0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #80 -: Юни 24, 2011, 00:33:25 am »
Мдаааа, простотията човешка....Днес точно в 14:10 съседите над нас решиха, че ще си слагат климатика и се почна едно зверско дупчене и къртене :x Изключвам факта, че имам бебе, хората са казали - от 2 до 4 - тишина. Няма братче. Сега да включим отново факта, че имам бебе :lol: Както ми е зор дневния сън, понеже спи по 30-40 минути :?, точно задрямваше детето към 3 часа и се чу едно - брррррррр, ама яко, направо блока се разтресе. Детето скочи като ужилено и се разрева, естествено :x После дали дремна 15 минути, но тропането продължи и се наложи в най-голямата жега да излизаме, за да може поне навън да дремне. Сещате се колко беше крива цял следобяд :? Същите тези съседи като се нанасяха преди 2 години само дето не събориха блока. То се събаряха стени, то чудо, 5 месеца ни побъркаха. Абсолютно никакво съобразяване. Съседката над тях беше бременна, в тях всичко се тресеше и вибрираше, жената получи контракции и лежа в болница :( Роди се бебчето, тормоза продължи. Тя пробва с всички възможни средства, накрая стигна до заплахи и о, чудо! Започнаха да й звънят да я питат дали не спи бебето, че имали да къртят :lol: Съответно и днес й звъннали да я запитат, ама че под тях също има бебе и е редно и мен да предупредят поне, не са сметнали за необходимо. Ама в бъдеще ще сметнат, след подходящия разговор.... Да не говорим, че има и други бебета във входа, едното няма 2 месеца..Инак навън като ни видят много им се радват на децата :? Оплаках се, извинете за дългото словоизлияние :oops:

Сега да кажа за спането и яденето :lol: Габриела като новородена също спеше нон-стоп и не се будеше да яде. Да, ама тя недоносена и трябва да наддава повечко, та я хранех спяща. И сега си яде спяща, като промрънка и се посъбуди да хапва, докато занеса шишето, тя задрямала за малко и директно й го бутам, детето си цока със завиден апетит :lol: Както вече казах, денем спи по малко, ако имам късмет може да се обърка да дремне около час някой път или като сме навън, ако някой дивак не й вика на главата, пак поспива. То затова и обикалям като халтава в жегите :? Вечер заспива между 8:30 и 9. В началото спеше непробудно до 5-6 часа /това около 10 дни/, но какво й стана, започна да се буди нощем. Започна пак да ми яде на 3 часа, аз бях писала и в предната тема. Започна пак да се буди вечер да яде. направо в чудо се виждам. Увеличих дозата, да не би да не й стига - нема брат, търси си пак след 3 часа, в някои случаи мооооже да изкара и 4, ама рядко. Голямо ядене, голямо чудо. Знам, че трябва да хапват децата, ама нещо взех да се притеснявам, бая хапва. Вече по 180 мл, на 3 часа...множко са сякаш. А какви бузи е отпрала, ще й се пръснат. По едно време я мъчеха зъбите уж, та на това го отдавах, но вече няколко дни, да чукам на дърво е спокойна, не я боли, пък продължава  с тоя режим. Някакви идеи? Или е просто период? Да не ме помислите за луда, ама се опасявам да не надебелее много :oops: Няма 6 месеца, а е 7,5 кг, при положение, че на 1 месец беше 2,5 :oops: То хубаво наваксва, ама чак пък толкоз 8O Моля ви, не ми се смейте, аз малко съм маниачка на тема ядене и килограми и ми се иска да направя всичко възможно детето да няма проблеми с теглото :?
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #81 -: Юни 24, 2011, 00:43:31 am »
Гане, Надин - прави сте за съжаление :( Безкарйни са злобата и простотията човешка. Искрено не разбирам на този някой какво му стана по-хубаво в живота, след като ми сряза гумите? Някаква извратения е това, от вида на: "Ти имаш нова кола, пък аз нямам, ама сега ще ти направя гадно..."  8O Е и? Аз ще продължа да имам нова кола, а утре и още по-нови гуми, а този въпросния ще си е все такава мизерна душица, ако ще и луноход да си купи някой ден.
Впрегнах се повече от гледна точка "сигурност", не толкова заради разходите. Ми аз я карам тази кола бе, возя си детето в нея, вижда се монтираното детско столче вътре за БОГА!!! :x Как имаш куража и душицата да повредиш автомобил, в който очевидно се превозва бебе?!! Ами ако не бях догледала, ами ако гумата просто беше издържала и да ми се пръсне в движение и с по-височка скорост и съм с детето...ей такива неща ми се завъртяха в главата и наистина се афектирах. Защото пари се изкарват, гуми се купуват, ама да си изливаш злобицата, заигравайки се с нечия сигурност на пътя - вече ми идва в повече.

