0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #80 -: Ноември 18, 2011, 11:36:20 am »
Мили момичета и момчета, с треперещи ръце ви пиша, че до няколко минути по сметката на Косьо ще бъде преведена оставащата необходима сума за първоначалните изследвания.
Преди няколко дни с нас се свърза фирма USTAXWORLD, Inc., гр.Варна с готовност да преведат сумата. Днес това вече е факт - 3200 евро ще бъдат по сметката на Косьо до няколко минути.
Не намирам думи, с които да изкажа благодарността си към тези ХОРА и въпреки, че лично благодарих към 18 пъти на финансовия директор на фирмата си мисля че е малко. :D

Няма да спираме банерите и кампанията за набиране на средства към този момент, защото по всяка вероятност ще са необходими средства за операция, на един последващ етап. Това ще се разбере след консултациите и изследванията които ще се направят в Мюнхен. А ако дай боже нещата могат да се решат и по друг начин, събраните след това средства ще дарим на някое друго нуждаещо се дете.  

« Последна редакция: Ноември 18, 2011, 11:45:20 am от StefiZ »
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #81 -: Ноември 18, 2011, 11:38:31 am »
Браво,ето това е страхотна новина!Браво на фирмата,която се е отзовала-все още се срещат ХОРА!На Косьо успех и само добри новини!

Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #82 -: Ноември 18, 2011, 11:46:15 am »
Чак не е за вярване :) Радвам се, че има все още ХОРА с главно Х. Благодаря ти Стефи, че ни сподели...


*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #83 -: Ноември 18, 2011, 11:56:43 am »
Новината е прекрасна! Браво!   :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #84 -: Ноември 18, 2011, 12:06:26 pm »
Ами и аз да напиша последните новини - имаме вече дата за преглед, така че ще помоля всички да стискате силно палци на 30.11. - следобед ще е и се надявам нещата да се решат бързо и безпроблемно за Кике!

Благодаря още веднъж на всички, които помагат това да се случи!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #85 -: Ноември 18, 2011, 12:29:29 pm »
Прекрасно!
Възхитена съм от тези хора!
А с кутията какво да правя? Да я оставя ли още?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #86 -: Ноември 18, 2011, 12:32:38 pm »
Мими, според мен, въпреки че и Живето ще си каже, но е възможно да им потрябват още парички, затова и недейте спира с кутията, а ако се окаже, че всичко е наред, то тогава могат да се дарят тези пари за друга благородна кауза.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #87 -: Ноември 18, 2011, 12:34:10 pm »
и аз разсъждавам като Ганка, още повече Стефи каза, че засега няма да спираме кампанията. вероятността да потрябват за последващо лечение е много голяма.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #88 -: Ноември 18, 2011, 12:36:32 pm »
Страхотна новина!
Успех на Косето и Живка!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #89 -: Ноември 18, 2011, 13:56:35 pm »
И аз точно това си мислех. Като се напълни ще я отворим  :D
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #90 -: Ноември 18, 2011, 14:06:07 pm »
Много вълнуващи са днешните новини :P
Позитивните ми мисли са с Живка и Косето!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #91 -: Ноември 18, 2011, 14:49:28 pm »
От цялото си сърце ще се моля новините да са добри след прегледа.
Успех семейство.

А на хората от USTAXWORLD, Inc., поклон пред жеста Ви.
Бъдете здрави.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #92 -: Ноември 18, 2011, 16:06:21 pm »
Уау, страхотна новина! Браво! Поклон пред ХОРАТА от USTAXWORLD, Inc., невероятен жест, благодаря ви! Радвам се, че все още има такива благородни люде, дано са повече като тях!
Ще стискаме силно палци за Косьо и Живка, дано прегледа мине добре и дано се окаже, че може с по-леко лечение да мине! Моля се за това!
Живе, кураж, мила!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #93 -: Ноември 18, 2011, 17:15:33 pm »
Огромни благодарности на фирмата! напрпаво да не повярваш,че се срещат вес още Човеци! Много съм доволен. Както се казва-сговорна дружина-болести лекува!! :lol: Пожелавам на Косьо и Живка,прегледа да мине успешно и след него ,кампанията да събира средства само за медикаменти,не зза опертавна намеса! :wink:
Момичета,каквото трябва да сеп пави още,казвайте!

п.п. Ама голяма работа сте,направо "Сила"!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #94 -: Ноември 18, 2011, 17:29:28 pm »
Рачо, агенция за самолетни билети от Бургас имаш ли позната?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #95 -: Ноември 18, 2011, 18:09:02 pm »
Джам, моля като търсите билети, проверете или за предния ден сутринта, или за късния следобед, за да мога да отида да ги прибера от летището. Ще трябва да уредя ако е в неудобно време посрещането или кой да остане с децата.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #96 -: Ноември 18, 2011, 19:36:46 pm »
Страхотна новина !
Благодаря и аз на USTAXWORLD, Inc. за помощта !
Стискам палци за 30.11  :)
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #97 -: Ноември 18, 2011, 21:52:07 pm »
Новината е страхотна.
Стискам палци нещата бързо да се оправят!

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #98 -: Ноември 18, 2011, 23:43:44 pm »
Едва днес успях да стигна до банката.Преведох малко пари за детето.От все сърце ще моля да оздравее по-бързо  yahoo_17
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #99 -: Ноември 19, 2011, 02:27:06 am »
И аз се присъединих и очаквам само хубави новини!