0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #380 -: Юни 05, 2013, 17:55:51 pm »
Изабел много се радвам, че всичко е наред
Моник аз платих 100 лева за ФМ , но при Марков . Мисля, че навсякъде е еднакво
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #381 -: Юни 06, 2013, 12:15:42 pm »
Аз съм пълен карък , цяла нощ ме боля корема , чак до 5 сутринта (и си викам айде разгеле) и хоп изведнъж нищо ми няма , нито болка , нито твърдост , нищо  :balk_146:
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #382 -: Юни 06, 2013, 13:20:37 pm »
Момичета, можете ли да ми препоръчате добър педиатър от Пловдив,работещ  със здравната каса.Предварително ви благодаря. :)Ако е в региона на Военна болница, още по-добре  :)


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #383 -: Юни 06, 2013, 13:52:55 pm »
Respect, очевидно на бебчо си му е добре вътре. :-)
На мен ми "разкара" разтройството уж, по-добре съм и не ме боли корема, ама нали се притесних, че ще зараждам по-рано и сега ми е свит на топка да не тръгне преди датата. Не че има някакъв проблем да излиза вече, но от утре доктора ми го няма 3 дни и ме е страх да не тръгне точно тогава. Че трябва и да пътувам до Пловдив за раждането.
Иначе днес ходих до ЖК-то; каза че е добре бебето, нямам разкритие, и с бая голяма глава май се очертава :-) Смятам обаче, доколкото е възможно да лежа тези дни. Последните дни не се наспивам- малкия е в някаква фаза да реве по нощите, отделно аз сънувам някакви щуротии, на бебето си мисля, че му е доста тясно и ме рита доста.
Ох, споделих си аз :-)


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #384 -: Юни 06, 2013, 14:01:49 pm »
Хайде и аз да се отчета, днес бях на преглед и бебчо е вече цели 700г.
Другатаседмица ще ходим на море и АГ каза , че може да се къпя в морето- макар, че не съм убедена дали е добра идея. Ще пътуваме през нощта за да спи Катето, но от сега съм предупредила мъжа ми да не мърмори, че ще имаме бая пиш паузи :-)
За сънищата и предната бременност и тази и  аз постоянно сънувам разни странни и многоцветни сънища и хич не спя добре.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #385 -: Юни 06, 2013, 16:01:31 pm »
Респектче  :bighug:
Момичета споделете, моля ви, за повръщане какво вземахте? Защото много повръщам днес, пък пия лекарства и незнам те, дали ще успеят да се усвоят така, като отида в 10 седмица да се записвам на ЖК ще попитам док, ама дотогава :x


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #386 -: Юни 06, 2013, 17:47:13 pm »
Респектче  :bighug:
Момичета споделете, моля ви, за повръщане какво вземахте? Защото много повръщам днес, пък пия лекарства и незнам те, дали ще успеят да се усвоят така, като отида в 10 седмица да се записвам на ЖК ще попитам док, ама дотогава :x
degan
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #387 -: Юни 07, 2013, 08:50:48 am »
Пила съм деган, вомитусхил ( на билкова основа), чай от джинджифил, лимонада,ядях ябълки,по принцип разминава малко ако след ядене не лежиш,а се раздвижиш малко на въздух. Аз тогава бях в леглови режим и ми беше забранено да ставам и ядях в леглото и т н и от това се влоши повръщането,но късно разбрах причинАта ... Но като цяло то ще си отмине от самосебе си и тези хапчета не помагат особено,поне според мен.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #388 -: Юни 07, 2013, 10:48:59 am »
Здравейте и от мен :) Как сте днес милички? Аз да ви се оплача... през нощта като ме заболя един зъб, не мога да заспя, имах чувството, че сърцето ми се е качило в устата  :? Пих парацетамол през нощта, като станах пак боли, тупа, пих отново парацетамол, надявам се да ме отпусне, че не ми се ходи на зъболекар пак да ми изписват антибиотик ( че те друго на бременни не правят тука 8O) и така... Наоплаках ви се  :oops:
Анди, Респектче как сте душички?
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #389 -: Юни 07, 2013, 11:55:05 am »
Лошо е да загазиш със зъбите  :( аз се разминах с 2 кариеса  :lol:
Аз съм добре , бебчо и той .... каза, че докато Емо Чолаков не каже , че ще грее слънце няма да излиза от къщичката  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #390 -: Юни 07, 2013, 13:09:16 pm »
Лошо е да загазиш със зъбите  :( аз се разминах с 2 кариеса  :lol:
Аз съм добре , бебчо и той .... каза, че докато Емо Чолаков не каже , че ще грее слънце няма да излиза от къщичката  :lol: :lol: :lol:
По тази логика да чакаме хубавите новини към неделя-понеделник :-)


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #391 -: Юни 07, 2013, 13:33:34 pm »
 :lol: и ние точно това си  говорехме с мъжа ми, че в това дъждовно време не му се излиза на нашето мъниче  :lol: иначе аз като цяло се чувствам добре, но цяла нощ не можах да заспя постоянно ми се втвърдяваше корема  :? нещо което ме притеснява, е че от 2 дена имам някакви синини и червени петна по корема /около пъпа най-много/, и многооо ама много сърби, постоянно се мажа, но не помага  :?
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #392 -: Юни 07, 2013, 14:29:24 pm »
Малко дяволче, отиди на зъболекар. Не е хубаво да оставяш проблемен зъб.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #393 -: Юни 07, 2013, 14:56:36 pm »
malkoto_dqvolche отиди на зъболекар няма страшно.Аз от петия до осмия месец все на зъболекар бях.Един зъб пломбират,на друг ми пада пломба.Една събота и на спешен ходих много ме болеше.
Да пожелая леко раждане на всички,които чакат всеки момент малките си рожби.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #394 -: Юни 07, 2013, 14:59:21 pm »
Малко дяволче, отиди на зъболекар. Не е хубаво да оставяш проблемен зъб.
Напълно подкрепям! :)  От зъб може да тръгнат инфекции и то сериозни!

Анди, мисля, че говориш за ТОВА :
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #395 -: Юни 07, 2013, 15:19:51 pm »
Май при мен са по-различни  :( не мога да преценя  :? офф не познавам и дерматолог на който да се обадя, зверски сърби  :?
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #396 -: Юни 07, 2013, 16:23:30 pm »
Анди, на мен като стрии ми звучи ;) Аз устисках без тях, ама пък не стигнах до края на 9тия месец.
Щом ще чакате да пекне слънцето двете с Респект, да не проверявам по пет пъти на ден тука дали сте родили :) То разбирам ги децата - т'ва дъждовно време е само за сън на топличко.

Дяволче, няма как да търпиш. На мен ми се счупи една пломба, ама слава Богу не ми създаде проблеми. Сега трябва да ходя да я правя, ама да видим кога.


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #397 -: Юни 07, 2013, 16:31:39 pm »
bebe.2013 , а преждевременно ли роди,като имаш предвид, че не си стигнала до 9 месец.Понеже моите страхове са около това да не родя по-рано.А на тази мисъл ме води това, че май тапата ми почна да пада  :?


*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #398 -: Юни 07, 2013, 16:48:38 pm »
bebe.2013 , а преждевременно ли роди,като имаш предвид, че не си стигнала до 9 месец.Понеже моите страхове са около това да не родя по-рано.А на тази мисъл ме води това, че май тапата ми почна да пада  :?
Аз на "май" не бих лежала...По-добре иди да те погледне лекар  :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #399 -: Юни 07, 2013, 17:02:09 pm »
Здр мами,
Как сте ?
Анди , респект хайде де , нямам търпение вече :)
Изабел и аз мисля , че е по - добре да идеш на лекар , защо мислиш че пада ???
Бебе как е бебчо ? :)
Охх , аз нещо се разболях :( :( : ( много гадно .
Нали не е опасно в края на бременността да съм болна  ???