0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #40 -: Януари 08, 2013, 16:13:22 pm »
да това имам в предвид.Ама нали фонда вече мина към здравната каса,и от клиниката декември ми бяха казали,че най вероятно ще заработят с нея
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #41 -: Януари 08, 2013, 16:55:49 pm »
да това имам в предвид.Ама нали фонда вече мина към здравната каса,и от клиниката декември ми бяха казали,че най вероятно ще заработят с нея

Да ще работят с нея но все още няма яснота от кога аз вчера говорих с Малена
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #42 -: Януари 09, 2013, 08:55:49 am »
Здравейте, ако се върнем назад ще видим,че такава беше и идеята на проф.Козовски-репродуктивната медицина да мине към ЗК,както е било преди години,с нарочни пътеки.Това не беше така до миналата година,кото пък беше причина АГ Варна да не работи с ФАР.Сега вече ФАР е в бюджета на ЗК,макар и като самостоятелно звено.Дали това ще е достатъчно основание АГ-то да подпише за работа с ФАР? Дано е така! А и щом вече се чуват такива новини от там...
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #43 -: Януари 09, 2013, 11:28:06 am »
и аз на това се надявам.А знаете ли дали може да си подадеш документите в една клиника,а след като излезе решението да я смениш с друга
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #44 -: Януари 09, 2013, 11:48:36 am »
и аз на това се надявам.А знаете ли дали може да си подадеш документите в една клиника,а след като излезе решението да я смениш с друга
Ако документите ти са подадени от една клиника,но решиш да я смениш преди да вземеш заповедта,отиваш в новата клиника и си вземаш една декларация от тях,че са съгласни да направиш процедурата при тях. Като ти звъннат от фонда кога да отидеш за заповедта им казваш,че си сменила клиниката и те ще ти кажат през коя стая първо да минеш,за да ти пренапишат заповедта и с нея отиваш при Лалев.
Късмет :wink:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #45 -: Януари 09, 2013, 11:48:50 am »
и аз на това се надявам.А знаете ли дали може да си подадеш документите в една клиника,а след като излезе решението да я смениш с друга
може
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #46 -: Януари 14, 2013, 09:19:29 am »
Успех на всички и от мен! Сигурна съм, че в новата темичка ще има много положителни тестове :) Вие сте в ръцете на най-добрите доктори! Чудесата се случват!

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #47 -: Януари 14, 2013, 22:39:42 pm »
 Стана интересно !  :)
  Ще почакаме ,ще видим !
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #48 -: Януари 15, 2013, 08:26:02 am »
Дано сключат договор и повече момичета да могат да се възползват.
Има ли момичета в процедура.Стискам силно палци.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #49 -: Януари 15, 2013, 08:36:39 am »
А има ли някой от списващите тук  :lol: :lol:да е превил процедура на ЕЦ при д-р Александров?? Доскоро мой не го практикуваха това.. :?
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #50 -: Януари 15, 2013, 08:58:05 am »
Аз правих миналата година на полу-естествен цикъл - лека стимулация, която започна от 6-я ден. За мен даде по-добър резултат, тъй като аз правя дори и от лека стимулация, която започна още от началото на цикъла, много фоликули, а накрая резултата е само 3-4 ембриона, които остават качествени за трансфер. На мен ми я предложи Александров, но сега, с фонда, не знам дали ще я практикува.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #51 -: Януари 15, 2013, 09:30:47 am »
Фонда не покрива ЕЦ. Поне така знам аз!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #52 -: Януари 15, 2013, 10:53:57 am »
Дано сключат договор и повече момичета да могат да се възползват.


Има ли някъде инфо по въпроса?
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #53 -: Януари 15, 2013, 15:43:07 pm »
Инфо за кое.Моята процедура не беше по фонда ,но засега е успешна.Може би трябва да се пита доктора или Ани и Малена.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #54 -: Януари 15, 2013, 15:46:56 pm »
Дано сключат договор и повече момичета да могат да се възползват.


Има ли някъде инфо по въпроса?
Инфо за кое.Моята процедура не беше по фонда ,но засега е успешна.Може би трябва да се пита доктора или Ани и Малена.
Инфо дали ще сключат договор с фонда.

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #55 -: Януари 15, 2013, 16:18:37 pm »
Аз нямам инфо ,но се чува че имат желание да работят във фонда.Някой тук беше споменал че е говорил с Малена.
да това имам в предвид.Ама нали фонда вече мина към здравната каса,и от клиниката декември ми бяха казали,че най вероятно ще заработят с нея

Да ще работят с нея но все още няма яснота от кога аз вчера говорих с Малена
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #56 -: Януари 15, 2013, 17:08:00 pm »
Това е чудесна новина!!!Веднага се местя при най-добрите!
[URL = http://lilypie.com] [/url]


Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #57 -: Януари 16, 2013, 09:41:53 am »
Точно за инфо по въпроса с фонда.
Много ще се радвам да заработят с него, защото много двойки нямат финанси , а искат да правят опитите си с тях!
Стискам палци нещата да се развият в правилната посока и галерията в сайта им да се увеличи мноооооооого  :wink:
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #58 -: Януари 18, 2013, 22:10:18 pm »
А има ли някой от списващите тук  :lol: :lol:да е превил процедура на ЕЦ при д-р Александров?? Доскоро мой не го практикуваха това.. :?

Да, Рачо има.  :D

Аз правих ЕЦ при д-р Александров, след N-на брой ин витро процедури така успяхме и се роди нашата дъщеря Хрисиана.

Не зная какво имаш предвид "до скоро" но поне от няколко години практикуват и както каза д-р Александров имат успехи. Това беше 2010 година предполагам, че до 2013 година успехите им са много повече.  :wink:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #59 -: Януари 25, 2013, 12:42:42 pm »
Здравейте,има ли някой в процедура.Ако да много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.Някакви новини от клиниката относно ЗК има ли?