0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
графика на titko-2 тема
« -: Май 20, 2012, 22:44:30 pm »
Пдължение!
« Последна редакция: Май 20, 2012, 22:46:44 pm от TITKO »
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #1 -: Май 20, 2012, 23:08:25 pm »
 :bighug: Почивай си  повечко и не се притеснявай всичко ще се нареди. :balk_21:

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #2 -: Май 21, 2012, 08:55:46 am »
Титко ,въпреки притесненията ти виждам и положителното ти тестче на графиката.Тихичко честито,да повториш теста(кръвен,пиклив),че да се успокоиш. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #3 -: Май 21, 2012, 09:28:31 am »
Титко, отиди при доктор да ти изпише прогестеронов препарат! Дано всичко е наред слънце :)Стискам палци


Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #4 -: Май 21, 2012, 09:29:08 am »
Тити миличка успокой се и си почивай повечко и всичко ще бъде наред!Но защо не отидеш при доки да ти изпише нещо ако трябва...Моята сестра също прокървя в началото но доки и беше изписал нещо да пие...?Силно ти стискам палци всичко да е наред и след 9 месеца да се радваш на едно сладко бебоче  :crossfingers: :bighug: :goodluck: :bighug: :bighug:
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #5 -: Май 21, 2012, 09:35:33 am »
Миличка как си?Сега виждам графиката ти.Моля те пиши какво става като отидеш на лекар. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: всичко да е наред
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #6 -: Май 21, 2012, 10:41:19 am »
Еи момиче,заминавай веднага да се видиш с доки!!!И всичко ще е наред...пускай тестове и се радвай...Ще му дръпна една молитва за теб.Прегръщам те мноооого силно и ти изпращам цялата си положителна енергия
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #7 -: Май 21, 2012, 11:15:42 am »
Титеееее, отивай мила при Док моля те!! :) Всичко ще е наред, не се предавай :) Моля ти сеееее... Стискам силно палции и се моля!!! Този път ще успееш... Прегръщам те много!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #8 -: Май 21, 2012, 11:54:21 am »
Тити стискам палчета всичко да е наред .Чакаме добри новини от доки .
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #9 -: Май 21, 2012, 13:28:17 pm »
Тити, стискам много палчета :crossfingers:
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #10 -: Май 21, 2012, 14:34:00 pm »
тити  мила стискам  палци  вси4ко  да е  наред!!! :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #11 -: Май 21, 2012, 15:17:07 pm »
Моля се всичко да е наред, Тити :bighug: :bighug: :crossfingers: :crossfingers:

Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #12 -: Май 21, 2012, 21:38:09 pm »
Титенце  моля се всичко да е наред при теб слънчице :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. И ще е  :balk_103:! Само не се притеснявай. Пиши  когато имаш възможност как се развиват нещата ,за да съм спокойна :cloud:. Много гушки миличка и Господ да е с теб :balk_21: :balk_21: :balk_21: :goodluck: :goodluck: :goodluck:.
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #13 -: Май 21, 2012, 21:47:18 pm »
Ани те другите момичета са казали каквото трябва,аз само ще се присъединя към тях!!!
Мило чакам новини от теб. :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #14 -: Май 22, 2012, 01:35:24 am »
Тти присъединявам се към момичетата и ти стискам силни палчета всичко да е на ред
 :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #15 -: Май 22, 2012, 08:30:56 am »
Благодаря Ви момичета,но пак съм до тук!Не съм ходила на доки ,защото просто наистина в момента нямам никакво време и имам големи роднински проблеми.
Два положителни теста с боцкане 4-5 дни и зацапване,може би единият ден беше като м.,сама вече се обърках,но просто нямам 2 минути свободни.Знам ,че ще ме скастрите,но да ви кажа в този момент ,това ,може би е последната за което мага да мисля/бременост или аборт/,та каквото стане.Семейството ми е на крачка от разпадане ,така ,че ме разберете!
Гушкам Ви всички и се моля за всяка от вас!! :)
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #16 -: Май 22, 2012, 08:35:14 am »
Миличка имаш моята подкрепа и голяма прегръдка,дано по скоро и благоприятно се разрешат всичките ти проблеми. :bighug: :bighug: :bighug: :grouphug2: все пак сме тук за да се подкрепяме във всяка трудност......Успех
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #17 -: Май 22, 2012, 15:18:59 pm »
Здравей Титко,

С теб сме! Надявам се скоро бурията да премине и да изгрее едно положително и усмихнато слънчице над теб :) Успех
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #18 -: Май 22, 2012, 17:14:42 pm »
Никой няма да те кастри мила.
Не винаги можем да нагласим нещата така както на нас ни се иска.
За една хубава бременност трябва да си спокойна, за това се надявам , скоро всички проблеми да са в миналото и всичко да е ок.
Много силно те гушкам и ти пращам позитивна енергия и сили да се справиш с всичко  :grouphug: :bighug: :bighug: :bighug:

Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #19 -: Май 22, 2012, 17:43:37 pm »
Тити с теб съм мила и те подкрепям безапелационно!
Ако имаш толкова сериозни проблеми дано това малко същество да ви сплоти и да предотврати този разпад!Много те прегръщам!Ако искаш пиши ми на лични!