0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #640 -: Декември 21, 2014, 09:49:10 am »
А какво ще кажете относно течението, бяло , кремообразно е , без мирис , но ме побърква.От снощи съм с ежедневна превръзка ,защото постоянно си мисля,че ми е дошло.Кихането продължава, а носа ми е полу запушен.Отново се психясах  :oops:

*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #641 -: Декември 21, 2014, 10:25:51 am »
snaPi  и аз съм с такова течение,на какво се дължи обаче незнам..


*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #642 -: Декември 21, 2014, 10:57:52 am »
Anika85,snaPi течението може да се дължи на Прогестерона, който се увеличава след О.

*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #643 -: Декември 21, 2014, 14:36:38 pm »
Аз казах че ще чакам датата на мц,нооо пак не се стърпях. взех си престо,направих го преди малко, естествено излезе ---. След някой друг ден ще направя и другата касетка. Хубав ден на всички и светли празници:)


*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #644 -: Декември 21, 2014, 20:59:55 pm »
Аничка, не се предавай още!!! Аз тест няма да правя за да не ме подвете Прегнила. Иначе днес усещам някакво напрежение ниско в корема и преди малко едно много странно усещане около пъпа , като гъдел ама отвътре  :D Възможно е да е някое нервче. При всички случай до Нова година ще знам , или ще имам повод да се напия (което не искам) или да се радвам на случилото се.При всички случай Господ си знае работата и вярвам ,че при всички усилия и мъки през които минаваме ще бъдем щедро възнаградени. Вярвайте !!!

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #645 -: Декември 22, 2014, 09:01:18 am »
snaPi  и аз съм с такова течение,на какво се дължи обаче незнам..
И аз имам такова течение. По принцип от  много неща може да се дължи включително и от студа. Белия равнец помага ( и не само за бялото течение) . Чай всяка сутрин на гладно
.
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #646 -: Декември 22, 2014, 09:05:03 am »
Мерси мамасита,ще го пробвам!


Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #647 -: Декември 22, 2014, 09:12:14 am »
Моля, за нищо. Радвам се, че мога да помогна!!! :)
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #648 -: Декември 22, 2014, 10:49:01 am »
Ако евентуално сте забременели не пийте бял равнец, защото предизвиква контракции!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #649 -: Декември 22, 2014, 10:57:50 am »
Snapi Това с гъдела около пъпа е интересно и аз имах като бях бременна :)!А за белия равнец и аз го пиех от два месеца преди да забременея. Понякога си мисля че може и той да ми помогна!
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #650 -: Декември 22, 2014, 11:12:41 am »
Ако евентуално сте забременели не пийте бял равнец, защото предизвиква контракции!
Извинявам се това наистина не го знаех.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #651 -: Декември 22, 2014, 11:21:13 am »
Който пие бял равнец и прави опити за забременяване трябва да го пие само до овулация!
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #652 -: Декември 22, 2014, 12:06:37 pm »
Който пие бял равнец и прави опити за забременяване трябва да го пие само до овулация!
Точно така. Иначе билката е много полезна, но трябва да се внимава.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #653 -: Декември 22, 2014, 13:01:10 pm »
Чай не съм пила ,пък и според мен след като не е със странен цвят и мирис означава ,че  това е нормален физиологичен процес няма защо да се опитваме да го спираме.При мен най-новото е че гърдите ме болят ужасно много, за 3 дни голяма промяна.Главоболието не спира(какво да пия ?), температурата също си е около 37 градуса.

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #654 -: Декември 22, 2014, 13:25:24 pm »
Чай не съм пила ,пък и според мен след като не е със странен цвят и мирис означава ,че  това е нормален физиологичен процес няма защо да се опитваме да го спираме.При мен най-новото е че гърдите ме болят ужасно много, за 3 дни голяма промяна.Главоболието не спира(какво да пия ?), температурата също си е около 37 градуса.
Относно бялото течение всеки лекар е със своя теория... една лекарка ми каза, че е нормално как ти ти казваш, др лекар казва ,че има признаци на инфекция !!???!!!  А за главоболието при бременност знам че можеш да пиеш шуслерови соли номер 7 или 8 , не съм сигурна. Но ще мине време преди да мине , че трябва да се натрупат в организма.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #655 -: Декември 22, 2014, 14:08:14 pm »
Още няма как да знам има ли нещо ама да се пазя де.
Разгледах за тези номера на солите , но из да двете пише че трябва да се консултираш с лекар...
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 14:22:07 pm от snaPi »

*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #656 -: Декември 22, 2014, 15:13:21 pm »
Здравейте, за момичетата които се притесняват от по-обилното бяло течение, могат да пуснат микробилогия при АГ-то си. Вземането на секрета не вреди по никакъв начин на евентуална бременност.
*
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #657 -: Декември 22, 2014, 18:02:46 pm »
Още няма как да знам има ли нещо ама да се пазя де.
Разгледах за тези номера на солите , но из да двете пише че трябва да се консултираш с лекар...

Двете шуслерови соли можеш да ги пиеш заедно. Взимат се две таблетки от 8-цата и 2 от 7-цата. разстварят се с хладка вода, за да могат по-лесно да се усвоят от организма. Абсолютно безвредни са, дават се на бебенца и бременни жени. Лично аз при сериозно главоболие съм взимала по 5 таблетки от едното и другото разстворени във вода. Единственото ограничение е, че преди и след прием не трябва да се пие и яде нищо друго освен ВОДА!фПри много силно главоболие или спазъм в корема, може да се вземат и в по-голямо количество таблетки. Аз така си оправям главоболието, а и болките в корема. Би трябвало до 30 мин след прием да ти мине главата, ако не разстваряш още по две таблетки от едното и другото. Това са соли, а не лекарства!!!
« Последна редакция: Декември 22, 2014, 18:09:32 pm от Hoppe »

Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #658 -: Декември 22, 2014, 19:22:29 pm »
Аз пия 1/2 парацетамол за  главоболието :)

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Дали съм бременна? - 8 част
« Отговор #659 -: Декември 23, 2014, 23:12:33 pm »
Здравейте в навечерието на такъв светъл празник! Нека бъдем живи и здрави и да вярваме,че мечтите ни ще се сбъднат в най- скоро време.само за протокола да вметна ,че преди два дни ми спряха всякакви симптоми на бременност и  мц, много странно.само много леко чувствителност на гърдите и това е! Бт. днес 36,9. Остават още 3 дни до мц, да видим...