0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Болничен от 1-ви ден стимулация - Малинов ??
« Отговор #60 -: Май 11, 2012, 08:39:40 am »
Голямо облекчение е, че не съм на работа. Цялата седмица бях по ЦЯЛ ден в клиниката. Кръв, преглед, инжекции и разбира се с час-два закъснения от часовете за тези неща. В работата щяха да откачат! Дано няма 3 път, да го умувам пак. :)
Re: Болничен от 1-ви ден стимулация - Малинов ??
« Отговор #61 -: Май 13, 2012, 22:59:26 pm »
Smilesearching ,
наистина е чудесно, че си спокойна и позитивно-настроена.
Няма да се налага пак да го умуваш  :wink:
Re: Болничен от 1-ви ден стимулация - Малинов ??
« Отговор #62 -: Май 15, 2012, 10:21:15 am »
Наистина не знам дали да се смея или да плача! Бяха крайно недоволни от спермитата....и понеже със силна или слаба стимулация си правя само по 6 яйцеклетки, ще искат да ги събират повечко при естествените цикли....скоро няма да се работи май :)Върнаха само 1 ембрион, не особено хубав, но да видим.
Re: Болничен от 1-ви ден стимулация - Малинов ??
« Отговор #63 -: Май 19, 2012, 16:21:21 pm »
Smilesearching, аз какво да кажа като правя по 4 Я и по 3 ембриона с "конски дози" за стимулиране - важното е не колко са, а качеството и най-вече - да се захване!!!
Re: Болничен от 1-ви ден стимулация - Малинов ??
« Отговор #64 -: Май 22, 2012, 12:45:50 pm »
Сложна работа, наистина! Ще видим как ще се произнесе док. в края на седмицата.
Re: Болничен от 1-ви ден стимулация - Малинов ??
« Отговор #65 -: Юли 01, 2012, 17:51:00 pm »
Здравейте,
и аз съм от тези, които изпитват притесненията около работа и процедура. Наеха ме преди месец. Не съм казала какво ми предстои, просто споменах, че лекувам женски болести и ще се наложи да изляза няколко пъти от работа. Шефката се съобрази с това и си изкарах стимулацията, въпреки огромните ми притеснения че излизам от работа(все пак съм сериозен човек и съм отишла там да работя). Но пък бъдещото дете ми е по-важно, от друга страна трябват пари за тия неща..
Стигнах до пункция вчера, което в нашия случай си е голямо постижение, имайки предвид проблемите ни. За пункцията си взех болничен за 3 дни от личната до днес вкл., а от утре ще имам болничен от гинеколожката, но не за инвитро - незнам какво ще ми напише в болничния, защото работи и в друга клиника, където има договор със здравната каса.
Утре трябва да кажа отново, че няма да отида на работа и трябва да обясня все пак защо..Не искам да лъжа работодателя, трансфера евентуално ще е вторник, но има толкова много ако...Дори и да кажа че съм правила процедура, ако на болничния пише друго какво ще стане? Не знам какво да правя. Това за 180 дни болничен ако се стигне до бременост не ме притеснява, защото и без това договора ми е срочен и едва ли ще го продължат..
Та ако кажа че съм правила инвитро пак е тъпо, защото ще ми кажат защо не каза. Ако бях казала нямаше да ме наемат.
Ако не кажа пак е тъпо, не искам да лъжа ..
Някакъв съвет да дадете, ще съм ви благодарна.
*
Re: Болничен от 1-ви ден стимулация - Малинов ??
« Отговор #66 -: Юли 01, 2012, 20:34:43 pm »
Ще прецениш по диагнозата. Ако е на латински и не е ясно какво е, а и си сигурна, че няма да търсят из Интернет диагнози, спокойно може да смънкаш нещо за някаква киста. И не го мисли и не се чувствай виновна. Не е хубаво да се лъже, а още по-малко хубаво е, че те уча да лъжеш, ама като си почнала така, се налага да си твърда докрай. Успех на трансфера!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Болничен от 1-ви ден стимулация - Малинов ??
« Отговор #67 -: Юли 01, 2012, 22:31:45 pm »
Доколкото разбрах лекарката май ще пише някаква инфекция и не върви да се обяснявам че правя инвитро, като не съм казала досега. Какво да направя, ако работех там отдавна, бих споделила, но като съм нова как да им се доверя.
Както и да е, важното е да видя 2 чертички пък то е ясно че няма да направя кариера тук :D.
Благодаря rtfrtf, че се отзова.
Re: Болничен от 1-ви ден стимулация - Малинов ??
« Отговор #68 -: Април 28, 2014, 11:29:44 am »
Здравейте и аз като вас проблем с отпуската. Имам ,ама няма кой да ми я даде.Сега се наложи да си взема от джипито 14 дни болничен с друга  диагноза понеже не искам да разбират в работата какво ще правя.Но не знам да ли ще ми стигнат дните  днес ми е 6 -ти ден от стимулацията.Какво да правя на ли после след ембриотрансфер е нужно някой ден почивка,а аз не знам долу горе кога ще ми бъде трансфера и след това 3-5 дни ембриото.Болничен от днес.
« Последна редакция: Април 28, 2014, 11:32:01 am от taifun »
*
Re: Болничен от 1-ви ден стимулация - Малинов ??
« Отговор #69 -: Април 28, 2014, 16:45:44 pm »
Зависи как върви стимулацията и кога ще е пункцията.
Твърде вероятно е болничният да не ти стигне. Моят съвет към теб е, след трансфер да не се залежаваш и да си ходиш на работа. Ето една тема, която ще ти бъде полезна:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=1990.280
Re: Болничен от 1-ви ден стимулация - Малинов ??
« Отговор #70 -: Май 01, 2014, 15:16:26 pm »
Зависи как върви стимулацията и кога ще е пункцията.
Твърде вероятно е болничният да не ти стигне. Моят съвет към теб е, след трансфер да не се залежаваш и да си ходиш на работа. Ето една тема, която ще ти бъде полезна:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=1990.280
Пункцията ще е на 03.05.2014 г.,а ембриото доки.каза на 06.05.2014 г.Та вече взех от джипито един болничен и после от клиниката ми казаха от пункцията ще бъде 2-я за 15 дни ми дават ,но не- повече. Да знаме,че не трябва,ама като ида в работата има нерви и напрежение ежедневно и тогава какво правя всичко се обезсмисля. :bfp1: preggo stork-girl
« Последна редакция: Май 01, 2014, 15:21:59 pm от taifun »