0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Призив за помощ за едно дете
« -: Ноември 11, 2011, 10:19:42 am »
Скъпи приятели,

Обръщаме се към вас с молба за помощ за едно дете. За първи път отправяме такъв апел към потребителите на форума и приятелите на "Зачатие", защото става дума за детето на нашата съфорумка Dji-Djo (Живка), която е изстрадала пътя на стерилитета.

Константин Димитров е на 4 годинки. Преди 3 години е опериран от доброкачествено туморно образувание около лявата ключица - хамартом. През 2011 г. туморно образувание се появява отново, този път зад гръдната му кост. Лекарите в България не могат да поставят диагноза и да предложат адекватно лечение. Майка му се насочва да търси помощ в чужбина. От детската клиника в Мюнхен са съгласни да приемат детето за изследвания, поставяне на диагноза и евентуално последващо лечение.
За да може Косьо и майка му да заминат за Мюнхен за началните изследвания и диагноза, са им необходими поне 6500 евро. Наша съфорумка и приятелка, която живее в Мюнхен, е изразила готовност да ги посрещне и съпровожда по време на престоя им там. Но Живка не разполага с нужната сума и се нуждае от цялата помощ, която можем да й окажем.

Документи:

Медицинска документация http://www.zachatie.org/Konstantin/DOKUMENTIKONSTANTIN.PDF
Оферти от клиники http://www.zachatie.org/Konstantin/OFERTIOTKLINIKI.PDF
Дарителски сметки http://www.zachatie.org/Konstantin/DARITELSKISMETKI.PDF

На името на детето са открити следните дарителски сметки:

„ПРОКРЕДИТ БАНК (БЪЛГАРИЯ)” АД
-    IBAN    BG07PRCB92301038713613   BGN
-    IBAN    BG48PRCB92301438713618   EUR

бенефициент: Константин Димитров

Надяваме се на вашата съпричастност и отзивчивост! Всеки лев е от помощ! Благодарим ви!









тикери


[url=http://www.zachatie.org/Konstantin][img]http://www.zachatie.org/Konstantin/1.gif[/img][/url]

[url=http://www.zachatie.org/Konstantin][img]http://www.zachatie.org/Konstantin/2.gif[/img][/url]

[url=http://www.zachatie.org/Konstantin][img]http://www.zachatie.org/Konstantin/3.gif[/img][/url]

Група във фейсбук
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 00:35:35 am от Сдружение Зачатие »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2011, 10:27:38 am »
преведох 40.00 лв по левовата сметка.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2011, 10:41:05 am »
25 лв пуснах
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2011, 10:56:22 am »
Ще помогна и аз с колкото мога.
Чела съм за перипетиите на детенцето и на майката тук във форума. Ще се моля по-скоро сумата да се събере и детенцето да се възстанови напълно.
Успех в Мюнхен!

П.С: Дали не би било добре да се направи и страница във Фейсбук? Мисля, че може да е от полза.


*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #4 -: Ноември 11, 2011, 10:59:42 am »
Направих каквото мога искрено от сърце с надеждата Константин да се оправи.Надявам се пътя до Мюнхен да им донесе само положителни резултати.Успех и кураж мамо Живе.
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #5 -: Ноември 11, 2011, 11:12:32 am »
.......

П.С: Дали не би било добре да се направи и страница във Фейсбук? Мисля, че може да е от полза.

Точно това щях да предложа и аз ако може все пове4е хора да публикуват на стената си във фейса така още по ве4е хора ще могат да помогнат!
Ще помогна с колкото мога ,искренно се надявам и се моля детенцето да се оправи!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #6 -: Ноември 11, 2011, 11:18:17 am »
 Включвам се...
 Успех на Косьо, от все сърце...
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #7 -: Ноември 11, 2011, 11:21:13 am »
Ще направя каквото мога.
Искам разрешение и да копирам този зов на моята стена във фейса ,за да се включат и мои приятели в кампанията.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #8 -: Ноември 11, 2011, 11:26:38 am »
Разбира се, всички го копираме и пращаме, даже има материал на първа на сайта със снимка може да използвате него. http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1104&Itemid=31
Момичета, ако някоя има време и може да направи и страница във ФБ ще е от огромна полза за майка му, която не е много навътре със facebook.
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #9 -: Ноември 11, 2011, 12:13:37 pm »
Включих се и аз - кураж и успех!



   La vita è bella
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #10 -: Ноември 11, 2011, 12:30:44 pm »
И аз се включих. Успех, Косьо. Сили и кураж на мама.
     
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #11 -: Ноември 11, 2011, 13:34:06 pm »
Искам разрешение да го залепя на входа на работа.
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2011, 14:08:13 pm »
Преведох парички. На Косъо и майка му много сили и успешен ход на нещата!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #13 -: Ноември 11, 2011, 14:33:09 pm »
mimi26 и останалите момичета, които имате идеи за разпространение на призива - прилагайте ги. майката се обърна към нас с молба за помощ, така че можем да приемем, че разрешението за публичност е дадено принципно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #14 -: Ноември 11, 2011, 14:35:33 pm »
Добре. Вече съм говорила с шефа, разрешили са ми, ще го сложа на входа на В и К и в барчето.
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #15 -: Ноември 11, 2011, 14:37:00 pm »
До сега не съм правила група във Фейсбук, но не мисля че ще ми представлява някаква трудност да го направя чисто технически. Искам да помоля само майката ако може да се свърже с мен на лични, за да ми даде повече информация- снимки, епикризи и т.н.....


*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #16 -: Ноември 11, 2011, 14:45:41 pm »
Джиджи, чакаме на мейла да ги изпрати, една част от тях ги има сканирани, друга част обеща да сканира днес и ще ни изпрати на мейла. Тогава ще може да се пусне темата и в Bg-mamma. Веднага като ги получим ще ти ги изпратим и на теб. Ако искаш можеш още сега да й пишеш ЛС на ник Dji-djo, но тя не може да влиза в сайта през деня от служебния си компютър, но ще го прочете довечера.
Благодарим ти!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #17 -: Ноември 11, 2011, 14:47:04 pm »
джиджи, наистина е най-добре да изчакаш да получим от Живка документите и ще ти ги пратим.

нека не я заливаме от много страни с искания, защото знам, че тя сама се грижи за всичко около детето и е доста объркана и притеснена.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #18 -: Ноември 11, 2011, 15:03:22 pm »
Добре, няма да я притеснявам и аз сега. Само пак ще помоля, който от вас се занимава с това, моля да ми пише за да му пратя мейл.


