0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Елфи ме подсети за подобен случай.
Бях бременна в края на 8 месец. Бебето яко се е разтанцувало върху пикочния ми мехур, направо не издържам вече. Влизам в първото нещо, попаднало ми пред погледа - Билла. Отивам директно при охраната и питам къде е тоалетната за клиенти. Той ми отговаря "ами няма...имаше някаква авария преди 2-3 дни, и още не е отключена". Казвам му тогава да ме заведе в служебната - не става, нямал право. "Абе вие не разбирате ли, че няма да мръдна оттук, докато не ползвам тоалетна"?! Накарах го да извика управителя. Идва жената и пита "какъв е проблема?". Отговарям "ааа, няма проблем, само тоалетна ми трябва"
"Ами заповядайте, тоалетните си работят, той момчето не знае"...
Идваше ми...не знам какво да го направя...



*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
олицетворение на масовата некомпетентност и безхаберие, с което хората в България работят...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
малко за еко организации....

http://www.segabg.com/article.php?id=746067
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Много хубаво есе за книгата на Георги Господинов (на английски).

http://www.newyorker.com/books/page-turner/the-bulgarian-sadness-of-georgi-gospodinov