0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #100 -: Юли 13, 2013, 22:55:38 pm »
Зрителна измама (Now You See Me)
Малко все едно са нямали време да изпипат по-добре финала, но е достав интересен.
http://www.imdb.com/title/tt1670345/?ref_=sr_1

Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #101 -: Юли 24, 2013, 16:49:36 pm »
Тези дни гледах ето тези два филма, които ми харесаха:
Предстоящи събития (Next) с Никълъс Кейдж - екшън
Речник в леглото (The sleeping dictionary) - романтичен

Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #102 -: Юли 27, 2013, 09:26:01 am »
Ето още един филм, който гледах тези дни и които ми харесаха: Истински лъжи (De vrais mensonges) - много хубава френска комедия.
Снощи гледах на кино и "Белият дом: под заплаха" - бих казала, че като за американски екшън е средна хубост.

*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #103 -: Юли 28, 2013, 22:36:19 pm »
Откакто си счупих крака и по неволя прекарвам повечето си време седнала и легнала, хвърлям едно око на темата и гледам препоръчаните тук филми. Особено много ми хареса The Magic of Belle Isle.

Тази вечер гледах по БТВ A Good Year на Ридли Скот. http://www.imdb.com/title/tt0401445/ с Ръсел Кроул и Марион Котияр. Много приятен романтичен филм, препоръчвам го на всички, които не са го гледали досега.

И понеже ми остават още поне две седмици с гипс, ще следя темата с интерес  :)
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #104 -: Август 26, 2013, 20:05:52 pm »
Ходих на кино на:
Елизиум - давам оценка 5 от 10. Екшън, фантастика, дори и Мат Деймън обаче не може да оправи филмчето.
Семейство Милър - давам оценка 6.5 от 10. Комедия - определено ще се посмеете.
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #105 -: Август 27, 2013, 12:45:51 pm »
Гледах по телевизята "Никита" на Люк Бесон. Припомних си го от времето, когато излезе - началото на 90-те години...на миналия век. Помня, че тогава бях много вречатлена. Ами разбирала съм от хубаво кино и тогава, макар и 20 годишна :) Филмът ми достави голямо удоволствие  и сега. Бива си го Люк Бесон, а и актьорите в този филм са чудесни. Препърчвам го на тези, които не са го гледали или са го позабравили, като мен.
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #106 -: Август 27, 2013, 12:54:59 pm »
Гледах по телевизята "Никита" на Люк Бесон.
И на мен ми е любим  osi_9
*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #107 -: Август 29, 2013, 11:58:05 am »
Снощи гледахме "Изгубеният медальон" много леко и приятно филмче.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #108 -: Септември 26, 2013, 15:10:56 pm »
http://www.tvtv.bg/movies/view/id/5549
Аз го гледах едва сега , въпреки че от 2005 г. Впечатляваща сила на духа  на  героя, който е действителна личност.


*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #109 -: Септември 15, 2014, 23:36:53 pm »
Вчера бях на кино с две приятелки и гледахме The Hundred Foot Journey, преведено на български като "На един черпак разстояние". Приятен, забавен и много се огладнява.  :lol:

http://programata.bg/?p=30&l=1&c=1&id=84496

Преди няколко седмици гледах и последния филм на Уди Алън - Magic in the moonlight. Задължителен за тези, които го харесват.

http://en.wikipedia.org/wiki/Magic_in_the_Moonlight

Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #110 -: Септември 16, 2014, 17:04:02 pm »
В неделя бяхме на кино ние, гледахме Син сити 2 (http://www.imdb.com/title/tt0458481/)

Дълго чакане, даже вече не вярвах, че ще има продължение. Ама пък - заслужаваше си. Препоръчвам от сърце, с уговорката - да ви е харесала и първата част - същичкото е като визия, ''усещане''...
Абе, направо си е пиршество за сетивата, за който си пада по подобен тип ''ленти''.  :jump12:
« Последна редакция: Септември 16, 2014, 17:06:03 pm от Prunus Avium »
“A ship is safe in harbor, but that's not what ships are for.”


― William G.T. Shedd
*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #111 -: Септември 16, 2014, 17:35:04 pm »
Лентичката е само за гледане на кино, заради ефектите и начина на заснемане и монтаж. И звукът разбира се. Иначе - нЕма нищо за гледне като сюжет в нея. Както и в "Кил Бил"... :lol: "300" е Уеко по-смислен, но и там заради ефектите си струва. Това са филми за хора луди на тема аудио-визуална техника (като мен и бившия ми мъж). Хора, които търсят сюжет, смисъл и дълбочина във филма - ще си изповръщат червата буквално на тия филми. Не им ги препоръчвам на тях точно. ;)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #112 -: Септември 30, 2014, 10:48:40 am »
С мъжа ми сме гледали почти всичко ново (някои и на 3Д), но не мога да кажа, че съм силно впечатлена от нещо.
Единственото, което си остана по-запомнящо от последната година е сериала и филма "Кухня" - голям смях, дори и децата му се радваха  :lol: Има още един руски сериал "Стажанти" и той е от същия тип, но не е толкова добър :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #113 -: Септември 30, 2014, 11:35:04 am »
Мими, намерихте ли отнякъде субтитри за "Стажанти"?

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #114 -: Септември 30, 2014, 11:37:33 am »
За първите (десетина мисля) намерихме, довечера от къщи ще ти пратя линк към сайта, от който тегля субтитри за сериалите. Забелязала съм, че първо там се качват.
*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #115 -: Септември 30, 2014, 11:48:00 am »
Нещо не ми допаднаха стажантите на мен.
Виж, "Кухня" е друга работа.
*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #116 -: Септември 30, 2014, 11:51:34 am »
абе и аз гледах няколко серии на стажанти, ама има какво да се иска още. за съжаление кухнята е изгледахме, няма такъв смях просто :lol:
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #117 -: Септември 30, 2014, 11:53:58 am »
Извинете за невежеството.Кухня е някакъв руски комедиен сериал ли?
*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #118 -: Септември 30, 2014, 11:56:25 am »
да, има 3 сезона, дръбни и гледай, неповторим е :)
има и игрален филм, който е края на сериала, но ние първо изгледахме него :lol:
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #119 -: Септември 30, 2014, 20:16:09 pm »
The Other Boleyn Girl (Другата Болейн) 2008 Страхотен е! По принцип не харесвам много подобни филми но този беше много хубав :)   :balk_127: