0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #100 -: Септември 29, 2012, 10:04:17 am »
Хей silvi_1980 и аз ще правя тест с теб на 3-ти :-)


Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #101 -: Септември 29, 2012, 10:59:50 am »
Хааайййййдеее,и аз отпадам...,какво да се прави.....и пъъъълен напред!
Хайде вие работливки,тестчета правете и ви стискам палчета!!!
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #102 -: Септември 30, 2012, 13:16:16 pm »
анди_с Миличка нали си те следя и теб видях, че БТ днес ти е висока :dance2:,според мен това е супер и при теб има шанс голям :balk_103:-направи си едно тестче да ни зарадваш с хубави новинки!!!Ще чакам с нетьрпение развитието при теб!Стискам ти много палчета! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #103 -: Септември 30, 2012, 15:27:38 pm »
Охх Силви, едвам се държа за тест, но ме е страх! Тази сутрин обикалях 1 час с теста в ръка и се отказах...Утре сутринта може би ще си го направя, много ме е страх, че ще се разочаровам  :oops:
При теб как е? Като влезна във форума първата ми работа е да ти погледна графиката, гледам, че и при теб Т е висока, и дано това зацапване е за хубаво миличка  :crossfingers: :crossfingers:  :youwoman:
 :bighug:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #104 -: Септември 30, 2012, 15:32:53 pm »
Не се страхувай миличка.Пален напред много вярвам в твоята графика!!!А пьк за мен всичко огасна днес на обед с това зацапване.Точно така и миналия ммесец на 29 ден от М зацапа и на другия ден трагна.... сега като по часовник се случва сьщото. :BangHead:

 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #105 -: Септември 30, 2012, 16:03:30 pm »
Стискам ти палчета мила  :crossfingers: :crossfingers:
а аз утре или в други ден, ако не дойде лелката ще си направя тест, по моя календар днес или утре най-късно трябва да /не/ми дойде, все още нямам закъснение, пък и нямам никави симптоми, освен бодежи, които по принцип си ги имам преди цикъл :ask:
 :balk_600:
« Последна редакция: Септември 30, 2012, 16:07:24 pm от andi_s »