0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Anuk, съжалявам за неуспеха! Днес си поплачи на воля, а от утре горе главата!
Аз заминавам утре за София. Редукцията ще бъде в четвъртък. Много съм притеснена, но за съжаление трябва да мина и през това. Ако има вярващи сред вас, молете се за мен! Може би ще се загубя от форума за около 2 седмици, но ако мога ще пиша как е минало.
Целувам ви всички!
Катрин ще се моля за теб и бебчетата. Успех!
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*
Ще се молим Катрин как няма.Знам, че ще се справиш- ти си силна  :youwoman:
А аз говорих с док и ... :balk_146: пак съм за следващия цикъл заради антибиотика  :BangHead:


*
Катрин, стиснати палци много силно и от мен! В клиниката има нет, така че, ако ти е до това, ще се радваме всички да пишеш какво става.
Анук, съжалявам и аз. Но хайде сега да ти почва следващия цикъл и пак. Нали с повторяемост се повишават шансовете за успех.
Ех, Веста, пак ли отлагане при теб!!! Ама нищо, щом така е по-добре, нека не се рискува.
Йоли, ти кога започваш?
Феникс, и аз като другите, тотално се обърках какво е правено при теб. Всъщност, как мислиш да продължиш сега?
Целувам ви всички и много късмет ви желая. Аз съм се разработила усилено, че и колежката я пуснах в отпуск и съм сама. Ама после с бебчо ще почиваме :)
*
Анук много много съжалявам миличка, много ми е познато това чувство..искрено се надявам това да е последния отрицателен тест ...не се отчайвай,а междудругото днес кой ден ти е?  :bighug:
Катрин , определено съм вярваща и знам,че всичко ще бъде наред.Бъди позитивно настроена,въпреки предстоящата процедура :)Ще чакаме да пишеш.
Вестичка,при толкова много отлагане,все си мисля,че още септември ще ни зарадваш,пък и без това не е хубаво на тия жеги процедури,било то инсеминация или инвитро...така било писано,другия месец ще ни зарадваш,вярвам го.
Коалка , Владимиров е в отпуска до 12-ти,а на мен би трябвало да ми дойде на 6-ти,не искам да ходя при докторката и ще се моля вещицата да закъснее поне до 8-ми,та да отида на 5-ти ден от цикъла...иначе този месец си пробваме,но нямам никаква надежда..и чакам търпеливо септември.Дано само вещицата мааааалко да закъснее.


jolie16 - днес ми беше 12-ти ден
*
 :balk_133: съжалявам много миличка , знам как се чувстваш.С теб сме...и ще успеем.. :bighug:


*
Честно много ми писна с това отлагане.Ту едно, ту друго- какъв е тоя моя късмет :(. И така е било през всичките години на борба със стерилитета и ей така неусетно минаха 7 години, но сега тик-такането на часовника вече доста ме притеснява.
Успешен ден на всички борбени момичета. :bighug:


Здравейте, момичета!
Катринче, успех, миличка! Леко да мине всичко и без проблеми! После ще си бременееш щастливо!  :bighug: :bighug: :bighug:
Момичета, ние утре заминаваме на моренце, да починем малко и да съберем сили за есен.
При нас най-вероятно септември няма да има опит, но ще го мисля като си дойдем.
Прегръдки на всички!
*
Катрин, успех.

Анук, много съжалявам.

Аз си пуснах контрола на ТСХ-то, в норма е.Мина ми и августовския цикъл и сега гледаме към септември с надежда.Като ми дойде септември се обаждам в клиниката и се подготвям за следващо инсе.

*
Момичета, днес да стискаме палци на Катрин!
Стел, приятно моренце и почивка! Но защо няма да имаш опит септември?
Маги - стискам ти палци много всичко да е наред и септември да видиш двете чертички!
Анук, ти нали пак ще пробваш този месец? т.е. септември де
Йоли, много ми се иска без процедура, ей така просто да се случат нещата при теб!
Веста, ще стане, мила, няма как! Както бях казала преди и на Катрин, твоето бебче сигурно има претенция коя зодия да бъде, та затова изчаква. Ама ще се наложи да се съобразите с желанията на детенцето :)

Много хубав ден ви желая момичета!
koala - не знам какво да опитвам този месец
този не успех много ме обезсърчи.
За пътри път да има някакъв отговор като хората от стимулацията
и на края нищо...
наистина не знам на къде да продължа
*
Анук, нали с всяка следваща инсеминация шанса се увеличава. При положение, че вече имаш отговор на стимулацията, опитай пак според мен. Не се обезсърчавай! Нищо не се знае и по-добре да си пробвала, отколкото да се чудиш какъв би бил резултата, ако беше пробвала. Ще стане, няма къде да ходи. Иска обаче търпение и постоянство. И положителни мисли. А, да не забравя, и стиснати палци от нас, но тях си ги имаш перманентно
koala - Благодаря ти за думите  :bighug:
Докато чакам гостенката - дано ме навести по-скоро
ходих на ендокринолог профилактично да видя какво е положението и с щитовидната.
на ехографа всичко е - ок, утре ще видим резултатите от хормоните.
последно като ходих всичко беше ок, дано пак са така нещата
*
Анук Аз бих казала дано не те навести скоро, поне в близките 9 месеца :D :cloud9: :crossfingers:


vesta  :lol: но резултата показа друго, че поне за веднъж трябва да я очаквам  :?
едва ли на ден 12 - резултат 1 - е грешка

хех
Redukciata mina leko. Az sym dobre i utre 6te me izpi6at. Pri pyrva vyzmojnost 6te pi6a.
Катрин -  :bighug: :crossfingers:
*
Катрин много се радвам, че всичко е минало леко. :bighug:


*
Катрин, радвам се че си добре.

Анук, а защо не пробвате с ин витро на ЕЦ?