0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #40 -: Септември 10, 2012, 17:50:39 pm »
Може да е малко рано, но днес специално ще ловя ++  :oops:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #41 -: Септември 10, 2012, 18:54:07 pm »
Може да е малко рано, но днес специално ще ловя ++  :oops:

 :goodluck: :balk_602: :goodluck:
една маничка завист  :balk_56:  .какво да кажа като моичкия почна едни нощни смени и незнам кога и какав лов ще правим! :balk_160:
рано, кьсно според мен е важно  да има :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: и да се обичаме!!!все някога ще кацне кьсмета stork-girl и на нашето рамо!!!
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #42 -: Септември 10, 2012, 20:23:48 pm »
Може да е малко рано, но днес специално ще ловя ++  :oops:

 :goodluck: :balk_602: :goodluck:
една мъничка завист  :balk_56:  .какво да кажа като моичкия почна едни нощни смени и не знам кога и какъв лов ще правим! :balk_160:
рано, късно според мен е важно  да има :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: и да се обичаме!!!все някога ще кацне кьсмета stork-girl и на нашето рамо!!!

Стискам палци, някак си да се нагодите със смените. Много са объркващи. Ще кацне и вашето щъркелче stork-girl не се бой. :) Ще имате своя късмет, ще видиш! Най-важното е да се обичате, бебчо сам ще си дойде :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #43 -: Септември 10, 2012, 21:39:19 pm »
Привет момичета, приятен и успешен лов на всички :pleasantry:  :bed:
Аз този път ще се възползвам от съвета на док. Колкото сме се обичали до 10-тия ден от цикъла, после въздържание и чак когато има положителен тест за О. тогава започва истинското ловуване, за да може всичко да си се събира и после като му дойде момента да е в отлично качество  :crossfingers:
Успех и много любов през този месец  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #44 -: Септември 10, 2012, 22:09:58 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug:
Много сте милички!!!Това ме крепи и мен че се обичаме и че и двамата го искаме силно този бебешок :bori_022: да дойде!!!И наистена пожелавам на всичкини да се случи това щастие!!!А колкото до сьвета на доки ми се струва логичен и ще е хубаво да си споделяме всички такива сьвети и малки трикчета които знаем за да достигнем бьрзо до желаната ни цел!!!
 :goodluck: на всички!!!
*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #45 -: Септември 11, 2012, 08:08:55 am »
Доброутроо, момичета :D
На всички ловуващи-успешен лов :pleasantry:
А на Нечакащите като мен мноооого стиснати палчета :bfp: :bfp: :bfp:
Да споделя моите притеснения-вчера ми изписаха антибиотик,еквивалентен на Оспамокс 1000 3*1 заради отток на зъб,а до тестче имам 4-5 дни :ask:
Не знам какво да правя -да го взимам ли?Стори ми се неудобно да споделя със Стоматолога-та дори не знам дали се е получило :ask:,но ето че вече съжалявам-трябваше да му кажа че имам съмнения :oops:В листовката пише че по време на бременност дозировката се определя от лекар.......
Усмихнат ден и мннннооого ++++++++++ емоциии и  :bfp:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #46 -: Септември 11, 2012, 16:29:07 pm »
БеБеНцЕ, посъветвай се с доктор, за да си по-спокойна, но според мен не е толкова страшно да го пиеш. Аз миналата седмица бях на Оспен 1500 пак заради зъб. Просто това беше единствената алтернатива за момента. Пих го 5 дни и го спрях - за това време всичко се оправи.
Стискам палци на всички в тази темичка скоро да се преместят в темата на бременните! Нашето бебче все още не го знаем какво е - не иска да се покаже на доктора, затова ще ви пусна малко разноцветни вирусчета:  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #47 -: Септември 11, 2012, 21:08:53 pm »
Търкалям се във вирусчетата!!!  :D Вчера ловът ми се провали, защото мъжът ми беше изморен, май и днес нищо няма да стане  :( :(
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #48 -: Септември 11, 2012, 21:20:57 pm »
 :dance2:и аз така ще потанцувам под хубавия  цветен даждец,че днеска имаше  :heartbeat:  по никое време  :balk_101:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #49 -: Септември 12, 2012, 10:37:09 am »
Здравейте момичета :) Днес бяхме на преглед и вече си имаме снимка на нашето мъничко ембрионче :) Имаме завидните размери от 4,1 мм и отговаряме на 6 седмица и един ден. Т.е вървим една седмица назад, но доки каза че живи и здрави ще навакса, а пък ако не навакса ще си имаме Гергьовско бебче :) Много сме щастливи, ама много, ааааа и сърчицето тупка ли тупка :) Пожелавам на всички Ви скоро да почувствате тези прекрасни емоции :) Целувам ви всички :)

Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #50 -: Септември 12, 2012, 10:51:40 am »
lozenec_girl, много се радвам за теб!!! Лека и спокойна бременност!  :bighug:
Стискайте ми палци за днес, че моят е все изморен напоследък, хем бяхме на почивка и нищо... :x  osi_7
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #51 -: Септември 12, 2012, 11:10:57 am »
lozenec_girl Kакви  хубави моменти!!!Наслаждавай им се!!!Лека и спокойна бременност!!! :dance2: :cheerleader: :bighug: :bighug:

chattenoire84 стискам палчета мила.И моя така все е изморен но вчера успях да си открадна едно   :heartbeat: пожелавам сьщото и на теб!!!оххх и дано да имаме  на точния момент че с тези умори  :BangHead:  с теб сьм!!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #52 -: Септември 12, 2012, 14:33:36 pm »
lozenec_girl честито, много хубави новини, дано само такива хубави неща се чуват - тупкащи сърчица и положителни тестове :) chattenoire84 миличка стискам палци за днес мъжо да не е изморен. Моят лов започна вчера и продължава с пълна сила :) :pleasantry: :bed:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #53 -: Септември 12, 2012, 15:20:40 pm »
Здравейте,момичета!Приемате ли нови попълнения при вас  :D Да споделя за себе си..от 4 месеца си правим бебче за сега неуспешно  :? Ще ми бъде приятно да споделям с вас емоциите си и да изслушвам вашите.. :) :) Надявам се да ме приемете  :lol: До скоро
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #54 -: Септември 12, 2012, 16:08:02 pm »
Marry_Janne   всички са добре дошли при нас.Посрещаме ги с пожелание да не се задържат дълго тук и да се прехвърлят в темата за бременни.
БеБеНцЕ аз знам,че по време на бременност не трябва да се пие какъв да е антибиотик.Ако са минали 10-ина дни от предполагаемото Ову можеш да пуснеш един кръвен тест.Той може и да отчете бременност.Също така иди при стоматолога и сподели с него-ще ти отнеме 10-15 мин.сигурно!
lozenec_girl  :balk_21: :balk_21: :balk_21: на теб и бебчо.
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #55 -: Септември 12, 2012, 16:20:36 pm »
Здравейте,момичета!Приемате ли нови попълнения при вас  :D Да споделя за себе си..от 4 месеца си правим бебче за сега неуспешно  :? Ще ми бъде приятно да споделям с вас емоциите си и да изслушвам вашите.. :) :) Надявам се да ме приемете  :lol: До скоро
:welcome_1: :welcome_1: :welcome_1: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #56 -: Септември 12, 2012, 16:23:30 pm »
Благодаря за посрещането sismondi  :bighug: Дано никой не се задържа дълго в тези теми а бързо,бързо да се местим в другата темичка  :lol: Между другото аз Не си чакам цикъла към 24  :D
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #57 -: Септември 12, 2012, 16:25:06 pm »
Здравейте,момичета!Приемате ли нови попълнения при вас  :D Да споделя за себе си..от 4 месеца си правим бебче за сега неуспешно  :? Ще ми бъде приятно да споделям с вас емоциите си и да изслушвам вашите.. :) :) Надявам се да ме приемете  :lol: До скоро
:welcome_1: :welcome_1: :welcome_1: :bighug: :bighug: :bighug:

Благодаря ти много Силви  :bighug:
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #58 -: Септември 12, 2012, 21:54:51 pm »
милички,на всички цунки-цунки :balk_21: :balk_21: :balk_21:
пожелавам голям късмет на ловуващите osi_9 osi_9 :bfp: :bfp: :bighug:
аз съм  с 3 ++++тестчета, с напрегнати гърди,с променливо настроение и с закъснение 14 дни и с гадене от 2-3дни. Изчакваме до понеделник и ще отидем на първи преглед,до тогава ще сме поголями,и ще се надяваме,че малкия се е закрепил където трябва,и че вече  :heartbeat: :sleepingbabygirl:ДА НО  му тупти сърчицето :youwoman: :youwoman: :youwoman:
« Последна редакция: Септември 12, 2012, 21:56:49 pm от KUKOLKA »


*
Re: Септември ще донесе вълшебен листопад от ++++++тестчета
« Отговор #59 -: Септември 13, 2012, 10:20:05 am »
lozenec_girl и KUKOLKA много се радвам за вас  :bighug: целувки и на двете, и да се пазите  :goodluck:
Marry_Janne  добре дошла сред нас  :welcome_1:

Момичета аз май ще пропусна този месец за лов  :( мъжа ми е на доста голямо количество лекарства и антибиотици и за това не смеем да бебеправим :( Някой знае ли за колко време се прчиства организма от антибиотиците, пък за наш късмет може и да не пропуснем дните? :ask:
« Последна редакция: Септември 13, 2012, 11:53:50 am от andi_s »