0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #400 -: Декември 18, 2014, 12:03:01 pm »
Медицински комплекс "Д-р Щерев" - София се присъединява към благотворителната коледна инициатива на сдружение "Зачатие", като дарява:

-  Две високоспециализирани изследвания за фетална морфология на плода при сертифициран специалист по фетална медицина на жени, заченали след процедура по асистирана репродукция.

Срокът за кандидатстване изтича днес, 18.12.2014 до края на деня.

Задължително е участниците да са регистрирани във форума на Зачатие с дата, не по-късна от 12.11.2014
---------------------------------------------------------------------

Формуляр за кандидатстване:

1. Име, фамилия, потребителско име във форума:
2. Телефонен номер:
3. Партньор (Име, Фамилия):
4. Пълен пощенски адрес:
5. E-mail адрес:
6. Къде извършихте инвитро процедурата, след която сте бременна:
7. Деца от настоящия или от друг партньор - да/не (оградете вярното)
8. Напишете откъде научихте за благотворителната инициатива (сайт, форум, Facebook, приятел или медия).

--------------------------------------------------------------------

Формуляра изпратете на адрес zachatie@gmail.com с тема на писмото "КОЛЕДНО ЖЕЛАНИЕ".
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #401 -: Декември 19, 2014, 22:05:37 pm »

Re: Тема на бременните №93
« Отговор #402 -: Декември 22, 2014, 12:57:06 pm »
Честито на Рафаила и Цигу!
Аз минавам да се обадя и да кажа,че всичко е наред,но бях 3 дни в болницата.Появи ми се зацапване,за което казаха,че не се вижда причина и най-вероятно е, защото съм около дните на евентуалната менструация и незапълнената още матка се лющи.Вече всичко е наред,но много се изплаших за бебетата и още не мога съвсем да отпусна душата.Дано никога да ме др повтори.Но поради тази причина излязох преждевременно в болничен и ще бича айляк до раждането  :lol:
За сега това при мен.
Пожелавам ви весело посрещане на празниците и спокойна бременност!
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #403 -: Декември 22, 2014, 20:20:26 pm »
Момичета здравейте имам едно притеснение тези дни - три сутрини като стана имам едно тъмно кафеникаво зацапване еднократно и през деня е чисто. Днес ходих на ЖК в нашия град и др не знаеше как да процедира след като съм ИКСИ и бременна с близнаци. Тя ме посъветва да се обадя в клиниката в Надежда и да се консултирам. Звънях на спешния тел и ми казаха че е най добре да ме видят за да не се притеснявам излишно през празниците. Някой имал ли е подобно зацапване, а и да спомена че всеки ден си ме наболява корема но не постоянно. Моля за вашето мнение.
Аз утре ще отида до Надежда да ме видят за да съм спокойна.
*

    sunita_30

  • **
  • 64
  • когато вярата срещне надеждата живота намира начин
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #404 -: Декември 22, 2014, 20:37:38 pm »
Момичета здравейте имам едно притеснение тези дни - три сутрини като стана имам едно тъмно кафеникаво зацапване еднократно и през деня е чисто. Днес ходих на ЖК в нашия град и др не знаеше как да процедира след като съм ИКСИ и бременна с близнаци. Тя ме посъветва да се обадя в клиниката в Надежда и да се консултирам. Звънях на спешния тел и ми казаха че е най добре да ме видят за да не се притеснявам излишно през празниците. Някой имал ли е подобно зацапване, а и да спомена че всеки ден си ме наболява корема но не постоянно. Моля за вашето мнение.
Аз утре ще отида до Надежда да ме видят за да съм спокойна.
Здравей,gery_angelova,задължително си направи преглед в надежда,аз имах такова зацапване,което се дължеше на полип в церквиалн.канал.Прави си по често пълна кръвна картина и стерилна урина,а също и CRP-много важно.Дано всичко отмине и да си по спокойна.Весели празници
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #405 -: Декември 23, 2014, 13:06:14 pm »
Гери,ти в коя седмица си?Виж на мен какво ми обясниха като причина за зацапването в предния ми пост.Но това важиза по-ранните седмици.Знам,че не е страшно , когато е кафеникаво или ръждиво,Но е много стресиращо да го видиш.Стискам ти палци всичко с теб и бебчетата да е наред!Пиши след прегледа какво са ти казали.
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #406 -: Декември 23, 2014, 20:10:30 pm »
Здравейте момичета!днес ми се обади ЖК и ми съобщи резултатите  от БХС  Даун1:10000  и възрастов  1:2000  и ми каза че всичко било наред.Желая ви весели празници и на Гери  да и спре зацапването  :crossfingers:

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #407 -: Декември 23, 2014, 20:10:35 pm »
Здравейте момичета,колкото бързо попаднах в темата "Бременна ли съм" толкова бързо и се отскубнах от нея..Дано приемате  и 21 годишни,начинаещи в 5 г.с,ще ми е приятня вашата компания и съвети
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #408 -: Декември 23, 2014, 20:13:09 pm »
Добре  дошла Иви :)

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #409 -: Декември 23, 2014, 20:55:52 pm »
Добре  дошла Иви :)

С теб сме си познати,но добре заварила :)
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #410 -: Декември 23, 2014, 21:19:26 pm »
uBu, добре дошла :) Лека бременност и здраве бебче на термин ти пожелавам

shinzou, чудесни новини.

petraDi, чакаме и ти да ни зарадваш след Коледа:)

За момичетата със зацапване - аз имах и при двете бременности, но отшумява и всичко ще е наред. Но всеки път си ходех на преглед, докторите най-добре преценяват ситуацията. Успех!



   La vita è bella
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #411 -: Декември 23, 2014, 21:32:53 pm »
На мен доктора ми изписа утрогестан още от сега до към 3тия месец,защото имах проблеми с яйчниците и до колкото разбрах той предотвратява контракции и кървене на този ранен етап
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #412 -: Декември 24, 2014, 21:58:11 pm »
Весела Коледа момичета! На тези светли празници нека си пожелаем здраве и щастие, любов и доброта, усмивки и успехи. Тази вечер в полунощ небето се отваря и се сбъдват желанията- нека всичките ви мечти се превърнат в реалност. Лека бременност на всички, живи и здрави бебчета!
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #413 -: Декември 24, 2014, 22:22:53 pm »
Весели празници момичета!Желая ви здраве,благоденствие.Да бъдем добри и благословени през Новата Година !

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #414 -: Декември 25, 2014, 11:50:05 am »
Честита Коледа! Пожелавам на всички лека бременност и здрави бебчета на финала!
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #415 -: Декември 25, 2014, 11:57:19 am »
Честито Рождество Христово !
 mc101 tree2a mc101
Бъдете живи и здрави момичета,вие и вашите семейства.Леко раждане на тези който са на финала,а на останалите лека и безпроблемна бременност до края.Дано темата продължава да се пълни с нови бременни и догодина да има все повече бебчета.

*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #416 -: Декември 25, 2014, 12:13:09 pm »
Здравейте, ориентирали ли сте се към избор на бебешка количка? Ще се радвам да споделите мнения. Аз си харесах zippy sport, но не откривам кой знае какви коментари за нея.
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #417 -: Декември 25, 2014, 13:40:44 pm »
Честита Коледа, момичета!
Бъдете здрави и щастливи! Нека приказното очакване на малките слънца ви носи само радостни трепети!

kati_vm, аз си избрах количка в интернет, но утре ще ходим по магазините да я видя реално дали е толкова хубава. При нас в Англия утре е ден с огромни намаления, та се надявам да намажа голяма отстъпка.
Вчера намазах от депозита за съхранение на стволови клетки. От 245 е само 45, та затова се надявам да намажа и отстъпка за количката.
А иначе съм избрала iCandy Apple 2 Pear.

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #418 -: Декември 25, 2014, 15:31:02 pm »
Щастлива и незабравима Коледа, здраве на всички бременни, и лека и безпроблемнна , а на всички който очакват скоро срещата леко и безпроблемно раждане  :)
Re: Тема на бременните №93
« Отговор #419 -: Декември 25, 2014, 16:09:38 pm »
Здравейте момичета Честита Коледа и щастлива нова година ви желая,  нека новата година ни донесе най-дългоочаквания подарък.
Аз да споделя с моето зацапване - ходих на преглед и д-ра много обстойно ме прегледа и ми каза че имам малко отлепване на хориона /нещо такова/ всичко друго си е нормално, каза че не трябва да се притеснявам да намаля натоварването и да се пазя, възстанови ми утрогестана и нош па. Сега ще гледам да работя много по малко и ще се наслаждавам на бременността.
Приятно изкарване на празниците.