0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« -: Ноември 12, 2012, 08:53:59 am »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48729.msg968760#top

Щастлива и успешна нова седмица.

Здрави родители и още по здрави деца.

 :goodluck:
« Последна редакция: Ноември 12, 2012, 09:14:48 am от бина »
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2012, 11:20:04 am »
Моля, тези при които е дошъл студът, да си го държат. Тук пече, относително топло е и много искам така да си продължи.
Иначе много здрава седмица ви желая!
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2012, 11:27:47 am »
Здрава да е седмицата за всички и топла!
Ние имахме прекрасен семеен уикенд. В събота ходихме на мач, после на картингпистата, мъжа ми беше взел ваучери за двоен карт. Предполагам се досещате в каква еуфория бяха малките, първо ,че гледали "нашите" и пели песни и после как карали с каски  :lol:
А вчера беше подготвителния ден за зимата - печки, дрехи и т.н. И от 14часа - филмчета, биричка, пуканки, релакс, та до вечерта.
От няколко дни си мисля дали да не си направим темичка за новогодишните подаръци - идеи и оферти. Че идва вече време да се подготвяме. Тук пак може да си ги обсъждаме, но линковете да са отделени, че да е по-лесно разглеждането. Аз иначе цяла година отделям по нещо дребно в шкафа - "склад на Дядо Коледа" да имам за чорапите като направим елхата  :lol:
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2012, 12:53:39 pm »
Здрава и весела седмица и от нас! :) И аз викам така да се задържи времето до март и после да се оправи ;) Иначе, децата си правят планове за снежни топки и човеци.

Мими26, това е хубава идея с подаръците, че у дома месец след Коледа пък имам и рожденик и ще ми е от полза, не че не иска Маккуин и динозаври ;), ама все пак.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2012, 13:40:18 pm »
Уфффф, подаръците са болна тема у нас. Сега в събота РД. След 3 седмици има имен ден. След още 3 - Коледа....
Лошото е че иска странни неща. Май е малка още. Както казах и в друга тема - иска „лафтоп“ като на мама, но розов, с мишка и камера и същите копчета, но по-малки. Това да речем ще го нагодим някак. Но детето иска и мекичка костенурка за спинкане. Обаче - да е като оная от супергероите. В Хиполенд видяхме 2 като възглавнички, ама не, не е това. Трябва да я убедя, че всъщност иска каква да е плюшена костенурка. Май трябваше по-рано да я запозная с Франклин, ама кой да знае.
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #5 -: Ноември 12, 2012, 13:53:39 pm »
Привет!
И при нас си е слънчево - дръжте си студа при вас  :lol:

Аз да се похваля, че си имам "ученик" от днес! Злато беше първи ден на ясла. И май не е плакал, освен сутринта, след като съм си тръгнала явно, защото докато бях там се чу само едно "мамоооооо" . Така казаха поне  :wink: А майка му си изчисти цялата къща, докато чака да стане време да го вземе на обяд  :lol: Не можех да стоя на едно място! Такова вълнение не ме е обземало май никога  :oops:
И понеже бях обяснила, че като се нахранят, мама ще го вземе и ще отидем на "бабаба" /люлките/, докато чаках отвън да го взема и се чуваше "бабаба, бабаба.....". Дори не ми се зарадва, а само викаше бабаба! Боже, порастна ми бебетооооооо!!!!!!!
Объркан ми се стори, но то е нормално де. Но пък каза, че пак ще ходи на градина и, че му било хубаво там! дано е така! И дано и идните дни да е така - да не се усети и да вземе да мучи, че реве якоооооооо  :lol:
Та така - излях си емоциите! Иначе той спинка вече , а мен още ме тресе, че съм в неведение как ще продължи нататък  :oops:
Здраве и слънчево временце ви пожелавам!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2012, 13:57:28 pm »
Моника написа на дядо коледа писмо. Иска да и подари за коледа истинска количка за бебета, ама двойна! Има много бебета и иска истинска количка, защото не и даваме нейната бебешката, а детските са си детски колички. Те са играчки! Предвид, че има "само" 4 броя такива... osi_13
Обясних, че дядо коледа без бебета няма да и подари истинска количка. Рева "само " 2 часа. После ме нападна, отде съм знаела аз, само съм го казвала за да я тормозя. Викам като бях на твоите години исках и аз, ама не ми донесе. Напиши все пак отдолу, ако не иска да ти донесе количка, какво друго искаш, защото ще ти избере той подаръка... Измисли го. Иска две истински бебета, пък после количката! :BangHead:
Баща и се опита да обясни, че дядо Коледа е съгласен, но баба Колединка се дърпа... ама ... баба колединка взе тигана и дядо коледа под прицел и той миряса бързо бързо!  osi_4

Та на този етап сме засега с подаръците. И аз с интерес ще следя идеите, защото Моника има рожден ден декември месец, след това и дядо Коледа трябва да се отчете, а откъм идеи се е изчерпал.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2012, 14:37:19 pm »
и аз съм "ЗА" тема за идеи за коледни подаръци, че нищичко не ми идва на ум. Деси обикновено не знае какво иска, изнедада да било, а Елена от известно време е на вълна кукли, та вече няма къде да ги слагаме... така че събирам идеи и аз :)
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #8 -: Ноември 12, 2012, 14:40:19 pm »
Баща и се опита да обясни, че дядо Коледа е съгласен, но баба Колединка се дърпа... ама ... баба колединка взе тигана и дядо коледа под прицел и той миряса бързо бързо!  osi_4
:jump12: :jump12: :jump12:
Ох, Лиде, ще ме умориш от смях  :lol:
Ние още писмо не сме писали, ще го напишем като направя елхата, защото коледния пощальон взима писната от чорапите, пък и да имам време да огледам за идеи, че да им подскажа какво може да им направят джуджетата.
Иначе вчера казаха, че искали коли, които стават на роботи, защото нямали такива. И декларираха, че щели да слушат, за да не им оставял тази година въглени в чорапите. Дори обясняваха на едно приятелско детенце на 2 и половина, че ако си хвърля играчките (защото то това правеше), няма да има под елхата нови, а само въглени.
Помнят  :wink:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #9 -: Ноември 12, 2012, 15:47:26 pm »
весела и слънчева седмица,здрави дечица и родители!

И аз съм за темата с подаръците,че вече хич не се сещам.Жорко иска телевизор за стаята му,но няма да стане тази скоро - ще има да гледа нон стоп детски.Коя според вас е подходящата възраст за такава покупка.

Мими и нашият ги харесва тези коли трансформарси и гледа филмчето всеки ден.

Жорето днес е за първи път на плуване в градината и хич не ми е спокойно. :oops:
<br />
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #10 -: Ноември 12, 2012, 15:58:54 pm »
Приятна и топла седмица и здрави родители и дечица.
Аз също съм за тема за подаръци, че за малкия хич не се сещам какво.Писмо до Дядо КОледа ни е рано да пишем :-) затова ще се задоволим с роднините и мама и тати.
Гледах вчера в Джъмбо образователните играчки на Фишър Прайс, ама като го знам нашия как всичко хвърля и бута, няма пеят и "образоват" дълго. Направо си нямам никаква идея  :?


*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #11 -: Ноември 12, 2012, 17:03:03 pm »
Дано се задържи топла и тази седмица. Времето във Варна така ми харесва и ме устройва идеално.
Вчера цяяяял ден се отдадохме на разходки, днес имахме с Боби да вършим работа и пак брисахме доста, ама то в това време си е песен направо.

Мина профилактичния преглед при зъболекар, за който се сетих предната седмица. Зъбките са идеални. Много съм доволна, отдъхнах си.

Очния сигурно ще остане за другия месец.

Минахме и един УНГ заради рядка, но постоянна кашлица уж без причина. Резултатът възпалена трета сливица. Намаза хлапето една седмица почивка  :lol: :lol:

Тема за идеи за подаръци и на мен ще ми дойде "дюшеш",  дет се вика. Боби за РД получи всичко, което искаше че и някои неща дето не смееше да ги поиска.
Та сега Дядо Коледа май ще носи само книжки. Най-много ме интересуват енциклопедиите. Боби сега събира поредицата на Мечо Пух и е просто очарован. Препрочита ги по 100 пъти.

Зори, аз съм се закучила че ТВ няма да има следващите 4-5 години / дано устискам, ама сега като сметнах, че 5+5 = 10 май.../ Боян не иска сега, той ТВ гледа само в градината и в бабите. У дома ТВ седи за фон, но той гледа само рекламите. 
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #12 -: Ноември 12, 2012, 18:39:39 pm »
По повод подаръците,кукличка,вчера сподели с баща си,"тате най-голямата ми мечта е да имам таблет" та какво да кажа за 10-тия си рожден ден,сигурно ще поиска ракета :).
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #13 -: Ноември 12, 2012, 19:48:32 pm »
Зори, моите в къщи не гледат детските за трансфоръри, нито за бакугани и тем подобни. Но градината е голям учител... Явно другите деца споделят, че имат такива играчки. За трансформърс ще се прежаля, но за бакуган няма такъв изглед.
Коки, енциклопедията и ние я събираме, но аз ги прибирам и вадя по 1 за всеки само при повод или заслуги  :wink: А и нали и Дядо Коледа трябва да има какво да остави. Още имам от книжките на Дисни прибрани  :lol: Такава стара къща съм, че чак се учудвам сама на себе си  :lol:
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #14 -: Ноември 12, 2012, 20:14:48 pm »
Привет от кашляща Надежда :)
Хвърлихте ме в музиката с тези профилактични прегледи, трябва да направя и аз.
А как да искам направление? Няма ли да ме изгледат като идиот като кажа профилкатично?

За подаръци аз искам за Ники таблет и скачаща топка (качваш се върху нея и скачаш), ама си счупи камиона. Ако няма желаещи да дарят камион за дочупване, камиона ще е подарък за имен ден, а за Коледа нещо по-малко.
[/url][/url]
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #15 -: Ноември 12, 2012, 22:00:09 pm »
вени, имаме такава скачаща топка от джъмбо, беше около 10-на лв., още е здрава, така че явно са сполучливи.
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #16 -: Ноември 12, 2012, 22:48:40 pm »
Успешна седмица и от мен, здраве за малки и големи :D

Един от коледните подаръци съм измислила. ТенджОри и тигани ще получи момата. Другите не знам, ще крада идеи от вас. Още ни е лесно, тя не може да си иска. В момента е обсебена от бебета всякакви - истински, кукли, абе бебета да има е важно.

Аз съм отпуска тази седмица и сме в Банско. Времето е страхотно и добре си изкарваме.
Утре ще направим една разходка до Гърция, до град Драма :D

Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #17 -: Ноември 12, 2012, 22:57:35 pm »
Хубава и все така слънчева седмица и от нас!Всички да са здрави!
Ние вчера изкачихме първия си планински връх и дребосъкът е много горд от постижението.
Скоро ще го накарам да съчини писмо до Дядо Коледа, за да му каже какво иска, нещо в посока рицари, мечове и брони върви- ще видим. Ако е това- лесно. Миналата година ме озори много с желанието за плюшена катерица- никъде не намерих. Добре, че Black rose ме светна да питам в Мтел, та си размених половината клубни точки срещу едно рошаво зверче, с което си е играл няма и 3 пъти! Но списъкът от писмото му беше пълен!
Преди седмица купихме и страхотни обувки за зимата и за планина- вече ги изпробвахме и съм много доволна, макар и да са му големи.Обаче 65лв.за обувки с водонепропусклива мембрана и подметка от завода на "Вибрам" си е находка и се надявам в течение на следващите 7-8 месеца да са му по мярка.

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #18 -: Ноември 12, 2012, 23:13:56 pm »
Вени, пробвай Ники как скача с такава топка. Понеже моето Ники на ваша възраст само ги разнасяше насам натам. Но за втория РД ѝ подариха подобно на топкита магаре. Много „яздене“ отнесе, още е живо де, само трябваше да се надуе пак. Но детето седи по-стабилно на него. Цената пак е към 10 лв.
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #19 -: Ноември 12, 2012, 23:36:16 pm »
моят дивак скача и още как. Пробвахме го на едно РД. Ама сега се замислям дали скачащо магаре няма да е по-сполучливо и безопасно?
[/url][/url]