0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #60 -: Януари 27, 2013, 14:40:06 pm »
Здравейте момичета може ли някой който е правил диагностична лапароскопия при др. Александров да ми каже как протича
Благодаря ви  :bighug:
ЗА ДА НАПРАВИШ ПРЕРИЯ Е НУЖНО – ПЧЕЛА
И ДЕТЕЛИНА И ЕДНА МЕЧТА ГОЛЯМА.
АКО МЕЧТАТА Е ДОСТАТЪЧНО ГОЛЯМА, МОЖЕ
И БЕЗ ПЧЕЛА И ДЕТЕЛИНА!”
                                                         Емили Дикинсън
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #61 -: Януари 27, 2013, 15:19:25 pm »
shoko, ето темата за лапароскопия при д-р Александров:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35829.0

Прочети я, може да си изяснят някои въпроси. Ако искаш попитай и там, тъй като има вероятност да ти отговорят повече хора (че не всички четат темата за АГ-Варна).
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #62 -: Януари 28, 2013, 14:35:23 pm »
   Здравейте момичета, от скоро ви следя и скоро прочетох нещо , което много ме  заинтригува. Става на въпрос за това, дали Д-р Александров ще заработи със ЗК или не. На 04.01. бях при него на преглед и говорихме точно по този въпрос. Той ми каза, че  го е обмислял, но решил да не сключва договор със ЗК, защото имали много условия които не го устройват. И така се е отказал. А вие от къде и откого имате тази информация? Да не би Александров да си е променил мнението от тогава? Дано да е размислил и да сключи договор със ЗК. Аз сега ще правя първия си опит по фонда в Олимед.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #63 -: Януари 28, 2013, 14:37:26 pm »
Много жалко!! :(Много хора се надявах да има положително развитие този въпрос,но щом така са решили...явно си имат своите доводи.
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #64 -: Януари 28, 2013, 14:54:47 pm »
Миналата седмица говорих с Малена и тя ми каза че още нямат яснота по въпроса и да се обадя началото на февруари.А след несполучливия ми опит декември питах Александров кога най рано мога да започна следващ опит,той ми каза да не бързам,защото сигурно през тази година ще работят с ЗК.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #65 -: Януари 28, 2013, 15:23:14 pm »
Дай боже да заработят,за да можем да си използваме опитите по фонда най-рационално  :P.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #66 -: Януари 29, 2013, 12:10:08 pm »
Миналата седмица бях при д-р Александров и директно го питах дали ще сключват договор,отговорът му беше НЕ,за съжаление.Разбира се има своите доводи,а и не само той взема решение.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #67 -: Януари 29, 2013, 14:16:14 pm »
Миналата седмица бях при д-р Александров и директно го питах дали ще сключват договор,отговорът му беше НЕ,за съжаление.Разбира се има своите доводи,а и не само той взема решение.


ЕЕЕееееееее, професора пак нещо е недоверчив!
Дано решението е ПРЕДпоследно!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #68 -: Януари 29, 2013, 17:22:46 pm »
Истината ,че в момента без да работят по фонда има ужасно много пациенти и ако започнат работа с фонда пациентите ще се увеличат,което означава че им трябва повече персонал и по-голяма база и всичко.Аз се отказвам да мисля,че това някога ще се случи...:(
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #69 -: Януари 29, 2013, 23:36:22 pm »
Да, така е - знам. Но пък преди години си работиха със Здравната каса пак с този персонал. Е, вярно, че тогава бяхме на опашка по мнооооооооооого, но пък имам такива добри познанства  :wink: Анито биеше на всички инжекциите сутрин и вечер! Не знам как издръжаше, но..... винаги беше ведра!
Така че - винаги има начин, стига да има желание!
Но проф. Козовски вероятно не е съгласен пак с нещо в работата на Фонда със Здр. каса. И сигурно е прав!

Аз лично така или иначе няма да се възползвам пак от услугите им, но много ще се радвам да заработят с Фонда!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #70 -: Януари 30, 2013, 08:23:31 am »
Аз също се надявам да не се налага да опирам до услугите му но знам ,че има много момичета за които фонда е единствения вариант.А и предлагането и клиниките във Врана който са по фонда не са много и не са най прекрасните.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #71 -: Януари 30, 2013, 08:39:48 am »
И аз се надявах, тъй като да самофинансирам не виждам как да стане.Но уви.

Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #72 -: Януари 30, 2013, 15:17:08 pm »
Здравейте момичета ! Най - после дойде и моя ред да се запиша , че съм стартирала със първата инжекцийка. Има ли някои друг в процедура. Успех на всички и дано всичко върви добре!
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #73 -: Януари 30, 2013, 19:07:01 pm »
Браво за старта.Стискам ти силно палци.
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #74 -: Януари 31, 2013, 10:10:33 am »
Мерси много
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #75 -: Февруари 01, 2013, 15:06:30 pm »
Здравейте момичета ! Най - после дойде и моя ред да се запиша , че съм стартирала със първата инжекцийка. Има ли някои друг в процедура. Успех на всички и дано всичко върви добре!

Хайде успех, около Св. Валентин да се запасиш с едно-две бебета за 9 месеца  :lol:
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #76 -: Февруари 01, 2013, 16:48:01 pm »
barbaron0708 благодаря за пожеланията. Дано всичко е наред. Успех на всички в процедура
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #77 -: Февруари 04, 2013, 12:37:13 pm »
Силно се надявам другия месец и аз да започна моя втори и вярвам успешен опит.Този път ще опитаме по къс протокол,но аз съм ужасно притеснена,защото по дългия не реагирах особено добре,т.е образувах прекалено много Я и се подух и рязко намалихме дозата,от което накрая стана едно нищо:(
Моля ,споделете опита си и как е по къс протокол ИКСИ...Само въпроси са в главата ми и страхове.
*
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #78 -: Февруари 04, 2013, 13:34:42 pm »
Lagrima, аз поне не видях н тематат № 11 да си писала за някаква диагноза? какъв е проблема при вас,освен ,че образуваш много Я?
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро Аг Варна-11
« Отговор #79 -: Февруари 04, 2013, 14:12:00 pm »
lagrimita аз съм по къс протокол и ИКСИ после ще те държа в течение