0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #40 -: Август 26, 2012, 19:50:28 pm »
lozenec_girl Тихичко честито и от мен!Бъди много спокойна,пази се и всичко ще бъде наред!Според мен трябав да пиеш фолиева киселина, ама и док.ще ти каже!
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #41 -: Август 26, 2012, 21:40:33 pm »
lozenec_girlЧестито и мен,миличка.Дано си ни за кадем успех и стиснати палчета от мен!
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #42 -: Август 26, 2012, 21:41:18 pm »
lozenec_girl!чудесна новина!честито!!!да си жива и здрава и да ти кажат нещо много хубаво на първият преглед :bori_022:,не се вълнувай!


Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #43 -: Август 27, 2012, 21:29:38 pm »
днес ми е 11 ден след овуто,и незнам защо реших тази вечер да направя един тест, и появи се бледа,но ясно видима втора черта  :bfp:!!!!!дали е возможно 3 дни преди предполагаемия мензис? страх ми е да се надявам..... :youwoman: моля се да се е получило! :balk_80:какво да правя? да изчакам 3-4дни и да го повторя,само че сутрин.
разволнувана съм много!!!! :balk_172:


*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #44 -: Август 27, 2012, 21:58:36 pm »
Тихичко честито! :)
Направи си един кръвен тест щом нямаш търпение.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #45 -: Август 27, 2012, 22:12:00 pm »
мерси,миличка! :oops:
дано да са виновни твойте вирусчета!!!и да съм ги хванала. благодаря за подкрепата!!!! :bighug:
« Последна редакция: Август 27, 2012, 22:14:11 pm от KUKOLKA »


Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #46 -: Август 28, 2012, 17:04:20 pm »
KUKOLKA, и от мен честито мила, спокойно аз също почнах с тестовете няколко дни преди М и ми излизаха бледи чертички,като с всеки следващ тест чертата ставаше все по наситена. Абе какво става тези месеци, много са плодовити нещо, вече 2 мои приятелки са бременни , а и тук все с такива новини ни радва някой. Пу-пу дано е на кадем :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #47 -: Август 28, 2012, 18:48:17 pm »
спокойно аз също почнах с тестовете няколко дни преди М и ми излизаха бледи чертички,като с всеки следващ тест чертата ставаше все по наситена. .
благодаря ти много!!!! :bighug: Защото това ме учудва,че теста,където го направих е от онези,които вървят в комплекта за планиране Clear Ovu: 5бр. за овулация+1бр на бременност,а и го правих в вечерно време. Никак не очаквах нещо,защото тези тестове реагират на по-високи стойности на ХГЧ, и ми е страх да се разочаровам, :balk_56: за по-сигурно,ще изчакам сряда и четвъртък, а в петък сутринта ще направя тест шурчек.
само и само да не ми дойде и до края на месеца да се подтвърди мечтаното!!! :youwoman: моля се!
« Последна редакция: Август 28, 2012, 19:07:37 pm от KUKOLKA »


*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #48 -: Август 28, 2012, 21:35:21 pm »
Тихичко честито и от мен ,стискам ти палци KUKOLKA  :crossfingers: :crossfingers: много се радвам за теб  :bighug: като прочетох поста ти реших и аз да напрява тест 2 дена преди предполагаемия ден, но няма и помен от втора чертичка...но не се разочаровах, в крайна смета имам цели 2 дена до М гледам да мисля позитивно ;)
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #49 -: Август 28, 2012, 21:58:34 pm »
Еха КУКОЛКААААААААа :) тихичко честито и от мен мила :) ЕХХХХХХ дано вирусите ми са били заразни:)Много се радвам за теб :) Щом се е появила бледа черта в указаното време, няма защо да се притесняваш. Както видя и аз започнах преди датата на М., пък всичко си е ок. Днес 2 дни след като трябваще да ми дойде, си имам дебела тъмна втора черта на шуър чек :) Ще видиш че и при теб е така :) Аз утре съм на доктор, а на теб ти стискам палци :) :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

А забравих да кажа, че предния път когато бях бременна, а именно март месец ( за съжаление само за 2,5 месеца), точно със същия тест ми отчете първо, така че зарадвай се :)

Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #50 -: Август 28, 2012, 23:18:50 pm »
но не се разочаровах,
благодаря ти много! и пожелавам ти късмет,миличка!!!на много жени теста отчита много след закъснението, :balk_172: :balk_173: дано да се получи!!!! :balk_5:
« Последна редакция: Август 28, 2012, 23:22:09 pm от KUKOLKA »


Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #51 -: Август 28, 2012, 23:34:09 pm »
така че зарадвай се :)
мерси   много, дано и при мен да е така. :balk_83:
и ще се помоля и за теб-дано всичко да е наред на прегледа! osi_9
Притесних се,милички ,много, когато в 20.00ч тази вечер видях на превръзка много оскъдно кървене,болките си ги имам от 3 дни,мислех че ми е дошло,но след 1 час нацапването спряло и досега няма нищо.... :balk_91:


Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #52 -: Август 29, 2012, 09:40:18 am »
Здравейте момичета!
На мен ми закъснява с 4 дни,правих 2 теста на Presto-отрицателни.По принцип си купувам Шуър Чек,но нямаше...Много ми е притеснено...Кръвен тест къде си правите-при АГ и той ви назначава или в някоя лаборатория по избор?
*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #53 -: Август 29, 2012, 13:38:54 pm »
Не е задължително АГ да ти е назначил кървен тест, става във всяка лаборатория, отиваш и казваш искам да си направя кървен тест за бременност и готово. Възможно е и да е станало нещо но понякога уринните тестоне не винаги отчитат след първите дни закъснение. Имах позната която чак в 4 месец разбра че е бременна, нямаше нито един положителен уринен тест.  :crossfingers: :crossfingers:
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #54 -: Август 29, 2012, 19:38:03 pm »
Много ми е притеснено...
знам,че е трудно,но постарай се да се успокоиш (аз се старая,но не се получава много :balk_161: )ще стискам палци,дано да се получи и да ти покаже  :bfp:
 :bighug:


Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #55 -: Август 29, 2012, 19:45:59 pm »
милички,заповядайте на вечерен чай с кексчета :balk_47:

да ви е сладко!!!!!!!!!!!

От Мод.: Намалих размерите малко  :wink:
« Последна редакция: Август 29, 2012, 21:49:20 pm от petqst »


*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #56 -: Август 29, 2012, 19:56:52 pm »
Момичета имам въпрос:Чертичките на тестовете преди да ги направите поне въображаемо личат ли? никога не съм обръщала внимание на касетата преди да я използвам!
Преди малко си правих тест /Шуър Чек/, още е рано, утре ми е деня за М, но това чакане ме убива времето не минава и не минава.На теста има почти въображаема втора чертичка в първия момент даже не я забелязах, чак като се вгледах по-внимателно я видях. Помислих си, че вече съм изперкала от толкова искане, и че вече ми се привижда, но като си дойде мъжа ми, показах му теста без да му кажа нещо, той видя чертичката още в парвата секунда...Не знам какво да си мисля... ще изчакам да /не/ ми дойде лелката, тъпрение му е майката.

Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #57 -: Август 29, 2012, 20:06:12 pm »
Ужас,това не си е работа!Под какво напрежение сме всички...Аз се опитвам да не  мисля,но не се получава много.Утре,ако се престраша ще си пусна кръвен тест.Хем искам да знам,хем не искам  :(оххх,.....
andi_s  Чертичките не си личат преди да се третира теста.Да не е дефектен теста,изтекла годност и т.н.
*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #58 -: Август 29, 2012, 20:12:24 pm »
Проверих годността до 2014г. е  :ask: май дефекта е в нас с мъжо :) и аз се опитвам да не мисля, но и при мен не става, цял месец минава последните няколко дена не...!
sandra_dp ще стискам палци и за теб  :crossfingers: ;)
*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #59 -: Август 29, 2012, 20:39:32 pm »
KUKOLKA големи вкусотиики си спретнала. :)
Аз откакто забременях не ме влече сладкото,а много си го обичах. :lol:
andi_s повтори теста утре сутринта и ще стискаме палци да видиш две хубави чертички.
 :pink_dust_1: :green_dust_1:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!