0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Рачо, пошегувах се за "бременния", то за нас тука ти си си човека :)

Благодаря ти, че обърна внимание на този пропуск в текста, ще го коригираме!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Няма проблем  :),но скоро навлизаме в 9ти и мен вече ме тресе треската яко :lol:. В текста наистина се разбира,че и даряването е възможно до 18ти,иначе нямаше да ви занимавам с глупави въпроси :wink:. надявам се да имаме възможността да присъстваме на коледно празненство в бъдеще. Много ви се радвам и завиждам. Приятно прекарване на всички. :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
В текста наистина се разбира,че и даряването е възможно до 18ти,иначе нямаше да ви занимавам с глупави въпроси :wink:.

Аз също се включих - скромно, но от сърце и с много надежда. Когато ходих до банката беше 15-ти, а датата за удължаване на даренията до 18-ти още не беше променена. Тогава също се чудех дали е до 15-ти включително или изключително (защото от текста, поне аз, не успях да се ориентирам), но реших да рискувам, защото много исках да дам и моята капка за морето. Е, явно си имах късмет, защото като се прибрах и като прочетох, че удължавате срока, толкова се зарадвах  :P . Стискам палчета на всички двойки, които ще успеете да зарадвате с прекрасната си инициатива.  :bighug:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
zhristozova, благодаря ти! за добрината никога няма краен срок!  :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Честито на всички спечелили от инициативата Коледно желание! През новата година да се родят много бебета и да има много щастливи родители! :)
*
И аз се присъединявам към пожеланието на Dodich. На всички двойки, Честито! Много късмет и радост през идната 2015-та година. Дано добрината на дарителите се окаже достатъчна за сбъдването на мечтите ви!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
 :youwoman:
 :bighug: :bighug: :bighug:

Много благодаря!
*
Прочетох информацията за коледното събитие. Видях и снимките във фейса /всички изглеждате прекрасно. :wink:/Честито на спечелилите и пожелавам ,късметът да бъде с тях до край :). Печелили сме няколко пъти и знам какво е чувството да хванеш приятелска ръка,протегната аз помощ, в точния момент.На ръба на финансови възможности или в края на психическите си сили,тя ти носи и искрата надежда,освен материалната помощ,без която силата и няма да е така истинска. Ще се радвам да чета за положителни резултати на печелившите /и не само за тях/ съвсем скоро. Успех! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Не мога да си събера сърцето....
Има особена енергия, когато сме заедно и насочваме мислите си в една посока!
Успех на всички участници и спечелили в Коледно желание!
Нека 2015 година е вашата година!Ще бъдете в мислите ми!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
ra40 го е казал много точно!  :D
Думи нямам, за да Ви благодаря мили хора! Радвам се, че Ви има, надявам се заедно да успеем!  :D
И аз мисля ,че ra40 е обяснил толкова точно.че все едно е в сърцето ми .Аз все още не мога да повярвам .После ,като проумях се наревах едно хубаво ,но от щастие ,защото когато в мрака видиш лъч който може да те изведе ,чувството е неописуемо .Отново огромно благодаря ,на всички ама на абсолютно всички ,които имат пръст в това Благодаря ви големи ХОРА ! :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug:
*
Момичета и Рачо, обичам Ви!Благодаря ви че ви има!Аз ще чакам и ще се надявам за всяка една  от вас!Вие сте в мислите ми!
Успех!

Честито на всички спечелили! Много, много късмет ви желая!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Рачо, много точно го  описал чувството когато спечелиш. На мен преди 6 години ми даде крила.
От все сърце искам да пожелая на всички спечелили да имат моя късмет и за Коледното парти 2015 да гушкат бебоци!
Искам и аз да пожелая от все сърце късмет на спечелилите  :P
*
Благодаря за предоставената възможност,  :grouphug:
Благодарности към Сдружение Зачатие и дарителите и късмет на всички изтеглени.

Зелено, зелено, зелено проблясва,
подобно светулка ме води през мрака.
Вървя към мечтите, които ме чакат, 
с вълшебно фенерче, което не гасне.
 :youwoman:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Благодаря ви, мили приятели, не очаквах този жест, трогната съм от вашата човещина и
готовността да помагате!
Благодаря от сърце за помощта и за това, че отново ми връщате надеждата!
Щастлива съм, че съм част от Зачатие, вашето приятелство ми дава вяра и сили да продължа!

Брагодаря на всички благодетели, които подкрепиха инициативата Коледно Желание!
На всички желая весели празници и сбъдване на най-съкровените мечти!
Благодаря ви от сърце, прекрасни хора!
« Последна редакция: Декември 21, 2014, 21:50:22 pm от marsi »

*
По Коледа стават Чудеса....:-) А най-голямото Чудо се нарича Зачатие!
Мили момичета, благодаря ви от цялото си сърце, че ми върнахте надеждата!
Бъдете благословени!
На всички спечелили пожелавам успех!
Обичам ви и бъдете здрави! mc101 :thankyousign: :rainbow:
Благодаря на всички, с чиято помощ Коледното чудо стана възможно!
Вие сте част от живота ми и винаги ще имате място в сърцето ми!
Успех и щастливи мигове на спечелилите, и на благодетелите!
 :bighug:    :bighug:    :bighug:
*
Ех, толкова е хубаво, обичам ви всички :D

сега, леки организационни въпроси:
- момичетата които са спечелили парични ваучери - bisko72, mammita2012 и geko, ще ви прозвъня и по телефоните, но моля, ако някоя чете в темата да ми изпрати адрес на лично съобщение на който да изпратя договора за дарение. Договорът е в 2 екземпляра, единия за вас, другия за мен. В него трябва да попълните сметка на клиника, в която извършвате процедурата и по която като започнете ние ще преведем парите.
- на момичетата които са спечелили процедури или изследвания в клиниките им подавам имената в съответната клиника и като решите да започнете процедура е достатъчно в клиниката само да кажете че сте със спечелената процедура през Сдружение "Зачатие". Моля да се обаждате и на мен, за да имаме информация дали е използвано дарението :)

Мисля, че е това, ако се сетя за още нещо ще пиша тук :)