0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
mgstra, ако имаш нервички и време попрегледай старите ми публикации - то не са завишени NK и Т клетки, с една тръба съм... В момента не се сещам още какво, защото съм много омотана още :) Но и при мен грам не се очакваше, че за 8-9 месеца ще си направим бебока самички. Даже д-р Шефкетова каза, че навреме сме отишли за нов опит и не сме губили време в чакане :) Ама как ще я изненадам утре само :) Като си помисля и започвам да се усмихвам

*
Maggi4ka, ще прочета разбира се, благодаря ти за куража.
При мен проблем няма, освен възрастта  :wink:
Ние сме с тежък мъжки фактор.


*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Maggi4ka, ето това е хубава новина :) Честито и успех до финала :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Maggi4ka, това е истинско чудо  :D Честито и дай Боже всекиму. :), както и от твоя прашец   :wink: и сега да не избягаш в друга тема и да ни зарежеш тука 8O. Трябва всеки ден да си "посуркваш" крак тука,ей  :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
:) Стига да не ме изгоните, ще ви следя тук изкъсо и само ще "урочасвам" за успехи. Аз пациентка тяхна ще съм си до раждането, че и след това най-вероятно :)

*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Здравейте. Имам нужда от малка услуга.  :oops: Възможно ли е някой, ако ходи до клиниката тези дни, да ми смени часа. Дадоха ми час за 14.03 от 14,20h при д-р Шефкетова, но се оказа, че мъжа ми е втора смяна, и няма да може да дойде с мен тогава. А му се иска да е с мен и ми каза да се опитам да сменя часа. Обаче не мога да се свържа с клиниката вече почти 2 часа. Та въпросчето ми е, възможно ли е някой който ще ходи скоро да ми смени часа за 17.03. Няма значение в колко часа ще ни запишат.
Междувременно аз ако успея да се свържа, ще пиша веднага.
Надявам се да не причинявам много неудобство :)

*
maggi4ka, най- лесно се свързвам към края на работния им ден или сутрин към 7.30- 8.00- 8.30ч.
В клиниката ще ходя следващият вторник (11.03).

*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
marsi пак ще опитвам да се свържа. Дано успея. Не ми се иска да им обърквам графика като сменям час, но пък ми се иска да сме двамата :) Утре пак ще звъня.

*
Maggi4ka, аз съм на преглед в събота, 8 март, ако все още не си се свързала, пиши ми на лични и ще ти сменя часа.


миналата година записахме час , е вече наближава, другия месец сме до д-р Стаменов , та питането ми е трябва ли да се обадим за потвърждаване на часа
*
миналата година записахме час , е вече наближава, другия месец сме до д-р Стаменов , та питането ми е трябва ли да се обадим за потвърждаване на часа

Не се притеснявай, от клиниката ще ти се обадят за потвърждение.


миналата година записахме час , е вече наближава, другия месец сме до д-р Стаменов , та питането ми е трябва ли да се обадим за потвърждаване на часа

Не се притеснявай, от клиниката ще ти се обадят за потвърждение.

Благодаря !
Здравейте, вече официално очаквам следващия цикъл, за да пристъпим към ЗЕТ. Преместихме и ембриончетата - знам, че поех риск с това транспортиране, но имам основания да предпочитам всичко да се случи тук. Дори и да не преживеят размразяването, поне ще знам, че съм опитала - иначе бях готова да се откажа от тях.
За пръв път от година и половина не мисля за поредното изследване, а мисля за бебе... да видим дали някоя от шестте ми снежинки ще се ококори :D

maggi4ka и аз да си взема от прашеца - пожелавам ти прекрасна бременност и благодарение на твоята история си реших, че чудесата са възможни!!!

Shnap_Apple аз съм пациент на клиниката от началото на февруари, около две седмици преди прегледа ми се обадиха за потвърждение, после когато наближи датата и аз звъннах за мое успокоение.   
Търпение и надежда!
Здравейте, вече официално очаквам следващия цикъл, за да пристъпим към ЗЕТ. Преместихме и ембриончетата - знам, че поех риск с това транспортиране, но имам основания да предпочитам всичко да се случи тук. Дори и да не преживеят размразяването, поне ще знам, че съм опитала - иначе бях готова да се откажа от тях.
За пръв път от година и половина не мисля за поредното изследване, а мисля за бебе... да видим дали някоя от шестте ми снежинки ще се ококори :D

maggi4ka и аз да си взема от прашеца - пожелавам ти прекрасна бременност и благодарение на твоята история си реших, че чудесата са възможни!!!

Shnap_Apple аз съм пациент на клиниката от началото на февруари, около две седмици преди прегледа ми се обадиха за потвърждение, после когато наближи датата и аз звъннах за мое успокоение.
Успех Lina_vn
*
Lina_vn, важното е, че си последвала усещането си и си направила, което смяташ за правилно  :). Желая ти успешен трансфер! На мен също ми предстои ЗЕТ, но още не успяваме да стабилизираме лигавицата, от ноември насам я следим....
Имам голяма вяра в "снежинките"!   Успех  :D!

*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Lina_vn, греби прашец с пълни шепи. Ще се постарая да има за всички. :) Мерси за пожеланието :) А колкото до чудесата.... разбира се, че са възможни ;) Аз съм жив пример, че чудесата се случват и то по-често отколкото очакваме. Вече съм разведена, но преди това да се случи, за да имам своите принцеси, минах през 6 години стерилитет - астенотетратозооспремия, една тръба, завишени клетки (може и да пропусна нещо). А през Декември 2010, когато фуриите бяха на 4, забременях спонтанно - ей така с всичките усложнения и дългата за изричане мъжка диагноза, аз бях бременна по Коледа :) Така, че - да! Заявявам, че има чудеса. И те се случват, тогава, когато не ги преследваш, когато не ги очакваш :) И дори когато решиш, че ги няма, ей така  - някое се появява зад ъгъла на тъмната уличка в която си, и те изненадва :)

*
Лека и пълна с положителни емоции бременност и от мен maggi4ka! :lol:
Минавам и аз под прашеца, че в новия цикъл стартираме втория си опит по Фонда.
И ние сме с мъжки фактор, но имаше известни подозрения и към мен. Преди около две седмици ми направиха лапароскопия, при която претърпях известни ремонти  :lol: Сега съм много обнадеждена /може би повече от слуховете, че след подобна манипулация бързо се забременява/.  :wink: Е, ще видим!
Стискам палци на всички борбени момичета в скоро време да видят заветните две чертички. :D
Здравейте момичета,

Дойде и моя ред да се включа. Пациентка съм на д-р Стаменов, но последния преглед (на 3.03.2014) беше при д-р Шефкетова. В момента имам спешна нужда за връзка с някой от двамата доктори, но на спешния телефон не отговаря никой. Как мога да се свържа с тях? Моля ако някой има техни телефони, да ги изпрати на лични. Благодаря предварително, спешно се нуждая от тази информация!
*
anirad, ще ти върнат обаждане от спешния телефон.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Благодаря за информацията, ще чакам(макар че звъня от вчера, но още никой не ме е потърсил).