За спането на децата като ви чета...ми то при нас май е най-зле от всичко четено дотук  :oops: Дани няма нощно хранене от около 20 дни и по този повод има нещо като нощен сън, траещо 5-6 часа /при късмет/. Като достигна тези "висини" на нощно спане - щях да правя карнавал у нас, но предпочетох да поспя ;) Иначе пък, междинни спанета има няколко за по час, понякога и два през деня. Явно си му е такъв личния режим, а аз там не се бъркам...щом е здрав и щастлив - значи така му е добре. Мечтая си понякога как ще го къпя в 7.30 и в 8 ще си легне и ще спи цяла нощ, но за момента - това си е фантастика при нас, чиста, не научна дори  :lol: "Нощният сън" при него стартира преди около 20 минути. По-рано - никакви шансове. Веднъж пробвах под напористи съвети на мами, баби и пр. познати..."абе ти го изкъпи в 8 пък ще видиш". Видях де. Рев и кривене до 12, така изкиселя, че едвам го нахраних и трудно заспа от превъзбуда и нерви. Та дотам ми бяха опитите да го убедя да спи "когато трябвало", то стана зверилник за тези 4 часа, мерси нали... Досега поне се убеждавам, че детето прави разни неща, когато то е готово за тях, а не когато аз /или някой си/ мислел, че трябвало. Като за нощното хранене. Щяла съм да видя аз като не давам водичка вместо АМ, той никога нямало да спре да яде нощем, щял да ме буди до годинката и нагоре, ако не го наливам с пустата му водичка... Е, не дадох водичка, давах си АМ, човека от раз отказа нощното хапване, когато не му беше нужно вече и точка. Тези с водичката сега, имат нова "драма" спрямо моето дете - зор беше да не яде нощем, сега пък твърде малко ядял...луди хора! Убеждения от видя, че детето е здраво, жизнено , наддава и изобщо всичко му е наред и явно си яде достатъчно - не вървят. Малко, та малко. Накрая се съгласих. Викам ОК, малко яде, като умре от глад - ще ви звънна. Вече никой не ме съветва... :lol: /алелуя!/

НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #82 -: Юни 24, 2011, 00:45:33 am »
Ами какво да ти кажа и в моята се виждат двете детски седалки, и на мен ми стана интересно как не му беше съвестно, все пак с две деца съм... Ама това е, аз пак ще се оправя, а той ще си е все същата дребна душа...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #83 -: Юни 24, 2011, 01:21:48 am »
Ами какво да ти кажа и в моята се виждат двете детски седалки, и на мен ми стана интересно как не му беше съвестно, все пак с две деца съм... Ама това е, аз пак ще се оправя, а той ще си е все същата дребна душа...

Ами то коментарите са излишни наистина. Чудя се как някой реже гуми, виждайки детски седалки в автомобила, но като се замислих по-подробно - вече не ми е толкова чудно, предвид факта как се отнасят едни майки към други.  :(
Тук се събираме на едно кафене няколко момичета от форума, с количките и на същото кафене сядат три други майки /компания/. Сядаме там, защото има едни диванчета и на кърмещите мами им е най-удобно там да хранят бебетата. Да, ама така са подредили мебелите, че когато на най-горната маса в колонката седнат жени с колички, а ние сме по-надолу и сме повече, за да дойде някоя мама при нас с количката си, се налага тези на горната маса да мръднат леко някоя от своите колички. Просто няма как иначе да стане, не че от проклетия ги раздигаме /то пък голямото усилие нали.../ И така се случи няколко поредни дни, другите все седнали горе, ние пък сме повече и която идва последна, учтиво ги моли да мръднат някоя количка, за да може да мине тя с нейната. Е, на третия такъв случай, едната майка от другата компания казала, че не може да мръдне сега понеже дава вода на детето си. Нашето момиче естествено, казва : "Да, разбира се, ще изчакам" и чинно си седи. Така, ама приятелката на тази дето трябва да мръдне се наежила и казала: "Няма да местиш количката"  8O /почва да вали/. Добре, че мамата от нашата компания е спокойна жена /не гадина като мен/ и тези не ядоха боя. Егати простотията!!! От майка към майка... Нашето момиче им казало: "Добре бе, само вие ли сте майки и само вие ли имате деца?!" В отговор - тя им правела сканал...  8O Понеже помолила някой да си премести количката?!
А ние чакаме на някакъв дебил да му щукне, че може да си избием децата, щото ни резнал гумите на колите? Това да режеш гуми по принцип дори не го коментирам вече... На фона на това, как се отнася една жена с дете към друга, чак ми изглежда нормално някой да ми среже гумите, или да ме пребие, за да ме обере дори когато бутам Дани в количката. Родино мила...

Тъжно ми е, защото дори не мога искрено да се ядосам на тези неща. Толкова отдавна са ни ежедневие и ги приемаме с: "абе не му се впрягай", "карай, важното е да сме живи и здрави" и пр. мантри. И го правим, защото в противен случай - или постоянно трябва да сме с някой за нещо "на кълбета", или в лудницата.
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #84 -: Юни 24, 2011, 06:00:57 am »
Ами то коментарите са излишни наистина. Чудя се как някой реже гуми, виждайки детски седалки в автомобила,.....
То ако някой реже гуми ей така за развлечение, то от такъв човек не може да очакваш да си помисли да не да ги среже заради детските седалки. Какъв идиот трябва да си да режеш гумите на хората за кеф. Според мен са тийнеджъри - не виждам защо възрастен човек ще го прави,след като няма облага от това. Това ми звучи по-скоро като някакъв извратен вид развлечение за човека, който го е направил.


  
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #85 -: Юни 24, 2011, 06:15:51 am »
въобще никого не базаря, отивам- казвам си съображенията, ако не подействат почвам да си търся правята
навремето бях залепила наредбата на общината на входа на кооперацията, единия комшия се нанасяше лятото, когато Стефи беше бебе, в 3 следобед и 40 градуса навън, аз му водя бебето и му викам- ето водя ти я да ми я приспиш при този шум, а онзи- ми не можете ли малко да излезете на разходка  8O викам т'ва дете да не е уличница бе, ние си имаме къща и искаме да си стоим в нея, прост полицай такъв
като няма реакция- викам полиция, бяха вдигнали ръце от мен, идваха през три дена, ама смеят ли да не дойдат
следващата зима, аз с дете на 1,10 и бременна в 9тия, друг комшия ме караше на заледеното да ходим на разходка пак при същите съображения, полицаите се притесниха за мен, да не съм се тревожела толкова много, в положение съм била
наскоро имах случка пред блока, един отворко, административен ръководител на кметство /или както той се самоопределя- кмет/, идва на заведението под нас, паркира на място за 3 коли, щото бил супермен, вероятно. Прибирам се от работа, той в 15 часа /работно време/, заел редовното място за поне две коли, даже за 2 и половина, моля го да се премести, за да мога да паркирам, че няма повече места а той ми тегли една и си влиза в заведението. Такааа ли- паркирам перпендикулярно на него, на 3 санта от колата му, отпред пред него има друга кола. Онзи излиза като звяр от заведението, при което аз цъкнах централното и се заключих. Почна да ми крещи- ти знаеш ли кой съм аз Маааа, кого ще запушваш ти, сега ще те навра в гаражите и подобни. Питам го- аз живя тук, според теб къде трябва да паркирам- където съм си искала, викам- а, чудесно, ето тук ми харесва, ти защо се вълнуваш тогава, нали не те интерисува къде ще паркирам аз. Неговите авери го узаптиха, седна и си премести колата с хиляда маневри. Идва и ми пери пръса, че ако още един път съм "тормозела гражданите" щял да ме арестува  8O и да ме осъди. Прибрах се, написах оплакване до кмета на обшината, повика ме шефката на административните отдели, да съм й разкажела. Уж, щяха да ме уведомяват за решението си. Ще им гледам още малко сеира и ще пиша на по-интересни места. Ама ха ... Въпреки всичко ефект явно има, защото от май до сега е бил до нас макс 3-4 пъти и вече не спира като господаря на Вселената. Аз чинно си го снимам всеки път, щото кво прави човек в работно време в заведение да играе карти, все пак не му е тук работното място.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #86 -: Юни 24, 2011, 06:30:25 am »
Де бебешките седалки и останалата параферналия да спираха някого... И не само кварталните идиоти имам предвид:
Преди 3 месеца на приятелка, бременна в 8 месец (само подробност) й вдигнаха колата с паяк с все "голямото" дете на 1,5 годинки в нея, кротко спящ си в столчето. Тя не че не е спряла за 3 минути в нарушение, но то в центъра на София няма много друг начин за паркиране, особено ако си с бебе и корем в ръка. Тя ги беше спипала преди да отлетят с паяка, ама как да коментира човек...
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #87 -: Юни 24, 2011, 09:31:26 am »
Простотията ходи по хората, какво да ви кажа :(

Браво Мини, много правилно постъпваш, няма да му се даваш на оня идиот!

За спането, какво да ви кажа...преди два месеца Ники отказа нощното хранене, обаче признавам, че аз го насилих. Той се будеше по навик, изяждаше 100 грама и заспиваше и така през три часа. Два дни бу бутнах затоплена вода и спре да се буди.Сега спи по цяла нощ, буди се в 6:30 хапва 270мл. АМ и заспива до 8:30. Обаче аз накрая имах големи проблеми с таткото и затова го понасилих да откаже храненията.
[/url][/url]
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #88 -: Юни 24, 2011, 09:59:55 am »
Искам да пожелая много успешно ДРЗ и много, много щастливи родители и повече бебета да има! :wink: Успех мили момичета! :D Благодаря за вашите усилия, за каузата която не спирате да защитавате! :lol:
По отн на простотията в БГ то тя се шири нашироко и не можем да я изгоним за жалост ... примери в тази посока много има  :?


*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #89 -: Юни 24, 2011, 10:27:40 am »
Ей момичета браво ! Гордея се с вас  :)
Как ви се занимава само не знам, аз с прословутия си мързел стигам само до обикновена караница или отскубнати чистачки...браво Мини, твоите методи са къде къде по-адекватни.
Като те споменах да те питам, гледам Гала тази сутрин с някакъв билкар на гости. Спомена някакви билка специално за задух, астми и подобни. Вие опитвали ли сте нещо подобно ?
На мен много са ми помагали билки за бъбреците, в частност Брош - изчисти ми без да разбера два камъка ( уж малки, но на мен не ми се сториха малки...0.5 и 0.6 см ). Изобщо не разбрах кога са се изчистили.
Но знам че камъните са различни и се третират по различен начин. Моите явно са били от по-лекия вариант.
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #90 -: Юни 24, 2011, 10:31:53 am »
За съжаление няма оправия нито с шума, нито с простотията при толкова простаци събрани на едно място :(. Поради тази причина още от първия ден на Мия вкъщи, я оставях да спи на всякакви шумове. И да искам, няма как да й осигуря тишина, затова единственото, което можех да направя, е да я приуча това да не й пречи. Така, че я оставях да спи на музика, радио, на отворен прозорец със строеж точно до балкона ни и т.н. Никога не съм слагала бележки на вратата да не се чука, звъни или нещо подобно. И не знам дали свикна или е наследила моят сън, но си спи, без да се впечатлява особено от шумове, къртене, бормашини и ред подобни любими на българина дейности.
<br />[link=http:
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #91 -: Юни 24, 2011, 10:32:40 am »
Ако чуете за русо момиче останало без коса в Пловдив в събота вечерта, да знаете, че ми е писнало от простотията и съм виновна в обезкосмяването на една руса глава :lol:
[/url][/url]
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #92 -: Юни 24, 2011, 11:02:21 am »
Мерси за мненията. много сте добре със съня повечето от вас и затова не се налага да правите каквото и ад било. иначе аз четох че бебето трябва да се приучи на здравословен сън, както му правим гимнастика и масаж, така и другите неща могат да се подпомогнат от родителите, а не просто - ами както то си знае.
При нас се надявам трудното спане напоследък да е в резултат на жегите единствено, което е съвсем възможно. Тази нощ за пръв път се буди и дали затова незнам сутринта след като яде му се приспа много бързо и аз го сложих да спи, като се опитах да го приспя. Слагам му биберона е го обръщам към стената, което помага да се унесе, но последните 2-3 много за кратко и се буди отново. Понякога лежи с биброна сякаш спи, но го смуче от време на време и аз не го броя това за спане. И като не е спал през деня вечер се получава, както каза Боби и Раиса- заспива скапан с много зор точно преди последното хранене и баня (което беше 21-22ч.) и аз много се чудя как да го будя милото, но ако го оставя ще се събуди гладен през нощта. Засега го будя към 22,30, къпем се и храня -с кърма и АМ. Предишното му хранене е около 18ч. (което почти винаги спазва) и май трябва да изместя някак часовете, за да направим посленото хранене по-рано -около 20ч. и да видим дали ще издържи до сутринта..
Надин, и ние сме така с бутането, пробвам да го залъжа с клатене на едно място но не се получава съвсем  :D Обаче аз повече от 2 часа не издържам ако не заспи.. за 5 ч. медал заслужаваш :lol: В нашия парк виждам много колички спрени под дебела сянка по2-3 мами заедно и седят така дълго, ние обаче предимно кръстосваме  :wink:
*
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #93 -: Юни 24, 2011, 11:15:48 am »
Какво съобразяване чакате, на нас ни разбиха колата с количка за близнаци отзад, за да откраднат касетофона и то на Никулден. Мъжа ми се прибра тогава в 4 от банкет и на другия ден по обяд комшиите казаха, че е отворена колата. Само да се бяха засекли... А той касетофона и 5лв не струваше, количката по-скъпа...
За спането - спокойно - моите едва от половин година спят по цяла нощ, преди това беше ставане на половин час. И като бебета през деня спяха по малко, само навън поспиваха по час-два.
Аз вече нямам търпение - чакам автобуса от София с анимал планет и плодов представител  :lol:
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #94 -: Юни 24, 2011, 12:03:38 pm »
Момичета, чета ви за спането и се чудя, дали съм голяма късметлийка или нещо не е в ред при нас  8O Мойто бебче, от както е на 2 месеца, спи от 21 до 6, а откакто стана на 3 спи от 21 до 10 сутринта плътно  8O Тук ми говореха за това, как трябва да му създавам навици и т.н. То си стана от само себе си. Бебо просто към 20ч. наддава глас, иска да си ляга сам. Тогава го къпем, храня го и веднага в леглото  :) Така си свикна и всяка вечер се опитвам да спазвам тези часове. Като го къпя си знае, че след това яде и кротува. Не знам дали е до бебе или това наистина е спомогнало да има такъв продължителен сън. Иначе като го сложа в леглото му пея една две песнички и го оставям сам после да си заспи. Снощи даже не изчака и песничката, а се обърна на една страна и ме игнорира  :lol:

За шума и съседите, съчувствам ви...И ние имахме едни съседи, които пък правеха постоянно купони до сред нощ и то през седмицата. Е, нямахме бебе тогава, но пък не можехме да спим, защото холът им беше залепен до спалнята ни...И полиция сме викали, но все нямаха свободна кола и не дойдоха нито веднъж  :? Не им се занимаваше според мен. За щастие не живеем вече там и сега не ми шумят съседите. Имам обаче тук един дето пуши на балкона и целия му дим влиза в стаята на бебето... :( Не се случва много често, но понякога проветрявам стаята, и чак после се усещам, че мирише на цигари  :( Когато е кофти времето не излиза, а и аз сега проветрявам сутринта или след обяд, че го усетих да пуши вечерта най-вече.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #95 -: Юни 24, 2011, 15:42:56 pm »
Добър ви ден милички.. Ние днес опитахме за първи път зеленчуково пюре..НЕ беше кой знае колко успешен опита и сега спим "изморени" :)
Колкото до шума-аз в началото се притеснявах как ще му пазим тихо-при положение че спалнята е разположена към улицата..Ама дали защото пробвах няколко дни със сешоара за успокоение,какво ли не знам ама детето си свикна и сега дори и да къртят до леглото... Хич и не става ако му се спи :) Така е по-добре.Нямам проблем със съня му.Лягаме си към 21:30 след като се наиграем във ваната и хапнем и се събужда към 3:30/4:00. И тогава го взимам при мен в леглото между нас с тати и спи без проблем така до 8:30 часа :) Има и вечери когато си ляга към 22:30 и става към 6:00.Ама това за мое голямо съжаление става все събота срещу неделя когато искам да спинкам и аз малко по до късно. :)
Като цяло не мога да се оплача от липса на сън.Нито аз,нито бебчо..Че и таткото ни се наспива.:) Весело семейство сме ние..
*
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #96 -: Юни 24, 2011, 15:45:56 pm »
За спането всичко си е до деца ,аз оплакване нямам спят си от бебета по цяла нощ от третия месец натам.За другото нямам думи,нас ни обраха,целия апартамент беше разбит,на всичкото отгоре откраднаха на децата кръстчетата от кращането,а те толкова малки,че нищо не струват,дрехите им бяха разхвърляни навсякъде,даже матраците извадени да не би да крием нещо отдолу,ей това на нищо не прилича.
а,и всичко това стана за два часа,бяхме излезли с децата на разходка в 10ч. сутринта и в 12ч. като се прибрахме всичко вече беше обрано.
« Последна редакция: Юни 24, 2011, 15:50:08 pm от asi73 »
*
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #97 -: Юни 24, 2011, 15:50:12 pm »
Ази, това е ужасно  :(

И нас ни обраха в предния апартамент. Влезли са през нощта докато спим  :?
Мина една година, вече живеем на висок етаж, но още сънувам кошмари.
*
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #98 -: Юни 25, 2011, 20:56:44 pm »
Успешен ДРЗ!

Обърках темата първия път!  :D
Бисери от ДРЗ Варна
« Отговор #99 -: Юни 26, 2011, 13:34:39 pm »
Обяснявах на моя мъж, че на ДРЗ Варна ще се тегли томбола за едно безплатно инвитро. И ще спечели само една двойка. А той скромно каза: "Аз ще съм доволен да спечеля някоя трета награда от томболата - например шапка или тениска. Това ми стига!" ХАХАХАХАХ изобщо не беше в състояние да разбере каква е тая томбола и защо в нея не се раздават шапки и тениски.