0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #20 -: Ноември 13, 2012, 08:34:43 am »
Вени, ние имаме магаре от доста време. И на мен те ми изглеждат по-надеждни от топките. Теди не скача кой знае колко, но пък го разнася из целия апартамент  :D. Моето дете не знае какво иска от дядо Коледа. Като я питам, отговора е "миии.. елха". Аз съм си наумила една дъска, от онези на които се пише и се лепят букви и цифри с магнитчета. Но знам какво ще я направи много щастлива - плюшен Ру и Слон-балон. Слонът се намира лесно, но Ру се оказа трудна задача. Затова, повтарям се от предната тема, но моля някой ако мерне някъде кенгуруто Ру и евентуално майка му Кенга, нека ми пише.
     
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #21 -: Ноември 13, 2012, 16:53:24 pm »
Иначе вчера казаха, че искали коли, които стават на роботи, защото нямали такива.
Ей това го искат още сто деца от дядо коледа,включително и мойто.Заговор има тази година:)))
Аз съм "за" отделна темичка по въпроса с играчките.
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #22 -: Ноември 13, 2012, 17:01:30 pm »
Аз имам поръчка за макара, пръчка и кукичка :) Никой в къщи не е рибар, но от морето темата за кораби, риби и др. е много на почит. До тук аз печеля с най-трудна задача  :lol: Ако имате идея от къде и какво помагайте. Аааа, щях да забравя, че за по-голяма сигурност писмото ще е до Дядо Коледа, но после ще го дадем и на дядо му, за да няма грешки  :wink:
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #23 -: Ноември 13, 2012, 18:16:07 pm »
Дайте един линк да ги видя тези магарета?  :D






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #24 -: Ноември 13, 2012, 18:32:39 pm »
Дайте един линк да ги видя тези магарета?  :D

Нашето е като това http://prodavalnik.com/novo-skachascho-magare-i11971925
     
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #25 -: Ноември 13, 2012, 18:41:18 pm »
Smaraidi , нашето :photo:- красивия модел върху него е Алекс на Сия
- нека модератор отдели темата с подаръците, че голям спам пада  :balk_2:

....за протокола- От този следобед мишок номер две има няколко пъпки на гърба,
прави бяхме няма да й се размине на Калина варицелата и по-добре!
Ще я водим утре да даде доктор Данаварова/ Чавдарова мнение.
Само да е леко, за първи път съм доволна, когато някой е болен!Луда работа!

Успешна седмица на всички, здраве и усмивки!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #26 -: Ноември 13, 2012, 20:15:19 pm »
хахаха мише, верно сме луди, и аз така си отдъхнах с облекчение като се опъпчи и еленка :lol:

абе тия от продавалника са луди и нашето магаре е същото, само че червено, как ще го продавам за 15 лв., като то толкова струваше ново, тц тц тц, някой хора се самозабравят. извинете за оффа, ама не се стърпях :lol:
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #27 -: Ноември 13, 2012, 20:18:51 pm »
Един глас и от нас за магарето. Особено това на Митака и на Калина е много удобно за яздене :)

dani_ j , в английския онлайн магазин на Дисни има и Кенга, и Ру. И според мен има шанс да дойде до Коледа до България с поръчка. Другият вариант е ако имаш приятели, прибиращи се от острова за празниците, да ти го донесат. http://www.disneystore.co.uk/winnie-the-pooh-and-friends/toys/soft-toys/mn/1000041+1000260/

Александра беше оставила избора за подарък на Дядо Коледа докато не видя една къща на Лего. И ся ще пишем писмо, тъй като баща й каза, че добрият старец носи и скъпи подаръци на послушните деца. :lol: Но мисля да се ограничим с това.
« Последна редакция: Ноември 13, 2012, 20:22:50 pm от sia »
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #28 -: Ноември 13, 2012, 20:51:44 pm »
Стефи, това в линка е ново. Нашето е купувано от Кауфланд, около 15лв беше и то.

Сия, благодаря много. Познати на острова нямам, но пък имам една Мини под ръка, може да измисли нещо  :wink:.
     
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #29 -: Ноември 13, 2012, 21:11:31 pm »
Слънчева и здрава седмица и от нас  :P

Аз още не съм мислила за подарък за Рая, ама тя нали е още будаленце каквото й да е ще му се радва. Иначе подарък за племенника ми вече съм измислила - ваучер за фотосесия, той е презадоволен от играчки, та ще е трудно да му купя нещо, което да няма и да го зарадва. Иначе един глас и от него за магарето  :lol:, но ще продължавам да следя какво споделяте, че той е и рожденик три дни след Коледа :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #30 -: Ноември 13, 2012, 21:24:17 pm »
Момичета, а какво правим, когато децата вече не вярват в Дядо Коледа.Услужливата дъщеричка на моя приятелка, казала на моите сладури, че дядо Коледа не съществува, родителите купуват подаръците и ги слагат по елхата на децата.
Бащата на това момиченце е евреин и съответно не уважава дядо Коледа.:)
Та моите момчета написаха писма до нас, какво искат за коледа. Горе-долу сметката излиза по 1000 долара на дете  :D, което няма как да стане, естествено.

Ще ги мисля нещата, предпочитам повече играчки, на по-ниски цени.

Поздрави на всички и целувки на дечицата

We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #31 -: Ноември 13, 2012, 21:50:17 pm »
Знаеш ли Ема, аз отдавна чакам тази тема. Интересното е, че Моника засега не е информирана. Рано или късно ще се случи, няма как. Децата растат. Аз бих купила най-подходящите неща от списъка за да ги зарадвам.  :) Даже си мисля, че ако е наясно кой е дядо Коледа, ще е по-добре. В крайна сметка ги караме да вярват в нещо дет го няма и не съм привърженик, ама за магията на празника съм съгласна  :)
« Последна редакция: Ноември 13, 2012, 21:52:14 pm от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #32 -: Ноември 13, 2012, 22:14:58 pm »
Баща и се опита да обясни, че дядо Коледа е съгласен, но баба Колединка се дърпа... ама ... баба колединка взе тигана и дядо коледа под прицел и той миряса бързо бързо!  osi_4
Ох, Лидеее, как съм се смяла с това днеска, ако знайш :jump12:

Мише, Стефи - хич не сте луди даже; аз се чудя кво ще правя като дойде ден наш Цецо да хване шарка... Според майка ми такова чудо не съм карала като дете - въпреки, че брат ми е - и то в периода, когато бяхме много малки и живеехме още в гарсониера четиримата с нашите - т.е. с брат ми (по-малък с 3 години) сме спяли на едно легло, и аз к'во животно съм, аджеба - не знам, ама не съм се заразила... Което е много кофти, защото знам, че на дърти години се кара много тежко :?  А бе живот и здраве ще му мисля като дойде.


