0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Това за едната година ми е ясно, аз по-скоро се притеснявах да не се получи административна спънка поради непосочения срок. Но на ЛС ми писа потребителка, при която също не е посочен срока. И аз предполагам, че увеличаването на срока е било в процес, но не се е знаело от кога ще влезе в сила и поради тази причина са напечатали част от заповедите без посочен срок, за да не ги поправят после.
Благодаря на всички за успокоението, което ми внесохте,  :D
« Последна редакция: Юли 12, 2012, 11:08:17 am от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Стефи, не мисля, че е техническа грешка. В моята заповед също няма срок. И аз като rtfrtf мисля, че по-скоро умишлено не е посочен, защото не е било ясно кога ще влезе в сила изменението.




My first, my last, my everything!
Аз на 6 в петък я взех.Също нищо не пише.С сигурност е 1 г.Не се притеснявай те.
*
Моята заповед я получих вчера и пишеше 6 месеца. Сега не знам колко време ми важи заповедта? :?
*
обади се, не трябва да е 6м.
*
Моята я взех вчера и също няма посочен срок. Това ме навежда на мисълта, че щом при всички е така, не би трябвало да има проблем.  :)
Успех, мили момичета! Дано това са последните ни заповеди! И най-късметлийските  :)
Препятствията са онези неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.
*
На моята заповед също няма срок.
Успех на всички и дано да ни е за последно! osi_9

*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Ех голям късмет извадих, тъкмо стигнаха до моя номер 14042 и спряха да се обаждат!Кога ли ще започнат пак!??? :?
Здравейте мили дами,искам да попитам някой знае ли защо номерата след 15306 седят на един и същи статус,престоящо разглеждане и до там ,аз разбрах че се чака около два месеца да разбереш дали си одобрен или не  а пък като гледам номерата ,май ще е повече времето.





*
Имаше отговор наскоро точно на този въпрос, мисля от Стефи, че просто не е обновена информацията в сайта, не че молбите не са одобрени. За по-сигурно се разрови в тази тема или във  "Фонд за асистирана репродукция тема 2"
*
Здравейте момичета, предстои ми да подам документи към фонда, тъй като сме с мъжки фактор.Разбрах, че трябва освен спермограмите на мъжа ми и изследване на моето ФСХ да има и  становище от уролог.Ние сме от Русе, има ли някои представа при кой уролог да отидем или където ние си изберем.
Извинете ме ако не съм отправила въпроса в подходящата тема :oops:
Здравейте мили дами,искам да попитам някой знае ли защо номерата след 15306 седят на един и същи статус,престоящо разглеждане и до там ,аз разбрах че се чака около два месеца да разбереш дали си одобрен или не  а пък като гледам номерата ,май ще е повече времето.

Здравейте, аз се обаждах във Фонда по този повод, понеже от началото на март чакам за одобрение. Жената ми провери конкретния номер и каза, че съм одобрена. Причината за забавянето била понеже след одобрение от обществения съвет, док. се пращат в Министерството и чак след като ги върнат от Министерството обратно във Фонда- тогава променят статуса. Явно от Министерството не си дават много зор :?
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Здравейте момичета, предстои ми да подам документи към фонда, тъй като сме с мъжки фактор.Разбрах, че трябва освен спермограмите на мъжа ми и изследване на моето ФСХ да има и  становище от уролог.Ние сме от Русе, има ли някои представа при кой уролог да отидем или където ние си изберем.
Извинете ме ако не съм отправила въпроса в подходящата тема :oops:

Здравей!Няма никакво значение при кой уролог ще отидете ,не е необходимо да е някой важен или известен.Отивате си в Русе на уролог,преглеждат го и му дават становище и си ги пускате във Фонда.Това е.Хайде късмет от мен!
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Здравейте момичета, предстои ми да подам документи към фонда, тъй като сме с мъжки фактор.Разбрах, че трябва освен спермограмите на мъжа ми и изследване на моето ФСХ да има и  становище от уролог.Ние сме от Русе, има ли някои представа при кой уролог да отидем или където ние си изберем.
Извинете ме ако не съм отправила въпроса в подходящата тема :oops:
Нашето становище го написа д-р Венцислав Георгиев. Можеш да потърсиш координатите му в интернет. Ако имаш въпроси, пиши на лични.
*
Благодаря за инфото момичета!
Доколко е поверителна информацията, която има ФАР? Имат ли право чиновници да изискват справка кой е получил заповед от ФАР и кой не? Ако сте срещали в сайта или в правилника за работа на Фонда информация кой има право да вижда имената на одобрените, пишете ми, или ми пратете линк.

Общинските програми за подпомагане на лица и двойки с репродуктивни проблеми откъде могат да получат информация, че съответната двойка не е подпомагана и по ФАР?
*
В правилника не е записана такава разпоредба.
Общинската администрация с официално писмо, посочвайки имената на кандидатствалите по общинската програма, може да изиска от фонда да се направи справки дали някое от лицата е било подпомагано.
Момичета имам следното питане.Когато ми се обадят от фонда ще ми кажат на коя дата да отида за заповедта,но ако нямам тази възможност да отида точно тогава трябва ли да им дам веднага отговор за друга дата?Например като гледам до моя номер остават 300 номера,но определено ще имам възможност чак ноември да отида.Ще загубя ли правото да се възползвам от фонда ако не отида ,когато те ми кажат?
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю