0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #20 -: Май 22, 2012, 18:58:36 pm »
тити  имаш  и  моята  подкрепа мили4ка,и да  се  надявам   вси4ко  да си дойде  на мястото много те  гушкам :bighug: :bighug: :kiss: :kiss:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #21 -: Май 22, 2012, 19:22:12 pm »
Тити, миличка, съжалявам за проблемите, които си имаш. Гушкам те силно и дано скоро се разберете, а ти да се отдадеш на една щастлива и спокойна бременност!
[/url]
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #22 -: Май 23, 2012, 19:10:57 pm »
 Титинце пожелавам ти от все сърце много бързо да решите проблемите си и много скоро една голяма радост :babyflips: да изпълни вашият дом ,за  да забравите всичко :balk_127:. Много те гушкам слънчице :balk_21: :balk_21: :balk_21: :bighug: :bighug: :bighug: :goodluck:
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #23 -: Май 25, 2012, 09:33:17 am »
Титинка честито и от мен мила и дано проблемите стихнат много бързо,стискам палци за това сега.Леки 9 месеца. :crossfingers: :bighug:
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #24 -: Май 26, 2012, 21:53:01 pm »
Тити мила как си?Тъй като гледам май нещата при теб са ОК (поне от към бебето)!!!
Дано всичко е наред мила!Когато имаш време драсни някой ред!
Много те мисля да знаеш!!!
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #25 -: Май 27, 2012, 14:33:15 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
   
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #26 -: Май 28, 2012, 12:13:42 pm »
Здравейте момичета!Проблемите са си още ,но аз реших на бързо да драсна два,три реда за отчет.
Незнам дали съм бременна още.А лошото е ,че не мога да отида в момента на доки.
Значи 2 положителни теста с бледа втора черта и после нещо като цикъл ,но оскъдно и без болка.Гърди отпуснати ,но ми прилошава вечер.
След кървенето още 3 теста ,но също с бледи втори черти,едва видими и прилошаването продължава.Тази сутрин леко боцкане в дясно,но пък тем. е направо смешна.Но аз в момента съм на успокоителни и може нещо да е от тях.
По принцип почти не се храня,нямам апетит и вече съм -13 кг.Първо с диета ,а сега от проблемите за три месеца това е резултата.Гади ми се от храна.
Незнам ,какво да кажа ,освен ,че ще трябва за сега да се задоволя с невидението. в което се намирам.
Благодаря на всички ,че сте с мен и ме подкрепяте и аз стискам палчета на всяка от вас момичета!
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #27 -: Май 28, 2012, 12:19:25 pm »
Тити ,разбирам ,че имаш проблеми в семейството ,но се вземи в ръце .Това че си свалила толкова кг не е на добре .Повярвай ми минала съм по пътя преди години това с нервите ,не яденето ,свалянето на кг ,на гаденето от храна и тези гадни успокоителни,това няма да оправи нещата ,по скоро ще удвои проблемите .Преди всичко за да се пребориш с какъвто и да е проблем се решава когато си здрава физически и психически .Наистина се моля по -скоро да се решат проблемите около вас.
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #28 -: Май 28, 2012, 12:31:54 pm »
Миличка от хапчета за нерви може да ти се гади,а също и от това че не се храниш редовно,но ти си го знаеш.Ако можеш се успокой малко защото вредиш само на себе си повярвай,на никой не му пука че ти не се храниш повярвай ми.Аз след такова дълго гладуване и толкова нерви семейни както на теб и на всяко семейство още си сърбам попарата чак сега като реших да си имам детенце видях че организма ми е толкова слаб и толкова болести съм си натрупала че сега само си блъскам главата как съм била толкова глупава тогава и пак ти казвам никой не забеляза че аз не се храня чак сега ми казва мъжа ми че съм болезнено слаба и че нищо не ям,а защо тогава не му пукаше за това.Затова се храни моля те миличка за твое добро е.
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #29 -: Май 28, 2012, 13:01:44 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #30 -: Май 28, 2012, 13:08:22 pm »
Тити стискам палци всичко да се оправи! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #31 -: Май 28, 2012, 14:21:20 pm »
Титкооо,искам всичко да се оправи,пожелавам ти го от цялото си сърце.Ако имаш нужда от нещо(каквото и да било) пиши ми на лични.Миличка,недей да вредиш на себе си заради друг....Ти си най важна!
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #32 -: Май 28, 2012, 18:56:05 pm »
Миличка,недей да вредиш на себе си заради друг....Ти си най важна!
:good_post:
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #33 -: Май 29, 2012, 09:00:42 am »
След кървенето още 3 теста ,но също с бледи втори черти,едва видими и прилошаването продължава.Тази сутрин леко боцкане в дясно
Титко, съжалявам за неприятностите и проблемите през, които преминаваш.. Със сигурност звучат много сериозни, но и това, което се случва с тялото ти ( евентуална бременност) е не по-малко сериозно.. Не искам да те плаша, но това, което описваш може да е извънматочна бременност.. може да е биохимична бременност..а може и да е съвсем нормална бременност. В 3тия случай, няма нужда да тичаш при лекар веднага, но моля те, намери време и посети лекар, заради себе си.. Една бременност, имплантирана не където трябва, не е никак за пренебрегване!
Надявам се проблемите в семейството ти да отшумят скоро! Прегръдки  :)

*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #34 -: Юни 02, 2012, 00:05:24 am »
Тихичко честито миличка .Леки оставащи месеци.И се пази много ,толкова хубава новина точно на днешната дата .
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #35 -: Юни 02, 2012, 02:45:39 am »
Тихичко честито и от мен Тити!Дано с тази хубава новина и проблемите в семейството да се решат!
   
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #36 -: Юни 02, 2012, 08:28:55 am »
Титинка тихичко честито ! Много,много се радвам за теб  :cheerleader: :cheerleader:!
Леки оставащи месеци,и да се пазиш много..!Цунки :kiss: :kiss: :kiss:

Вярвам!!!!
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #37 -: Юни 02, 2012, 10:03:32 am »
Момичета имам нужда от помощ.Знаете ли гениколог с добра техника от Плевен,който да работи днес-събота?
Просто аз не мога да се зарадвам,ако не ми потвърдят по-големи специалисти от тези в моят град и с по-добра техника.Като се има предвид тази бт,кървенето и т.н
Пък и тези 7 мм бебо,пък в 4 седмице нещо незнам дали е възможно.
Доки.каза ,че вижда плоден сак ,но не знае още дали се развива добре.А относно бт,каза да не се втелявам,че се случва и както тя каза,особено при цв.бременост.
« Последна редакция: Юни 02, 2012, 10:07:46 am от TITKO »
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #38 -: Юни 02, 2012, 11:26:30 am »
тити  тихи4ко 4естито и от мен,пожелавам ти   леки и  прекрасни месеци!!! :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #39 -: Юни 02, 2012, 15:27:41 pm »
Тити, много се радвам миличка.
Стискам палци всичко да е на ред и скоро да се радваш на растящо коремче.
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 :bighug: :bighug: :bighug: