0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #20 -: Ноември 29, 2012, 10:42:25 am »
Успех на всички!
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #21 -: Декември 10, 2012, 00:54:20 am »
И от мен успех на всички в процедура!
Искам да ви попитам от къде се снабдявате с лекарства? Едно време / преди 4год./, някои ходиха до Румъния защото излизаха по евтини и сега ли е така?
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #22 -: Декември 10, 2012, 08:13:07 am »
Ние се снабдихме от Турция.
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #24 -: Декември 10, 2012, 14:47:19 pm »
Ами в интервютата на проф. Козовски случах, че още тогава той настояваше да мине фонда към касата /което според мен е огромна грешка/, та туко виж и нашите доктори заработили с него, в което пък няма нищо лошо. Иначе за лекарствата ти писах в темата за Румъния, но в Турция гонал 900 е с около 230 лева по-евтин, а цитротида с 10 лева.


*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #25 -: Декември 10, 2012, 15:04:16 pm »
Да, благодаря ти :)
В главата си планирам пак инвитро, но не съм решила още кога и как....единствено знам, че искам да е при моя док. Александров :), ако покрият лекарствата от ЗК няма да е зле, но и до Турция не е лошо да си направим една екскурзия. За Истанбул ли става въпрос? Между другото стори ми се, че пурегона идва по добре като цена от гонал-а. Предния път бях с пурегон, добре се повлиях :)
« Последна редакция: Декември 10, 2012, 15:07:09 pm от dendy »
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #26 -: Декември 10, 2012, 16:46:26 pm »
Здравейте искам да попитам какви изследвания се правят непосредствено преди самата порцедура когато е първа процедура? Аз имам направени цветна снимка, хормони и хламидия които са първоначалните изследвания. Те имат ли някакъв срок както СПИН и васерман и също така за колко време са готови тия последните изследвания има ли какво значение на кой ден от цикъла са и такива работи. Благодаря за отговорите малко ми е объркан поста , но така ми е и в главата с многооооо въпроси
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #27 -: Декември 11, 2012, 08:20:14 am »
vesito90 на мен ми правиха сондаж преди опита.Цветната снимка има 6 месеца давност доколкото знам.Спин,Васерман и Хепатит имат 3 месеца давност.Хламидията при нас искаха да е кръвен-за мен и съпруга ми.Иначе те хормони ще ти пуснат както и ПКК на втория ден от цикъла като стартирате.Към 5-6 ден ми взеха микробиология.Дано съм ти била полезна.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #28 -: Декември 11, 2012, 10:50:34 am »
Благодаря ти bubkata дано не ми се наложи пак да правя цветна снимка
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #29 -: Декември 11, 2012, 11:34:55 am »
Здравейте момичета,първо да пожелая успех на всички ви  :D.
 Моя приятелка подарява 450 ед.Гонал на дозички са не са от писалка и един цетротид,ако някой има нужда пишете ми,по ми е удобно да е от Варна,но ако трябва ще ги пращаме няма страшно :).
 Пиша тука защото те са късметлийски,имаме си 2 седмична принцеска която е отново чудо на нашия лекар,таааааа който иска принцеса  :wink:.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #30 -: Декември 11, 2012, 13:56:59 pm »

 Пиша тука защото те са късметлийски,имаме си 2 седмична принцеска която е отново чудо на нашия лекар,таааааа който иска принцеса  :wink:.


Исе, Майки не иска ли сестричка?!?!?!?!  :lol:
Чувам, че е годината на принцесите при Александров  :wink:
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #31 -: Декември 11, 2012, 14:38:30 pm »
Ей,Мънки,кои са щастливците,де!! Дай инфо,похвали ги,че и ние малко така да се зарадваме. :wink:Тука пълно с чакащи това щастие двойки! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #32 -: Декември 11, 2012, 15:51:23 pm »

 Пиша тука защото те са късметлийски,имаме си 2 седмична принцеска която е отново чудо на нашия лекар,таааааа който иска принцеса  :wink:.


Исе, Майки не иска ли сестричка?!?!?!?!  :lol:
Чувам, че е годината на принцесите при Александров  :wink:

иххихихихихи и да иска мама все още не е готова за сестричка,ще изчакам следващата вълна на девойките :D.
 Рачееее,ами племенница си имаме,благодарение на златните ръце на нашия доктор :).
Вече си имат собсвеник късметлийските гоналчета и цетротида,давам ги на първия писал ми ,дано и донесът много късмет този път и това да е последния и опит :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #33 -: Декември 13, 2012, 22:06:33 pm »
момичета,

питах и в темата за лапаро, и в темата за ковачев, но отговор - никъде.
ще питам и тук ... за всеки случай - някой правил ли е лапаро при ковачев? изобщо чували ли сте той да прави лапаро?

благодаря предварително : )
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #34 -: Декември 24, 2012, 08:19:11 am »
Момичета, ПОДАРЯВАМ
29 броя таблетки Естрофем със срок на годност - Април 2013г.
Ще бъде жалко срокът им да изтече без някой да се възползва от тях.
Не влизам често в темите, затова ако някой се интересува, моля пишете ми на лични. Хапчетата са във Варна.
Преди време имаше отделна тема с "Подарявам", но сега нещо не мога да я открия. Нека администраторите копнат съобщението ми и там, за да стигне то до повече момичета.

Успех на всички и весели празници!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #35 -: Декември 27, 2012, 09:08:19 am »
Здравейте,
някой знае ли дали днес и утре ще работи клиниката.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #36 -: Декември 27, 2012, 09:33:41 am »
Днес и утре ще работят. Така каза Малена миналата седмица, като ходих.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #37 -: Декември 31, 2012, 09:52:03 am »
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2013Г !
ДАНО НИ ДОНЕСЕ ПОВЕЧЕ КЪСМЕТ ! santa2
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #38 -: Януари 08, 2013, 11:56:08 am »
здравейте,знаете ли дали клиниката сключи договор със здравната каса
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #39 -: Януари 08, 2013, 13:00:12 pm »
здравейте,знаете ли дали клиниката сключи договор със здравната каса
Ако имаш в предвид да заработят с Фонда за асистирана репродукция - не.