0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #400 -: Януари 15, 2014, 09:48:55 am »
Здравейте, момичета и на мен ми казаха, че има дадени заповеди с номера над 20300, защото са с медицински предимства и затова е така. Така, че не се притеснявайте и до нас ще стигнат, стискам палци на всички ни скоро да сме мами :)  :D :D :D :)


*
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #401 -: Януари 15, 2014, 11:22:21 am »
оффф още около 1800 номера до нас........ :roll:
*
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #402 -: Януари 22, 2014, 16:30:01 pm »
Имам въпроси :oops:
Веднъж съм подавала документи, сега искам да подам пак. Някакви нови изследвания трябва ли да се правят и към момента на подаване трябва ли и двамата сме изрядни със здравните вноски. Защото аз дължа, но ще ги погася в рамките на година, нали толкова се чака за решение от фонда? Или втория път е по-кратко чакането?
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #403 -: Януари 22, 2014, 18:07:44 pm »
Здравей, за здравните осигуровки трябва да са изрядни, за чакането май си е същото


*
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #404 -: Януари 22, 2014, 20:04:08 pm »
Към момента на подаване ли трябва да не дължа здравни? Няма логика, нали след това разглеждат документите. Или?
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #405 -: Януари 22, 2014, 22:05:52 pm »
Аз си платих всичко, който ми липсваха, защото ми казаха, че това може да се окаже проблем.Изчакай и другите момичета да ти отговорят, аз не съм много веща.Стискам ти палци.


*
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #406 -: Януари 23, 2014, 10:38:29 am »
Не съм много сигурна ,но май в момента на подаване трябва да са изрядни всички документи .В това число и осигуровките. В противен случай комисията може да ги върне след като ги разгледа Пак казвам не съм много сигурна  ...Ние подадохме миналата година октомври
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #407 -: Януари 25, 2014, 22:30:50 pm »
Имам нужда от спешна помощ. Помолих от клиниката да ми подготвят документите за 2 опит и да ми ги изпратят с куриер. Попълних ги и от долу под датата си писах града от където ги изпращам.Сега се чудя дали не трябва да се пише София? Намерих повечето за да ги изтегля и попълня на нова,но не намирам само едната декларация.Моля,помагайте. На нея пише ДЕКЛАРАЦИЯ за ....опит.Входящ номер....После имената моите и на съпруга ми .Най-отдолу пише"Деклалираме че няма промяна в обстоятелствата с документите подадени с първото заявление в Център за асистирана репродукция."
Дали ще е проблем,ако само това приложение е с града от който съм?
*
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #408 -: Януари 26, 2014, 09:37:11 am »
аз не разбрах много какъв е проблема, но ако е адреса на подателя няма никакво значение какво си писала, не се притеснявай.
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #409 -: Януари 26, 2014, 11:55:33 am »
Дали не трябва да е София ,защото нали реално там се подават документите а аз писах града където живея.
*
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #410 -: Януари 26, 2014, 12:14:19 pm »
butterfly, това, което аз разбрах, е, че питаш в края на заявлението кой град да се попълни. Според мен не е проблем, че си написала града, в който живееш.
http://www.far-bg.org/index.php?option=com_rokdownloads&view=folder&Itemid=10
Тук са всички декларации и заявления. На две страници са. Ако имаш съмнения, може да си изтеглиш необходимите декларации отново. Успех на процедурата!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #411 -: Януари 26, 2014, 13:10:17 pm »
Дами, да знаете че има раздвижване, от петък има още няколкостотин номерца 'одобрени', проверете си :)


*
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #412 -: Януари 26, 2014, 19:40:17 pm »
Когато документите се пращат по куриер как разбирате кой ви е входящия номер?
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #413 -: Януари 26, 2014, 20:50:25 pm »
Когато документите се пращат по куриер как разбирате кой ви е входящия номер?

Обаждат ти се по телефона да ти го кажат.
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #414 -: Януари 26, 2014, 21:25:02 pm »
rtfrtf  да знам къде ги има бланките и да си ги изтегля,но не намирам тази която съм описала какво представлява.за това търсех съдействие от вас.Може би тази е от самата болница и е по-различна от другите.
*
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #415 -: Февруари 02, 2014, 14:16:47 pm »
Искам да ви споделя, че не било нужно здравните да са ви ок към момента на подаване на молбите за кандидатстване! Здравни не трябва да дължите, когато започнете опита си
На мен от клиниката ми казват, че е желателно да отида лично да си подам документите, но в момента е невъзможно да пътувам. Щяла съм да объркам нещо при попълването на документите....Толкова ли е сложно, че да не мога да се справя? Искам с куриер да ги пратя
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #416 -: Февруари 03, 2014, 14:45:10 pm »
Имам въпрос относно изследването на ФСХ - тук е дадено в едни мерни единици , а ако в лабораторията работят с други тогава какво се прави?
*
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #417 -: Февруари 08, 2014, 13:52:49 pm »
Има ли някой, който е подавал документи за втори път? Искам да попитам какви точно заявления е подал и разни други неща. може и на лични да не спамим тук
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #418 -: Февруари 21, 2014, 10:06:37 am »
На мен ми предстои подаваме за втори път, следващата седмица, но документите ще ми ги изготвят от клиниката. От мен се иска само пускане на ФСХ и спермограма, мнение от уролог. :)
Re: Фонд за асистирана репродукция - тема 2
« Отговор #419 -: Март 14, 2014, 15:49:17 pm »
Здравейте ,
В кои дни са заседанията на фонда?Колко пъти в месеца?И кога се актуализира информацията в сайта?