0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*


Ловуващи: :bed:
sivanovaa        
Sismondi  
K.s.stoyanova
Plamak
krasunka  
margarita1971  
Морско момиче
aselina  
poli 123  
mimasbg  
hali4ka 85  
krasavicata  
Фовери
Slanceto87  
sandra_dp
Луничка
tainstvenata
deska_ta
Нанси
liudmila76
didka_moni
Serendipity
anni1981
Venta

Очакващи да видят :bfp1:
 
Видели  :bfp1:  :cheerleader: :cloud9: за м.Август:

ivelinca -  :bfp: preggo :babbycarrage:
lozenec_girl -  :bfp: preggo :babbycarrage:
KUKOLKA -  :bfp: preggo :babbycarrage:



Добро утро момичета!
Пожелавам ви незабравими емоции през последния летен месец и много положителни тестчета!
« Последна редакция: Август 30, 2012, 21:47:47 pm от petqst »

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #1 -: Август 03, 2012, 09:27:40 am »
Еййй тъкмо се бях закъхърила,че никой не пуска нова темичка!!!
Браво на kerita мисли за нас!
Заповядайте на закуска:


Дано темичката се изпълни с  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:
« Последна редакция: Август 03, 2012, 09:35:30 am от sismondi »
*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #2 -: Август 03, 2012, 09:39:55 am »
здравейте, аз съм нова тук, но ви чета от доста време ;) стискам палци за всички  които искат да видят :bfp1: :bfp1:
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #3 -: Август 03, 2012, 09:53:45 am »
Записвам се за август ,това е нашия месец и Керита да ни донесе много късмет. :)

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #4 -: Август 03, 2012, 16:41:43 pm »
Дай, Боже, Тази хубава тема да прелива от щастливи бременни жени!
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #5 -: Август 04, 2012, 13:30:43 pm »
Здравейте бъдещи мами :) И ние се надяваме август да е нашия месец и на всички да донесе многоооооо ++++++++. За мой "късмет" точно по време на О настинах - с висока температура и болно гърло. Пия обикновени противогрипни лекарства - парацетамол, нурофен, витамини, та въпроса ми е дали има проблем ако забременея точно в този момент, когато пия хапчетата? Извинете ме ако въпроса ми е зададен на неправилното място. Благодаря Ви много момичета и успех!
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #6 -: Август 05, 2012, 08:26:34 am »
Парацетамолът и витамините мисля , че не пречат, но нурофена не трябва да се приема при бременност и кърмене. Аз не съм много веща, но съм чувала , че по време на бременност никакви лекарства не тр. да се пият, така че ако смяташ , че този месец сте уловили момента не приемай никакви лекарства преди да се консултираш с лекар... Успех!
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #7 -: Август 05, 2012, 14:04:34 pm »
Благодаря ти Ивелинка :) Спирам приема на всякакви лекарства.
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #8 -: Август 05, 2012, 16:18:11 pm »
от юли месец правиме опити,но не стана,доста поплаках днес :balk_145:,като ми дойде мензиса,но ще се надявам август месец да ни донесе късмет.
миличките!!!!!желая от сърце на всички ни да видиме най скоро :bfp: ще се молиме :youwoman:!!!


*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #9 -: Август 05, 2012, 16:26:24 pm »
kukolka,само недей да плачеш и да се тормозиш.Един месец опити е нищо!
Има хора,които с години се борят да сбъднат мечтата си!
 :green_dust_1: :pink_dust_1:Ето ти малко бременни вирусчета и дано се заразиш този месец. :lol:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #10 -: Август 05, 2012, 16:32:37 pm »
kukolka,Ето ти малко бременни вирусчета и дано се заразиш този месец. :lol:
много ти благодаря, за подкрепа  :grouphug:и за вирусчета,вдишвам ги старателно :balk_81:


*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #11 -: Август 05, 2012, 19:00:13 pm »
Успех момичета и от мен в новият месец - Август! :D
Дано да видите така желаните две чертички! :wink:
   Редактирах първият пост, но тъй като не зная кой къде е - си е същото от миналият месец! :(
   Моля, казвайте в кой списък да ви впиша! :wink:
Приятна вечер! :D
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #12 -: Август 05, 2012, 19:46:18 pm »
ТУК СЪМ НОВА, НАДЯВАМ СЕ ДА МЕ ПРИЕМЕТЕ В ВАШАТА КОМПАНИЯ И В ЗНАК НА НОВОТО ПРИЯТЕЛСТВО ВИ КАНЯ НА КАФЕ С КАНЕЛА И ШОКОЛАД!!!!!!!! ДА ВИ Е СЛАДКО!!!



Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #13 -: Август 06, 2012, 20:45:07 pm »
Здравейте, маймунки...
Ох да се оплача ,от както видях положителните тестове(а те бяха доста ) броя дните до доктора, както мразя да ходя на лекар сега нямам търпение.... за съжаление моята докторка няма никакви дупки в графика си чак до идния петък...  а аз до тогава ще се пръсна от притеснение.... в главата са ми само извънматочни бременности, миседи, кухи яйца и какво ли още не... Моля се на Бог всичко да е нормално и въпреки това много се страхувам щастието ни да не помръкне.
На всички вас много +++ желая , ако е писано след прегледа и аз ще пръскам вируси да ви заразявам.  :bighug:
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #14 -: Август 06, 2012, 22:42:51 pm »
Здравейте, маймунки...
много се страхувам щастието ни да не помръкне.
от цялото си сърце пожелавам всичко да е наред :balk_103:,и със сигурност мъничето се развива добре :bori_017:, а притеснението на майката му пречи и го тормози, хапни шоколадче и погледни някоѝ хубав филм, всичко ще е наред osi_9!!!!и ще чакам вирусчета :balk_2:!


Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #15 -: Август 07, 2012, 07:29:43 am »
Ох, мерси за съвета... имам нужда така някой да ме успокоява... дано наистина всичко да е наред... искам само да отида на преглед и да видя с очите си и да чуя с ушите си, че бебчо е добре и ще се успокоя напълно. Пак ти благодаря
*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #16 -: Август 07, 2012, 12:55:27 pm »
ivelinca, честито за положителния резултат! :) Стискам палци от тук нататък всичко да е ок!
Разбирам притесненията ти добре, чувствах се по същия начин. Kukolka е права, разсейвай се с нещо приятно. Сега е важно за бебето и за теб да си спокойна.
На мен гинеколога, ендокринолога и ЛЛ дори, ми казаха да ограничаваме половите контакти...  :?  Не мога да кажа защо ме посъветваха така и то без аз да съм питала затова... от вълнение тогава пропуснах да попитам защо и до кога. Виждам, че вие сте доста активни и след положителния тест. Без да се натрапвам, ти си прецени дали да го вземеш предвид...
Ако другите момичета имат повече информация по въпроса, може да се включат. :)
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #17 -: Август 08, 2012, 08:34:13 am »
Мерси за отговора МАР87, относно секса не мисля , че би вредил на този етап...все пак ако не се чувствам комфортно, или изпитвам някакви болки или неразположения не правим секс. Ако имаше някаква опасност или нещо,  не би ли трябвало поне организмът ми да го покаже по някакъв начин... не знам нещо да ме притиска, да ме боли и т.н. Пък и съм чела няколко статии, ето една напр. http://www.puls.bg/health/childbirth/news_8972.html , които не отричат секс през бременността , освен ако докторът не е казал друго, съобразявайки се със състоянието на пациентката си де. Някой ако може да се включи по въпроса да пише... то може би не е изобщо тук мястото ама ...
« Последна редакция: Август 08, 2012, 08:35:48 am от ivelinca »
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Отпускарски месец август носи две чертич&
« Отговор #18 -: Август 08, 2012, 10:16:29 am »
Здравейте , аз също много искам това да е моя късметлийски месец- за да се сбъдне една мечта от сърце се радвам за тези ,който видяха "+" тестчета , успех и всичко да мине гладко и спокойно .А също така и от сърце стискам палци - на всички останали да преживеем - това щастие .Много целувки на всички  :P :P :P :bighug: :goodluck:
« Последна редакция: Август 08, 2012, 10:27:26 am от anni1981 »


*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #19 -: Август 08, 2012, 11:13:21 am »
Мерси за отговора МАР87, относно секса ...

Права си, май не е тук мястото... ;)
Аз в петък съм на преглед и ще разпитам какви са съображенията за това.
Успех на всички очакващи  :bfp:, дано това е вашият месец! :)