0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #880 -: Август 27, 2014, 14:38:58 pm »
Пеше, и ние сме на сърца, но с мед и масло  :D Колко филии може да изяде това дребното няма да повярвате  8O

Движението по магистралата е много натоварено,основно от олигофрени,мислещи себе си за членове на рода Макклауд... :wink:Който ще пътува,да внимава.Иначе времето по морето е много подходящо за отдих.Хайде,възползвайте се,че още малко остава...... :lol:

Мнението ми за движещите по пътя е едно към едно с твоето Рачо. Последно време предимно се возя, но ги нареждам вместо моя мъж  :lol: За отдих сигурно към 15-ти аз, дали ще става морето ще видим  :D
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #881 -: Август 27, 2014, 22:37:56 pm »
Рачо, дръжте го топло още поне 2 седмици. Другия четвъртък пристигаме. :wink:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #882 -: Август 28, 2014, 05:19:52 am »
Добро утро, милички  :D
Хубав и успешен ден!

Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #883 -: Август 28, 2014, 09:06:16 am »
Добро утро  :P
Закуската е прекрасна!
Тук е валяло, а в момента е облачано. Желано от мен разхлаждане  :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #884 -: Август 28, 2014, 10:25:00 am »
Добро утро и лек ден!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #885 -: Август 28, 2014, 11:23:22 am »
Моите големи мъже отиват в Созопол във вторник.Дано е хубав септември за плажуващите.Как е плажът Харманите като чистота на водата,знаете ли?Много ме страх от стомашни вируси,а знам,че децата ги хващат освен от храната и като поглъщат  морска вода.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #886 -: Август 28, 2014, 12:01:56 pm »
Хоупче, Харманите - да, Царския плаж - не.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #887 -: Август 28, 2014, 15:52:29 pm »
Благодаря,Зайче,и аз така бях чувала.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #888 -: Август 29, 2014, 04:33:37 am »
Добро утро, милички  :D
Хубав петък!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #889 -: Август 29, 2014, 06:40:39 am »
Добро утро  :D

мисля си, че рано  съм станала, ама не било така :)

От тези здравословни закуски  и упражнения вече съм 5 кг. надолу,  вталих се с едно кило  повече от желаните четири.

Честито класиране на  Лудогорец!   Благодарение  на тях  ще  видим у нас   Базел,  Ливърпул  и  Реал Мадрид  :) ТрЕбе  да се ходи на  мач сега.



И  един въпрос  от къде   поръчвате  мака на капсули,  че му действа добре на моя мъж, пък не могъл да си намери

« Последна редакция: Август 29, 2014, 06:43:54 am от Тара »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #890 -: Август 29, 2014, 08:06:00 am »
Добро утро и от мен!
Тара, ще трябва да даваш рецепта за закуски и упражнения  :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #891 -: Август 29, 2014, 08:43:25 am »
Добро да е утрото и последния работен ден!
На мен ми се натрупа малко недоспиване. Дано да наваксам.  :lol:
Септември - дъжд и гръмотевици. Такава била прогнозата. Пеше и Хоупче, не се притеснявайте, кога ли са улучвали прогнозата  :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #892 -: Август 29, 2014, 08:51:29 am »
Добро утро!
Днес е петък, не се преработвайте, еййй :wink:

И като петък си викам, я да ви разваля здравословното хранене сутрин. :lol:

   - английска закуска.

- американска закуска (това изплю гугъла де)

- френска закуска

И естествено - българска:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #893 -: Август 29, 2014, 10:46:07 am »
Хо,хо,хо ..... 8Ей тази закуска чаках аз  :lol: Пеше,Господ здраве да ти дава... :wink: Да ви кажа честно,не искам да им вярвам на синоптиците за септемврийското време. То сигурно ,защото и ние го чакаме с нетърпение. :wink: Ще го видим. Лек петък.Не се преуморявайте от работа,че трябва да сте отпочинали за почивните дни. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #894 -: Август 29, 2014, 22:36:56 pm »
Ех, пропуснах хубавите закуски днес, чудесни идеи, Пеше  :D


Григор Димитров тази вечер постигна втора победа на US Open и се класира за трети кръг  :)! Следващата среща ще бъде в неделя. Много добре играе до момента, желая му успех!  :)


Честито класиране на  Лудогорец!   Благодарение  на тях  ще  видим у нас   Базел,  Ливърпул  и  Реал Мадрид  :) ТрЕбе  да се ходи на  мач сега.
Тара, вярвам че си гледала този невероятен мач  :lol:  .... разбира се , много се радвам за геройски постигнатата победа!  :D

За тези, които не знаят, първият мач Лудогорец - Стяуа (игран в Букурещ) завърши с победа за Стяуа с гол вкаран 2 мин. преди края на мача. При този резултат, на срещата в София преди два дни, трябваше Лудогорец непременно да бият, за да се класират. Мачът беше с нулев резултат почти до края, когато (в 90-та минута) нашите вкараха гол. Следват двете продължения и в самия край на второто съдията даде червен картон на нашия вратар (безумно решение според мен). Дойде ред на дузпите. До този момент вече бяха изчерпани смените на вратарите, затова на вратата застана един от играчите - Моци (самият той румънец  :)), а след мача като го питаха журналистите кога се е пробвал като вратар той сподели, че било някога ... на село :lol: ..... . Та, същият този Моци, вкара първата дузпа за Лудогорец, а след това застана в ролята на вратар. Такова смешно подскачане по линията на вратата досега не бях виждала  :lol: , но за радост на всички, човекът спаси две от дузпите бити от сънародниците му и така се класирахме за Шампионската лига  :D, такъв развой на срещата никой не очакваше, но за радост с добър финал за нас  :D!
« Последна редакция: Август 30, 2014, 00:02:18 am от marsi »

Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #895 -: Август 30, 2014, 01:20:09 am »
Марси,гледах само дузпите снощи, но беше запомнящо се зрелище и много хубав успех накрая за наште.
А Григор дано продължава все така уверено.Очаквам нещо по-значимо този път.То аз кога ли всъщност не очаквам.Дано успее да ни зарадва.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #896 -: Август 30, 2014, 09:01:39 am »
Добро утро, кафенцето днес е от мен  :D :

 

Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #897 -: Август 30, 2014, 09:49:53 am »
Добро утро, милички! Ние сме в Гърция и нямаме нет в стаята. Сега сме на плажа и тук използвам наличието му.
Хубав ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #898 -: Август 30, 2014, 09:51:04 am »
Добро утро, банда  :D Загубих се малко, ама бяхме в болница с детето и беше лудница.
Вече е добре, стягаме багажа и утре заминаваме за гръцко  :D Зайо, как е времето?
Ще ви хвърлям по едно око от там  :P
Приятен и усмихнат уикенд  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #899 -: Август 30, 2014, 10:00:36 am »
Добро утро, милички! Ние сме в Гърция и нямаме нет в стаята. Сега сме на плажа и тук използвам наличието му.
Хубав ден!
... а аз се зачудих защо още никой не е сервирал кафе и как така се оказах най-ранобудна :lol: ..... приятно изкарване, Зайче!  :D

Ники, бъдете здрави и много хубави изживявания за всички!  :D
« Последна редакция: Август 30, 2014, 10:11:11 am от marsi »