*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #19 -: Ноември 11, 2011, 15:07:04 pm »
джиджи, пиши на zachatie@gmail.com
и jam, и аз и другите членове на УС го четат
направо като ги получим ще ти ги препратим
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #20 -: Ноември 11, 2011, 15:38:00 pm »
преведох парички. стискам палци!
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #21 -: Ноември 11, 2011, 15:55:58 pm »
Ако някой знае адресът на банката и адресът на детето , както и Swift/BIC/ на банката, моля да ми го изпрати на лични.Без тази информация не мога да преведа пари.

We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #22 -: Ноември 11, 2011, 16:24:21 pm »
Ема, виж тази страница ще ти свърши ли работа?
http://www.procreditbank.bg/main/bg/private.php?here=63

Swift код на ПроКредит Банк (България) АД - PRCBBGSF
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #23 -: Ноември 11, 2011, 16:41:16 pm »
Момичета, сестрата тук на работа и юристката ме накараха да направя кутия. Сложихме я в кафето. Ако някой има нещо против да каже. Ако е ок, ще чакам да ми кажете кога да я взема и да я отворим с още някой с протокол, парите ще ги внесем в сметката.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #24 -: Ноември 11, 2011, 16:48:39 pm »
Мими, така е добре, що да има някой против - може да се събере сума от повече хора даже! А за кога да я вземете и отворите - мисля, че като понарастне сумата в сметката и като наближи време да се организира пътуването.
П.С. Аз сега се замислих - сумата за престой тук е 6000 евро, но ще им трябват пари и за пътни, така че горе долу крайната ни цел трябва да е поне 7000
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #25 -: Ноември 11, 2011, 17:17:35 pm »
успех, дано се решат нещата, малко помощ и от мен :)
ще направим каквото трява да помогнем на Косьо.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #26 -: Ноември 11, 2011, 17:28:40 pm »
Ако някой знае адресът на банката и адресът на детето , както и Swift/BIC/ на банката, моля да ми го изпрати на лични.Без тази информация не мога да преведа пари.

ето адреса на банката

Procredit Bank
26, bul. Todor Alexandrov
phone: (+3592) 8135100
fax: (+35922) 8135110
SWIFT BIC: PRCBBGSF
E-mail: contact@procreditbank.bg

Ема, пратих ти адреса на детето на лично съобщение.
« Последна редакция: Ноември 11, 2011, 17:36:13 pm от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #27 -: Ноември 11, 2011, 17:39:37 pm »
тикери


[url=http://www.zachatie.org/Konstantin][img]http://www.zachatie.org/Konstantin/1.gif[/img][/url]

[url=http://www.zachatie.org/Konstantin][img]http://www.zachatie.org/Konstantin/2.gif[/img][/url]

[url=http://www.zachatie.org/Konstantin][img]http://www.zachatie.org/Konstantin/3.gif[/img][/url]
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #28 -: Ноември 11, 2011, 17:50:24 pm »
И аз помогнах малко. Успех на детето и щастлив развой!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #29 -: Ноември 11, 2011, 18:02:47 pm »
И аз се включих.Успех и от мен!
[/url]
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #30 -: Ноември 11, 2011, 18:07:18 pm »
при първа възможност ще изпратя парички, ще питам съпруга си дали може от в къщи от карта да пратя,което още повече ще ме улесни.
успех на Константин и дано повече хора да се включат. :?
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #31 -: Ноември 11, 2011, 18:18:54 pm »
джиджи, Живка ни е изпратила документите, препратих ти ги на мейла.
Качени са и в материала на сайта http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1104&Itemid=31
« Последна редакция: Ноември 11, 2011, 18:29:48 pm от cygnus »
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #32 -: Ноември 11, 2011, 19:35:27 pm »
И аз утре ще гледам да стигна до банката,за да помогна.Надявам се на успех!

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #33 -: Ноември 11, 2011, 21:22:11 pm »
Управителният съвет на сдружение "Зачатие" взе решение сдружението да се включи в кампанията за събиране на средства и да подпомогне лечението на Косьо с 2000 лв на този етап.

Благодарим на всички, които откликнаха и продължават да откликват на нашия призив! Ще ви информираме за напредъка по събирането на средствата и за новостите около лечението на Косьо.
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #34 -: Ноември 11, 2011, 23:51:48 pm »
Момичета, направих групата във ФБ:

http://www.facebook.com/groups/303001896386079/

Не знам обаче как да кача pdf файловете като документ  :oops:  Май приема само снимки. Някой знае ли как да се справя с това?

Мисля, че всеки може да добавя информация на стената, което е добре...
« Последна редакция: Ноември 11, 2011, 23:55:39 pm от джиджи »


*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #35 -: Ноември 12, 2011, 01:10:11 am »
И аз не виждам как може да се качат като pdf, може би е достатъчно да ги пуснем като линкове от тук.
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #36 -: Ноември 12, 2011, 10:44:02 am »
За съжаление не успях вчера,но в понеделник ще преведа парички !


*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #37 -: Ноември 12, 2011, 11:08:55 am »
Здравейте,а от кой град са Живка и Косьо??? малко страничен и тъп въпрос,но имам нещо предвид!
Дони,с тези "тикери" ли се качват тези банери на ФБ страница?? нямам ФБ ама мога да помоля много познати да ги качат! Само ми трябва технологията,че съм гола вода!А ,мога ли да си ги кача сам на фирмения ни сайт/не е кой знае какво,но на ден влизат по 2-3 човека,все може да излезе нещо/. Какъв е срока за пътуването на момчето до Мюнхен?? Или зависи от събирането на нужната сума?  Дали не може да се говори с някой превозвач, или за спонсорство ,примерно срещу реклама в наши материали?? Това е малко утопично,ама пак е вариант!!
В понеделник съм в банката,смисъл тя Вили си е там  :lol: :lol:,така че няма проблем!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #38 -: Ноември 12, 2011, 11:13:06 am »
Рачо,

