0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #80 -: Юни 11, 2012, 12:53:31 pm »
мила какво стана?тупка ли сърчицето?много стиснати палци от мен и чакам хубавите новини....
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #81 -: Юни 11, 2012, 14:52:59 pm »
мила какво стана?тупка ли сърчицето?много стиснати палци от мен и чакам хубавите новини....
Ох,милите ми !Нищо не става!Ще се побъркам.Тъпата докторка,каза ,че виждала нещо ,ама какво е незнаела.Показах и теста от вчера /вече 9+/,тя потвърди ,че е +++,но каза че нищо незначило още.Да пия фолиева кис.и утрогесатан и каквото дойдело/нали било желана бременност/Много съм объркана и стоя и работата ми изостава,аз не мога да мисля вече за нищо друго.
Май,май да отскачам до Плеван при някой доцент си мисля.Незнам.По-добре да кажат ,че е заминало или пък няма нищо да да се успокоя.Нестига ,че другите ми проблеми стават все по заплетени ,ами и това.
А иначе-вече имам апетит,все още ми прилошава,гърдите ми са вкоравени и мн.ме боли кръста.Имам и придърпвания от време на време.Та засега това ,пък ще видим.Амам от доктори!! :x
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #82 -: Юни 11, 2012, 15:50:24 pm »
Олеее, каква е тази некадърна лекарка  :balk_149:
как така виждам нещо ама не знам какво е...ако лекар не знае какво е кой да знае  8O
Басси и безотговорната и некадърна работа. Отивай до Плевен мила и не се замисляй.
Та като е желана бременност и да я оставим сега така на неяснотии ли какво. Ми ако нещо не е на ред...какво чака, да мине време и да става по сложно ли...ейй..как се ядосах...извинявай мила за острия пост, ама на такива некадърници много ме хваща яд.

А ти с тези симптоми си си 100%  preggo не се притеснявай за това. Ясно е че не си попаднала на лекарка.

Стискам силни палчеат мила, скоро всичко да е ясно, бебче да е ан ред и да чуете сърчиценце сладко малко, силно туптящо  :lovedock:
 :balk_21: :balk_21: :balk_21:
:bighug: :bighug: :bighug:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #83 -: Юни 11, 2012, 17:22:27 pm »
Ако имаш възможност посети и друг лекар. Успех, миличка и вярвай всичко ще бъде наред!
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #84 -: Юни 11, 2012, 18:01:35 pm »
Ех Титинка, какви са тези "лекари"- гледат пък не виждат. Определено се налага да се ориентираш към друг. Аз вярвам, че при теб нещата ще се подредят и накрая ще гушкаш бебка.  :bighug:

Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #85 -: Юни 12, 2012, 09:07:43 am »
Според мен стягай куфарите и "Дим да те няма" на Плевен.Не може "лекар" да не види нищо при положение че имаш 9 + теста и толкова време минало.Ми да сложи очила бе :x :x Офф наистина аман от такива дето само в дипломата им пише лекар.
Въпреки всичко не чакай,отивай на някойй кадърен.
Стискам ти палци :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug:

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #86 -: Юни 13, 2012, 10:07:35 am »
Тити, пиши какво е развитието, че не спирам да те мисля, а като чета за тази докторка направо ми се иска да дойда до Ловеч и да я застрелям. Опита ли при друг лекар в Ловеч и ако не, до кога ще чакаш мила ? Недей, ти се тормозиш така. Моля те, наистина е време за "Стягам багажа и дим да ме няма" Целувам те и ще следя с нетърпение темата ти, и ще чакам да пишеш  :bighug:


Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #87 -: Юни 13, 2012, 22:00:28 pm »
Тити, пиши какво е развитието, че не спирам да те мисля, а като чета за тази докторка направо ми се иска да дойда до Ловеч и да я застрелям. Опита ли при друг лекар в Ловеч и ако не, до кога ще чакаш мила ? Недей, ти се тормозиш така. Моля те, наистина е време за "Стягам багажа и дим да ме няма" Целувам те и ще следя с нетърпение темата ти, и ще чакам да пишеш  :bighug:
:good_post: :good_post: :good_post:
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #88 -: Юни 14, 2012, 10:47:26 am »
Тити, как си мила?
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #89 -: Юни 14, 2012, 12:46:59 pm »
Тити, моля те вземи се в ръце! Ако се водим по календара ти си на повече от 8 седмици и би трябвало спокойно да се види нещо в матката дори и с допотопен уред. Това, че не се е видяло е меко казано обезпокоително - последствията от извънматочна могат да са сериозни. Отиди на лекар!!!
Стискам палци цсичко да е наред и бременността ти да е с успешен завършек около термин :bighug:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #90 -: Юни 14, 2012, 13:37:30 pm »
След поредният доктор и вече 10+ излезе,че съм направила аборт на 18.Остатъците от хормона показват+.Днес също процапах,може и да дойде.
Вчера ходих на Плевен.Организма ми е бил подготвен за бремеността ,но док.каза ,че а няма вече.Проблемите ,които имах тръгнаха точно на 18,05-тогава ме преряза и започна 3-дневното зацапване.Тогава най вероятно е станал и аборта.
Иначе пуснах кръвен и вече е под 0,5!Всичко приключи.Но да ви кажа,може би е на добре.Мъжът ми незнае за цялата тази ситуация и мисля да му го спестя,че и без това много му дойде,а и вече се влошава здравословно.
Ще изчакам малко да се по-оправят нещата,ще почина и на нов дневен ред.Аз го приех.Даже мисля,че тозно сега и при вс.проблеми е по*-добре от колкото да излезе нещо недъгаво или проблемно бебе.Нещата ще се оправят! :D
Имам си син ,който ме зарежда с много надежда!
Благодаря Ви момичета,че сте неотлъчно с мен!Желая  на всички вас бебоци!!ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИТЕ ДО ЕДНА!! :D
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #91 -: Юни 14, 2012, 14:46:53 pm »
Миличка, много съжалявам за това което си преживяла  :balk_133:
Сега най-важното е да си спокойна, да се възстановиш напълно и след няколко месеца с нови сили на хоризонта  :)
Казаха лити дали си се изчистила добре...това е много важно за една бъдеща бременност.

Стискам ти много палци и те прегръщам много много силно, скоро наистина да изчезнат всички проблеми и да се радвате на още едно прекрасно детенце.
 :balk_21: :balk_21: :balk_21:
:bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #92 -: Юни 14, 2012, 15:10:51 pm »
Голямо  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #93 -: Юни 14, 2012, 15:44:56 pm »
Тити, не е случайна нашата поговорка - Всяко зло за добро!  :bighug:
Няма как да успокои емоциите, които бушуват в душата ти, но понякога и самите ние незнам какъв е пътя ни. Прегръщам те!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #94 -: Юни 14, 2012, 15:57:35 pm »
тити   в  такъв момент  каквото и да ти кажа  ще  е малко,за това само  ще  те прегърна силно!! :bighug:
<br /><br /><br /><br /><br /><br />  в о4акване на  третото  мишле!!!<br /><br
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #95 -: Юни 14, 2012, 16:09:19 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug:

Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #96 -: Юни 14, 2012, 16:48:52 pm »
 :youwoman: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #97 -: Юни 14, 2012, 18:35:39 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug: :(

Ако посоката, в която си се запътил ти носи радост, не питай какъв ще е пътят, просто върви!
*

    dida771

  • *****
  • 1165
  • Да ни върви по вода! Дай Боже!
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #98 -: Юни 14, 2012, 19:51:38 pm »
 :bighug: :hug2: :cuddle: :balk_21:
Re: графика на titko-2 тема
« Отговор #99 -: Юни 14, 2012, 20:10:09 pm »
Съжалявам Тити!  :bighug: