пожелавам ти, леки и безпроблемни  :cloud9: , а после две  :babyflips: :babyflips: като две  :sunshine: :sunshine:

Прегръщам те, много силно!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #111 -: Септември 24, 2015, 19:31:46 pm »
Танита, една много дълго чакана, прекрасна новина е това!!! Как съм се нахилила - не е истина  :D Да ти е лека и безаварийна бременността, здрави бебета около термин ти желая и МНОГО щастие!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #112 -: Септември 24, 2015, 19:41:06 pm »
Танита, много хубава новина! Лека бременност и здрави бебета!  yahoo_17
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #113 -: Септември 24, 2015, 19:46:36 pm »
Честито, миличка Танитка!
От все сърце ти желая лека бременност и здрави дечица! Палците на всички ни (и на ръцете и на краката) са стиснати по "default" много, много силно и ще останат така до края  :D
Прегръщам те много силно!  :bighug:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #114 -: Септември 24, 2015, 20:07:26 pm »
Танитка, от сърце и душа желая най-прекрасните оставащи месеци, изпълнени с много любов, светлина и красиво очакване. Здрави бебчета и мама на финал  :heartbeat:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #115 -: Септември 24, 2015, 21:00:01 pm »
 yahoo_17 yahoo_17 :sbabygirl: :babyboy:
Браво , Танита ! Успех до края !
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #116 -: Септември 24, 2015, 23:14:27 pm »
Ехаааааааа :)
Честито Танита :)
Лека и безпроблемна бременност ти желая и здрави бебоци на финала  :)

*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #117 -: Септември 24, 2015, 23:49:21 pm »
Таня, голямо честито и от мен! Стискам палци за щастлив финал. И леки девет месеца!  :D

Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #118 -: Септември 25, 2015, 11:06:32 am »
Танитхееееенннн.....

 :bighug:

Най-прекрасната новина! Много много много се радвам за теб.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #119 -: Септември 25, 2015, 11:07:43 am »
Ех, Танита, усмихна деня ми с това двойно щастие! :*
Леки оставащи седмици и щастлив финал!
Прегръдки!  :bighug:
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #120 -: Септември 25, 2015, 14:35:02 pm »
Ами, щом tanita се престраши, да взема да се похваля и аз.  До сега не ми достигаше кураж за това, заради предишните ми неуспехи :D

Спечелих процедура от инициативата "Коледно желание", дарена от жена с голямо сърце и душа, член на сдружение "Зачатие". За щастие всичко мина успешно и сега съм бременна в 12 г. с.
Огромно благодаря на дарителката ми и на всички тук за подкрепата. Не спирайте да се надявате и да се борите. Рано или късно птичката каца и на нашето рамо.

Много, много се радвам за теб tanita! Дано всичко да е на ред до края.  :D
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #121 -: Септември 25, 2015, 14:50:44 pm »
Честито на новите попълнения. Пожелавам безгранично щастие, любов и огромна подкрепа от околните. Лека и безпроблемна бременност и щастлив край със здрави бебчета.
Wild cat и аз съм в 12 седмица, дано ти си добре. Аз не спрях с гаденето и повръщането, както всички забелязват и с мрънкането. Аман писна ми не мога сама да се понасям.
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #122 -: Септември 25, 2015, 15:15:13 pm »
Tanita, wild cat, страхотни новини!
Бъдете здрави и се наслаждавайте на спокойни бременности, пък ние ще стискаме палците до щастливия финал   :D
Много, много късмет ви желая!  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17


*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #123 -: Септември 25, 2015, 15:23:19 pm »
wild cat, и тук да ти пожелая лека и спокойна бременност   :D
притесненията са разбираеми  :), но вярвам че всичко ще бъде наред!!! 
Леки оставащи седмици!  yahoo_17  :)

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #124 -: Септември 25, 2015, 15:49:41 pm »
Ехаааа, ама как се отприщихте да си „признавате“  :lol:
На всички бременни тук мога да пожелая само 1 - бременност като моята - без проблеми и реални поводи за притеснения чак до края!
Успех момичета!
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #125 -: Септември 25, 2015, 17:13:53 pm »
Момичета втори ден се усмихвам ей така, защото вие ме накарахте да се усмихвам.Това са страхотни новини и аз се радвам, че Сдружението е помогнало за тях.
Лека и прекрасна бременност и сладки бебета около термин ви желая.

*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #126 -: Септември 25, 2015, 17:20:31 pm »
Wild cat, честито!  :D :D :D
Пожелавам успех от сърце до края и стискам силно палци!

Момичета, разплакахте ме! Подкрепата ви е безценна!
Огромно благодаря на всички...
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #127 -: Септември 25, 2015, 18:11:55 pm »
Едно от най-безценните неща в работата за Зачатие са точно тези моменти - тук и по телефона...
Винаги е много вълнуващо!
Момичета, стискам палци за щастлив финал!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #128 -: Септември 25, 2015, 19:52:28 pm »
Това са моментите на истинско щастие!

wild cat, много и от цялото си сърце се радвам, да е леко и безпроблемно през всичките  :cloud9:!
Здраво, усмихнато и палаво  :babyflips: на финала!

