0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Ако с всяко нещо се разправям по този начин, цялата ми енергия ще отиде по дяволите, и няма да имам нерви и сили за по сериозните проблеми и неща в този живот.


Много често си повтарям това, но никога не ми е достатъчно. Благодаря ти  :).
*
Ако с всяко нещо се разправям по този начин, цялата ми енергия ще отиде по дяволите, и няма да имам нерви и сили за по сериозните проблеми и неща в този живот.


Много често си повтарям това, но никога не ми е достатъчно. Благодаря ти  :).

Губенето на енергия в безумни спорове,в борба с бюрокрацията,с мазните чиновници и с какво ли не ,точно това прави живота в България ужасно изтощителен и на моменти отчайващ.Чувството за безсилие е навсякъде...........
*
Боби, честита ти рожденничка!
Да бъде много здрава и послушна за радост на мама и тати!
*
Боби, честит рожден ден на сладка Ивана! :bori_015: :ballons:






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
Абе все си мисля,че едно арогантно дете на площадката,надали има кой знае какви чуствителни родители,ако те бяха  в графа разумни нямаше да допускат детето им да се държи по подобен начин.На вас ви прави впечатление и би ви засегнало подобно отношение към вашите деца,но не всички са като вас.Да не са виновни децата,ама надали някой от нас ей така ще намери време и нерви да възпитава чуждите деца на добра воля :), те горките са жертва на създателите си.

съгласна съм :)

Ема, две са площадките в нашият район с обезопасени люлки и покритие. НА едната са отявлено агресивни, на другата са плюещи. Къде да го водя?

Боби, за дебелокожието, когато бременеех купих една книга на Сиърс и Сиърс за бащите и я прочетох. В нея се казваше нещо като:

"Когато синът ти се роди, ще стоиш и ще го гледаш как спи. Малък, съвършен и прекрасен. Ще му обещаеш целият свят. Ще искаш да му кажеш:
Сине, ще бъда до теб в най-хубавите и най-тежките моменти и в тези между тях. ще съм там, когато тя ти каже, че иска да си останете само приятели.  Ще викам най-силно от скамейката, когато отборът ти губи. Ще бъда с теб, когато ти се подиграват, че още не се бръснеш и ще те заведа да ти купим първата самобръсначка, когато трябва. Ще ти сложа лед, когато хулиганът на квартала ти е разбил носа и ще те науча как да се справиш. Ще бъда до теб винаги, сине, когато станеш баща, пак няма да те оставя...."

Подобни неща Боби, аз му обещавам всеки ден. Давам му пространство да бъде дебелокож, но няма да го оставя и за миг да страда, ако съм наблизо. Защото Боби, животът е ужасно кратък и може да го научи да бъде дебелокож. Може утре да ме блъсне кола и да не съм до него повече. Тогава искам да помни, че майка му го е защитавала тогава, когато е имал нужда, да има спокойствието, че може да се справи с всяко препядствие, да знае, че когато е бил безсилен е имал опора зад гърба си.

Ако това, ме прави лоша в очите на другите хора или прекалено остра във вашите - ще го преживея.

Да ти е жива и здрава Ивана и чакаме снимки във фейса на тортата :P
« Последна редакция: Юни 15, 2012, 17:08:18 pm от jasmin_veni »
[/url][/url]
*
Вени, нали бяхме приключили уж, а ти пак искаш да е твоя последната дума.
Всички искаме да сме до децата си, не само ти. Но на моменти звучиш фанатизирано, не само за конкретния случай.
Хайде да сложим точка вече.
Когато поисках да сложа точка, ти ми се яви в ролята на анализатор. Щом не сложи точка, аз продължих.
Пак ти казвам, не ме интересува, как ти звуча. Нито си ми в живота, нито мнението ти е меродавно за мен.
Отговорих на последните постинги, защото имаше въпрос към мен и въпрос, на който ми беше отговорено. Кажи ми ти защо точно се намеси, щом изявленията ми не са насочени към теб, нито отговарят на твой въпрос?
[/url][/url]
*
Момичета, нека наистина сложим точка, всеки си има гледна точка, всеки си решава по какъв начин ще възпитава, защитава и т.н. децата си, така че няма нужда да продължавате :)

*
Когато поисках да сложа точка, ти ми се яви в ролята на анализатор. Щом не сложи точка, аз продължих.
Пак ти казвам, не ме интересува, как ти звуча. Нито си ми в живота, нито мнението ти е меродавно за мен.Отговорих на последните постинги, защото имаше въпрос към мен и въпрос, на който ми беше отговорено. Кажи ми ти защо точно се намеси, щом изявленията ми не са насочени към теб, нито отговарят на твой въпрос?
Заради удебеленото-звучи отново просташки.
aми ок, пропускай ми постингите и ще живееш леко и щастливо.
[/url][/url]
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Добре де, може ли да пропуснете махленското отношение една към друга? В крайна сметка всеки си има принципи и мнение, не е нужно те да съвпадат.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Направо си уредете дуел. На детска площадка.
*
Защо се опитвате да наливате масло в огъня, не мога да разбера-аман от сеирджии.
Тази дискусия приключи поне за мен, така че не се хабете.
*
Защо се опитвате да наливате масло в огъня, не мога да разбера-аман от сеирджии.
Тази дискусия приключи поне за мен, така че не се хабете.

Това от известно време вече е друга дискусия, за епитетите, за тона, допустим във форума, и за отношението ни една към друга.
Между другото, такива "разговори" няма в подфорумите на жените в процедури и опитващите да забременеят.
Направо си уредете дуел. На детска площадка.


 :jump12:

Значи, Шаноар, дай да се изясним: позволено оръжие за дуела - хладно и огнестерелно, кирки, лопати, метли, пазим лицата да не се нараним, че трябва да сме хУбави и почваме трепането :bonk:

Цигу бе, не на детската площадка, ще дадем лош пример, те децата на юмруците си трябва разчитат, докато станат на 18 поне :)
[/url][/url]
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Вени, щом допустимото оръжие е "кирки, лопати, метли", то дуела може да е кой най-бързо ще изчисти даден участък от градинката :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
:jump12:

Цигу бе, не на детската площадка...

Баба ми казваше "слободни сте". :lol:
Вени, щом допустимото оръжие е "кирки, лопати, метли", то дуела може да е кой най-бързо ще изчисти даден участък от градинката :lol:

Алоууу, по мъжова линия имам рода от Перник, там не чистят градинки, да знаеш :lol:

Относно дискусията - и преди е имало такива, дори и по-разгорещени. Докато се опитваме да забременеем винаги сме на една вълна.  Когато се появят деца, всяка приема свой собствен метод за възпитание и справяне, това го казах преди няколко страници. както има сблъсъци за кърмене, захранване, ядене на децата между храненията.
[/url][/url]
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Е, а ся, аз имам от Трън рода :lol: Ма пак не пречи да почистите градинката, вместо да се карате :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Е, а ся, аз имам от Трън рода :lol: Ма пак не пречи да почистите градинката, вместо да се карате :lol:

Другата половина са от там, от там пък вадят мистриите.
Моята рода по бащина линия е от Враца - там вече без коментар и историята мълчи :lol:
[/url][/url]