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #33 -: Ноември 13, 2012, 22:21:49 pm »
Мами как се дават прахчетата Ентерол,че едното бебе днес 3пъти ака и последният път направо си беше на разтройство.Имам прахчета,но не съм давала до сега и не знам как
Благодаря.
*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #34 -: Ноември 13, 2012, 22:28:49 pm »
Мише, Стефи - хич не сте луди даже; аз се чудя кво ще правя като дойде ден наш Цецо да хване шарка... Според майка ми такова чудо не съм карала като дете - въпреки, че брат ми е - и то в периода, когато бяхме много малки и живеехме още в гарсониера четиримата с нашите - т.е. с брат ми (по-малък с 3 години) сме спяли на едно легло, и аз к'во животно съм, аджеба - не знам, ама не съм се заразила... Което е много кофти, защото знам, че на дърти години се кара много тежко :?  А бе живот и здраве ще му мисля като дойде.
[/quote]
Counterfeit, споко, и нашият татко не е карал, а точно на него се падна честта да гледа Дари баш като се опъпчи. Нямаше как. Аз съм на нова работа и по закона на гадостите, както не исках да се опъпчи, тя пък взе че "цъфна" от първите в нейната група. Слава Богу, мина и това чудо, сравнително леко и сега съм доволна, че я изкара. Наложи се да извикаме майка ми за една седмица и всичко си дойде на мястото.
За подаръци и аз се оглеждам от известно време. Нашата мома иска къща за кукли, които вече са страшно много, ама тези наборки явно са на една вълна :lol: Та най-евтината от този вид, която съм виждала е около 120-130 лв., та дядо Коледа ще се замисли, пък може и докато дойде време да пишем писмото нещо друго да пожелае.
Хубава вечер на всички!
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #35 -: Ноември 13, 2012, 22:30:38 pm »
Бина, аз разтварям в малко вода и давам със спринцовката на панадола, но при нас не помогнаха  :?, но това друг въпрос  :wink:
Дано да е нещо моментно и да се оправя детенце :P
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #36 -: Ноември 13, 2012, 23:31:28 pm »
Мами как се дават прахчетата Ентерол,че едното бебе днес 3пъти ака и последният път направо си беше на разтройство.Имам прахчета,но не съм давала до сега и не знам как
Благодаря.
Ентерол мисля се разтваря във вода и така се дава, но до колкото помня д-р Бърди не го препоръчваше. На нас в такива случаи много ни помага лечебната хумана, като бяха по-малки разтварям като мляко за пиене, а след това на каша. В по-тежки случаи Хидрасек.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #37 -: Ноември 14, 2012, 07:42:25 am »
Counterfeit , за да си спокойна направи един кръвен тест,
може да е си изкарала варицелата само с няколко пъпки, така да се каже "незабелязано".
Нинко, вашия тате също.
Лидето, кара варицелата с Моника, помня!
/ ама как съм се смяла с баба Колединка  :lol:, обичам чувството ти за хумор/

Бина, най-сложно съм давала ентерол, вероятно не е правилно,
но от чудо, само с кисело мляко съм успявала!
В една супена лъжица мляко разбивам прахчето и колкото успея!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #38 -: Ноември 14, 2012, 08:41:58 am »
Момичета, а какво правим, когато децата вече не вярват в Дядо Коледа.Услужливата дъщеричка на моя приятелка, казала на моите сладури, че дядо Коледа не съществува, родителите купуват подаръците и ги слагат по елхата на децата.

Емче, а няма ли да хванат вяра на вас, ако им кажете, че съседското момиченце се е объркало и не знае истината? :) Не че това има значение за размера на исканите подаръци, де...

Моят си вярва или поне не показва да не вярва, а освен това тая година за първи път сам започна да се вълнува от тематиката, да разпитва откъде точно ни гледа дядо Коледа, ще можем ли да го издебнем да го видим как идва и отпива от млякото, ама как ще пусне всички подаръци през комина (не се е сетил, че нямаме комин), иска да четем само една коледна книга и т.н....

на мен ми харесват тия вярвания и няма да ги разрушавам, докато може. някои деца много бързат да порастнат, моето явно не е от тях. вчера ми сподели, че едно дете от градината го нарекъл "бебе" - играел си бил с бебешки играчки (една малка фигурка на панда от шоколадово яйце). да, другото е дете с доста по-голям брат, чувала съм го да говори за даунлоудване от Гугъл и вече се е научил как да се преструва пред мама на хрисимо ангелче, а зад гърба й е най-големият побойник на групата.
ако това е порастването, аз не бързам за моето дете...

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Студът дойде с него и зимата 12.11-18.11.2012г.
« Отговор #39 -: Ноември 14, 2012, 08:53:29 am »
Еми, и аз бих постъпила като Джам. Това е вълшебството на детството според мен, имат време да растат.
Вчера ходихме до един хипермаркет и моите отново: "Мамо, виж къде живее Дядо Коледа - при винцето, затова са му червени бузите"  :lol: Историята на това заключение е, че преди 2 години в същия хипермаркет бяха сложили коледна украса с Дядо Коледа при винцето и затова решиха че живее там, за да се сгрявал  :lol: и от това му били червени бузите (тя и майка им с 1 чаша вино зачервява бузите като Дядо им Коледа)  :lol: