0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #220 -: Януари 31, 2014, 14:46:24 pm »
Румяна, прекрасен е за вашето семейство този месец значи :)

*
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #221 -: Януари 31, 2014, 14:52:35 pm »
Благодаря, Маги, за вас ще е прекрасен другият месец с появата на малкото съкровище :) Стискам палци всичко да мине гладко  yahoo_17



   La vita è bella
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #222 -: Януари 31, 2014, 15:02:21 pm »
Руми, следващият месец ще е още по-хубав - ще имате първи рожден ден :)


*
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #223 -: Януари 31, 2014, 15:58:43 pm »
Ох, това с деленето на "мъжка" и "женска" работа... ами дето се вика, аз съм копала, сяла, дърва съм цепила, плочки съм фугирала и гвоздей мога да забия, и не мога да се съглася, че мъж не може да опържи едни яйца дето се вика... Друг е въпроса, че поне моя мъж не се сеща да свърши нещо и ми е казал, че той от намеци не разбира затуй, ако искам той да свърши нещо, да му кажа. Поне сам се сеща да си пусне пералнята с чорапите и гащите. Сега трябва да напомням и да си ги простре, преди се сещаше сам, ама това ще да е от възрастта  :lol:. И чистенето на прозорци съм му делегирала, то и без това веднъж на 2 - 3 години ги чистим ;). Боклука, както дойде, някой път той, някой път аз. Готвенето, обаче си е само моя работа, защото той под готвене разбира да си отреже хляб и салам, дори чиния няма да ползва, а дъската за рязане на хляб. Добре, че и двамата не сме тип "Монк" и си се търпим.  :lol:
Сега децата, само за играчките ги юркам иначе оная вечер, нямаше желаещ за прахосмукачка, но пък щяха да се избият кой да мине с мокрия парцал  :lol:.
А по темата "това не е моя работа", Стефунът, вчера разпиля едни кутии и му казвам, че трябва да ги събере и той "това не е моя работа"  8O, аз "щом е така, няма да ти дам динозавъра" и после около час се опитваше да ме убеди, "че това не е негова работа" и не знам си какво искал първо. За съжаление, Ели имаше неблагоразумието да прибере кутиите и аз трябваше само да изтръгна признание от него, "че който разпилее нещо, трябва да го прибере".


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #224 -: Януари 31, 2014, 16:07:15 pm »
Иска ми се да споделя с вас какъв чудесен месец е за мен този януари. Чак не ми се иска да свършва. Малкото ни момченце успя за толкова кратко да се научи да спи през нощта, да му поникнат първите зъбки и дори да проходи :)

чудесно! обичам да чета радостни новини :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #225 -: Януари 31, 2014, 16:36:34 pm »
Иска ми се да споделя с вас какъв чудесен месец е за мен този януари. Чак не ми се иска да свършва. Малкото ни момченце успя за толкова кратко да се научи да спи през нощта, да му поникнат първите зъбки и дори да проходи :)

чудесно! обичам да чета радостни новини :)
И аз, и аз! И не само през януари  :D
Цветя и рози не са всички дни в годината, но нека повечето да са изпълнени с такива хубави емоции!
*
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #226 -: Януари 31, 2014, 20:36:15 pm »
Благодаря, момичета :) Нека за всички има хубави емоции :)



   La vita è bella
*
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #227 -: Януари 31, 2014, 22:09:51 pm »
Иска ми се да споделя с вас какъв чудесен месец е за мен този януари. Чак не ми се иска да свършва. Малкото ни момченце успя за толкова кратко да се научи да спи през нощта, да му поникнат първите зъбки и дори да проходи :)

Леле, Руми :) Честити ви топуркащи крачета! Минахте ни и ни задминахте :wink:
Прави ли нещо, за да се научи да спи през нощта?




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #228 -: Януари 31, 2014, 22:19:56 pm »
Днес моят син си помисли, че ще си легне без да си прибере книгите. Да, ама не, както казваше Петко Бочаров. Като скръцнах със зъби и разбра, че работата е сериозна, ги подреди и то както трябва. Ама, ако може да мине метър.  :x

Румяна, честито ти проходило момченце! Моята щерка още тренира усилено. Вече от 7 месеца пълзи, но няма изгледи за момента да се пусне да ходи сама. Когато - тогава. Не бързам аз.  8)

За моя мъж няма смисъл да обяснявам, освен че понякога ме побърква с подредеността си. И това не си е работа.  :lol:

*
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #229 -: Януари 31, 2014, 22:25:27 pm »
... Моята щерка още тренира усилено. Вече от 7 месеца пълзи, но няма изгледи за момента да се пусне да ходи сама. Когато - тогава. Не бързам аз.  8)....

И ние сме така. Толкова бърза е станала на лазене, че не и трябва да ходи  :lol:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #230 -: Януари 31, 2014, 22:34:19 pm »
Нали, оливче?! Пакостите и без това ги прави с невероятна скорост.
Ако имам куфар за разопаковане, направо й го оставям. Налита като муха на мед. Само й дай да вади дрехи и всяка от тях се опитва и да я облече. Чанти също обича. Ципове отваря всякакви. Трябва катинари да им слагам вече. А ако не успее да отвори нещо и пуска сирената.  :lol:

*
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #231 -: Февруари 01, 2014, 09:01:55 am »
Мерси, момичета, да ви се връща :) За ходенето и аз не бързах, но той нашият излезе много смел, чак страх ме хваща :)

За спането четох книгата на Ричард Фърбър. Според мен проблемът ни беше с асоциациите за сън - ако се събуди случайно през нощта, очаква същото положение, при което е бил приспан (при нас това беше на ръце, разхождан из стаята). Сега заспива сам в кошарата, но с някой край него, че страда от страх от раздяла...



   La vita è bella
*
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #232 -: Февруари 01, 2014, 09:34:56 am »
rumyanau,честито ти проходило момченце! :)
Моят младеж няма изгледи да проходи скоро.Пълзи си от осмия месец и е доста бърз,като някой рейнджър. :D
За спането си заспива сам от новороден,никога не съм го приспивала.Слагам го в кошарата и заспива.  :)

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #233 -: Февруари 01, 2014, 10:16:10 am »
Румяна, децата сами си решават кога. Това, че не бързам беше шега. Но понякога се дразня, като ме питат не ходи ли вече. Ами, не ходи. За какво й е, като и така достига всяка цел?!

Керита, зависи от детето. Дъщеря ми заспива сама, но синът ми още иска да бъде приспиван. Като бебе имаше колики и ревеше всяка вечер, така че го приспивахме на ръце. И така доста дълго време.
« Последна редакция: Февруари 01, 2014, 11:18:29 am от blue_sky »

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Месечна тема - Януари 2014
« Отговор #234 -: Февруари 01, 2014, 10:17:06 am »
rumyanau, честити ти нови поводи да тичаш след него  :wink:!
Деси, снаха ти отваряше чекмеджетата и вадеше бельото, но само като викнех „я да те видя какво правиш“ и се чуваше едно туп туп туп - и пълзейки ми се явяваше. С оная невинната физиономия „какво? кой? аз ли? нееее, нищо не правя“ :lol: