0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #40 -: Ноември 12, 2011, 11:26:42 am »
Рачо, имат внесена молба в общината от средата на миналия месец, но явно още не е разгледана. В понеделник Елфи ще говори там, ако трябва ще вземем от Живка входящия номер за да ги попитаме кога най-рано може да се разгледа.
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #41 -: Ноември 12, 2011, 11:29:44 am »
Ти пък кога се появи??? :lol: Май още нямат сформирани комисии в общинския съвет и затова предполагам че ще се изчака.Но щом Елфата се е заела със случай,ще има резултат,сигурен съм! Другаде има ли нещо предприето??
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #42 -: Ноември 12, 2011, 12:17:19 pm »
Пуснах и аз дребна сума, успех с набирането на средства и най-вече с диагнозата и лечението на малкия Косьо!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #43 -: Ноември 12, 2011, 12:24:26 pm »
Пуснала съм линк и в нашата служебна група във ФБ. Писах и че има кутия, така че да им е по-лесно на хората.
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #44 -: Ноември 12, 2011, 12:39:45 pm »
Ти пък кога се появи??? :lol: Май още нямат сформирани комисии в общинския съвет и затова предполагам че ще се изчака.
вероятно точно затова тя ми каза, че са й казали, че няма да стане скоро. Имаш ли представа кога ще се сформират комисиите?
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #45 -: Ноември 12, 2011, 16:07:05 pm »
Момичета, преди малко ми се обади Живка за да каже специално да предам на всички вас нейните огромни благодарности, трогната е много от всичко и благодари на всяка една от вас за това, което правите, на УС на Зачатие, на всички момичета във форума. Гледали са сайта и темата заедно с Косьо на компютъра. Каза, че при първа възможност да седне на компютъра ще пише, но иска още сега да ви напиша колко е развълнувана и благодарна. В понеделник ще ни каже колко има в сметката, банката е наблизо до работата й. Говорихме за тези кутии, каквато мими26 е сложила понеже Живка работи също в голямо учреждение с много колеги. Миме, какво точно представлява кутията, има ли някакъв печат, лента, прозрачна ли е или каква? Тя иска всичко да е максимално коректно. Залепила е съобщения в сградата, но кутия не са сложили още.
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 16:13:20 pm от cygnus »
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #46 -: Ноември 12, 2011, 16:25:08 pm »
пуснах и аз моята сумичка и желая бързо оздравяване и успех на Косьо
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #47 -: Ноември 12, 2011, 16:35:22 pm »
Дони, кутията е непрозрачна - бяла, на нея съм разпечатала и залепила инфото от началната страница и снимката на малкия. Естествено при отварянето ще помоля още някой от Зачатие - Варна да присъства, ще направим протокол, който ще изпратя на вас. Нашата юристка ме посъветва да направя такава, така че си мисля, че всичко е ОК.
П.С.Днес се помолих за малкото слънчице в Катедралата. Дано Богородица му помогне...
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #48 -: Ноември 12, 2011, 16:37:53 pm »
Да, да, Миме, няма проблем за това, тя просто иска да знае как да направи кутията в нейната служба и въпросът ми е по-скоро за съвет как да го направи. Сигурно в понеделник и те ще направят така, все пак тя е тяхна колежка, дано повече хора откликнат.
Благодаря ти :bighug:
« Последна редакция: Ноември 13, 2011, 11:29:57 am от cygnus »
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #49 -: Ноември 12, 2011, 16:41:43 pm »
В понеделник-вторник няма да е късно да преведа пари, нали?
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #50 -: Ноември 12, 2011, 16:45:50 pm »
И аз помогнах с мъничко, толкова мога. Но мога много да се моля и да пожелая добър изход за милото дете! На мама - много сили и кураж!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #51 -: Ноември 12, 2011, 16:50:30 pm »
Врабчо, както каза Jam  в другата тема- кампанията е дългосрочна.... Няма да е късно.


Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #52 -: Ноември 12, 2011, 16:59:13 pm »
Моля се за Косьо. Много сили на мама, дано скоро се преборите и с това изпитание.

Изпратих днес моята помощ през ePay. Трябва да е пристигнала по сметката до вторник най-късно.
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 17:20:29 pm от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #53 -: Ноември 12, 2011, 17:33:53 pm »
Много кураж на Живка и малкия Косьо.Ще се преборят,няма начин да не стане.В понеделник ще преведа пари по левовата сметка.
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #54 -: Ноември 12, 2011, 17:53:00 pm »
И аз сега преведох сума от сметката си. Публикувах и на стената си във Фейсбук  страницата на Косьо.

Пожелавам успех на Косьо и Живка!

И нали съм непоправим оптимист, смятам, че скоро ще пътуват за Мюнхен  :wink:
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #55 -: Ноември 12, 2011, 18:52:32 pm »
....
И нали съм непоправим оптимист, смятам, че скоро ще пътуват за Мюнхен  :wink:

И аз така мисля...след като Зачатие е с тях.... :)


Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #56 -: Ноември 12, 2011, 23:46:41 pm »
аз също се включвам със скромна парична сума сума.

Освен това, познавам много добре Мюнхен и университетската клиника, нямам проблеми с езика, ако Живка желае, мога да буда с нея, докато е в Германия.

Могат и в къщи да се настанят, място има.

Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #57 -: Ноември 13, 2011, 03:59:16 am »
БЛАГОДАРЯ!

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВАС - НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА И НА УС НА ЗАЧАТИЕ ЗА ПОДКРЕПАТА ПО ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ НАЧИНИ. БЛАГОДАРЯ И ПЕРСОНАЛНО НА ДОНИ, ИРИНА И ГАНКА, КОИТО СА С МЕН ПРЕЗ ВСИЧКИ МЕСЕЦИ НА ИЗЧАКВАНЕ НА МНЕНИЯ И РЕШЕНИЯ, КОИТО КОРЕСПОНДИРАХА ОТ МОЕ ИМЕ С ЛЕКАРИ И ЗАСТАНАХА ЗАД ТАЗИ КАМПАНИЯ С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ ПО ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ НАЧИНИ. ТОВА ОЗНАЧАВА МНОГО ЗА МЕН И МИ ДАВА СИЛИ ДА СЕ БОРЯ. ВЯРВАМ ЧЕ С ВАША ПОМОЩ СЪВСЕМ СКОРО НА ДЕТЕТО ЩЕ БЪДЕ ПОСТАВЕНА ОКОНЧАТЕЛНА И ТОЧНА ДИАГНОЗА И ПРЕДЛОЖЕНО АДЕКВАТНО ЛЕЧЕНИЕ.

БЛАГОДАРЯ ВИ!

Малкото ми момченце по свой детски начин е усетило огромната позитивна енергия и вашата подкрепа за него и вече се подготвя за престоя си в Германия. Снощи отидох да го прибера от бабината градина, а той се беше захласнал в бебешката ТВ и гледаше с голям интерес урок по немски. Помислих че баба му е замесена в това, но тя ме увери че изненадващо и за нея той сам е проявил интерес и с голямо желание повтарял думички. Е, после нищо не можа да каже, но беше много заинтригуван и само питаше как е здравей на немски. В разговорника няма здравей, но научихме как е лека нощ и днес цял ден ми пожелава лека нощ на немски.

БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ НЕГОВО ИМЕ ЗА ШАНСА КОЙТО МУ ДАВАТЕ!

БЛАГОДАРЯ!

Бени, благодаря за предложението да ни помогнеш с комуникацията. Гането също предложи да ни съдейства в това отношение и ще се радвам да се видя и с двете.

От сърце желая на всички здрави дечица и здраве на всички които обичате! Много обич, късмет и щастие!
 

 
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #58 -: Ноември 13, 2011, 09:55:12 am »
Живе  :bighug: Нацелувай малкото сладурче от нас! Всичко ще бъде наред, сигурна съм!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #59 -: Ноември 13, 2011, 11:04:55 am »
Да, недопустимо е ,толкова желаните деца,каквито са децата на "Зачатие"/и но всички други организации на пациенти с такива проблеми/,толкова изстрадани и толкова дълго чакани ,да се сблъскват с такива проблеми и да не направим всичко възможно за помощ.  :DНали в това е силата на организацията,а  "Зачатие " е доказала,че може! Ще направим каквото трябва,кой колкото може и искрено се надявам това да помогне.Успех! :D :goodluck: :bighug:Няма да го оставим Косьо,нали?
/www.mamaibebe.com][/url]