0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Аз затова спрях да пиша тук, защото излизаше, че "все  повтарям" нещо, което въпросната потребителка вече е написала.
*
Само да кажа,че всеки има опит,дори и аз макар и скромен но спирам  :P
kati_vm, разбирам защо си спряла, но всъщност форума разчита точно на хора с опит или с медицински познания в дадена област. Лично ти си ми отговаряла на няколко публикации за, което съм благодарна, но да не разводнявам темата.
Идеята ѝ (на темата) е разчитане (мнение). Не виждам нищо лошо и 10 човека да пишат на 1 потребител, стига да му помогнат, дори и да се повтарят.


Миля ви се не спорете за това кой какво е казал важното е че всички сте прави а ето и моето ФСХ 8.91 референтни фф 1.9-10.2 оф 3.4-33.4 лф 1.5-9.1
Чакам коментари благодаря на всички коити пишат много сте ми от полза и за напред искам да ми помагате
*
Искам да помоля марси за Лс, иначе погледнах ФСХ, но не виждам проблем, в нормата е  :P
*
Искам да помоля марси за Лс .....................
Това не го разбрах, би ли пояснила  :) ..... ако искаш да ми пишеш на лични ще поговорим, но може и да не съм разбрала, извинявай.

Фанте, според мен няма нищо оскърбително всеки свободно да коментира, каквото е научил от личен опит, от прочетени статии, и т.н. .... това май си го казахме и преди няколко дни в тази тема  :). Темите са за свободна дискусия между потребителите.
А който има нужда от мнение на специалист, може да се включи в консултантските теми.

Възможно е новите потребители на форума да не знаят, това са темите, в които консултират специалисти:
- Консултантска тема-Виена Ин Витро Център;

- в подфорум Стерилитет при мъжа:
Тема за въпроси към медицинския консултант;

- в подфорум Медицински консултации и проследяване на бременността:
Тема за въпроси към медицинския консултант.


viliana87, добро е съотношението LH:FSH
« Последна редакция: Юни 09, 2016, 11:18:33 am от marsi »

Благодар ви нямам търпение да направя цветната снимка и кръвния за хламидия а и спермограмата и да видя какво ме чака но искам да ви благодаря на всички оказвате ми голяма подкрепа
Момичета цветната снимка е ок спермограмата и тя на УЗ преглед също всичко е ок ама май ще се окаже раничка но другата седмица ще направим цитона и ще видим какво ще излезе тези ранички до колко пречат за бебеправене моля някой ако знае нека пише
Здравейте, моля Ви да погледнете резултатите ми на хормоналните изследвания на 5 ден от МЦ.
FT4- 17.91
TSH- 4.730
LH- 7.40
FSH- 6.82
DHEA-S- 4.690
Пролактин- 455.90
Естрадиол-211.40
Тестостерон-0.65

В понеделник имам час за хидротубация при д-р Владимиров, спермограмата е ок.
Ще очаквам мненията ви относно резултатите.
*
нямат референтни стойности.  :wink:
Здравейте, моля Ви да погледнете резултатите ми на хормоналните изследвания на 5 ден от МЦ.
FT4- 17.91
TSH- 4.730
LH- 7.40
FSH- 6.82
DHEA-S- 4.690
Пролактин- 455.90
Естрадиол-211.40
Тестостерон-0.65

В понеделник имам час за хидротубация при д-р Владимиров, спермограмата е ок.
Ще очаквам мненията ви относно резултатите.


Имаш ли за цел забременяване?



*
От тук мога да кажа, че ТСХ е високо, но трябва да сложиш и референтните стойности, за да можем да преценим и другите хормони.Задължително си запиши час при ендокринолог.

*
Здравейте, моля Ви да погледнете резултатите ми на хормоналните изследвания на 5 ден от МЦ.
FT4- 17.91
TSH- 4.730
LH- 7.40
FSH- 6.82
DHEA-S- 4.690
Пролактин- 455.90
Естрадиол-211.40
Тестостерон-0.65

В понеделник имам час за хидротубация при д-р Владимиров, спермограмата е ок.
Ще очаквам мненията ви относно резултатите.


Имаш ли за цел забременяване?

Вероятно затова посещава д-р Владимиров  :wink:  (назначена хидротубация и  направена спермограма)  :)

Здравеите :) В понеделник направих хидротубация- всичко е наред ( двустранно проходими тръби).Днес бях на преглед при д-р Начев. Предписа ми L- Thyroxin по 25мг за 45 дни.
Преди малко излязоха и резултатите от последните хормони:

АМХ 2.69  реф. с-ти 1.00-6.80
Инхибин 84.65 реф. с-ти 40-200

Моля Ви да коментирате, имаме ли шанс :(
Здравеите :) В понеделник направих хидротубация- всичко е наред ( двустранно проходими тръби).Днес бях на преглед при д-р Начев. Предписа ми L- Thyroxin по 25мг за 45 дни.
Преди малко излязоха и резултатите от последните хормони:

АМХ 2.69  реф. с-ти 1.00-6.80
Инхибин 84.65 реф. с-ти 40-200

Моля Ви да коментирате, имаме ли шанс :(

Шанс имате, но не се бавете. АМХ ти е в норма, макар и по-нисък от средата.
Много късмет!
Благодаря ти!
MОЛЯ ЗА ПОМОЩ! Помогнете ми да  разчета резултатите от изследване на щитовидната жлеза преди да ги покажа на своя лекар!
РЕЗУЛТАТЪТ Е В ПРИКАЧЕН ФАЙЛ!
*
MОЛЯ ЗА ПОМОЩ! Помогнете ми да  разчета резултатите от изследване на щитовидната жлеза преди да ги покажа на своя лекар!
РЕЗУЛТАТЪТ Е В ПРИКАЧЕН ФАЙЛ!

vaninche, реултатът е добър, както на ТСХ, така и на антителата.
Желая успех!  :)

Много благодаря, Марси!  :D :D :D
ЗдравеЙте мили дами, моля ви за Колентар. Имам резтати от хормонални изследвания. Имам обилен косопад от 8 месеца, косата ми остана наполовина.
Марси, моля те за мнение. Много се притеснйвам.

LH - 8,26.  2,40-12,60
FSH - 7,54.  3,5-12,5
Prolactin- 187,5. 101,76-487,60
Estradiol - 27,41.  12,5-166
Testosteron- 3,86.  0,29-1,67
Androstendion- 2,75.  0,75-3,10
17-OH progesterona - 1,94. 0,20-1,30
DHEA-s - 10,71. 2,68-9,23
Progesterone - 5,42, 1,70-27