0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #560 -: Юни 16, 2013, 13:47:07 pm »
Здравейте мили коремчета, как сте? Мен днес така ме е хванало гадното настроение, нещо ме избива на плач, нищо не ми се прави, не ми се говори, абе луда работа... ММ се чуди какво да ме прави, как да ме разведри, но уви, не става... Надявам се да е нещо моментно, че чак аз не мога да се търпя така. Но стига съм ви се оплаквала  :oops:

Някой да знае какво става с Анди ?

Деси как си днес мила? Ще чакаме да пишеш, че те мислим ;)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    ysmivkata

  • **
  • 104
  • Мечтите се сбъдват
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #561 -: Юни 16, 2013, 14:52:49 pm »
Ахх моята любима темичка, в която киснех по цял ден преди малко повече от година :D момичета наслаждавайте се на тези приятни мигове с бебоците в коремчето и не се отдавайте на негативни емоции. Да то вярно хормоните играят, ноооо това е толкова прекрасен оериод, за който с такова умиление се сещам..... даже много  често им викам на мъниците" скачайте в на мама коремчето!!!!" Деси стискам палци  :drunk: :crossfingers:всичко да е наред, аз в същите седмици имах такова кафяво, което мина в червено, но полежах три дни в клиника

Нашите съкровища Васил и Виктория
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #562 -: Юни 16, 2013, 19:12:38 pm »
Момичета наминавам само да кажа че наа 05.06 се родиха двете ми момчета Кристиян и Венцислав.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #563 -: Юни 16, 2013, 19:34:24 pm »
Аз на свои ред подарявам тмичка като скромен подарък!  :lol:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?action=post;board=43.0
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #564 -: Юни 16, 2013, 20:24:13 pm »
Момичета наминавам само да кажа че наа 05.06 се родиха двете ми момчета Кристиян и Венцислав.

Бубката честитооооо. Леле ама много момчета се раждат напоследъка  :P


*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #565 -: Юни 16, 2013, 21:08:56 pm »
Бубката честитооооо. Леле ама много момчета се раждат напоследъка  :P
Къде шега, къде истина, но казват, че това се случва по време на война.... :wink: :D
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #566 -: Юни 17, 2013, 08:04:49 am »
Здравейте момичета, добре съм за сега имам малко течение още въпреки ,че пия дуфастона и лежа. Сега се стягам да отивам на преглед ,защото д-ра го нямаше събота и неделя. Ще видим какво ще покаже скана. Като се върна ще пиша как е минало.




Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #567 -: Юни 17, 2013, 08:16:27 am »
Честито Бубка! Здрави щастливи да растат!
Деси - успех на прегледа!
Дес, аз ако знаеш как им се радвам на потенциалните зетьове. То война преди - сега му викат протести ;) Ние дето чакаме девойки само ги бройкаме  :D
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #568 -: Юни 17, 2013, 10:38:40 am »
Ох момичета и аз сега се връщам от доки. В петък и аз получих зацапване-кафяво.Веднага се обадих на доктора и той ми увеличи Утрогестана на 2*3 и каза да почивам.Днес видя бебчо, всичко е наред но ми пусна болничен от днес и каза да почивам. Голям рев беше в петък, сега съм мааалко по-спокойна

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #569 -: Юни 17, 2013, 10:48:55 am »
Привет мамита!Аз от днес съм на работа ,а малкия е на ясла.И моя корем ме приболва непрекъснато,но било нормално.То и с първото ме приболваше ,но...наистина това е най-хубавото време.Аз да се оплача,непрекъснато сънувам кошмари,направо....не ми се ляга.
Деси ,Дидка Мони, почивайте повече и всичко ще  е наред.

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #570 -: Юни 17, 2013, 11:16:59 am »
Ето какво става с мама Анди С. Честито!  :D
« Последна редакция: Юни 17, 2013, 12:13:53 pm от f_28 »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #571 -: Юни 17, 2013, 12:59:37 pm »
Здравейте сладурки
как сте?
Деси ,Дидка Мони почивайте, сега ни се е паднала яка почивка :bighug:
Днес във Варна е меко казано жегичка :x


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #572 -: Юни 17, 2013, 14:29:29 pm »
Честито на всички нови мами! Да имате здрави и спокойни дечица и на вас желая нерви като корабни въжета :)
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #573 -: Юни 17, 2013, 15:16:21 pm »
Здравейте отново, на скана всичко е наред има сърдечна дейност нормална, бебето се развива. Д-ра каза,че няма за какво да се притеснявам. Трябва да продължа с дуфастона 3х1 до сряда и да му се обадя без значение дали е спряло течението или не.Дадоха ми 2 седмици болнични и от днес ще съм вкъщи - повече почивка, без стрес . Няма обяснение. Дано да спре до сряда,че ще съм по спокойна.
Благодаря за стиснатите палци и положителните мисли момичета, наистина новината,че всичко е наред беше най-хубавата ,който можех да чуя.  :bighug: :grouphug:




Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #574 -: Юни 18, 2013, 01:03:58 am »
Здравейте всички, аз да пусна линка за мама Анди, че на мен нещо не ми се отваряше:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49755.0
Радвам се, че  при останалите всичко е наред :) почивка и приятни емоции само, момичета!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #575 -: Юни 18, 2013, 10:18:54 am »
Здравейте, днес пак имаме жегааааааааааааа :lol:
Деси радвам, се че нещата се пооправят, слушай док, лежи и всичко трябва да е наред :P


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #576 -: Юни 18, 2013, 11:29:19 am »
Здравейте коремчета, как сте днес? При нас всичко е ок, бебо ме събужда всяка сутрин около 6-6:30 и не мога да се наспя, толкова отпаднала се чувствам... Нощес и адски схващания имах на левия крак...
Деси браво за хубавите новини, много се радвам, да пазиш леглото както е казал док и всичко ще е наред :)

Коя е следващата бъдеща мама  :ask:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #577 -: Юни 18, 2013, 12:41:48 pm »
Споко,Дяволче,след месец няма да те буди в 6... А на всеки 2-3 часа :P
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #578 -: Юни 18, 2013, 13:04:56 pm »
Споко,Дяволче,след месец няма да те буди в 6... А на всеки 2-3 часа :P
Порасна ли ти и на тебе брадата, дядо попе  :lol:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #579 -: Юни 18, 2013, 13:14:46 pm »
Като написа Дяволчето за схващания  :wink: и и аз имам, ама са много странни, спя по гръб и се събуждам, ръката ми се е схванала  8O китката бързо ми минава, ама много ми е странно откакво се получава и все щях да ви питам  :lol: