0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #60 -: Септември 13, 2012, 16:21:52 pm »
Новините са прекрасни, които чета тук! Прекрасни сте! Радвам се за бременните майки, честито и се радвам искрено за Вас! Останалите - обичайте се и  :bighug: :bed: и не се предавайте! На всички новички  :welcome_1:
*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #61 -: Септември 16, 2012, 09:50:42 am »
Здравейте. И ние този месец най-сетне видяхме  :bfp:. Вече имаме и снимчица на ембриончето. На 24.09. ще ходим на преглед за сърчицето.

Успех на всички, много бебета да има! 

Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #62 -: Септември 16, 2012, 10:57:54 am »
Здравейте. И ние този месец най-сетне видяхме  :bfp:. Вече имаме и снимчица на ембриончето. На 24.09. ще ходим на преглед за сърчицето.

Успех на всички, много бебета да има! 


Чудесни новини!!! osi_5 :ballons: :party:
Честито и лека бременност! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #63 -: Септември 16, 2012, 18:00:48 pm »
Здравейте. И ние този месец най-сетне видяхме  :bfp:. Вече имаме и снимчица на ембриончето. На 24.09. ще ходим на преглед за сърчицето.

Успех на всички, много бебета да има! 


честито,мила и лека бременност osi_9 :ballons: това е най-прекрасното нещо :bori_022:


Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #64 -: Септември 16, 2012, 18:10:11 pm »
и аз имам новина,бяхме на преглед,имаме си ембрионче,имаме и пулсация :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: сме на 6 седмици. :youwoman: много сме щасливи!!
милички,ето ви и вирусчета!!!!!!! :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:


*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #65 -: Септември 16, 2012, 23:12:24 pm »
чудесни новини, супер сте момичета, много се радвам за вас  :bighug:
аз ще потанцувам под вирусчетата на KUKOLKA :cheerleader: :hug2: :dance2:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #66 -: Септември 17, 2012, 10:20:03 am »
 :cheerleader: :dance2: :swing:и аз така ще потанцувам под хубавите вирусчета!!!

Добро утрооооо на всички!много се радвам за всички тестечета и дано виждаме още много+++++++++!Днес мога ли да запитам всички щастливи момиченца видяли своите тестчета да ни споделят тайните на успеха си!(повече сьрчица,по малко мислене за това....)ей такива малки танкости мисля че ще са полезни за всички чакащи! ГОЛЕМИ ГОЛЕМИ  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #67 -: Септември 17, 2012, 11:52:05 am »
silvi_1980 как върви ловът? Метнах едно око на графиката ти и забелязах, че вървим ръка за ръка :pleasantry: стискам палци мила :crossfingers: :crossfingers: дано уцелим...  :lol: :bighug:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #68 -: Септември 17, 2012, 13:11:55 pm »
silvi_1980 как върви ловът? Метнах едно око на графиката ти и забелязах, че вървим ръка за ръка :pleasantry: стискам палци мила :crossfingers: :crossfingers: дано уцелим...  :lol: :bighug:
И аз миличка ти стискам мнооооого палчета!Дано дано дано!но с тая графика мойта не ми се вярва,аз не си правя О тестове пак БТ нещо ходи нагоре надолу да видим :balk_159:?
Май ще си остана с танца под вирусчета и този месец! :lol:
 :bighug:
*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #69 -: Септември 17, 2012, 13:26:49 pm »
Честно казано и аз нямам надежда този месец, нещо не мога да се ориентирам и аз с графиката, пък и ову тестовете не ми помагат, а миналия месец ми беше доста ясна!
усмех мила  :bighug:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #70 -: Септември 17, 2012, 13:49:48 pm »
а миналия месец ми беше доста ясна!
усмех мила  :bighug:
знам за миналия месец и имаше и закьснение и.... osi_13А дано този месец като не са ни ясни нещата да се изненадаме хубаво!!!Ще се подкрепяме заимно да не се отчайваме ,че доста време имаме в чакане! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #71 -: Септември 17, 2012, 20:59:05 pm »
ей такива малки танкости мисля че ще са полезни за всички чакащи!
ако ще вие полезно-ето за нашите опити
1.   4 месеца преди бебеправенето пихме витамини за двамата PREGNACARE HIS & HER за двойки,правещи опити за бебе
2.   изчислявах овуто с метод на базалната температура и ову тестове,и бебеправихме най-много в този период всеки ден,когато не може,пропускате 1ден,а на следващия пак.
3.   след  :heartbeat: стараех се да легна веднага по гръб,или да се бебеправим така,да не истича  :pleasantry: ,под дупето си слагах малка възглавничка, вдигнати кръка-коленете върху гърдите,гушкаме кръката :bighug: така 5мин,след това просто върху възглавница още 30мин.и след това най-добре да спиш до сутринта,ако бебеправите в вечерно време :sleeping:и да се изкъпеш в сутрешни часове
4.   и много се молих на всевишния :youwoman:
първият месец бях много  напрегната и концентрирана върху товао и ......не стана,дойде лелката,а следващият месец вече не очаквах да стане веднага ,успокоих се и се получи :bfp: osi_9
пожелавам успешно бебеправенето на  всичките,милички :grouphug:


Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #72 -: Септември 17, 2012, 22:26:09 pm »
KUKOLKAстраhотна си миличка много много благодаря за отговора ти :thankyousign:!!Мисля че на всички ще е полезен!Леко бременеене и господ да ви пази!Силни силни  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #73 -: Септември 17, 2012, 22:57:53 pm »
Момичета,наистина е много важно да сте спокойни!Аз забременях точно месец след неуспешна инсеминация,бяхме сигурни,че се получило.Решихме да си починем лятото от лекари и след месец видях най сладката изненада! :bighug:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #74 -: Септември 18, 2012, 14:57:49 pm »
Хайде да изпием по едно кафенце


Късмет на всички във бебеправенето.
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #75 -: Септември 19, 2012, 10:17:03 am »
Добро утроооо на всички !!!!Мят лов приключи-като си гледам БТ и сега чаканеееее!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #76 -: Септември 19, 2012, 14:11:38 pm »
Здравейте,момичета!Как сте днес?Има ли някой тези дни който се очаква да се похвали  :D искат ми се добри новини да чуя тези дни..стискам палци на всички ви  :crossfingers: :bighug:
*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #77 -: Септември 21, 2012, 09:32:00 am »
Добро утро ;) петък сме osi_5 :cheerleader:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #78 -: Септември 23, 2012, 21:24:28 pm »
Здравейте и от мен!
Желая успех на лолвуващите и положителни резултати.
И аз приключих с лова :))))сега чакане......:((( най-изнервящото....
Стискам ви палци милички!!!
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #79 -: Септември 24, 2012, 12:20:34 pm »
Ах аххххх остават още някакви си 8-9 дена чакане osi_13 osi_16 :balk_160:  Защо нqма такива тестчета веднага след сьрчицето хоп тестче и да не се вайкаме 16 дена какво е станало osi_17 :D