Не мога да спра да се усмихвам, да плача и да се радвам!
Това е огромен стимул за всички от неуморните в "Зачатие"
А на семейството дарител дълбок поклон за човечността и дареното щастие!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #129 -: Септември 25, 2015, 20:11:06 pm »
Толкова прекрасни новини! Честито момичета! Толкова много положителна енергия и добри хора, но от детската любов по-голяма няма. Пожелавам ви я от цялото си сърце!
Вече пиша рядко, но чета,  чета ..... и така се радвам на всеки успех.
Наслаждавайте се на успеха момичета, на всеки миг! Безпроблемно да стигнете до най-щастливия финал!
Всеки дарил - нека му се връща стократно!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #130 -: Септември 26, 2015, 07:44:04 am »
Ееее,"коте" вярно  си много "дива"... :lol:как няма да се разкриеш и похвалиш??? :o То точно тук му е мястото и както пише Мишаната,ние за тези щастливи моменти живеем :D. Честито и лека бременност!!

Значи всичко има смисъл! А когато има и хора с добри сърца,дарители или просто сподвижници,светът става по-хубав,нали? :D :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #131 -: Септември 26, 2015, 07:54:40 am »
Значи всичко има смисъл! А когато има и хора с добри сърца,дарители или просто сподвижници,светът става по-хубав,нали? :D :D
Много хубаво казано, Рачо. Точно така е. :)
Честито на новите бременни попълнения! Леки бременности ви пожелавам със щастлива развръзка. Бъдете много, много здрави и щастливи, момичета!

Не спирайте да се надявате и да се борите. Рано или късно птичката каца и на нашето рамо.
Дай Боже тази птичка скоро да кацне там, където я очакват!
« Последна редакция: Септември 26, 2015, 07:56:14 am от Tеди »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #132 -: Септември 26, 2015, 07:59:04 am »
wild cat, Честито Щастие и на теб, Миличка!
Леки и безпроблемни оставащи месеци и Бог да благослови хората, с чиято помощ мечтата ти се превръща в реалност.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #133 -: Септември 26, 2015, 08:56:30 am »
wild cat, честита радост и на теб! Лека бременност и успешен финал!  yahoo_17
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #134 -: Септември 26, 2015, 10:29:14 am »
Много съм щастлива, че днес реших да вляза във форума.... Чудесни новини, момичета! На двете бременелки - леки оставащи месеци и здрави бебета на финала! Танче, много се радвам за теб, ти си потвърждение на това, че който вярва и не се отказва, рано или късно успява! Прегръщам те силно и се радвам заедно с теб! ... Да не се повтарям, но и на мен ми се оправи настроението....

Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #135 -: Септември 26, 2015, 17:32:25 pm »
Момичета честито :) страхотно е да прочетеш такава новина желая ви от сърце лека бременост и щастлив финал...няма по-голямо щастие от това ще видите :) бебетата на Зачатие са най-прекрасните на света
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #136 -: Септември 27, 2015, 14:24:49 pm »
Страхотни новини;-) Страшно много се израдвах Танче на новината. Заслужаваше я!
Всичко най-хубаво ти желая и накрая да гушкаш сладкишите;-)))
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #137 -: Септември 28, 2015, 08:30:42 am »
Момичета и Рачо, много ме трогнахте и разплакахте с искрените си и топли пожелания.
Подкрепата ви е безценна за мен. Благодаря ви!  :D  Благодаря ти Зачатие!  :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #138 -: Септември 28, 2015, 11:02:10 am »
хубав акцент на двете радостни новини от последната седмица е, че и двете са постигнати в една и съща клиника... :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #139 -: Септември 28, 2015, 11:35:32 am »
Леллееееееее! СТрахотно!

ТАНИЧКА, разплака ме! Толкова се радвам. Най-накрая тази новина! Стискам ти силно палци за лека бременност и доносени бебоци!

Wild cat, честита радост и лека бременност!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #140 -: Септември 28, 2015, 13:29:36 pm »
Таничка, Wild cat, много се радвам за вас момичета. Спокойни дни до края и здрави бебешоци пожелавам!   :cheerleader: :cheerleader:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #141 -: Септември 28, 2015, 23:22:09 pm »
 :P много се радвам момичета за вас, лека бременност и сладки бебенца

*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #142 -: Октомври 01, 2015, 14:44:41 pm »
хубав акцент на двете радостни новини от последната седмица е, че и двете са постигнати в една и съща клиника... :)

Наборе, добре, че ме подсети  :balk_63:, защото забравих най-важното - специално искам да отбележа, че успехът ми се дължи само и единствнно да д-р Владимиров, д-р Тачева и екипа на СБАЛАГРМ "София"!
Огромно благодаря и поклон! :balk_81: :balk_81: Моят случай беше изключително комплициран и благодарение на огромния професионализъм на д-р Владимиров съм на път да успея, както и благодарение на факта, че не смених клиниката! :balk_602:
« Последна редакция: Октомври 01, 2015, 14:46:40 pm от Tanitа »
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #143 -: Октомври 03, 2015, 17:16:28 pm »
лелее,какви страхотни новини съм пропуснала.
 Момичета,много се радвам за вас- лека бременност и живи и здрави бебенца!
<br />
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #144 -: Октомври 10, 2015, 00:15:42 am »
Честита радост на бъдещите мами! Когато знаеш, че можеш да живееш само с мечтата си, тя се сбъдва. Надявам се да имаме още хубави новини! :bori_023:
На мен ми се наложи да полекуваме възпаление, но вече резултатите са добри и ще действаме.



*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #145 -: Октомври 10, 2015, 06:06:36 am »
Успех Мамита, имаш моята подкрепа , лек старт и добри новини  yahoo_17
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #146 -: Октомври 10, 2015, 17:44:02 pm »
Благодаря, много съм задължена на Сдружение Зачатие  :balk_2:
*
Леле какви прекрасни новини  :cheerleader:
Честито, момичета! Лека и спокойна бременност! Много се радвам за вас  :D

Танче, хиляди, хиляди целувки  :bighug:
Мили момичета,
Много ме е страх, но вече ще се похваля - от спечелената процедура съм бременна с близнаци в 13 г.с
За сега всичко е наред - стискайте ми палци - така да е до края!
Обичам ви и безкрайно ви благодаря за всичко. :balk_21:

Почти не влизам тук.За малко да изпусна прекрасната вест.Пожелавам ти,Танита лека и безпроблемна.
Ако човек води борба на живот и смърт, то той побеждава, когато е воден от Бог.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Благодаря от сърце на всички за прекрасните пожелания! :D
Обичам ви момичета!  :cuddle:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Честито, момичета!  :D :D
Ще идва ли някоя от вас на партито на "Зачатие" тази година?
Много ми е важно ....  :)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #151 -: Декември 02, 2015, 14:29:49 pm »
Много хубави новини.Честито момичета.лека бременност и щастлив финал.Много,много надежда вдъхвате...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #152 -: Февруари 12, 2016, 13:26:25 pm »
Изключително радостна съм да ви съобщя, че към положителните резултати от дарителската инициатива Коледно желание 2014 днес се добавиха две прекрасни малки госпожици!

Честита дългоочаквана радост на мама Tanita - наш верен приятел и съмишленик, която измина толкова дълъг и трънлив път, но не се отказа от своята мечта да стане майка и с подкрепата на "Зачатие" днес прегърна своите дъщери! Честита радост и на нейния съпруг, на когото пожелаваме много здраве и кураж!

Бебенцата се родиха днес, 12.02.2016 г в болница Токуда и тежат по 2.2 кг. Орисваме ги да бъдат много здрави, щастливи и късметлийчета!
« Последна редакция: Февруари 12, 2016, 13:46:49 pm от magi_st »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #153 -: Февруари 12, 2016, 13:41:12 pm »
Ехаааааа най-прекрасната новина :D
Браво на мама и тати, да са им живи и здрави госпожиците  :D
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #154 -: Февруари 12, 2016, 16:30:06 pm »
Честити малки госпожици,да са живи и здрави ,много щастие на цялото семейство.Много,много се радвам ,Танче ! :bighug:
<br />
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #155 -: Февруари 12, 2016, 17:49:59 pm »
Честито така чакано щастие, Танитка!
Бъдете много здрави и безумно щастливи всички вкъщи!
Да растат много здрави и слънчеви деца <3
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #156 -: Февруари 12, 2016, 22:45:45 pm »
 :P :bighug: :cheerleader: страхотна новина!
честито на мама танита и нейното семейство. да са здрави принцесите, на теб бързо възстановяване  :)

*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #157 -: Февруари 13, 2016, 07:56:20 am »
Ехееее,красотааа!! :D Честита двойна розова радост на семейството! Бързо възстановяване на мама и само здраве от тук нататък! :D :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #158 -: Февруари 13, 2016, 09:19:40 am »
Танита, честита радост!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #159 -: Февруари 13, 2016, 19:26:37 pm »
Честита двойна радост, Танита! :)
Да сте живи и здрави! :)
*
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #160 -: Февруари 13, 2016, 19:48:55 pm »
Честито дъщерички, Танита, бъдете щастливи заедно!  :D

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Традиционна дарителска инициатива "Коледно желание 2014"
« Отговор #161 -: Февруари 16, 2016, 11:22:13 am »
Едва ли би могло в тези хубави пролетни , усмихнати и слънчеви дни  да има друга по-вълнуваща и прекрасна новина ! Напълни ми се душата от радост!!!

Честито , Танита !
Истински се радвам и вълнувам  -за успеха , за двойното щастие   , за волята и силата   ви!
Най-сърдечни поздрави    -да са здрави и щастливи малките принцеси и цялото семейство !!!!