0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #720 -: Август 31, 2013, 21:43:03 pm »
Здравейте момичета !!!Най -после се реших и аз да се запиша в  тази  темичка .
Ама аз откога те чакам бе душко  :welcome_1: :bighug:

Re: Тема на бременните N87
« Отговор #721 -: Август 31, 2013, 22:06:07 pm »
 :balk_172:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #722 -: Септември 01, 2013, 11:43:53 am »
 :welcome_1: foveri


Re: Тема на бременните N87
« Отговор #723 -: Септември 01, 2013, 23:56:12 pm »
Аз съм повече от четящите,отколкото от пишещите,защото все още работя и съм  доста заета,но след края на септември определено ще съм от активните.moniks,ще крачим заедно към финала  :D
foveri,ти  си толкова отдавна в редиците на форума и искрено те приветствам! :welcome:
*

    Starshine

  • ***
  • 494
  • "When nothing is sure, everything is possible."
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #724 -: Септември 02, 2013, 09:42:48 am »
Foveri, добре дошла! Леко бременеене и леко раждане!
Момичета, как сте? Да се пазите и да си почивате много.
Аз се чувствам много добре и си почивам много хубаво.  :D




Quiet people have the loudest minds.
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #725 -: Септември 02, 2013, 10:35:26 am »
Здравейте момичета!

foveri добре дошла!
Аз също съм добре,днес е доста хладен ден :)
Хубав ден на всички!

*

    cerise

  • **
  • 76
  • The present has no ribbon.
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #726 -: Септември 02, 2013, 11:07:19 am »
Здравейте момичета, как сте днес? Foveri, добре дошла! Желая ви прохладен понеделник, а на тези, които са на работа като мен, успешна седмица!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #727 -: Септември 02, 2013, 11:08:34 am »
Добро утро :hug:

Здравейте момичета!  :bighug:

тъжно ми е, самотно ми е .... кога ще мине това време, като то едва сега започна да тече  :( :cry: :?

ММ  :? е вече на кораба, уж съм една идея по-спокойна вече, особено след като го чух! Дано и този оът имаме скайп връзка, че иначе съм на път да полудея :crazy:


Днес бяхме на ЖК рано-рано :love: Бебките са добре, порасtнали са едната е цееели 500 грама, а другата е 460 :crazy: Мърдаха,  но не съм нещо доволна от този доктор на ЖК, неадекватен да следи близнаци ми се вижда :money: Добре, че се презастраховам с прегледи и на де 2 места, но просто съжалявам за избора си и затова, че му броих тези 350 лева, които ми станаха 2 по толкова заедно с др прегледи, които правя :? :ooooh:


Re: Тема на бременните N87
« Отговор #728 -: Септември 02, 2013, 13:09:27 pm »
Аз се завърнах от преглед всичко си е наред и ще си имаме МОМА
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #729 -: Септември 02, 2013, 13:53:42 pm »
Аз се завърнах от преглед всичко си е наред и ще си имаме МОМА


Супер!!!!
Още една девойка в отбора ;)
Честито Веси  :bighug:


*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #730 -: Септември 02, 2013, 14:51:15 pm »
Честито Веси  :bori_016:

Re: Тема на бременните N87
« Отговор #731 -: Септември 02, 2013, 16:03:58 pm »
Мерси много момичета. Дес и аз като теб не съм доволна от прегледите от ЖК затова реших всеки месец да си ходя при д-р Александров днес много на дълго и на широко говорихме макар , че етажа беше отново пълен
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #732 -: Септември 02, 2013, 16:29:02 pm »
Здравейте и от мен.
Веси,чесито за момиченцето!
Десс,аз имам чувството ,че в кабинетите работят най-некадърните или аз се на такива попадам.И този док.който ми води жк.,гледа ,гледа на УЗИ ама нищо не вижда.Само повтаря имаш здраво бебе/което е най-важното,,де/,а в първите месеци -живо е ,спокойно.Даже ме е яд ,че му казах пола,който определи доц.Томова.Трябваше да си мълча и да видя какво ще каже  :lol:
Тази и с първото ,която ме следеше,като я питах нещо скачаше като ужилена,не даваше никаква информация  :x
Аз от днес съм безработна,изтече ми срока на договора....Сега ,за да изляза по майчинство,ще си плащам в една фирма и така  :(

Re: Тема на бременните N87
« Отговор #733 -: Септември 02, 2013, 21:18:06 pm »
dess,много едри девойките,браво,браво.Има моменти,когато наистина ти се струва,че времето на лети,но какво да се прави ще го бутаме!
Веси,браво за момата.Най-накрая женска вълна,че всичките ми приятелки все момчета имат.
Аз се вързах на хорото на мъжът ми да не знаем полът на бебока и на моменти ми е толкова любопитно.Да не говорим,че всички познати ме питат какво ще е ,защото имат много дрешки за подаряване и не мога да се възползвам  :D
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #734 -: Септември 03, 2013, 11:20:23 am »
Здравейте, момичета!

Добре дошла, foveri!

Честито момиченце на vesito90! Тук май се заформи женско царство :).

Радвам се да видя, че сте добре. Аз тепърва ще се записвам на ЖК, надявам се тази седмица. Не очаквам много, но все пак разчитам на компетентност - все пак ми препоръчаха лекарката :).

neli_london, това не е непременно лош вариант - да не знаеш пола до раждането. Да, губи се малко от прагматизма, но пак можеш да се възползваш от дрешките, които ти предлагат - има и неутрални ;). Имам чувството, че докторите въобще не питат искаш ли да знаеш или не, а направо си казват какво виждат на УЗ :).
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #735 -: Септември 03, 2013, 23:07:36 pm »
Моя доктор тръгна да казва "пола е ..." и после "... а искаш ли да го знаеш всъщност" и аз естествено казах "ДА"
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #736 -: Септември 04, 2013, 08:18:08 am »
Добро утро мамита!Нещо много тегава тая тема  8O!?!?!?!Как сте?При мен започна гадния сърбеж по тялото  :oops: а нямам стрии.

*

    Asenceto

  • ***
  • 207
  • Ще успеем :))) всичко е въпрос на време ;)
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #737 -: Септември 04, 2013, 15:16:38 pm »
Моникс и при мен има един сърбеж......предимно по корема и гърдите.Мажа се с разни мазила,но да видиме ефекта какъв ще е.Иначе когато ме удари едно такова нервно настроение цялото тяло ме сърби  :lol:
Корема ми започна да расте всеки ден....имам чувството,че по доста  8O Вече ме питат кога ще раждам  :lol:
*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #738 -: Септември 04, 2013, 16:41:24 pm »
Асенцето,и моя корем е голям и с първото ми беше голям  :lol: Сега съм качила дотук 10 кг и имам чувството, че са само на пупа  :D Но аз и с нищо не се мажа,де  :? Другия месец ще почна да си мажа зърната на гърдите,пък за тялото ще видим

*
Re: Тема на бременните N87
« Отговор #739 -: Септември 04, 2013, 18:27:50 pm »
Как сте момичета? Аз отдавна не съм писала, иначе ви чета най-редовно. Мен това ниско кръвно ме побърква и докторът каза, че е нормално и си пия кафенца. Иначе и при мен май се очертава момче, но не е сигурно още. Май ще се налага и да ме режат, че плацентата била много ниско долу, но след месец ще ходя и на ехограф и може би и другия лекар ще си каже мнението. Иначе си отговаряме и на седмиците :D и сме с доста голяма главичка. Само, където разбрах, че трябва още 2 пъти да ми вземат кръв и ми стана доста неприятно... Много я мразя тази част. :D