0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #140 -: Март 05, 2015, 20:56:37 pm »
Като стана дума за сериали, аз съм фен на Отчаяни съпруги, но съм го гледала от дъжд на вятър и то разбъркано  :lol:
Сега го хванах, че го дават по ТВ 7 от 20 ч. и гледам, когато мога.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #141 -: Март 05, 2015, 21:04:20 pm »
Смайли , аз докато бях по майчинство нямаше шанс да гледам  нещо , излъчвано в   точно определен час . За това  имах абонамент в voyo  или от сайтове си пусках  в удобно за мен време каквото исках. От тогава си свикнах така ,а отделно че ние нямаме телевизор у дома . Не се чудете -нарочно е  :)  , но имаме голям монитор за екран  . Гледането на филми през Интернет спестява досадните реклами.

С нетърпение очаквам Игра на тронове .


Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #142 -: Март 05, 2015, 21:11:27 pm »
"Високият мъж " е филм, който истински ме впечатли.Аз съм изгледала купища филми , защото през цялата бременност бях хоризонтално ....  :D .Този филм е малко тежък , но за мен лично доста интересен  и с неочакван край .Препоръчвам !
*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #143 -: Март 05, 2015, 21:20:46 pm »
С нетърпение очаквам Игра на тронове .
И аз :) Остана само месец :)
*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #144 -: Март 05, 2015, 22:56:15 pm »
Гледах и "Бърдмен" -добър филм, много добра игра на Едуарт Нортън, но чак пък да е "най-добър филм", малко ми се видя прекалено.  Не ме впечатли кой знае колко.

Според мен Бърдмен напълно основателно спечели Оскарите си. Филмът е особен, шантав, сатира на филмовата индустрия, Холивуд и гилдията. Майкъл Кийтън прави невероятна роля и съжалявам, че не спечели, едва ли ще има друга възможност. Другите номинирани също бяха добри, просто тази година наистина мъжките роли бяха много силни.
За  Теория на всичко съм пристрастна, защото съм фен на Хокинг и доста неща съм изчела за него и от него. Геният на Хокинг остана на много заден план и ако не беше чудесната игра на Еди Редмейн филмът нямаше да е нищо особено.
Аз чакам продълженията на Аватар, но ще има да почакам ... няколко години. :lol:
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #145 -: Март 10, 2015, 13:26:40 pm »
Гледах и "Юношество". Прекрасен филм. Много бях любопитна какво се е получило след като е сниман толкова дълго време, дали няма да се усещат времевите прекъсвания и т.н. но резултатът си заслужаваше. Много финно беше поднесена историята, актьорите бяха чудесни и той ми хареса повече от "Бърдмен", но всичко е въпрос на вкус. Наистина мъжките роли тази година бяха много силни.
Снощи гледах и "Интерстелар". Много ме впечатли, макар че не съм фен на фантастиката като цяло.
<br />[link=http:
*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #146 -: Март 11, 2015, 21:40:46 pm »
Някой по-назад споменаваше Пазителите на Галактиката. Днес гледах този "Kingsman: Тайните служби" http://www.imdb.com/title/tt2802144/ Също толкова свеж и разтоварващ :)



   La vita è bella
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #147 -: Април 05, 2015, 19:53:10 pm »
"Пътят на Юпитер" е наистина хубав филм. Също така "Усмивката на Мона Лиза".





Бореща се за една мечта.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #148 -: Септември 09, 2015, 13:07:15 pm »
"Пътят на Юпитер" е наистина хубав филм. Също така "Усмивката на Мона Лиза".
"Пътя на Юпитер"  и мен ми хареса -  с идеята  и сюжета -братя Уашовкси  са голяма работа в идеите . Но ефектите  във филма ми идват в  повече .


Снощи изгледахме филма "Вечната Аделайн" :
http://kino.dir.bg/film.php?id=9547
Спокоен , отпускащ филм -без съспенс и напрежение , предсказуем  дори  и все пак приятен за гледане. Много  изящна и  красива главна героиня  , един остарял и  изключителен чаровен Харисън Форд.


Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #149 -: Септември 09, 2015, 20:28:12 pm »
Сега си търся някой приключенски, може и да има и исторически данни. Да видим на какво ще се спра. Ако някой има идеи, нека ги сподели.  :)





Бореща се за една мечта.
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #150 -: Септември 10, 2015, 15:41:52 pm »
Здравейте, много трудно при нас гледането на филми. мм обича криминалета, а аз забавни филмчета. Препоръчвам с две ръце ,,Чайникът"-доста отдавна така не ме е впечатлявал филм!
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #151 -: Септември 21, 2015, 05:23:25 am »
За обичащите екшъни и напрежение - No Escape! Или Превратът.
[/url][/url]
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #152 -: Октомври 08, 2015, 13:46:25 pm »
Вчера гледах на запис "Очи от рая". Даваха го онзи ден по телевизията. Ужасно ме впечатли филма. Гледах го до 2 през нощта. един от онези филми, към които подхождаш лековато с идеята просто да погледаш нещо вечерта, а той те сграбчва и омагьосва от начало докрай. Направен с майсторлъка на Питър Джаксън, сниман прекрасно и не на последно място страхотният актьорски състав. Препоръчвам на хора, които ценят хубавите филми, оставящи следа и на съзнателно и на емоционално ниво.
<br />[link=http:
*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #153 -: Октомври 13, 2015, 01:37:19 am »
Току-що гледах "Урок". На мен ми хареса, въпреки че беше и тъжен колко е абсурдна нашата мила държава.

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #154 -: Октомври 13, 2015, 12:16:26 pm »
Онзи ден гледах новия филм на Дженифър Лопез - "Съседското момче", не е лош никак. Доста е поучителен всъщност, актьорската игра на Лопез няма да я коментирам, страхотна. Винаги съм я харесвала като актриса, прави добри филми.
Друг подобен е "Наблюдавана от съседа" Stalked by My Neighbor - http://www.zelka.org/details.php?id=442041 . Добър е.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #155 -: Октомври 13, 2015, 16:49:46 pm »
Приятен, европейски филм - Politiki kouzina / Цариградска кухня

Еверест също бива да се гледа.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #156 -: Ноември 20, 2015, 16:29:31 pm »
Гледах преди няколко дни: "Без изход"-много въздействащ екшън. Макар, че на рационално ниво знам, че това реално не би могло да се случи, защото там имат убийствено добре подготвени спец части, но филмът беше направен страшно въздействащо.
<br />[link=http:
*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #157 -: Ноември 23, 2015, 00:29:53 am »
Аз не харесах Еверест - много е орязан в сравнение с книгата (В разредения въздух от Джон Кракауер), Скот Фишер е представен в различна светлина. Очакванията ми определено бяха по-големи.
*
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #158 -: Ноември 23, 2015, 00:57:06 am »
Biutiful за почитателите на европейското кино. Струва си, но не е за хора със слаби нерви!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Да ти препоръчам - филми
« Отговор #159 -: Декември 11, 2015, 13:43:40 pm »
Ние от няколко  дни  гледаме  ето този сериал  - "Друговремец"  ,  интересен  ни е много :
http://kinofen.net/filmi/seriali/5305-outlander-season-1-drugovremec-sezon-1-2014.html