0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #20 -: Август 08, 2012, 12:55:56 pm »
Хайде и аз да се цопна под дъждеца от ++++ вирусчета.Надявам се този месец да ми е късметлийския и да видя и моите така очаквани  :bfp: чертички.Честито на всички момичета, които са видели :bfp: чертички и много спокойни оставащи месеци, а на всички, които тръпнат в очакване им пожелавам още този месец да имат поводи за радост :bfp: :)
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #21 -: Август 11, 2012, 07:12:11 am »
Маймунки, минавам да ви видя и да ви пръсна малко зараза :)
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
 Вчера си минах прегледа и всичко е наред. Дай ,Боже, на всички
такова щастие. Пожелавам ви от цялото си сърце, скоро да видите много тестчета все с по две =  :grouphug:
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #22 -: Август 11, 2012, 11:24:54 am »
ivelinca честита ти радост!
Пази се много!
Гмурвам се и аз под вирусчетата :)
Заповядайте и на късна закуска 
« Последна редакция: Август 11, 2012, 11:30:04 am от sismondi »
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #23 -: Август 11, 2012, 14:09:10 pm »
Вчера си минах прегледа и всичко е наред. Дай ,Боже, на всички
такова щастие.
така ли,много се радвам,че всичко е наред! :balk_5:
дано всичко да върви така чудесно до щасливия краѝ на бременноста :bori_003:
и мерси за вирусчета :bighug:
Заповядайте и на късна закуска 
м-м-м-м-м!мерси!чудесна е!
« Последна редакция: Август 11, 2012, 14:13:04 pm от KUKOLKA »


Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #24 -: Август 12, 2012, 13:37:10 pm »
Здравейте и от мен!Наминавам да ви видя!
Успех на всички през този хубав месец!
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #25 -: Август 12, 2012, 23:46:33 pm »
Здравейте и ние искаме да си имаме бебче.Заедно сме от близо 4г,не сме женени все още.От няколко месеца опитваме,но няма резултат.Мъжа ми е международен шофжор и отсъства доста и не оцелваме май момента.Аз в момента пия "Дуфастон",понеже имах по нередовен цикъл.В момента правя и 90 дневната диета,свалих 6кг за 1 месец,понеже съм по-пълна и гинеколога ми ми препоръча да отслабна,за да забременея по-лесно и да ми се регулира цикъла.
Пожелавам успех на всички в бебеправенето. :bed: :sperm: :bori_001: :bfp:

Надявам се приемате нови попълнение.Забравих да кажа на 21г съм.




*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #26 -: Август 17, 2012, 20:31:36 pm »
Честито, Ивелиница! Стискам палци всичко да е наред, здраво бебе пожелавам :)
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #27 -: Август 18, 2012, 09:14:17 am »
Хайде поспаланки ставайте и бъъъъързо на закуска


Усмихнат уикенд изпълнен с много положителни емоции!!!
*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #28 -: Август 19, 2012, 10:16:40 am »
Добро утро,дами!
Вчера пропуснах закуската на sismondi понеже ми беше последен работен ден.Ако е останало нещичко за мен си вземам. :lol:

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #29 -: Август 22, 2012, 20:54:02 pm »
Нещо застоя  тая темичка напоследък. Още ли нямаме новини от никой
ето малко бременски грип да раздвижите темата  :lol: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:
Късмет на всички
*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #30 -: Август 22, 2012, 21:04:04 pm »
Забелязах, че последните два поста са от бременилки, я да се потрия малко,пък знаели се може да хвана нещо :) дано да ме заразите с бременски грип  :bighug:
*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #31 -: Август 23, 2012, 20:17:50 pm »
Хоп и аз да се цамбурна, пък дано скоро всички видим тия две мечтани чертички :)
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #32 -: Август 25, 2012, 00:07:18 am »
ох,дано да сте заразни,милите бременилки  :youwoman: и нас,ловуващите, да не обхване истинска епидемия  :grouphug2: остават ми броени дни до предполагаема менструация,и както всичките тук мечтая лелката да не дойде :dog:. Успех на всичките :bfp: :bighug:!!!
« Последна редакция: Август 25, 2012, 00:08:56 am от KUKOLKA »


Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #33 -: Август 25, 2012, 10:03:18 am »
Хоп и аз под вирусчетата,весел уикенд на всички!
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #34 -: Август 25, 2012, 22:12:25 pm »
Здравейте и от мен момичета, :) Преди два дни видяхме първия си положителен тест след 6 мсеца опити след Кюртажа. Много съм щастлива, но същевременно не мога да се зарадвам на 100%. Както MAP87 и ivelinca докато не дойде момента за доктора, няма да се успокоя. И аз постоянно мисля, за аборта, за кухи яйца за извънматочни бременности и тн., но много много се моля всичко да е наред. Страхотно е, че ви има всичките и че можем да си споделяме в тези наши така трудни, но и щастливи моменти. Въпреки, че не е установена на 100%, ще избързам да пусна малко  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :)

Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #35 -: Август 26, 2012, 01:19:06 am »
lozenec_girl
Честито!Дано повлечеш крак и скоро всички видим  :bfp: :bori_010:
Сигурна съм,че ще стане при всяка една от нас.Трябва най-вече търпениеее!И  :bed: най-вече!



*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #36 -: Август 26, 2012, 10:06:20 am »
lozenec_girl

Стискам паллци, сигурна съм, че всичко ще е наред :)
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #37 -: Август 26, 2012, 10:33:16 am »
Здравейте и от мен момичета, :) Преди два дни видяхме първия си положителен тест след 6 мсеца опити след Кюртажа. Много съм щастлива, но същевременно не мога да се зарадвам на 100%. Както MAP87 и ivelinca докато не дойде момента за доктора, няма да се успокоя. И аз постоянно мисля, за аборта, за кухи яйца за извънматочни бременности и тн., но много много се моля всичко да е наред. Страхотно е, че ви има всичките и че можем да си споделяме в тези наши така трудни, но и щастливи моменти. Въпреки, че не е установена на 100%, ще избързам да пусна малко  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :)

Много добре разбирам как се чувстваш, и като препатила, ще те посъветвам да се успокоиш (много е важно за бебчо и за теб, но знам , че не много лесно).  Ще видиш , че всичко ще е наред, скоро даже ще му чуеш сърчицето да тупка на монитора. Много се радвам за теб , тихичко честито и безаварийни 9 месеца.  :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Август 26, 2012, 10:35:40 am от ivelinca »
*
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #38 -: Август 26, 2012, 10:48:18 am »
lozenec_girl честито,мила! :P
Аз също знам много добре как се чувстваш,не се притеснявай,всичко ще бъде наред.

Ако не вярвате в чудеса вероятно сте забравили,че всеки от нас е чудо!
Re: Отпускарски месец август носи две чертички
« Отговор #39 -: Август 26, 2012, 14:19:02 pm »
Благодаря Ви милички, просто сте прекрасни. Наистина се опитвам да не мисля. Радвам се че все пак чудото се случи и се надявам позитивизма да надделее :) Имам прибождания чат пат в корема или към кръста, но все пак е нормално, нещичко се случва вътре е мен и няма как да не се усеща никак. :) Сигурна съм че след няколко месеца всички ще гушкаме нашите малки съкровища, които ще усмислят живота ни :) Вярвайте силно, з-то чудеса са се случвали, случват се и сега и ще продължават да се случват. А и няма начин ако искаме много нещо то да не се случи рано или късно :) Аз в понеделник ще звънна на док, да видя дали ще трябва да пиивам някакви хапченца, но за това има време. Сега всички вие си почивайте, усмихвайте се и се наслаждавайте на уикенда. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: