0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #60 -: Ноември 18, 2012, 10:51:04 am »
браво мише, Калина е герой, аз като казвам, че девойките са куча марка не ми вярвате много :lol:
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #61 -: Ноември 18, 2012, 15:30:58 pm »
Здравейте и от нас в края на тази седмица. За нас беше много неприятна и стресираща, но все пак свършва добре. Миналата неделя ни приеха в болница с пневмония. Лекувахме се с 2 антибиотика, като единия се наложи да го сменят поради резистентност на изолираната бактерия. Не ме питайте как оживях. През 2 дни бяхме на лекар, снимки, антибиотици и накрая ... :(
Много много ми е мъчно, но дано всичко да е минало.

Някакви съвети за следболнично стабилизиране на фурията.

Куча марка и още как са момичетата - аз ревах, а тя не гъкна - ни на абуката, ни на снимката, даже ходеше в манипулационната да успокоява другите. Не можех да я удържа в стаята даже като беше със система. Грабваше статива и с него  8O.
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #62 -: Ноември 18, 2012, 15:49:36 pm »
Яна, много съжалявам. Голяма героиня е Вики.
Боян миналата година беше с тежка пневмония, отново с два антибиотика защото на 4-5 дни след прием на първия антибиотик /венозен/ продължаваше да поддържа над 39 температура. Аз между другото тогава не знам каква смелост изкарах, но не влязох в болница с него. Лекувахме се при Кирязов-там вливаха антибиотик и банки, ходехме по няколко пъти на ден.
Та, след пневмонията Кирязов каза 6м да го пазим колкото можем повече. Препоръча поне месец да не е на градина. За съжаление аз не можах да си го позволя  и го спрях само две седмици. Попитах го за имуностимулатори, ако си ходила при него знаеш какво мисли той. Каза за мое успокоение да давам витамини. Хубава храна, много плодове и зеленчуци. По възможност без много бягане и скачане поне в началото. В следващите два месеца отидохме 3-4 пъти на контролен преглед.

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #63 -: Ноември 18, 2012, 17:24:30 pm »
Благодаря ти Кроки!

Ще стои в къщи няма начин! Така или иначе на градина издържа само 1 седмица здрава. Няма да позволя пак да се разболее скоро каквото и да ми струва!

Ходила съм при Кирязов, не съм очарована.  :( Бяхме в Лисичкова, доволна съм, дано никога не ни се налага повече
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #64 -: Ноември 18, 2012, 17:40:00 pm »
Яна :?, пожелавам и на двете ви бързо възстановяване!
За фурията не се съмнявам, тя вече е в ритъм, сигурна съм.

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)