0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #40 -: Юни 02, 2012, 17:18:01 pm »
Титинко и аз силно стискам  :crossfingers:доки да те зарадва ,че да се успокоим и ние вече. И вярвам ,че ще имаш добри новини. Като те видят пиши колкото можеш по-бързо миличка ,че ще се спукам от притеснение за теб да знаеш :cloud:. Хайде много цунки сега и чакам да потвърдиш че всичко е ОК. Гушки слънчице :balk_21: :balk_21: :balk_21: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck:
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #41 -: Юни 02, 2012, 20:00:39 pm »
Тити,миличка,надявам се да си намерила лекар днес и да пишеш с добри новини :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Много силно се надявам всичко да е наред,да се успокоиш и да се наслаждаваш на идните 9 месеца.Много силни прегръдки от мен и още веднъж ти пожелавам късмет :bighug:




Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #42 -: Юни 02, 2012, 22:07:48 pm »
 :hug2: :hug2: :hug2: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #43 -: Юни 03, 2012, 09:00:31 am »
Титко, с какъв ехограф те гледа този лекар? На мен така един "специалист" в БГ миналата година, ми видя бременност в 4г.с + 2 дена(?) а аз бях почти в 6г.с Освен това ми каза, че има 1 плоден сак, а те бяха 2! Гледа ме с коремен ехограф и направо се бях луднала с това несъответствие в седмиците..
Дано всичко е наред!! Разкажи ако си видяла друг лекар..

*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #44 -: Юни 03, 2012, 13:11:04 pm »
Вчера бях при друга "специалистка"Тя твърди,че е паднало бебо.,но съм с :
Матка с общи размери 50,4/33,9мм.Кавум Утери с хиперпластичен ендометриум и дебелина 13,7 мм.,без видим плоден сак.Двустранно аднекси-без ехографски особености.
Кавум дъгласи-свободен(
D.AMENORRHEA SECUNDARIA.OBS.GRAVIDITAS
DD.GE
КаЗА,че ако има бременност е цветна и малка за да се види,
Единият вариянт е да ми дойде съвсем скоро или да има бебо пък да не се вижда,като съди по лигавицата.
Екшъна продължава.
А като си помисла,че видях точката предният ден.Незнам на коя специалиска да се доверя.Посъветваха ме кръвен тест,но тук при нас не го правят.
МОЛЯ ЗА МНЕНИЕ! 8O
« Последна редакция: Юни 03, 2012, 13:15:29 pm от TITKO »
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #45 -: Юни 03, 2012, 14:19:23 pm »
Миличка,не смея да давам каквото и да било мнение,мога само да ти пожелая късмет и дано нещата се развият добре.Погледни от добрата страна-имаш положителен тест,едната лекарка е видяла плоден сак,нямаш кървене.Мисли позитивно,гледай да се поуспокоиш и ако намериш и трето мнение идните дни ще е най-добре.Още веднъж- :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:




*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #46 -: Юни 04, 2012, 06:28:53 am »
С какъв ехограф те гледаха и на двете места? Коремен или вагинален?
И тази втората лекарка е май голяма "специалистка" щом ти говори врели-некипели
КаЗА,че ако има бременност е цветна и малка за да се види,
Че е рано, рано е.. но и апаратурата би си казала думата.. както и колко е кадърен този дето е зад апаратурата !
Защо не си направиш още един пиклив тест?
Наистина ли няма лаборатория във вашия град, в която да правят тестове за бета ЧХГ?

Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #47 -: Юни 04, 2012, 08:31:08 am »
Миличка, аз също не мога да дам съвет(тогава защо пиша :oops:), но искам да те подкрепя и да се надяваме тайно , че наистина е рано още да се види.Много силно ти стискам палци всичко да е наред и след толкова чуденки накрая всичко да се развие положително. :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #48 -: Юни 04, 2012, 09:00:58 am »
D.AMENORRHEA SECUNDARIA.OBS.GRAVIDITAS

Липса на менструация. Вътрематочна бременност

е възможната ти 'диагноза' в случая. Кой я е определил? Тъй като останалите изказвания са 'някак странни'  :lol:, но могат да се изтъклуват по следния начин:

ако има бременност - впредвид лекото кръвотечение, което си имала около датата на евентуалния ти нов МЦ, би могла да се нарече 'цветна' - от което не следва, че е 'малка', а просто ранна за потвърждаване. Разбираемо е, че при една ранна бременност - с прогнозата на по-нататъшното й развитие, би могло само да се спекулира.

Жалко, че не можеш да направиш кръвен тест с повторение, за да проследиш нивото на ЧХГ и до известна степен разясниш ситуацията..

Късмет  yahoo_17
............................Тайната на нашата вечеря............................
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #49 -: Юни 04, 2012, 09:28:37 am »
Посъветваха ме кръвен тест,но тук при нас не го правят.


Титко ти от къде си,че нямаш възможност за кръвен тест?
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #50 -: Юни 04, 2012, 14:08:59 pm »
От Ловеч съм!Тук "специалисти много",да не попадаш на тях.
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #51 -: Юни 04, 2012, 15:16:01 pm »
Тогава бегом до Плевен.
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #52 -: Юни 04, 2012, 15:43:17 pm »
Тити, аз като не можех да ида на кръвни и се следях с тестове за бременност.
Ако чертичката се насища малко по малко , значи всичко върви в норми.
Аз така си правих през два дни, но мойта втора чертичка в един момент изчезна и знаех че нещо не е на ред.

Успех мила  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #53 -: Юни 04, 2012, 16:57:25 pm »
Мила силно ти стискам палци всичко да е наред и да се нарадваш на едно растящо коремче. :bighug: :bighug:
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #54 -: Юни 07, 2012, 09:01:39 am »
мила как си?Какво става с теб?Ходи ли пак на лекар? :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #55 -: Юни 07, 2012, 09:11:36 am »
Утре в 10 ч съм при доки!Та ще видим!Този тест е от вчера сутрин!Според вас + или - е и надежда има ли?
Не трябва ли да е по наситен вече,или вече си е заминало и това е остат.хормон?!
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #56 -: Юни 07, 2012, 10:00:35 am »
Здравей, Тити! Според мен теста е  :bfp:.На предните ти тестове, чертичката по-бледа ли беше от този тест или по-наситена? Стискам палци на прегледа всичко да е нормално.
« Последна редакция: Юни 07, 2012, 10:02:12 am от sofiabecheva »

Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #57 -: Юни 07, 2012, 10:54:49 am »
Тити аз да си призная нищо не виждам от тази снимка1
Защо не направи Шуър чек?
Стискам ти много палци и аз вярвам че всичко ще е ОК-Вярвай и ти!
Чакам новини!
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #58 -: Юни 07, 2012, 11:23:19 am »
Здравей Тити,

За мен също теста е +, само запази спокойствие, всичко ще се види на прегледа.
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #59 -: Юни 07, 2012, 11:58:07 am »
Според мен е отрицателен  :?
............................Тайната на нашата вечеря............................