0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Празнична седмица 05.09 - 11.09.2001
« Отговор #40 -: Септември 09, 2011, 00:18:18 am »
Лис, да не си поръчала това?

http://www.mytoys.de/Reer-Bettschutzgitter-Metall-ausziehbar-L%C3%A4nge-80-140-cm/Im-Bett/Kindersicherungen/KID/de-mt.fu.ca05.06.02/1456614

Аз съм взела от първия път книжка. Теорията хич не ми се видя трудна. Нямах нито една грешка на листовките. Може би сега са я направили нарочно по-трудна. Друг е въпросът колко можех да карам. Научих се на автоматик, та и досега. Скоро ще станат 6 г. Скоро ще взема обаче няколко урока, че мъжът ми мрънка, че не мога да карам неговата кола, като се наложи.

Джей, аз бих сложила триъгълника на покрива. Той добре се вижда. А факла не виждам с какво ще запаля, като не съм пушач.  :lol: Ще тичам за кибритче до близките хран. стоки.

миш, ще стискаме палци на 26.


Лека ви вечер!

*
Re: Празнична седмица 05.09 - 11.09.2001
« Отговор #41 -: Септември 09, 2011, 07:04:29 am »
Лиско, това което си показала е добавка за повече дължина към преградата, която Блу скай е показала, т.е. това в кръгчето само. Дано не си поръчала него само.
*
Re: Празнична седмица 05.09 - 11.09.2001
« Отговор #42 -: Септември 09, 2011, 09:06:47 am »
Добро утро!
Жбрул добре сте си дошли  :D

Аз, за да избегна именно тези камикадзета, навръщане от Созопол минах по лунната пътека "Ришки проход"  :lol: Предпочетох по-малкото зло.


Мише не се тормози, следващия път ще го вземеш. Важно е с практиката да се справяш добре. Другото на 90% е излишно.

Гледам БТВ и изтръпвам. Хората ядат и пият, а децата плачат.  8O Това с обрязването ми изглежа доста варварско.

Re: Празнична седмица 05.09 - 11.09.2001
« Отговор #43 -: Септември 09, 2011, 09:18:38 am »
Гледам БТВ и изтръпвам. Хората ядат и пият, а децата плачат.  8O Това с обрязването ми изглежа доста варварско.
И аз точно това гледам! 8O Аборигени!

*
Re: Празнична седмица 05.09 - 11.09.2001
« Отговор #44 -: Септември 09, 2011, 09:42:14 am »
Лиско, благодаря! Разкошни са! Аз съм се спряла на същия вариант, но чам. Чекмеджетата вадят ли се до края - на колелца ли са или на релси?

Мише, и аз не взех листовките от раз, а нямах две деца да гледам и да уча посред нощ. Следващия път ще ги вземеш!

Цветенце, да няма последствия и бързо да забравяте!
Re: Празнична седмица 05.09 - 11.09.2001
« Отговор #45 -: Септември 09, 2011, 09:52:15 am »
Уф, това обрязване как ме потресе и мен рано сутрин :x
Момичета, кога отделихте малките в друга стая?
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: Празнична седмица 05.09 - 11.09.2001
« Отговор #46 -: Септември 09, 2011, 10:06:20 am »
Уф, това обрязване как ме потресе и мен рано сутрин :x
Момичета, кога отделихте малките в друга стая?
Моята дъщеря си спи в отделна стая от самото начало. Аз бях при нея през първите 2-3 месеца докато се будеше през нощта. Като започна да спи по цяла нощ, я оставих да си спи сама.
Мише, съжалявам за изпита ти. Аз съм от тези, дето имат книжка от първия път. Имах 1 грешка на листовката, НО и до ден днешен не шофирам. Наистина много важно е да почнеш да караш веднага, че иначе дали имаш или не книжка, няма особено значение. Много ми се иска и при първа възможност ще си взема няколко опреснителни часа и да почна малко да карам.
Цвети, много съжалявам за неприятностите с Тони. Дано да се оправи бързо и безпроблемно.
<br />[link=http:
*
Re: Празнична седмица 05.09 - 11.09.2001
« Отговор #47 -: Септември 09, 2011, 11:11:17 am »
Явно за пореден път имам късмет, че не гледам Btv... :?

И аз се бях замислила тези дни, кога ли ще мога да преместя бебето в неговата стая и с мисленето си останах. За момента, дори в кошарата си спи рядко, все е при мен на спалнята и ме е яд, че съм оставила нещата на самотек по въпроса, но не виждам какво мога да измисля всъщност. Той просто не спи стабилно нощем, все мрънка, буди се, върти се, кога иска вода да пие, кога биберона изпуснал... Най-често през 30-40 мин. ме събужда за нещо във времето на т.нар. му нощен сън и ако не реагирам на мрънкането - не следва да се повърти и да заспи пак, ами се разсънва напълно и ревва.
Иначе, той няма претенции къде ще спи и не е това проблемът, а че аз изобщо не бих мигнала, ако всеки път ставам до кошарата, или до друга стая пък...съвсем ще вампирясам. :? Та при сегашната ситуация, тая надежди скоро да започне да спи стабилно нощем и буденето да е повече изключение, отколкото правило, ама дали ще ме е огрее - друг въпрос  :lol: На теория, като възраст в която бих го отделила в собствена стая...бих го направила в момента. Не виждам проблем, ако детето си спи спокойно и не се буди по принцип, а и като имаш бейби-монитор включен до главата, да можеш да метнеш едно око по всяко време - всъщност няма разлика дали спи в своя спалня, или в родителската.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Празнична седмица 05.09 - 11.09.2001
« Отговор #48 -: Септември 09, 2011, 12:47:26 pm »
Лиско, това което си показала е добавка за повече дължина към преградата, която Блу скай е показала, т.е. това в кръгчето само. Дано не си поръчала него само.

Ейййй, смятайте колко съм смотана:)
Само добавката съм поръчала разбира се:):):)

Сега ще поръчам и решетката:):):)
Така със сигурност не ми излизат по-евтино от тукашните ама, здраве да е:)))))))))))

И аз доволна вече чакам с нетърпение решетките:))))))

И аз все още спя при децата в стаята им. От 1 седммица Алекс не се буди нощем но Ники и Дани пият по 3 пъти вода или мрънкат за нещо.
Re: Празнична седмица 05.09 - 11.09.2001
« Отговор #49 -: Септември 09, 2011, 13:31:53 pm »
Бобо спи в отделна стая от първия ден, но бебефонът ми, както съм казвала и друг път, е много добър и, ако се заслушам внимателно, го чувам как диша. Не че не съм ставала да проверя, ако не чуя добре ;)
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Празнична седмица 05.09 - 11.09.2001
« Отговор #50 -: Септември 09, 2011, 21:34:28 pm »
Мише, ще ги вземеш следващия път. Аз като ги взех от първия път, още нямам книжка. Пет пъти ме късаха на кормуване и накрая ми изтекоха листовките и вече две години скатавам да не се явя пак...

Мармотче, благодаря за инфото. Дано и на нас да помогне доктор Димитрова. Иначе почти изчетох темата в бгмама и от там събирам впечатления, но докато не минем на сериозен преглед и не ни сложат точна диагноза и ни изпишат очила, само ще си чета.

Цветенце, бързо справяне със зъбките!  :crossfingers:

Моите поради липса на други стаи си спят в нашата, но всеки си е в леглото. Ако имахме друга стая, на тоя етап само Елена бих отделила, защото тя от две годишна спи нощем без да се буди, а Стефан още мрънка за мляко, така че предпочитам да е до мен.

И накрая да благодаря за стиснатите палци - днес мина операцията на голямото ми момче. Дали е била успешна ще разберем след месец като минат изследванията, дано не е била напразна ревизията... Иначе голям страх брах, щеше да е в четвъртък и аз седя и чакам да ми звънне мъжът ми, че го вземат за операцията и така до обяд като звънна, че го отлагат за днес и днес пак на тръни докато не звънна след като го бяха събудили... Пред децата не споменавам думата "болница", че бабите не знаят за случващото се, а току виж се обадили и малките да вземат да обяснят какво става  :?, миналата година беше по лесно в това отношение...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Празнична седмица 05.09 - 11.09.2001
« Отговор #51 -: Септември 09, 2011, 21:39:32 pm »
Лисо, бива ли да правиш такива работи? Че питай, бре, жена! Шъ ти разясним тоя труден немски.  8) Не можеш ли да ги върнеш удълженията. По принцип мисля, че от две седмици до един месец могат да се върнат. Може би ще трябва да си платиш пощенските услуги. Направо ми цъкни в Скайпа, като имаш време.

цвете, да ви свършват зъболекарските неволи! И да си призная - възхитена съм от метода ти за махане на памперс. Ние сме за момента още до под кривата круша. Уж ги слагат в яслата. Уж и вкъщи го слагам. Резултатът клони към нулата. Сега смятах да му купувам някакви книжки, на които има деца, които вършат разни неща в гърнето. Пък да видим!

гери
, дано е била успешна операцията!

При нас времето ще е хубаво утре, а в неделя сме на прощъпулник, така че има изгледи да си изкараме хубав уикенд. Приятен и на вас!  :)
« Последна редакция: Септември 09, 2011, 21:41:09 pm от blue_sky »

*
Re: Празнична седмица 05.09 - 11.09.2001
« Отговор #52 -: Септември 10, 2011, 10:36:23 am »
Гери, дано всичко с голямото ти момче е наред от тук нататък! Представям си колко те е било страх и как ти е било свито сърцето, дано всички тревоги са вече зад гърба ви!
Аз имам приятелка с малко дете, което е с увреждане на очичките (роди се 2 месеца по-рано) и трябва да носи очила. Тя също е имала много притеснения дали ще свикне да ги носи, но с търпение и много обяснения, са успяли да го убедят - още повече, че той с времето сам е усетил разликата, че с очилата вижда по-добре.

Нашите зъбки - на този етап явно няма какво да се направи, поради малката му възраст и снимка не е обоснована, едва ли ще се получи, та да се види нещо. И двата резеца с изкрривени, всеки в различна посока, единият много набит навътре. Изкривяването няма как да се оправи, ще приема, че това ще му е чара :wink: Но набитото зъбче има някаква вероятност да се избута обратно навън, та дано поне това стане. И най-вече дано няма поражения върху постоянното зъбче, според стоматологът по-скоро няма да има, но това със сигурност можем да видим с една хубава снимка след някоя друга година.

« Последна редакция: Септември 10, 2011, 10:38:08 am от tzvetenze »
Re: Празнична седмица 05.09 - 11.09.2001
« Отговор #53 -: Септември 10, 2011, 10:59:31 am »
Важно е, че не е постоянно зъбче :)
Гери дано всичко е зад вас вече :)
[/url][/url]