0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #360 -: Януари 18, 2013, 14:30:32 pm »
Джаме  :thankyousign:
Ходихме миналата година на Трявна. За съжаление времето беше ужасно и съкратихме престоя, ще пробваме пак и там.
За лятото вероятно ще направим и отдих на планина. Само да сме здрави.
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #361 -: Януари 18, 2013, 14:53:40 pm »
Яна, преди години в Малко Търново имаше балнеосанаториум за асматици. Доста хора знам и които се преместиха да живеят там за година-две заради деца с астма. Въздуха е прекрасен там, природата също, а и е спокойно, няма я навалицата от вече "утвърдените" места. Аз гледам да ходим там пролет и есен за някой друг ден.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #362 -: Януари 18, 2013, 18:45:22 pm »
Ние миналата година края на лятото бяхме в Трявна и много ни хареса,въздухът особено вечер много добре се усеща колко е чистичък,а и мястото където бяхме отседнали си го биваше,защото е оградено като англ.ферма :lol: и с голяма площ за бягане и далече от коли и движение.И стопанката на местенцето е педиатър и това ми действаше успокояващо,че аз каквато съм паника за децата винаги имам план А и Б :lol:.

nimika ме беше питала за мястото където бяхме не знам дали тя е останала доволна от там ако са ходили.на предната страница съм дала линк,ако някой го интересува нещо насреща съм :P
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #363 -: Януари 18, 2013, 20:34:16 pm »
бина, не мога да намеря линка, който си дала към къщата в Трявна. би ли го дала пак, моля те?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #364 -: Януари 18, 2013, 22:36:47 pm »
Разбира се заповядай  :P

http://prestolyt.tryavna.biz/
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #365 -: Март 05, 2013, 13:46:00 pm »
Изтупвам темата от прахта, че идва пролет.

Търся идеи за почивка в Гърция през май. Предстявам си нещо с храна (поне закуска и вечеря). Ако имате добри отзиви от нещо подобно, моля препоръчайте ми.

Ние миналата година бахме, през май, в Касандра Паласа (Халкидики, Касандра) и беше разкошно, но искам да сменим, а и цените сега са доста по-високи от миналата година.
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #366 -: Март 07, 2013, 15:41:27 pm »
впечатления от http://www.hotel-sonia.gr/?loc=main&lang=en ?
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #367 -: Март 19, 2013, 13:35:57 pm »
Здравейте,
много моля да ми препоръчате добро място за почивка на море с малки деца.
Идеята ми е да бъде бунгало с добри битови условия, сравнително близо до хубав плаж /да може да се ходи пеша/, със зеленина и място за игра и възможности за хранене в прилични заведени, както и за евентуално приготвяне нещо набързо в бунгалото.
Някой има ли впечатления от подобно място?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #368 -: Март 19, 2013, 16:21:00 pm »
Скоро наши приятели описваха по подобен начин тяхното място за почивка в Ахтопол - мисля, че "Романтика" се казваше. Пробвай с търсачка, ако не намериш - свиркай да ги питам за повече подробности.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #369 -: Март 19, 2013, 17:52:26 pm »
Здравейте,
много моля да ми препоръчате добро място за почивка на море с малки деца.
Идеята ми е да бъде бунгало с добри битови условия, сравнително близо до хубав плаж /да може да се ходи пеша/, със зеленина и място за игра и възможности за хранене в прилични заведени, както и за евентуално приготвяне нещо набързо в бунгалото.
Някой има ли впечатления от подобно място?

Аз с чисто сърце мога да ти препоръчам това:

http://pochivka.bg/o-7081-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%BE_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D1%8A%D1%82

С една уговорка - не съм била в бунгалата, но отлично познавам собственичката. Всъщност ние отсядаме всяка година в хотела /Равда/ на свекървата на собственичката. Те взаимно много си помагат и са отлично семейство. Изключително мили хора. Ние отсядаме в хотела от преди да се роди Кристина и след това, вече почти 10 години. Едва миналата година ми показаха тези бунгала, но ние ходим сами на море, без приятелски семейства и в хотела ни е много добре. Друго предимство, освен, че са чудесни и услужливи хора, чисти, спокойни и разбрани - имат малки деца, собственичката има бебе на няколко месеца, дъщеря на 6 годинки и племенник на 2 годинки, всички от родата са ангажирани в Равда :)  Много са отговорни към децата си и не само собствените и винаги биха дали насоки ако се наложи медицинска помощ. Изобщо са страхотни. Отделно на мен винаги са ми казвали къде можем да хапваме и за толкова години никога не сме имали проблем от храна и вода, разстройства и прочие. Проучи, питай.
Единствено не знам дали най-близкия плаж би ви харесал. Ние на плаж си ходим с кола, на 5 минути е с колата м/у Равда и Несебър и водата е прекрасна, плажа също.
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #370 -: Април 06, 2013, 10:39:31 am »
Аз малко ей така от нищото...но прочетох, че има питане за Сандански. Големият много боледуваше...препоръчаха ни Сандански. Ходихме там миналата пролет за 10 дена и го водех на процедури само в санаториума а спахме на квартира. Процедурите бяха 9 дена по две на ден...на синуси и гръден кош....струваха 42лв. всичките...Незнам дали е от това или просто порастна но тази зима я минахме без болести...просто ей така...Чак съм очарована  :lol: Преди бронхит след бронхит...че и по два на месец понякога :( Вече повече от година и половина не е пил АБ и лично аз съм много доволна. Там спахме в Квартири Яна...нощувката беше 40лв. на вечер защото я взехме за повече време.
Хижа БезБог е страхотно място...но хижата не става...дори и след ремонта...аз не бих завела моите деца там за спане. Спяхме в Добринище  в хотел Валентино2 и съм много впечатлена от чистотата и персонала. Беше много хубаво. Имат и градина и два пауна, които неистово чакаха да си отидем та да отдъхнат от децата :lol:
За море тази година сме резервирали в Хермес Царево - отзиви като се върнем
Миналата година бяхме на море в Лозенец - курортно селище Бора - много прохладно и чисто. Бяхме само с големия обаче и просто...бях на почивка :lol:
« Последна редакция: Април 06, 2013, 10:42:12 am от Хера »
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #371 -: Април 06, 2013, 23:33:25 pm »
Хера, а би ли споделила какъв е реда за записване за процедурите в санаториума? Като става въпрос за деца, трябва ли да се подготвят някакви документи за НОИ както за нас възрастните? ЛЛ ли те изпраща с някакви препоръки?


Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #372 -: Април 16, 2013, 14:27:03 pm »
Току що резервирах апартамен в "Белвю апартмънтс" в Гърция, Керамоти. Усетът ми подсказва, че ще ни хареса там. Но все пак, ако някой е ходил и има впечатления, ще се радвам да ги сподели.
И един въпрос, който помня, че миналата година се бистреше, може би в седмичните теми, но понеже не ме касаеше, не съм запомнила информацията относно нужните документи за пътуване с дете до Гърция - трябва ли паспорт за детето или когато пътува с двамата си родители е достатъчно да носим само акта за раждане
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #373 -: Април 16, 2013, 14:33:19 pm »
паспортът е задължителен, копие от акта за раждане може и да ни ви поискат, но носи за всеки случай.
ако имате брак и всички сте с еднакви фамилии няма да ви поискат акт. поне на нас никога не са ни искали, а сме излизали поне 6-7 пъти с децата.
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #374 -: Април 16, 2013, 14:33:49 pm »
hope-love, трябва ти паспорт за детето. Нас ни бяха посъветвали да носим и акта за раждане, но не ни го искаха.
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #375 -: Април 16, 2013, 15:12:55 pm »
Благодаря за бързите отговори, значи това лято малкия гражданин ще се сдобие вече и с паспорт. Сигурно ще се вълнува много, като си го знам какъв е :)
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #376 -: Април 26, 2013, 16:34:12 pm »
Хм, а аз си мислех, че за Гърция не е необходим паспорт...
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #377 -: Април 26, 2013, 16:40:03 pm »
На теб и на мъжа ти не е необходим. Но децата трябва да имат някакъв документ за самоличност. И без това в сегашните ни документи не пише колко и какви деца имаме.
*
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #378 -: Април 26, 2013, 16:44:55 pm »
Ясно, незнам защо бях останала с впечатление, че акт за раждане е достатъчен.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: С деца на море, планина, къде- 2012?
« Отговор #379 -: Април 26, 2013, 16:47:30 pm »
Портрет, Миме, портрет си искат. :lol: