0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #580 -: Декември 17, 2014, 22:14:29 pm »
При мен дори още не е закъсняло,shinzou,любопитството ме доведе до тука,аз на често имам доста спазмични болки и все си мисля,че ще ми дойде,но правих и Престо и Шур Чек и затова не вярвам и двата да са просто от изхарителната линия така,но пак казвам,рано е и ме е страх да се радвам,но благодаря на всички,които дадоха положително мнение..
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #581 -: Декември 18, 2014, 10:49:10 am »
Здравейте!
uBu давай смело и без притеснения. Стискам палци за кръвния тест.
Аз честно казано вече много ме гризе да разбера  какъв , че е резултата при мен и затова утре правя теста  първо уринарния и ако има 2 черти за които много се моля, мисля направо след това да си направя и кръвния същия ден. Това чакане е досадно и доста неприятно.
 
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #582 -: Декември 18, 2014, 11:24:46 am »
Здравейте!
uBu давай смело и без притеснения. Стискам палци за кръвния тест.
Аз честно казано вече много ме гризе да разбера  какъв , че е резултата при мен и затова утре правя теста  първо уринарния и ако има 2 черти за които много се моля, мисля направо след това да си направя и кръвния същия ден. Това чакане е досадно и доста неприятно.
Стискам палци   :bighug:

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #583 -: Декември 18, 2014, 11:26:26 am »
Здравейте!
uBu давай смело и без притеснения. Стискам палци за кръвния тест.
Аз честно казано вече много ме гризе да разбера  какъв , че е резултата при мен и затова утре правя теста  първо уринарния и ако има 2 черти за които много се моля, мисля направо след това да си направя и кръвния същия ден. Това чакане е досадно и доста неприятно.

Закъсня ли ти вече,досега не си ли правила никакъв тест?
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #584 -: Декември 18, 2014, 13:02:48 pm »
Здравейте!
uBu давай смело и без притеснения. Стискам палци за кръвния тест.
Аз честно казано вече много ме гризе да разбера  какъв , че е резултата при мен и затова утре правя теста  първо уринарния и ако има 2 черти за които много се моля, мисля направо след това да си направя и кръвния същия ден. Това чакане е досадно и доста неприятно.

Закъсня ли ти вече,досега не си ли правила никакъв тест?
Не че ми е закъсняло трябва да ми дойде на 24-25. Но искам вече да направя, че не ме свърта вече и много искам приятна изненада за себе си  ,и най- много искам да изненадам мажа си за Коледа с една коледна картичка под елхата хехехе. Имам добро предчувствие дано да не ме подведе това чувство.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #585 -: Декември 18, 2014, 13:22:17 pm »
Здравейте!
uBu давай смело и без притеснения. Стискам палци за кръвния тест.
Аз честно казано вече много ме гризе да разбера  какъв , че е резултата при мен и затова утре правя теста  първо уринарния и ако има 2 черти за които много се моля, мисля направо след това да си направя и кръвния същия ден. Това чакане е досадно и доста неприятно.

Закъсня ли ти вече,досега не си ли правила никакъв тест?
Не че ми е закъсняло трябва да ми дойде на 24-25. Но искам вече да направя, че не ме свърта вече и много искам приятна изненада за себе си  ,и най- много искам да изненадам мажа си за Коледа с една коледна картичка под елхата хехехе. Имам добро предчувствие дано да не ме подведе това чувство.

Ами направи вече да имаш някаква представа при мен и на трите теста имаше втора бледа черта ,но все с тия пристягания се опасявам да не ми дойде
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #586 -: Декември 18, 2014, 13:31:01 pm »
След 3 положителни теста няма какво да се съмняваш скъпа,бременност има,просто е добре да се пусне кръвен за да се проследи как се покачва стойността, дали се удвоява правилно за да се успокойш, че всичко е наред!
А пристяганията са нормални симптоми, заради оголемяващата се матка,и при мен е така,понякога по на често,а понякога само моментни спазми с различна по сила болка.Не се притеснявай☺
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 13:35:53 pm от Gerita »
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #587 -: Декември 18, 2014, 13:38:17 pm »
Цитат
Не че ми е закъсняло трябва да ми дойде на 24-25. Но искам вече да направя, че не ме свърта вече и много искам приятна изненада за себе си  ,и най- много искам да изненадам мажа си за Коледа с една коледна картичка под елхата хехехе. Имам добро предчувствие дано да не ме подведе това чувство.

mamasita, чакането изглежда голямо напрежение, но все пак ти очакваш цикълът си около 24-ти, 25-ти. Така че, и тогава да си направиш теста (ако устискаш  :lol: ), пак ще бъде голяма изненада за съпруга ти. И аз все си мислех, че ще успея да зарадвам мъжо до Коледа, но този месец за пореден път ми се убиха надеждите след прегледа. Иначе, каквото и да решиш,  :crossfingers: Успех!

uBu, Gerita, толкова много ви се радвам. Леки бременности и на двете и да се пазите много.  :bighug:
« Последна редакция: Декември 18, 2014, 13:44:28 pm от zhristozova »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #588 -: Декември 18, 2014, 14:06:17 pm »
Милички след много приказки най-после пуснах кръвен и чакам резултат...22 лв в Бодимед,но предпочетох,защото от Писанец много хора са недоволни
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #589 -: Декември 18, 2014, 14:25:58 pm »
Мерси "zhristozova "стискаме палци и на теб скоро да се похвалиш.  :bighug:
Аз мойте си ги пусках в Писанец 15лв. ,защото е точно до нас и ми беше удобно.Чакаме тогава и ние с нетърпение да пишеш по-късно за резултата...
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #590 -: Декември 18, 2014, 14:46:07 pm »
браво Иви реши се най-накрая!Честито и на Герита!Леко бременеене и сладки бебоци на финал!На другите момичета пожелавам да видят скоро двете чертички!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #591 -: Декември 18, 2014, 16:18:27 pm »
Мнения за резултата на втори ден преди закъснение?
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #592 -: Декември 18, 2014, 16:20:22 pm »
Цитат
Не че ми е закъсняло трябва да ми дойде на 24-25. Но искам вече да направя, че не ме свърта вече и много искам приятна изненада за себе си  ,и най- много искам да изненадам мажа си за Коледа с една коледна картичка под елхата хехехе. Имам добро предчувствие дано да не ме подведе това чувство.

mamasita, чакането изглежда голямо напрежение, но все пак ти очакваш цикълът си около 24-ти, 25-ти. Така че, и тогава да си направиш теста (ако устискаш  :lol: ), пак ще бъде голяма изненада за съпруга ти. И аз все си мислех, че ще успея да зарадвам мъжо до Коледа, но този месец за пореден път ми се убиха надеждите след прегледа. Иначе, каквото и да решиш,  :crossfingers: Успех!

uBu, Gerita, толкова много ви се радвам. Леки бременности и на двете и да се пазите много.  :bighug:
Не знам дали ще устискам. Ще се опитам. То ще си покаже...:)
Ти не се предавай надеждата не може да бъде убита. Всичко идва с с времето си и в точния момент. Всичко което се случва се случва с причина и за добро.
Стискам палци за положителен кръвен тест uBu
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #593 -: Декември 18, 2014, 16:36:14 pm »
Мнения за резултата на втори ден преди закъснение?
osi_9 :bfp1: :bfp1: :bfp1: :goodluck:
Много положителен ;)
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #594 -: Декември 18, 2014, 16:50:46 pm »
Мнения за резултата на втори ден преди закъснение?
osi_9 :bfp1: :bfp1: :bfp1: :goodluck:
Много положителен ;)

Наистина лиии?аз мислих че това 0-1 е  от 0 до1000 и че стойностите са ми мого нискии...

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #595 -: Декември 18, 2014, 16:56:01 pm »
Мнения за резултата на втори ден преди закъснение?
определено е  :bfp: :bfp: :bfp:
Честито и лека бременност до финала.

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #596 -: Декември 18, 2014, 17:21:28 pm »
Мнения за резултата на втори ден преди закъснение?
определено е  :bfp: :bfp: :bfp:
Честито и лека бременност до финала.
:bighug:
Сърдечно се радвам за теб.!!! Лека бременност ти желая  :)   :bighug:
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #597 -: Декември 18, 2014, 17:22:33 pm »
Мнения за резултата на втори ден преди закъснение?
Честито, лека бременност!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #598 -: Декември 18, 2014, 18:20:11 pm »
Мерси момичета!
Супер  резултат Иви,браво, моя ден преди цикъла  ми беше 70mlU.,твоя дори е по-добър.След два дни пусни пак да проследиш дали се удвоява правилно, но съм сигурна, че всичко ще е наред.Честито и дано сега вече се поуспокойш и мисли положително  :D
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #599 -: Декември 18, 2014, 18:31:24 pm »
Мнения за резултата на втори ден преди закъснение?

Ивчееее, Официално Честито!!! Толкова много да ме ядосваше последните дни (това в кръга на шегата), ама сега вече истински ме зарадва  :P
Леле, леле, страхотен Коледен подарък! Сега да си сложиш една усмивка до ушите и най-сетне да се нарадваш истински.
 :ywoohoo:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”