0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #80 -: Септември 24, 2012, 12:35:47 pm »
Като гледам голяма групи4ка от 4акащи за така ме4таните :bfp: се е оформила и то вси4ки по едно и също време горе-долу :D Много целувки на вси4ки и дано Господ е с нас :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #81 -: Септември 24, 2012, 19:07:18 pm »
Здравейте  :D и аз съм от чакащите,вече  7 ден след ову - нямам никакви бременни симптоми, никакви небременни и въобще нищо  :? пак почва едно изнервяне - защо пак не става ?!следене активно и стриктно на БТ /вълнения за разлики в двете фази, дали пада, дали се качва БТ, ама то дали имало спад 7/8/9 ден след ову /, стоене в форума нон стоп, следене на разни боцкания, трептения придърпвания в корема,силно обоняние, гадене,  гърдите - твърди ли са , меки ли са , болят ли ,сърбят ,ама тежат ли.... и т. н. непрестанно съм нащрек за разни такива, че чак ми става и смешно  :lol: колко съм зле... А пък всъщност аз съм имала всички симптоми изброени по- горе, че даже и повече , но бременност - не
и сега НЕ Я ЧАКАМ ОНАЯ С МЕТЛАТА , НИЩО ЧЕ МИ НЯМА НИЩО, ще и правя на пук :mrgreen: ,пък дано разбере намека!
Момичета стискам палци на всички , дано това е нашият месец и да имаме повод за радост  :D Успех на всички!
*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #82 -: Септември 24, 2012, 19:26:14 pm »
Стискам палци на всички,които чакат  :bfp:
Пожелавам ви да видите две хубави чертички! :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #83 -: Септември 25, 2012, 10:40:05 am »
Здравейте мили мои,

Аз се завърнах от дълга ваканция и сега се захващам сериозно със следенето на овулацията. Късмет и успех на всички :)
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #84 -: Септември 25, 2012, 12:20:14 pm »
Мили мои днес имам Рожден ден!
Заповядайте малко наслада:

.....и разбира се Наздраве

« Последна редакция: Септември 25, 2012, 14:09:28 pm от sismondi »
*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #85 -: Септември 25, 2012, 13:27:12 pm »
Честит Рожден Ден sismondi, пожелавам ти в най-скоро време да получиш най-хубавия подарък  :babyflips: :bighug:
 :hbirth: :party:
мммм много вкусно  :hungry: :eating:
*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #86 -: Септември 25, 2012, 13:57:56 pm »
Честит рожден ден sismondi! :happy_birthday_1:
Пожелавам ти да сбъднеш мечтата си още този месец! :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #87 -: Септември 25, 2012, 23:34:55 pm »
И аз се завръщам в темичката.Няколко месеца се лекувах от кръвотеченията.Сега уж е добре положението.Навлизам и период на ловуване.Номерата ни по фонда доста напреднаха, остават ни само 337 от 3519 в началото.Предполагам, че до средата на Октомври ще получим дългоочакваното обаждане.

Днес имаме и повод с моя любим мъж - 2 години от сватбата, та да ви почерпя с една виртуална торта:



Сисмонди, честит рожден ден.Много здраве, щастие, успехи и сбъднати мечти  :)
 

*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #88 -: Септември 26, 2012, 10:59:25 am »
Честита годишнина Златен дъжд  :drunk:  :balk_14: :balk_15: :balk_5: 
Пожелавам ви здраве, щастие и да видите  :bfp: в края на ловния период  :pleasantry: успех и  :crossfingers: :crossfingers:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #89 -: Септември 26, 2012, 12:35:54 pm »
Честита годишнина Златен дъжд!
Честит Рожден Ден sismondi !
Много щастие, положителни мисли и сбъдване на всички желания!  :drunk: 
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #90 -: Септември 26, 2012, 21:27:32 pm »
sismondi,миличка! да се сбъдват мечтите ти! :ballons:  :babyflips: :babyflips: :bighug:
златен дъжд!честито,и да но третата годишнина да празнувате тримата newsm04 ylinfant
« Последна редакция: Септември 26, 2012, 21:29:41 pm от KUKOLKA »


Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #91 -: Септември 27, 2012, 09:24:57 am »
Добро утро сладуранки!
Как сте днес?
Заповядайте на закуска
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #92 -: Септември 27, 2012, 09:50:19 am »
Добро утро момичета! Аз отпадам от този месец... не стига че ми дойде, ами и ми подрани подлата  :witch: osi_7 osi_7 osi_7 Пожелавам на всички останали късмет и дано видите  :bfp: Успех момичета, аз оставам с пълни сили за следващия месец и дано вече той да е нашия месец  :bighug:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #93 -: Септември 27, 2012, 10:45:01 am »
velvett  гадооооост ,сьжалявам миличка.Дано следващия месец е твой-заплюй си го пьрва :balk_103: :balk_103:!!!Ах тази гадна  :witch: ,много нахална нямам думи.
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #94 -: Септември 27, 2012, 10:53:56 am »
ееееее аман от тази гадина :witch:,следващият месец ще е твоят  velvett :bighug: :bighug: :bighug:

Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #95 -: Септември 28, 2012, 10:09:54 am »
Добро утро момичета!!!Моята надежда тихичко угасва-е поне нqма да падна от високо!Пожелавам на чакащите да се похвалят с хубави тестчета!!!!!!!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #96 -: Септември 28, 2012, 10:22:43 am »
silvi_1980 не се притеснявай,че нямаш симптоми.Докато не дойде  :witch: нищо не се знае и винаги има надежда.
Хапни едно
и не му мисли!
Е разбира се ,че който иска може да се почерпи :)
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #97 -: Септември 28, 2012, 10:30:42 am »
мерси миличка това в от любимите ми сладкиши :eating: :balk_21:!!!Но не е само, че нямам симптоми,ами вчера имах маничко бледокафяво и сутринта днес болки както като ще ми идва-сега просто чакам да видя кога?
 :bighug: :bighug:
*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #98 -: Септември 29, 2012, 09:26:09 am »
Добро утро момичета  :bighug:
Хайде коя ще ни зарадва в последните дни на септември?

Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #99 -: Септември 29, 2012, 09:58:39 am »
Добро утро момичета!Остават 3-4 до истината за мен!Кьсмет на всички!Дано скоро някой се похвали с хубави новини! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 stork-boy