0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата на Никулден :) 03-09.12.2012
« Отговор #40 -: Декември 09, 2012, 00:09:32 am »
А може, не споря, аз щото дори и като са с кожата, не съм виждала люспи по тях и се чудех дали имат :oops:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Седмицата на Никулден :) 03-09.12.2012
« Отговор #41 -: Декември 09, 2012, 00:18:37 am »
А може, не споря, аз щото дори и като са с кожата, не съм виждала люспи по тях и се чудех дали имат :oops:
То и аз така си мислех или по скоро въобще не се бях замсиляла,докато не тръгнахме да ходим на риба и трябваше да ги чистим.


  
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата на Никулден :) 03-09.12.2012
« Отговор #42 -: Декември 09, 2012, 00:21:56 am »
Е аз за сьомга няма как да ида :oops: затова и не съм ги виждала живи. Не че не съм била по северно море, ама пак не съм ги виждала директно извадени от водата :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата на Никулден :) 03-09.12.2012
« Отговор #43 -: Декември 10, 2012, 05:31:54 am »
към всички, които ме обвиняват като неразумен родител- у нас снощи прецедент, Стефания заспа в 9:30, след като не беше спала цял ден- резултата, наспана в 5 сутринта- сигурно отново аз съм виновна и трявба да я натисна да спи в момента
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Седмицата на Никулден :) 03-09.12.2012
« Отговор #44 -: Декември 10, 2012, 06:42:20 am »
Е аз за сьомга няма как да ида :oops: затова и не съм ги виждала живи. Не че не съм била по северно море, ама пак не съм ги виждала директно извадени от водата :lol:
То и аз няма как, но за океанска пъстърва примерно ( не знаех че има такова чудо като соленоводна пъстърва, но се оказа, че имало) или за разни бели риби, които в магазина са иначе много гладички :-).



  
*
Re: Седмицата на Никулден :) 03-09.12.2012
« Отговор #45 -: Декември 10, 2012, 08:30:13 am »
към всички, които ме обвиняват като неразумен родител- у нас снощи прецедент, Стефания заспа в 9:30, след като не беше спала цял ден- резултата, наспана в 5 сутринта- сигурно отново аз съм виновна и трявба да я натисна да спи в момента
:jump12: