0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #760 -: Септември 20, 2014, 11:34:49 am »
Ей Mgstra,бързо оздравяване много е неприятен тоя вирус,аз май месец бях така,ама за около 1 ден се оправих и това ми бе единственото повръщане през бременността  :lol:
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #761 -: Септември 20, 2014, 15:52:30 pm »
Ужасен е наистина, но днес няма общо с вчера. Мноооого съм по-добре, но все още яденето не ми се отдава  :lol:


*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #762 -: Септември 20, 2014, 16:28:37 pm »
Дано бързо да мине, mgstra :crossfingers: Жалко, че точно през почивните дни си болна :(



   La vita è bella
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #763 -: Септември 21, 2014, 11:24:27 am »
mgstra ужасен е този грип и аз го минах, хапвах малко кисело мляко и препечени филийки, пробва по-малко с това и не се коси. Минава, ама после поне 2-3 дни си като парцал. Бързо оправяне  :bighug:


*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #764 -: Септември 21, 2014, 11:35:46 am »
Благодаря, момичета  :) ще се оправя, но наистина е гадничко.
Явно ме е подкарал някакъв карък  :lol: Сутринта ми се отчупи пломба, докато си почиствах зъбите с конец. Сега и зъболекар ще трябва да изтърпя  :lol: Нооо, и това ще мине...


*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #765 -: Септември 21, 2014, 15:31:32 pm »
Моусит това е супер. Аз имам молба към родилите мами като могат да пишат къде са родили какви са били условията и плаща ли ли са за нещо, ще съм много благодарна. Целувки :D

Божинова, имаме си тема за раждането. В нея можеш да четеш и да задаваш въпроси.

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45041.0

*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #766 -: Септември 21, 2014, 16:23:57 pm »
Здравейте, ще съм ви благодарна да споделите информация за кардиолози във Варна, които правят фетална ехокардиография и от които сте доволни.
Благодаря предварително!
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #767 -: Септември 21, 2014, 19:33:02 pm »
Кати , Шивачев прави фетална ехокардиография и знам , че при него много ходят. Аз също мислих да отида .
В терапията я прави доколкото знам.
Успех:)
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #768 -: Септември 21, 2014, 19:37:46 pm »
Кати , Шивачев прави фетална ехокардиография и знам , че при него много ходят. Аз също мислих да отида .
В терапията я прави доколкото знам.
Успех:)
Благодаря, Мих!
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #769 -: Септември 23, 2014, 02:36:54 am »
Sunita, нямам думи, с които да изразя съпричастността си! 
Дано Господ ти даде сили да преминеш през това изпитание и не след дълго да изпитате радостите от родителството! Бъди силна!

Михчееее, честити дечковци! Много здрави и много да ви радват!  :bighug:

Препоръчвам лекциите на Ла Лече Лига (ЛЛЛ) за кърменето. Има ги в няколко града, безплатни са и обикновено се провеждат през уикенда.

БЧК лекциите не знам дали са подходящи за бременни.
Силно впечатлена съм как от горният ми пост се извадиха заключения, че курсовете за първа помощ за деца не са важни или полезни. И особено, че ЛЛЛ лекцията (тя е една, с продължителност около час) е много по-важна от такъв курс (какъвто междувпрочем дори не съм коментирала). Както и да е.
Нашата мъничка принцеса расте и хубавее, но последните три седмици имаме притеснения относно нейното здравословно състояние. Бихте ли се помолили за нас когато се сетите през тази седмица, моля? Дано всичките ни притеснения се окажат напълно безпочвени!
Знам, че може би не е най-подходящата тема за молбата ми, но повечето мами също четат тук и не се сетих за по-добър вариант. Моля да ме извините и благодаря!
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #770 -: Септември 23, 2014, 08:21:49 am »
Lili, моля се всичко да е наред и тревогите ви да са напразни!
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #771 -: Септември 23, 2014, 10:44:06 am »
Лили и аз се моля бебка да е добре,дано не е нещо сериозно  :bighug:
*

    sunita_30

  • **
  • 64
  • когато вярата срещне надеждата живота намира начин
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #772 -: Септември 23, 2014, 11:01:19 am »
Лили,дано няма никакви проблеми и всичко да се оправи ,моля се за вас и  КАЛИНА,бог да бъде с вас и  всеки и да бъдем силни всички,децата са най голямата радост в живота и нека я запазим.
« Последна редакция: Септември 23, 2014, 11:09:05 am от sunita_30 »
*

    sunita_30

  • **
  • 64
  • когато вярата срещне надеждата живота намира начин
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #773 -: Септември 23, 2014, 11:16:31 am »
момичета ,как да изтрия линийката си,виждам че излиза след поста ми.Много ми стана тъжно ,като тя вече не е активна и децата ги няма вече. :(
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #774 -: Септември 23, 2014, 11:22:28 am »
момичета ,как да изтрия линийката си,виждам че излиза след поста ми.Много ми стана тъжно ,като тя вече не е активна и децата ги няма вече. :(
Отиди на "личен профил". После "публична информация". После изтрий линка в полето "подпис:"
Sunita, много ми е мъчно. Пожелавам ти бързо да възобновите опитите и скоро да имате успех  :bighug:
*

    sunita_30

  • **
  • 64
  • когато вярата срещне надеждата живота намира начин
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #775 -: Септември 23, 2014, 15:00:37 pm »
Благодаря ти 47 smiles ,много късмет на всички и здрави бебета.Приятен и спокоен ден!!
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #776 -: Септември 23, 2014, 15:57:38 pm »
Лили ще се молим за малката Калина
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #777 -: Септември 23, 2014, 22:35:07 pm »
Момичита,питали ли сте доктор дали може да се прави пломба?че и аз като Мгстра имам такъв проблем.за почистване на зъбен камък знам,че не можи
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #778 -: Септември 23, 2014, 22:49:17 pm »
Момичита,питали ли сте доктор дали може да се прави пломба?че и аз като Мгстра имам такъв проблем.за почистване на зъбен камък знам,че не можи
Здравей,  моят зъболекар ми каза, че се избягвало лечение на кариеси до третия месец, освен ако не те боли много, а след това нямало проблем.
*
Re: Тема на бременните № 92
« Отговор #779 -: Септември 23, 2014, 22:53:49 pm »
Sunita, нямам думи, с които да изразя съпричастността си! 
Дано Господ ти даде сили да преминеш през това изпитание и не след дълго да изпитате радостите от родителството! Бъди силна!

Михчееее, честити дечковци! Много здрави и много да ви радват!  :bighug:

Препоръчвам лекциите на Ла Лече Лига (ЛЛЛ) за кърменето. Има ги в няколко града, безплатни са и обикновено се провеждат през уикенда.

БЧК лекциите не знам дали са подходящи за бременни.
Силно впечатлена съм как от горният ми пост се извадиха заключения, че курсовете за първа помощ за деца не са важни или полезни. И особено, че ЛЛЛ лекцията (тя е една, с продължителност около час) е много по-важна от такъв курс (какъвто междувпрочем дори не съм коментирала). Както и да е.
Нашата мъничка принцеса расте и хубавее, но последните три седмици имаме притеснения относно нейното здравословно състояние. Бихте ли се помолили за нас когато се сетите през тази седмица, моля? Дано всичките ни притеснения се окажат напълно безпочвени!
Знам, че може би не е най-подходящата тема за молбата ми, но повечето мами също четат тук и не се сетих за по-добър вариант. Моля да ме извините и благодаря!
Дано да се оправи малката Калина. Много здраве й желая!