Живка и Косьо са от Бургас. пътуването ще стане тогава, когато съберат парите.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #39 -: Ноември 12, 2011, 11:17:44 am »
Eй този отговор,чаках аз!!!  Попитали ли са в общината за еднократна помощ?  някъде по други институции в Бургас обърнали ли са се???  въобще към институции или сдружения или НПО от града!? Тука ще им направим кампания. Всички ще помогнем! Само ми трябват тези отговори,както и разрешени да направим нещо по -мащабно!?
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #40 -: Ноември 12, 2011, 11:26:42 am »
Рачо, имат внесена молба в общината от средата на миналия месец, но явно още не е разгледана. В понеделник Елфи ще говори там, ако трябва ще вземем от Живка входящия номер за да ги попитаме кога най-рано може да се разгледа.
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #41 -: Ноември 12, 2011, 11:29:44 am »
Ти пък кога се появи??? :lol: Май още нямат сформирани комисии в общинския съвет и затова предполагам че ще се изчака.Но щом Елфата се е заела със случай,ще има резултат,сигурен съм! Другаде има ли нещо предприето??
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #42 -: Ноември 12, 2011, 12:17:19 pm »
Пуснах и аз дребна сума, успех с набирането на средства и най-вече с диагнозата и лечението на малкия Косьо!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #43 -: Ноември 12, 2011, 12:24:26 pm »
Пуснала съм линк и в нашата служебна група във ФБ. Писах и че има кутия, така че да им е по-лесно на хората.
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #44 -: Ноември 12, 2011, 12:39:45 pm »
Ти пък кога се появи??? :lol: Май още нямат сформирани комисии в общинския съвет и затова предполагам че ще се изчака.
вероятно точно затова тя ми каза, че са й казали, че няма да стане скоро. Имаш ли представа кога ще се сформират комисиите?
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #45 -: Ноември 12, 2011, 16:07:05 pm »
Момичета, преди малко ми се обади Живка за да каже специално да предам на всички вас нейните огромни благодарности, трогната е много от всичко и благодари на всяка една от вас за това, което правите, на УС на Зачатие, на всички момичета във форума. Гледали са сайта и темата заедно с Косьо на компютъра. Каза, че при първа възможност да седне на компютъра ще пише, но иска още сега да ви напиша колко е развълнувана и благодарна. В понеделник ще ни каже колко има в сметката, банката е наблизо до работата й. Говорихме за тези кутии, каквато мими26 е сложила понеже Живка работи също в голямо учреждение с много колеги. Миме, какво точно представлява кутията, има ли някакъв печат, лента, прозрачна ли е или каква? Тя иска всичко да е максимално коректно. Залепила е съобщения в сградата, но кутия не са сложили още.
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 16:13:20 pm от cygnus »
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #46 -: Ноември 12, 2011, 16:25:08 pm »
пуснах и аз моята сумичка и желая бързо оздравяване и успех на Косьо
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #47 -: Ноември 12, 2011, 16:35:22 pm »
Дони, кутията е непрозрачна - бяла, на нея съм разпечатала и залепила инфото от началната страница и снимката на малкия. Естествено при отварянето ще помоля още някой от Зачатие - Варна да присъства, ще направим протокол, който ще изпратя на вас. Нашата юристка ме посъветва да направя такава, така че си мисля, че всичко е ОК.
П.С.Днес се помолих за малкото слънчице в Катедралата. Дано Богородица му помогне...
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #48 -: Ноември 12, 2011, 16:37:53 pm »
Да, да, Миме, няма проблем за това, тя просто иска да знае как да направи кутията в нейната служба и въпросът ми е по-скоро за съвет как да го направи. Сигурно в понеделник и те ще направят така, все пак тя е тяхна колежка, дано повече хора откликнат.
Благодаря ти :bighug:
« Последна редакция: Ноември 13, 2011, 11:29:57 am от cygnus »
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #49 -: Ноември 12, 2011, 16:41:43 pm »
В понеделник-вторник няма да е късно да преведа пари, нали?
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #50 -: Ноември 12, 2011, 16:45:50 pm »
И аз помогнах с мъничко, толкова мога. Но мога много да се моля и да пожелая добър изход за милото дете! На мама - много сили и кураж!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #51 -: Ноември 12, 2011, 16:50:30 pm »
Врабчо, както каза Jam  в другата тема- кампанията е дългосрочна.... Няма да е късно.


Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #52 -: Ноември 12, 2011, 16:59:13 pm »
Моля се за Косьо. Много сили на мама, дано скоро се преборите и с това изпитание.

Изпратих днес моята помощ през ePay. Трябва да е пристигнала по сметката до вторник най-късно.
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 17:20:29 pm от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #53 -: Ноември 12, 2011, 17:33:53 pm »
Много кураж на Живка и малкия Косьо.Ще се преборят,няма начин да не стане.В понеделник ще преведа пари по левовата сметка.
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #54 -: Ноември 12, 2011, 17:53:00 pm »
И аз сега преведох сума от сметката си. Публикувах и на стената си във Фейсбук  страницата на Косьо.

Пожелавам успех на Косьо и Живка!

И нали съм непоправим оптимист, смятам, че скоро ще пътуват за Мюнхен  :wink:
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #55 -: Ноември 12, 2011, 18:52:32 pm »
....
И нали съм непоправим оптимист, смятам, че скоро ще пътуват за Мюнхен  :wink:

И аз така мисля...след като Зачатие е с тях.... :)


Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #56 -: Ноември 12, 2011, 23:46:41 pm »
аз също се включвам със скромна парична сума сума.

Освен това, познавам много добре Мюнхен и университетската клиника, нямам проблеми с езика, ако Живка желае, мога да буда с нея, докато е в Германия.

Могат и в къщи да се настанят, място има.

Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #57 -: Ноември 13, 2011, 03:59:16 am »
БЛАГОДАРЯ!

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВАС - НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА И НА УС НА ЗАЧАТИЕ ЗА ПОДКРЕПАТА ПО ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ НАЧИНИ. БЛАГОДАРЯ И ПЕРСОНАЛНО НА ДОНИ, ИРИНА И ГАНКА, КОИТО СА С МЕН ПРЕЗ ВСИЧКИ МЕСЕЦИ НА ИЗЧАКВАНЕ НА МНЕНИЯ И РЕШЕНИЯ, КОИТО КОРЕСПОНДИРАХА ОТ МОЕ ИМЕ С ЛЕКАРИ И ЗАСТАНАХА ЗАД ТАЗИ КАМПАНИЯ С ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ ПО ВСИЧКИ ВЪЗМОЖНИ НАЧИНИ. ТОВА ОЗНАЧАВА МНОГО ЗА МЕН И МИ ДАВА СИЛИ ДА СЕ БОРЯ. ВЯРВАМ ЧЕ С ВАША ПОМОЩ СЪВСЕМ СКОРО НА ДЕТЕТО ЩЕ БЪДЕ ПОСТАВЕНА ОКОНЧАТЕЛНА И ТОЧНА ДИАГНОЗА И ПРЕДЛОЖЕНО АДЕКВАТНО ЛЕЧЕНИЕ.

БЛАГОДАРЯ ВИ!

Малкото ми момченце по свой детски начин е усетило огромната позитивна енергия и вашата подкрепа за него и вече се подготвя за престоя си в Германия. Снощи отидох да го прибера от бабината градина, а той се беше захласнал в бебешката ТВ и гледаше с голям интерес урок по немски. Помислих че баба му е замесена в това, но тя ме увери че изненадващо и за нея той сам е проявил интерес и с голямо желание повтарял думички. Е, после нищо не можа да каже, но беше много заинтригуван и само питаше как е здравей на немски. В разговорника няма здравей, но научихме как е лека нощ и днес цял ден ми пожелава лека нощ на немски.

БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ НЕГОВО ИМЕ ЗА ШАНСА КОЙТО МУ ДАВАТЕ!

БЛАГОДАРЯ!

Бени, благодаря за предложението да ни помогнеш с комуникацията. Гането също предложи да ни съдейства в това отношение и ще се радвам да се видя и с двете.

От сърце желая на всички здрави дечица и здраве на всички които обичате! Много обич, късмет и щастие!
 

 
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #58 -: Ноември 13, 2011, 09:55:12 am »
Живе  :bighug: Нацелувай малкото сладурче от нас! Всичко ще бъде наред, сигурна съм!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #59 -: Ноември 13, 2011, 11:04:55 am »
Да, недопустимо е ,толкова желаните деца,каквито са децата на "Зачатие"/и но всички други организации на пациенти с такива проблеми/,толкова изстрадани и толкова дълго чакани ,да се сблъскват с такива проблеми и да не направим всичко възможно за помощ.  :DНали в това е силата на организацията,а  "Зачатие " е доказала,че може! Ще направим каквото трябва,кой колкото може и искрено се надявам това да помогне.Успех! :D :goodluck: :bighug:Няма да го оставим Косьо,нали?
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #60 -: Ноември 13, 2011, 11:34:42 am »
И аз се присъединявам. Стискам палци за успех. Кураж!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #61 -: Ноември 13, 2011, 12:21:34 pm »
Комисията от която зависи помоща,предполагам, вече е избрана в следния състав:

Здравеопазване  и социални дейности: Антонио Душепеев – ГЕРБ, Руслан Карагьозов – ГЕРБ, Роза Желева – ГЕРБ, Панайот Жечков – ГЕРБ, Шерафет Мехмед – ДПС, Георги Мигаров – ДСХ, Чанко Мирчев – БСП

Това е само за информация на членовете от Бургас.
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #62 -: Ноември 13, 2011, 13:28:02 pm »
Успех на Косьо!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #63 -: Ноември 13, 2011, 16:14:44 pm »
Живе, моля те, нищо не съм направила :oops: Много много силно искам Косето да е добре и ти да си щастлива!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #64 -: Ноември 14, 2011, 07:38:56 am »
Тази седмица и аз ще помогна с каквото мога.Бог да е с вас и ви помогне да минете през това изпитание.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #65 -: Ноември 14, 2011, 11:01:41 am »
Здравейте момичета. Два дни бях извън Варна и нямах нет, затова сега чак се включвам тук - писах сега в групата във ФБ, но и тук да напиша - ако документацията все още не е преведена, ще се радвам да се наема с това. Обикновено клиниките искат лицензиран превод на епикризите, което аз мога да предложа и естествено съвсем безплатно - то е ясно. Като знам колко може да се оръсят за преводи (особено ако са повечко страници), ще се радвам да спестя на семейството поне този разход...


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #66 -: Ноември 14, 2011, 16:01:15 pm »
И аз се присъеднявам. Току що преведох малка сума,знам че е малко, но е от сърце. Надявам се повече хора да сторят това и много скоро да се съберат необходимите средства и най вече малкият Константин да се оправи и да бъде едно щастливо дете!





*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #67 -: Ноември 14, 2011, 17:40:13 pm »
И аз преведох парички. Много стиснати палци и късмет на Косето, и сила и кураж за семейството му!  :bighug:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #68 -: Ноември 14, 2011, 18:25:07 pm »
Момичета ето и обещаното качване на молбата в един сватбен форум http://www.svatbata.bg/news/1200.html също излиза като новина и в самия форум.

Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #69 -: Ноември 14, 2011, 20:21:43 pm »
Днес направих превод и аз, заедно с моя колежка, която също пожела да се включи :)
Славче, благодаря ти :)
Живе, дано час по-скоро заминете и всичко мине благополучно !
Прегръщам те !
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #70 -: Ноември 14, 2011, 20:39:31 pm »
Утре отивам до банката....
Може да си разочарован ако не успееш,но си обречен ако не опиташ...
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #71 -: Ноември 15, 2011, 10:37:08 am »
Изпратих и моята малка помощ по сметката. Стискам палци на Косьо и майка му всичко да мине добре!

Видях, че българските лекари не могат да предложат лечение за случая на Косьо. Позволявам си да прикача тук едно решение на Съда на Европейските общности от миналата година, който точно за такъв случай е приел, че Здравната каса трябва да възстановява направените разноски за лечение в друга държава от ЕС. Ще го пратя на Живка и на лични за всеки случай, защото не се знае какви бъдещи разноски ще й се наложат, но мисля, че си заслужава това решение да се познава и в по-широк кръг.
Знам, че да пребориш Касата е трудно, но е добре да се знаят възможните пътища.

И пак да пожелая много успех на Косьо и Живка!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #72 -: Ноември 15, 2011, 11:06:20 am »
Изпратих скромна сума днес и стискам палци Косьо скоро да замине.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #73 -: Ноември 16, 2011, 15:38:52 pm »
Малка помощ  и от нашето семейство.
Дано малкия чаровник  се оправи !Успех и кураж за мама  !


*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #74 -: Ноември 16, 2011, 15:41:37 pm »
Аз също преведох днес парички. Късмет на Косьо, на мама кураж!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #75 -: Ноември 16, 2011, 17:00:33 pm »
Включих се и аз с каквото мога. Дано по-бързо се съберат паричките и Косьо да оздравява! На мама кураж и сили!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #76 -: Ноември 17, 2011, 10:35:53 am »
Успех и от мен и стискам палци на малкият чаровник. Аз също съм оптимист че при толкова желание на всички ще се съберат нужните средства!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #77 -: Ноември 17, 2011, 10:47:56 am »
сега научавам и силно се моля мама и Косьо да се справят с това изпитание!

днес или най-късно утре ще преведа парички по сметката.
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #78 -: Ноември 17, 2011, 13:23:49 pm »
И аз се включих.
Помня много добре тази мама и проблемите на детенцето.
Дано се съберат парите възможно най-скоро и Косето бързо да се оправи.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #79 -: Ноември 17, 2011, 22:45:29 pm »
И от мен една малка помощ.Макар да не разбирам защо си ги наричаме така след като ги даваме от цялото си сърце.А сърцата ни са огромни за помощ и вяра.Нашето Косенце на Зачатие ще си дойде живо здраво и пораснало мъжленце.
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #80 -: Ноември 18, 2011, 11:36:20 am »
Мили момичета и момчета, с треперещи ръце ви пиша, че до няколко минути по сметката на Косьо ще бъде преведена оставащата необходима сума за първоначалните изследвания.
Преди няколко дни с нас се свърза фирма USTAXWORLD, Inc., гр.Варна с готовност да преведат сумата. Днес това вече е факт - 3200 евро ще бъдат по сметката на Косьо до няколко минути.
Не намирам думи, с които да изкажа благодарността си към тези ХОРА и въпреки, че лично благодарих към 18 пъти на финансовия директор на фирмата си мисля че е малко. :D

Няма да спираме банерите и кампанията за набиране на средства към този момент, защото по всяка вероятност ще са необходими средства за операция, на един последващ етап. Това ще се разбере след консултациите и изследванията които ще се направят в Мюнхен. А ако дай боже нещата могат да се решат и по друг начин, събраните след това средства ще дарим на някое друго нуждаещо се дете.  

« Последна редакция: Ноември 18, 2011, 11:45:20 am от StefiZ »
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #81 -: Ноември 18, 2011, 11:38:31 am »
Браво,ето това е страхотна новина!Браво на фирмата,която се е отзовала-все още се срещат ХОРА!На Косьо успех и само добри новини!

Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #82 -: Ноември 18, 2011, 11:46:15 am »
Чак не е за вярване :) Радвам се, че има все още ХОРА с главно Х. Благодаря ти Стефи, че ни сподели...


*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #83 -: Ноември 18, 2011, 11:56:43 am »
Новината е прекрасна! Браво!   :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #84 -: Ноември 18, 2011, 12:06:26 pm »
Ами и аз да напиша последните новини - имаме вече дата за преглед, така че ще помоля всички да стискате силно палци на 30.11. - следобед ще е и се надявам нещата да се решат бързо и безпроблемно за Кике!

Благодаря още веднъж на всички, които помагат това да се случи!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #85 -: Ноември 18, 2011, 12:29:29 pm »
Прекрасно!
Възхитена съм от тези хора!
А с кутията какво да правя? Да я оставя ли още?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #86 -: Ноември 18, 2011, 12:32:38 pm »
Мими, според мен, въпреки че и Живето ще си каже, но е възможно да им потрябват още парички, затова и недейте спира с кутията, а ако се окаже, че всичко е наред, то тогава могат да се дарят тези пари за друга благородна кауза.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #87 -: Ноември 18, 2011, 12:34:10 pm »
и аз разсъждавам като Ганка, още повече Стефи каза, че засега няма да спираме кампанията. вероятността да потрябват за последващо лечение е много голяма.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #88 -: Ноември 18, 2011, 12:36:32 pm »
Страхотна новина!
Успех на Косето и Живка!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #89 -: Ноември 18, 2011, 13:56:35 pm »
И аз точно това си мислех. Като се напълни ще я отворим  :D
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #90 -: Ноември 18, 2011, 14:06:07 pm »
Много вълнуващи са днешните новини :P
Позитивните ми мисли са с Живка и Косето!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #91 -: Ноември 18, 2011, 14:49:28 pm »
От цялото си сърце ще се моля новините да са добри след прегледа.
Успех семейство.

А на хората от USTAXWORLD, Inc., поклон пред жеста Ви.
Бъдете здрави.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #92 -: Ноември 18, 2011, 16:06:21 pm »
Уау, страхотна новина! Браво! Поклон пред ХОРАТА от USTAXWORLD, Inc., невероятен жест, благодаря ви! Радвам се, че все още има такива благородни люде, дано са повече като тях!
Ще стискаме силно палци за Косьо и Живка, дано прегледа мине добре и дано се окаже, че може с по-леко лечение да мине! Моля се за това!
Живе, кураж, мила!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #93 -: Ноември 18, 2011, 17:15:33 pm »
Огромни благодарности на фирмата! напрпаво да не повярваш,че се срещат вес още Човеци! Много съм доволен. Както се казва-сговорна дружина-болести лекува!! :lol: Пожелавам на Косьо и Живка,прегледа да мине успешно и след него ,кампанията да събира средства само за медикаменти,не зза опертавна намеса! :wink:
Момичета,каквото трябва да сеп пави още,казвайте!

п.п. Ама голяма работа сте,направо "Сила"!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #94 -: Ноември 18, 2011, 17:29:28 pm »
Рачо, агенция за самолетни билети от Бургас имаш ли позната?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #95 -: Ноември 18, 2011, 18:09:02 pm »
Джам, моля като търсите билети, проверете или за предния ден сутринта, или за късния следобед, за да мога да отида да ги прибера от летището. Ще трябва да уредя ако е в неудобно време посрещането или кой да остане с децата.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #96 -: Ноември 18, 2011, 19:36:46 pm »
Страхотна новина !
Благодаря и аз на USTAXWORLD, Inc. за помощта !
Стискам палци за 30.11  :)
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #97 -: Ноември 18, 2011, 21:52:07 pm »
Новината е страхотна.
Стискам палци нещата бързо да се оправят!

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #98 -: Ноември 18, 2011, 23:43:44 pm »
Едва днес успях да стигна до банката.Преведох малко пари за детето.От все сърце ще моля да оздравее по-бързо  yahoo_17
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #99 -: Ноември 19, 2011, 02:27:06 am »
И аз се присъединих и очаквам само хубави новини!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #100 -: Ноември 20, 2011, 04:46:47 am »
Здравейте мили момичета!

Както вече сте научили, всички вие и хората от една варненска фирма направихте за нас чудо и на 30.11. имаме уговорена среща с проф. в мюнхенската детска клиника. Търся и не намирам думите, които да изразят цялата палитра от чувства които бушуват в мен през последните дни. От една страна е облегчението, че скоро ще се сложи край на неизвестността. От друга страна благодарност и преклонение пред силата на вашите добри сърца. Никога няма да забравя това което направихте за моето момченце. БЛАГОДАРЯ! Обградихте ни с толкова много положителна енергия, човешка топлина, обич и съпричастност че просто нямаше как да не се случи такова чудо. За една седмица наваксахме цялото изгубено в чакане на мнения и решения време. Вярвам че всичко ще бъде наред. Кике знае, че има много приятели, които го подкрепят и иска да научи имената на всички. Гордея се, че Константин е едно от децата на Зачатие и се моля тези наши толкова чакани и мечтани, така изстрадани дечица да са живи и здрави и да имат спокойно и щастливо детство. На момичетата, на които предстоят още изследвания и процедури желая добри резултати и съвсем скоро да се радвате на своите толкава чакани дечица.  :bighug:
« Последна редакция: Ноември 20, 2011, 04:48:24 am от Dji-djo »
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #101 -: Ноември 20, 2011, 14:28:08 pm »
Благодаря за хубавите думи!
Ще се моля за твоя сладур, дано се върнете с добри новини от Германия!


*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #102 -: Ноември 22, 2011, 16:41:19 pm »
Скъпи приятели,

Във връзка с кампанията на сдружението за набиране на средства за малкия Константин Димитров от Бургас, с радост ви информираме, че вече всичко е уредено около пътуването на Косьо и майка му до клиниката в Мюнхен за първоначални изследвания и поставяне на диагноза.

Както вече ви съобщихме, половината от необходимата сума беше събрана от индивидуални дарения на стотици хора с добри сърца, а останалата половина беше дарена от фирма USTAXWORLD от Варна, със съдействието на финансовия директор г-н Анатоли Ангелов.

Самолетните билети от София до Мюнхен и обратно бяха закупени и дарени днес от фирма Интеграл Образователни Програми, с основател и собственик г-н Светлан Данев.

От името на Живка Димитрова и от името на сдружение "Зачатие", благодарим от все сърце на тези две български фирми, които са пример за социално отговорен и почтен бизнес. Бъдете здрави и успешни!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #103 -: Декември 01, 2011, 00:19:07 am »
Здравейте на всички, благодаря ви от името на Живка и от името на Кике. Днес мина прегледа, лекаря смята, че това е доброкачествено, влияе се от лимфните течности и поради тази причина не се нуждае от операция, би трябвало да се израсте. Дадохме материяла от биопсията, в петък имаме нова среща с Професора, който ще ни каже дали рентгенолозите и патолозите са открили нещо друго, но според него, това, което има при Кике е абсолютно безвредно. Вие се надяваме да е прав и в петък да няма нищо притеснително. Малчо се държа геройски на прегледа, Професора го хареса, даже накрая си тръгна и с подарък от клиниката, така че ще учим немски скоро :)
Благодаря още веднъж на всички!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #104 -: Декември 01, 2011, 01:26:51 am »
Ееее, супееееер! Това е страхотно просто. Дано и в петък новините са толкова добри! Браво!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #105 -: Декември 01, 2011, 07:13:33 am »
Страхотна новина!Браво на момченцето!Как хубаво ми започна деня :D!Стискам палци с мойте колежки.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #106 -: Декември 01, 2011, 08:41:36 am »
Добро ни е утрото с такива добри новини!!!  :D :D Надявам се всичко да е така "добро" и до края !!  :wink: Стискаме силно палци!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #107 -: Декември 01, 2011, 10:24:05 am »
 :balk_46: :balk_46:


*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #108 -: Декември 01, 2011, 10:36:29 am »
Дано всичко свърши по мнай-добрия начин за Кико.Дано новините в петък са все така добри.Браво на малкия герой.

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #109 -: Декември 01, 2011, 10:41:00 am »
Чудесна новина!!! Браво, дано това се потвърди в петък!
 :D :D :D
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #110 -: Декември 01, 2011, 10:47:11 am »
При толкова позитивна енергия, нямаше как новините да не са добри.
Чудесно е за малкия Кике и най вече за мама Живка, сега вече може да си отдъхе и усмихне. Не се съмнявм, че и биопсията ще бъде отрицателна.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #111 -: Декември 01, 2011, 10:49:11 am »
Страхотна новина! Дано оттук нататък всички вести да са така положителни :crossfingers:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #112 -: Декември 01, 2011, 11:03:19 am »
Браво! Все такива да са новините!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #113 -: Декември 01, 2011, 11:07:09 am »
Гане, много ти благодарим за съдействието и за това, че ни информираш! Новините са чудесни, но ми се ще да се надявам, че там ще направят всички необходими изследвания на Кике, за да са сигурни в диагнозата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #114 -: Декември 01, 2011, 11:10:22 am »
Новините са добри , дано останат такива до края на всички изследвания.Гане, поздрави и на теб за това което правиш.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #115 -: Декември 01, 2011, 12:09:30 pm »
Съжалявам, много трудно осъществявам връзка със сайта на зачатие, моля погледнете го, тъй като се налага през прокси да мина, за да пиша :?

Джам, Професора вчера отдели 1 час, за да прегледа детето, също така го гледа на ехограф, прегледа дисковете, документацията и взе парченцето от предишната биопсия. Тези парченца ще бъдат прегледани от тукашните патолози и те ще дадат също становище, затова трябва да се обадим в болницата в петък. Обърнаха му внимание на всичко, предложиха преглед с педиатър също, както и техните радиолози да дадат становище по снимките от диска.
Професорът беше абсолютно категоричен, че това е кистичен лимфангиом, което е доброкачествено образувание. Т.е. това е киста, която се пълни с лимфна течност и при промяна на налягането на течностите в организма се променя и размера й. Той бе категоричен, че това нещо е безвредно, не се отразява на общото състояние на детето, не подлежи на операция и би трябвало да се израсте. Той смята, че няма никаква причина да бъде хоспитализиран, подлаган на други манипулации, стресиран допълнително и опериран. За него нещата са добре, доброкачествени и няма причини да се смята, че има опасност за Кике.
За да е абсолютно сигурен, дадохме материала за проверка и в петък ще получим окончателното становище.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #116 -: Декември 01, 2011, 13:10:09 pm »
страхотна новина ! много се радвам за Кике !
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #117 -: Декември 01, 2011, 14:41:52 pm »
Стискам палци новините да са добри и утре!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #118 -: Декември 01, 2011, 15:05:20 pm »
Слава на Бога! Наистина стават чудеса с молитвите, момичета :)
Продължаваме да сме с Кико и утре, за да се потвърди добрата вест :)
Много съм щастлива :)


*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #119 -: Декември 01, 2011, 15:56:48 pm »
Гане, благодаря за добрите новини.

Много се радвам от добрите резултати. Дано и утре всичко е наред.
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #120 -: Декември 01, 2011, 16:00:41 pm »
Браво за добрата новина.

Дано утре също е добра...

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #121 -: Декември 01, 2011, 16:03:05 pm »
Страхотна новина! Много се радвам. Успех!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #122 -: Декември 01, 2011, 16:55:52 pm »
Чудесно, браво на професионалистите, дано наистина всичко се размине и да го израсте, за да не се мъчи повече милото детенце :)
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #123 -: Декември 01, 2011, 19:37:36 pm »
Благодаря Гане, добри вестоносецо!
Прегръдки за борбената майка Живка и юнак Кико!
Щастлива съм с вас, дано е последното ви изпитание!

Ще чакаме с надежда утре...
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #124 -: Декември 02, 2011, 16:30:56 pm »
олееееееееееееее браво, колко съм се молела за това дете, не ми е излизало от мислите дълго
дано, дано, дано всичко приключи
« Последна редакция: Декември 02, 2011, 16:40:53 pm от Mary »
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #125 -: Декември 02, 2011, 16:33:45 pm »
Да споделя и последните новини - днес доктора потвърди, че нещата са добре, няма нищо притеснително и Кике може да се прибере спокойно в къщи.
Благодаря на всички за палците, за помощта, за положителната енергия!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #126 -: Декември 02, 2011, 16:35:58 pm »
Ееееее,супер!!!! :D Браво! Можем да отдъхнем вече! Ей,голяма сте "сила",да знаете!! :wink:
Аз ще пия едно вино довечера,за здравите на малкия юнак! :oops: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #127 -: Декември 02, 2011, 21:48:40 pm »
Супер новина :D


Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #128 -: Декември 02, 2011, 22:05:27 pm »
Благодаря ти Гане за хубавите новини !
Целувки на Кике и прегръдки за Мама
:)
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #129 -: Декември 02, 2011, 22:10:48 pm »
Такива новини очаквах :) Много се радвам :)
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #130 -: Декември 02, 2011, 22:45:54 pm »
Слава Богу! Новините са чудесни, много се радвам. Прегръдки за Живка и целвуки за малкия юнак! Да се прибират вече спокойни вкъщи, а мама да си отдъхне. Представям си какво й е било през цялото време.Поклон пред Зачатие и всички, които се включиха! Гане, евала и на теб за помощта, която оказа на Живка! Всичко това ми връща вярата в хората и в доброто у всеки от нас!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #131 -: Декември 02, 2011, 23:27:08 pm »
Много се радвам за детенцето.

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #132 -: Декември 02, 2011, 23:40:08 pm »
страхотно,много се радвам!
<br />
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #133 -: Декември 03, 2011, 00:29:42 am »
Чудесна новина!!! Като за преди Коледа :)
Сега се прибирайте у дома и стягайте коледните подаръци и дано това да са били най-големите ви проблеми от тук нататък!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #134 -: Декември 03, 2011, 00:41:50 am »
Аз мисля, че те вече получиха своя коледен подарък!  :D
Искрено се радвам и за двамата. Чудесна новина настина.
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #135 -: Декември 03, 2011, 09:41:03 am »
Много се радвам за прекрасните новини. И за нас Коледа ще бъде по-весела тази година :)
Благодаря на Ганка, че ни държа в течение, а и за всичко което направи за малкия Косьо и за майка му! Поклон!


Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #136 -: Декември 03, 2011, 15:03:06 pm »
Чудесна новина!

 :bighug: :bighug: :bighug:




*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #137 -: Декември 05, 2011, 18:58:24 pm »
Много се радвам за малкия сладур  :bighug:
Плаках за него от мъка, сега плача от щастие...
Нека и занапред на мама и детенце очите да се пълнят само със сълзи на щастие!

П.С.Момичета, кажете какво да правя с кутията.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #138 -: Декември 05, 2011, 19:25:27 pm »
Мими, изчакай да получим сметката от клиниката и като се вземе решение какво да се прави с остатъка от парите, ще добавим и тези там. Така мисля е най-правилно
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #139 -: Декември 05, 2011, 19:36:39 pm »
Разбира се, Гане, най-добре ще е така.
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #140 -: Декември 05, 2011, 21:18:39 pm »
Надявам се болницата да върне не използваната сума. Редно би било да дадем сумата на друго детенце в нужда, но мисля да попитаме и фирмата основен дарител за мнение по въпроса.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #141 -: Декември 05, 2011, 21:26:50 pm »
Стефи, изпратила съм мейл, все още чакам отговор.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #142 -: Декември 05, 2011, 23:42:39 pm »
Новините са чудесни! Бъдете всички здрави!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #143 -: Декември 13, 2011, 23:04:08 pm »
Момичета, имам нужда от вашата помощ!!!
Dji-djo, Ganka, jam и всички момичета които могат да дадат повече информация как може да се свържем с клиниката в Мюнхен за консултация и евентуално лечение?

Става въпрос за детенцето на приятел на съпруга ми. От две години детето е със сърдечни проблеми. Тук се лекуват при някакво софийско светило, но общо взето са обиколили де що чуят за читав доктор в областта, защото детето не само че няма подобрение, а и нещата стават все по-зле. И аз не можах да разбера каква точно е диагнозата, но детето получава някакви кризи, които спират сърдечната дейност за известно време /не се знае кога точно се случва това/ и детето изпада в безсъзнание. Последният път се е случило в училище, в момент когато детето е тичало, в резултат на което е паднало по лице и се е окървавило цялото. От тогава изпитва страх да ходи на училище и изобщо да остава само. Майката се е принудила да стои пред класната стая за да го "пази" докато свършат всички учебни часове. Самата тя вече не се чувства добре и е на успокоителни. Проблема е, че явно лекарите не могат да справят, защото няколко пъти вече са сменяли лечението и детето става все по-зле. Родителите вече не знаят какво да правят и към кой да се обърнат. Обмислят консултация в чужбина, но нямат представя от къде да започнат. Финансовата част на въпроса при тях не е на дневен ред. Ще се справят някак си, но имат нужда от информация.

П.С: Извинявам се, че използвам темата, но се надявам да съм на подходящото място.


« Последна редакция: Декември 13, 2011, 23:05:46 pm от джиджи »


*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #144 -: Декември 13, 2011, 23:13:55 pm »
Може би да отделим последните 2 поста (имам предвид и моя) защото Джиджи повдига тема от която аз също се интересувам.
След нова година мисля да задействам нещата за да заведа Никол в тази клиника и да и поставят диагноза а дай Боже и лечение ако се налага.

Джиджи, дано намерят вярното решение и да се оправи детенцето.
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #145 -: Декември 13, 2011, 23:19:43 pm »
Благодаря ти, Лиско!
Съжалявам да науча, че при Никол проблема е останал неразрешен. Скоро не съм те засичала да пишеш по въпроса и съм останала с впечатлението, че вече всичко е ок. Дай Боже скоро и вие да спите спокойно- здрави и щастливи!

Нямам нищо против темата да се отдели, вие преценете как и къде.


Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #146 -: Декември 14, 2011, 01:45:22 am »


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #147 -: Декември 14, 2011, 10:44:09 am »
джиджи, моля те - пиши ЛС на Ganka, тя ще ти даде координати за връзка с клиниката в Мюнхен, за да се свържат хората и да се уговори консултацията.
хубаво е, че няма финансов проблем - нека отидат хората. и д-р Бърди е на мнение, че детската клиника в Мюнхен е най-добрата детска клиника в Европа.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #148 -: Декември 14, 2011, 10:59:21 am »
Благодаря ти jam, аз снощи писах на Dji-djo, но тя нали каза че по-рядко влиза тук, ще пиша днес и на Ганка.


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #149 -: Декември 14, 2011, 11:02:35 am »
на Ганка пиши, тя уреди всичко. Dji-Djo не ги знае тия подробности, според мен. и аз не ги знам.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #150 -: Декември 14, 2011, 13:18:19 pm »
Джиджи,

http://www.klinikum.uni-muenchen.de/de/Kliniken_Abteilungen_Institute/Kliniken/herzchirurgie/index.html - Това е директора на сърдечната клиника в Мюнхен. Има е-мейл, на който може да се изпрати информацията, която имат за детето - всичко, което е правено до сега, изследвания, епикризи и т.н.
http://www.herzklinik-muenchen.de/ - това е сайта на самата клиника по сърдечни проблеми.

Тя е съвсем отделно от онкологичните клиники.
http://www.herzklinik-muenchen.de/patienten/kontakt/ - това е формата за контакт - пишете на английски какво му има на детето, какво е станало, всичко, което сметнете за важно и ще получите отговор от тях.

Лиско, ти какъв лекар трябва да търсиш? Чисто хирургична ли е или нещо друго?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #151 -: Декември 14, 2011, 14:58:42 pm »

Лиско, ти какъв лекар трябва да търсиш? Чисто хирургична ли е или нещо друго?

Гане, много ти благодаря, че не спираш да помагаш.
Предполагам първо ревматолог и педиатър, които да я прегледат и вече те да преценят къде да ни насочат.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #152 -: Декември 14, 2011, 15:14:30 pm »
Хм, тук предложиха консултация на Кике с педиатър, само че и там се вземат трудно часове :? Ревматолог не знам дали има в самата клиника, не попаднах на такъв отдел :? Може би е по-скоро за ортопедична клиника и от там да дадат насоки :?
Като че ли това е твоята клиника
http://www.klinikum.uni-muenchen.de/de/Kliniken_Abteilungen_Institute/Kliniken/KuPk_f_Physikalische_Medizin_und_Rehabilitation/Kontaktadressen.html

Arthrose, Ostheoporose, Rheumatoide Arthritis, Low back pain, HWS- und Schulterprobleme, Fibromyalgie, physikalische und prothetische Beratung und Versorgung von Patientinnen nach Brustoperationen bei Mamma-Carcinom, poststationäre Sprechstunde.

Поне по описание какво правят
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #153 -: Декември 14, 2011, 15:52:16 pm »
И тук специални благодарности на Ганка!
Дано ти се върне всичко добро което правиш!
Весели и пълни със щастие празнични дни!


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #154 -: Декември 14, 2011, 16:33:43 pm »
прочетете това заглавие и го обмислете добре...

http://www.segabg.com/article.php?id=581894
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #155 -: Декември 14, 2011, 18:28:16 pm »
прочетете това заглавие и го обмислете добре...

http://www.segabg.com/article.php?id=581894

 osi_7 osi_8


*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #156 -: Декември 14, 2011, 21:16:00 pm »
Не искам да пускам отделна тема и затова ще питам и ще помоля за отговори на ЛС/да не разводнявам темата/
Някой сблъсквал ли се е с диагнозите :
Апласти4на анемия и Тромбоцитопения.Ле4ение и др.
Близнаците я закъсаха :?
Ходим на лекар,но имам гор4ив опит от доверие само на един .


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #157 -: Декември 14, 2011, 21:32:01 pm »
Вали, чичо ми работи в болницата и се занимава точно с проблемите с кръвта, изчезна ми думата в момента.Утре няма да мога, но в петък ще му звънна да го питам какво може да ми каже.Ако те устроива де.Ако не съм ти писала, моля те пиши ми на ЛС, че в последно време съм много отнесена.

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #158 -: Декември 14, 2011, 21:43:17 pm »
Отделението  за ле4ение е "Хематология и Онкология".
Може би е хематолог?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #159 -: Декември 14, 2011, 21:46:58 pm »
Да точно хематолог е работи в Университетска болница тук в Плевен точно в това отделение и разбрах, че сега са му предложили от Варненската болница по-добър пост и заплата и се мести там.Та ако искаш ще го питам и ако вече е започнал да работи там(не знам до къде е стигнал с местенето) ще те свържа с него.

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #160 -: Декември 14, 2011, 21:51:02 pm »
Ще 4акам връзка  4рез теб с него.Не ,4е нямам доверие на доц.Калева.
Просто някой може да пропуска нещо ,а нещата са много сериозни и ако няма подобрение тези дни  хващаме пътя за другаде :?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #161 -: Декември 14, 2011, 22:37:16 pm »
Вали, за добри хематолози ти препоръчвам детската онкохематология в София в ИСУЛ. По-отговорни лекари в живота си не съм срещала. Ако те интересува, ще ти дам и конкретни имена. Също така другата седмица ще ходим до там, ако искаш, ще взема актуални телефони.
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #162 -: Януари 17, 2012, 13:40:09 pm »
Скъпи приятели,

Както знаете, сумата, която събрахме за лечението на Косьо, не беше използвана изцяло. Съгласно предварителното решение на УС на сдружение "Зачатие" - организатор на кампанията за набиране на средства - което беше съгласувано с майката на Косьо и с основния дарител - фирма USTAXWORLD, остатъкът от средствата, събрани по дарителската сметка на Косьо, бяха прехвърлени по дарителската сметка на момченцето Богдан от Варна.

Кампанията за Богдан се подкрепя от www.save-darina.org. Богдан е дете, родено след инвитро лечение, на 4 годинки е и се нуждае от спешна операция в Германия. Подробности за кампанията можете да прочетете тук:
http://www.save-darina.org/content/view/716/226/

Благодарим на всички вас, които помогнахте на Косьо и подкрепихте кампанията на "Зачатие"! Благодарим на фирма USTAXWORLD и г-н Ангелов, на фирма Интеграл и г-н Данев за голямата помощ! Благодарим на Ганка Чивчибашиева за организирането на престоя и консултациите на Косьо в Мюнхен! Благодарим на майката на Косьо за благородния жест!

Желаем на Косьо да е много здрав, весел и щастлив!

На всички вас - бъдете здрави, щастливи и успешни!

Приложено прикачваме сканирано копие на платежното нареждане за извършения превод по дарителската сметка на Богдан Алексиев.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #163 -: Януари 17, 2012, 21:19:41 pm »
Браво! Дано се помогне и на още едно дете!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Призив за помощ за едно дете
« Отговор #164 -: Януари 18, 2012, 22:03:55 pm »
Много се радвам, че Кике е добре!  :D
Сега ще стискаме палци и на Богдан!