0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните No. 91
« Отговор #980 -: Юли 13, 2014, 15:22:09 pm »
47_smiles, теб тайничко си те следя след раждането и честно казано си ми голяма слабост! Само хубавини желая на цялоио семейство!  :bighug:
:bighug:
Re: Тема на бременните No. 91
« Отговор #981 -: Юли 13, 2014, 15:33:37 pm »
Lili2011, по-добре съм. Не кашлям почти и спах спокойно. Явно лимоните с мед и сиропа бързо помогнаха. Но пак се излежавам цял ден  :balk_177: Голям мързел ме е обзел  :D Утре съм на ФМ и ще ви пиша после!
Дани, супер, че се е махнало зацапването. Аз повръщам откакто влязох в трети месец, но си и похапвам добре. Трябва да си го изтърпим.
Re: Тема на бременните No. 91
« Отговор #982 -: Юли 13, 2014, 15:41:46 pm »
А какво взимате за кашлицата?Моята е страшна,пробвах с мед и лимонмкакто четох по горе,но май не се получава,не съм спала от два дни като хората...
Re: Тема на бременните No. 91
« Отговор #983 -: Юли 13, 2014, 16:19:20 pm »
Много лимони с мед, фреш от портокал с лимон, чай Бронхо с мед, Стодал и Хомеожен ме оправиха за по-малко от 24 часа  osi_9
Момичетата ми бяха написали и други рецепти, можеш по-назад да ги видиш. Дано бързо ти мине!
*
Re: Тема на бременните No. 91
« Отговор #984 -: Юли 13, 2014, 20:19:16 pm »
И аз гласувам с две ръце за лимоните с мед. Може и в чист концентриран вид лимони. Също е добре дс се увериш дали.кашлицата не идва от секрети в гърлото от носа или дразнение на лигавицата...на мен за това шпрейче с морска сол в носа ми действа супер :-)
Аз да кажа, че преди обяд се бях удрямала, може и от кръвното да беше. После дойде мама и ме изкъпа и сега съм толкова нов човек, че все едно мога да излежа още колкото трябва....колко малк му трабва на човек само. :-)

Алемариа, и аз бях останала с такова впечатление за инжекциите за дробовете, но ми казаха че е ок вече...опитвам се да си го обясня, с това че на УЗИ бебето упорито е една седмица напред, т.е. Вече съм на 27 навършени в 28, ама това е само за да нв се.човъркам повече...
В момента ми е по-интересно сега оттук натам всяка седмица ли ще ги слагам или как...
« Последна редакция: Юли 13, 2014, 20:27:14 pm от Mousyt »
Re: Тема на бременните No. 91
« Отговор #985 -: Юли 13, 2014, 21:22:00 pm »
Mousyt не се притеснявай ,чети за информация без да се вкарваш във филми , позитивното мислене е най- добрия спътник . Като те чета виждам че не се поддаваш и много ми харесва   :bighug:
Не съм слагала кортикостероиди за дробовете , в началото се натисках и ми беше свито до 28 г.с. поодпуснах се като я минах и започнах да се натискам за 32 ,после за 36 , даже кам 34 а и сега ми се иска да пренося с една седмица ,което едва ли ще ме огрее с тези размери на бебчо ,но както казват надеждата умира последна  :bighug:
Приятна и спокойна вечер   preggo
*
Re: Тема на бременните No. 91
« Отговор #986 -: Юли 13, 2014, 21:53:14 pm »
Пишете девойки, пишете... Надявах се в тази темичка да родя, ама вие сте егати саботьорките :D
Дани, стискаме палци за утрешния преглед! Принципно казват, че колкото повече и е лошо на мама, толкова по-добре му е на бебчо - дано се окаже вярно и за вас!
Сatcat, супер! Само така!
*
Re: Тема на бременните No. 91
« Отговор #987 -: Юли 13, 2014, 23:21:59 pm »
Лили, вземи направо ти пусни новата тема, че да бъде позитивна и заредена с доброто ти настроение, пък и на късмет всички да докараме като теб до финала :-)
Re: Тема на бременните No. 91
« Отговор #988 -: Юли 13, 2014, 23:54:30 pm »
Напълно съм съгласна с Моусит :lol:
*
Re: Тема на бременните No. 91
« Отговор #989 -: Юли 14, 2014, 00:46:59 am »
Ако не се споразумеете коя от вас пуска нова тема - ще ви я пусна аз и после отивам на почивка  :lol: Хич не ми пукаше като влязох в 30-а ГС,  дали ще хукне да излиза бебето, честно. Важно ми беше да е жизнеспособен па било и с намеси, ама аз съм си "бруталистка"  :lol: По-жизнеспособен от него - нЕма в целия форум, целият "консорциум" не е измислил още начин да го накараме да заспи ;) Начело с майка му. Пожелавам ви моите "проблеми" да имате  :D
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Тема на бременните No. 91
« Отговор #990 -: Юли 14, 2014, 00:50:54 am »
Отказвам с прискърбие, аз пиша само от телефон и ще ми бъде трудничко да се справя.
Вие я пуснете, пък аз обещавам да родя в нея  :P
Тъй де, ама не мога да правя всичко  8)

А и оптимизма ми напоследък като че ли отлежава във формичките за лед във фризера... Но ще му забъркаме скоро един коктейл и ще го цамбурнем вътре за разкоЩ. Лека нощ.

Jbrul, бъди нашата фея!
*
Re: Тема на бременните No. 91
« Отговор #991 -: Юли 14, 2014, 01:03:17 am »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50512.0

Заповядайте в новата ви тема. Дано съм "добра фея" наистина, защото помислите ми са наистина само добри  :D Леко да ви върви всичко, както ми вървеше и на мен, че и отгоре.
И никога не яжте сушени кайсии бременни, за да не ми провалите статистиката в темата моля!  :lol:
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Тема на бременните No. 91
« Отговор #992 -: Юли 14, 2014, 09:40:17 am »
Jbrul,обещавам ти ,че Няма да ям сушени кайсии :lol: :lol: :lol: