0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #100 -: Юни 26, 2011, 14:07:10 pm »
За спането нашите заспиват сега към 21.30ч.,а иначе зимата след сънчо.Още от началото им направихме железен режим кайто се спазваше до минути,защото сме сами и щяхме да откачим ако нямаше такъв,но с по едно дете може да е по свободен предполагам тъй като майката има време и да почива заедно с детето,а нашите бяха точно един след друг,единия се наспи,на другия пък му се е доспало,за яденето същото и беше един ад,но бързо ги оправихме.
За бълхите са по същия начин,единия го хапят,а другия,не нищо,че са една и съща кръвна група.
*
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #101 -: Юни 26, 2011, 14:14:43 pm »
dantealigeri.1, развесели ме  :lol: Кажи му на мъжа ти, че тука шапките и тениските се поръчват, за да има какво да се раздава следващия път  :wink:

*
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #102 -: Юни 26, 2011, 16:45:08 pm »
Хехе, Данте, много е хубаво, че има хора като мъжа ти, които се радват и на малкото! Браво, това ме радва! :)

Надявам се, че ДРЗ-то е минало успешно и вятърът не е попречил.

Моята Ники пак не иска да яде. Хапва 3-4 лъжици и се започва едно гонене, една игра! :) Иначе много обича да гризе ябълка или праскова. Направо откача като и дадем. Днес, миг невнимание, и изгризала една картонена подложка за чаша. Задави се и много се уплаших. Слава богу извадихме всички парчета.

Аси, наистина с 3 деца няма как без режим. Голямо изпитание ще да е! Евала! :)


Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #103 -: Юни 26, 2011, 21:16:55 pm »
Sixsens, на мен също ми изглежда това количество доста, но най-добре да питаш педиатъра си да ти препоръча нещо. Според мен не е невъзможно и смешно да се разшири коремчето му и просто да иска да си задоволява сукателния рефлекс. Нашият досега никога не е отказал нито гърда, нито шише и аз го разсейвам за момент за да прекъснем.
То добре със спането започнах да следя кога е бил последния сън и го слагам на спокойствие да спи, за да не се преуморява. И с храната, както казах по-горе уж сме се нагодили, но изведнъж пак истерия- днес около час след хранене доволен и щастлив и после постепенно рев, рев- нищо не може да го успокои  8O Видяхме се в чудо, не мога да разбера дали е защото не е акал 2-3 дни и го мъчи или е гладен поради проблем с кърмата или отново повишени нужди??  :? Хранихме го туко-що с повече АМ, мина без къпане и сега стискаме палци..
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #104 -: Юни 26, 2011, 22:11:37 pm »
Ами, Сами, ще питам педиатърката, ама аз на мойта й нямам много вяра :oops: Ще трябва да ида при частната лекарка, която съм избрала за по-сериозните неща :lol: И без това трябва да я водя Габи при нея, за да й направи един общ преглед и да обсъдим дали след 2-3 седмици ще е готова за захранване или все пак да се съобразя с коригираната възраст. От време на време издържа по 4 часа между храненията, вечер прави пак по-голяма пауза, но все пак ме притеснява количеството. Аз го увеличих, защото мислех, че не й стига и затова е започнала да яде на 2,5-3 часа пак. Мда, ама пак си търси да мльоца :lol: Чудя се дали да не го намаля пак :oops: Ужас, не случи детето на майка :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #105 -: Юни 26, 2011, 22:28:02 pm »
Сиксче на колко е сега малката като количество,аз лично спрях да гледам написани грамажи по правило,а се водя само и единствено за всяко нещо по детето,ама трябва да я де примерно 120 пък аз съм давала 150 ми щом го яде детето значи му е добре.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #106 -: Юни 26, 2011, 22:35:06 pm »
Маймун, помниш точно колкото една маймунка :lol: :lol: :lol: Нали ти казах вчера, че яде по 180 :lol: Ма ти пак си бляла нейде :lol: Аз също се водя по детето, тия формули и правила ги ползвам само за ориентир.

П.С. Разбрах коя е оная мацка, дето снощи се чудехте и обикаляхте като цветарки да разпитвате :lol: Видях я на една снимка на щанда на фирмата, която продава Фертила. Явно е от фарм. компания :wink: Айде, спи спокойно ся :lol: :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #107 -: Юни 26, 2011, 22:37:58 pm »
П.С. Разбрах коя е оная мацка, дето снощи се чудехте и обикаляхте като цветарки да разпитвате :lol: Видях я на една снимка на щанда на фирмата, която продава Фертила. Явно е от фарм. компания :wink: Айде, спи спокойно ся :lol: :lol: :lol: :lol:
Хаааахххаа,извинете,просто не се стърпях,ама беше голям зор да се разбере :)

Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #108 -: Юни 26, 2011, 23:39:19 pm »
П.С. Разбрах коя е оная мацка, дето снощи се чудехте и обикаляхте като цветарки да разпитвате :lol: Видях я на една снимка на щанда на фирмата, която продава Фертила. Явно е от фарм. компания :wink: Айде, спи спокойно ся :lol: :lol: :lol: :lol:
И аз от там разбрах, хахах... :)))
Аз пък не мога да се стърпя и да не кажа, че снощи беше много, ама много хубаво и днес цял ден си мисля за товА :)))и да благодаря на всички за невероятната емоция  :D Извинете ме за отклонението  :oops:
Re: Седмицата на ДРЗ, Варна и морето: 20-26.06.2011
« Отговор #109 -: Юни 27, 2011, 09:11:20 am »
Аааааааааа хахаххаха Златииии миии така е жена като ме държа до късно една момаааа и как да помняя,еми нека си яде по 180 бреее моя и той толко ядее от месец насам,даже вече май ще вдигам на 210,той от алък яде повечко от колкото трябва :).

п.п. А за мацкатааа,ама мнноооУууууууу ви благодаря че ми казахте сега вече ще отдъхна че аз много се бях пррррррррррррииитеснила че незнам коя е  хаахаххаах :).

п.п.аз също да кажа че беше много ама много готино всичко,и всички бяха прекрасни и най вече весели :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...