0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #820 -: Август 21, 2014, 08:46:21 am »
Добро утро! Преминахме на планински пейзажи май  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #821 -: Август 21, 2014, 09:23:55 am »
Добро утро :) Красота - кафенце с курабийки и планинска гледка! Моята гледка е Мол Сердика  :( тюх.
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #822 -: Август 21, 2014, 09:45:28 am »
Добро утро и от мен  :P
Днес мъжът ми ми направи кафето, че аз хранех малкия. А той не пие кафе и не е наясно с пропорциите, та ми го е направил като да не трябва да спя следващите 24 :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #823 -: Август 21, 2014, 10:28:12 am »
Иначе ако в този град оправят тротоарите, ще е супер. Като почнах да карам количката с бебето разбрах колко са разбити и ...  :wink: да не казвам.

stoeka71 , сега вече сигурно ще ме разбереш защо толкова настоятелно питах за хотел, пригоден за хора на колички.

Да питам и още нещо, важат ли талончетата от Рошко за аквариума и за тази година? Ще отседнем в Поморие, но можем да идем някой ден до Несебър да разгледаме аквариума. И важат или не ние ще идем, ако може да ни опътиш горе долу къде се намира този аквариум, че миналата година не го намерихме, а сега Марти е много впечатлен от рибки. Гледаме 10 дни рибките на съседите, докато те са на почивка и май, май ще се оборудваме и ние с аквариум.

Благодаря за кафенцето, гледката, закуската  :D
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #824 -: Август 21, 2014, 10:33:24 am »
Cofee, Митко също е много впечатлен от рибки и открихме доста добра и издръжлива възможност. Взимаме рибки от рибарските магазини, които се продават за стръв. Струват около левче за десетина бройки, подобна цена ми се върти. Та сегашните ни рибки от 10 оцеляха 4, но пък вече повече от 2 месеца живеят. Не са претенциозни.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #825 -: Август 21, 2014, 10:36:14 am »
Здравейте!  :D
Планинският пейзаж по- ми е на сърце  :), хич не издържам на жега, затова и морето много не ми липсва ....   планина, рекичка, гора - да има сенчица за мен   :) .....

.... а цветята са за   Елфи   :D  :D  :D      new_birthday   
Честит рожден ден, с пожелание за здраве и много, много радост!  :D

         
« Последна редакция: Август 21, 2014, 10:55:20 am от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #826 -: Август 21, 2014, 10:38:37 am »
Честит рожден ден Елфи!  :happy_birthday_1:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #827 -: Август 21, 2014, 10:51:21 am »
Честит Рожден Ден на Елфи и от мен  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #828 -: Август 21, 2014, 10:57:49 am »
О, благодаря, че сте се сетили за моя дъртдей  :D
Който на всичкото отгоре е юбилей.
Терасата за купони е отворена, за който е наблизо  :wink:
Още се намира некое свободно място.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #829 -: Август 21, 2014, 11:14:21 am »
Честит рожден ден Елфи! Ще пием по едно за твое здраве, но от далече  :D
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #830 -: Август 21, 2014, 11:41:37 am »
Честит рожден ден, Же! Да си жива и здрава и много да те слушат и радват подопечните и приятелите! Ще пия в твоя чест тая вечер едно винце.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #831 -: Август 21, 2014, 12:12:45 pm »
Добро утро :) Красота - кафенце с курабийки и планинска гледка! Моята гледка е Мол Сердика  :( тюх.
Dodich, на покрива на Мол Сердика има плажен бар, не е толкова зле,  :D Е, пясъкът е строителен, не е морски, но пак става, а и за децата има кътче.

ЧРД на Елфи!  :balk_19:
« Последна редакция: Август 21, 2014, 12:14:38 pm от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #832 -: Август 21, 2014, 12:18:28 pm »
rtf, oсвен да презаредя с едно коктейлче в обедната почивка  :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #833 -: Август 22, 2014, 06:44:38 am »
Добро утро, милички  :D
След малко тръгваме за Несебър.
Хубав ден!

« Последна редакция: Август 22, 2014, 06:46:34 am от little_rabbit »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #834 -: Август 22, 2014, 07:20:14 am »
Добро утро  :D

Лек път и приятно изкарване в Несебър :)

Аз вчера се обзаведох с още две летни рокли от нета, за една седмица ги докарах до шест. Три са точно каквото виждам на картинката, една се оказа твърде прозрачна, една с лекичко размината шарка на подгъва, друга  подарих вече. Докато стигна до море може ямурлук по-скоро да ми потрябва.

Хубав ден!
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #835 -: Август 22, 2014, 08:45:26 am »
Добро утро и от мен!

Зайче, да си изкарате добре на Несебър. Да пишеш как е.

Тара, и аз много пазарувам по интернет. Стават гафове, но винаги можеш да върнеш това, което не ти е харесало или не ти става (не че съм го правила досега  :lol: ).
Честито рокли  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #836 -: Август 22, 2014, 09:02:20 am »
Добро утро и от мен!
Зайо, лек път и да си изкарате хубаво на морето!  :surfinga: :surfinga:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #837 -: Август 22, 2014, 09:05:28 am »
Добро утро!
Зайче приятно изкарване! Дано Несебър не те изнерви  :D

Аз също доста пазарувам по интернет, но това лято не ми е късмет явно. В един магазин се наложи да връщам, те били не връщали пари, трябвало да си избера други неща  :? почвам да избирам, пиша им в поръчката, че е замяна, системата ми я приема, звънят ми на другия ден, че я фактурират половината, едното било изчерпано?! Правя втора поръчка, пак им пиша за замяната, ок. Пристига при куриера и ми пише пари  8O Звъня да им кажа, че няма да я приема, няколко дни нищо, пристига куриера, връщам го, звънят да ми се скарат, що не съм им се обадила  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #838 -: Август 22, 2014, 09:54:25 am »
Добро утро :) Лек път и хубава почивка Зайко  8)
Тъкмо днес пристигна пратката с поръчка на дрешки за детето, та разглеждах все едно Дядо Коледа ми е донесъл лично подарък  :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - 5 :)
« Отговор #839 -: Август 22, 2014, 10:27:37 am »
Тъкмо днес пристигна пратката с поръчка на дрешки за детето, та разглеждах все едно Дядо Коледа ми е донесъл лично подарък  :D
И при мен точно така се случи. Вчера на обяд пуснах поръчката. Днес сутринра в 9.30 ч. куриерът ми цъфна на вратата (а хем доставката е от Варна до София, бяха я пуснали експресна). Сдобихме се със 6 супер бодитата на Маркс и Спенсър на цена от 5.5 лв. за бройка и още интересни неща.