0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте, аз съм в 6 месец и следя тази тема от доста време но забелязах че скоро никой не е писал и ми се искаше някой да даде по актуална информация отностно  аг болница  понеже май на там съм се насочила, а и раждах в  окръжна болница но последно време чувам лоши отзиви от близките си приятелки който са раждали там а  за аг  чух че скоро е имало ремонт там, нещо което не ме интересува много но все пак си оказва влияние върху решението ми. Ако някой има по актуална информация моля да сподели  Поздрави

п.с извинявам се за лошия правопис но пиша от телефона си  и ми е доста трудно ....
Аз по повода с момичето което така настървено плюе Др. Цанко Мичев,
първо не знам дали е жена,може да е лекар конкурент който се представя за пострадала при него жена,
Няма жена раждала при Мичев която да познавам и да е казала нещо лошо,
да измислици за извадени без знание на пациента и без да е нужно тръби да не говорим.
Това е пълен абсурд.Замислете се,дами,защо са му на Мичев нечии тръби?
Събира си ги?
Това са или такива които не им харесва диагнозата и веднага доктора е виновен, т.нар. убийте вестоносеца, или е акт на завист и злоба да рекламират лошо някой.

Що се отнася до изказванията "Мичев ми все 500 долара да родя" първо едно раждане в АГ Варна е от 400 до 1000 лв. според стаята и начина на раждане.
Значи някой върши работа толкова сложна и не искаме да му платим.
Тя е знаела колко ще и вземе,това се уточнява предварително(освен ако не говорим за безумно глупава жена) и второ: ами пари ще вземе,да не е Др. Куин Лечителката да и платиш с кокошка или брезент.
Айде да влезем в 21ви век и да спрем да плюем малкото лекари които знаят какво правят макар и за повече пари.
Извинете да не съм попаднала на рекламен блок за Др. Александров?
 :lol:
MimiSt89 последните ти постове не са по темата.

Ако си раждала в Майчин дом Варна, АГ Варна или Окръжна болница Варна, както е името и на темата и имаш, какво да кажеш полезно - сподели :)
[/url][/url]
Обещавам да споделя веднага щом родя(към 6.02.2013) просто се ядосах как плюят наред доктори,затова писах
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Темата е за мнения и коментари на въпросните три болници, логично е, ако някой е/не е доволен от дадем лекар да сподели. Всеки има право да изкаже мнението си, стига да не нарушава правилата на форума, използвайки обидни квалификации по адрес на други потребители или обсъждани лица. В тази връзка ще ви помоля да бъдете по-обрана в коментарите си и да се въздържате от квалификации и предположения за умствения капацитет на потребителите :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Обещавам да споделя веднага щом родя(към 6.02.2013) просто се ядосах как плюят наред доктори,затова писах

Леко раждане и очакваме да споделите вашите наблюдения.
[/url][/url]
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Извинете да не съм попаднала на рекламен блок за Др. Александров?
 :lol:

Когато някой лекар си върши качествено и повече от добре работата, нормално е да има доволни и благодарни пациенти. Момичетата, споделили своите хубави впечатления от д-р Александров очевидно са родили при него  (и почти 100% са забременели благодарение на неговата работа) сега се радват на своите рожби.

Не виждам нищо нередно, най-малко рекламно да споделиш опита си и той да бъде в полза.

MimiSt89, пожелавам ти успешно раждане при екипа, който си избрала. Концентрирай се към положителните емоции, защото негативните ограбват.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Момичета, аз май съм се насочила към Окръжна болница
Причината е , че имам позната , която е акушерка там ,   и разчитам ,
на по-голямо внимание от нея
Моят въпрос е : Бебетата при майките ли са ,или ги носят само , когато трябва да се хранят?
А за списъка , вече се снабдих с него , и наистина държат на "ХИП"
Да не говорим , че трябва да си носиш и всичко останало
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Аз по повода с момичето което така настървено плюе Др. Цанко Мичев,
първо не знам дали е жена,може да е лекар конкурент който се представя за пострадала при него жена,
Няма жена раждала при Мичев която да познавам и да е казала нещо лошо,
да измислици за извадени без знание на пациента и без да е нужно тръби да не говорим.
Това е пълен абсурд.Замислете се,дами,защо са му на Мичев нечии тръби?
Събира си ги?
Това са или такива които не им харесва диагнозата и веднага доктора е виновен, т.нар. убийте вестоносеца, или е акт на завист и злоба да рекламират лошо някой.


Що се отнася до изказванията "Мичев ми все 500 долара да родя" първо едно раждане в АГ Варна е от 400 до 1000 лв. според стаята и начина на раждане.
Значи някой върши работа толкова сложна и не искаме да му платим.
Тя е знаела колко ще и вземе,това се уточнява предварително(освен ако не говорим за безумно глупава жена) и второ: ами пари ще вземе,да не е Др. Куин Лечителката да и платиш с кокошка или брезент.
Айде да влезем в 21ви век и да спрем да плюем малкото лекари които знаят какво правят макар и за повече пари.


Ами нека се запознаем.
Петина Иванова Найденова - към момента на "осакатяването" ми от д-р Цанко Мичев преди 13 години бях с фамилия Иванова.
Чудиш се за какво са му тръбите на жените.... Не си ги събира, упражняваше се и то до скоро за съжаление. Да си ги беше събирал, току виж се беше научил какво и кога не се реже.
 
Сега като се замисля, не познавам нито една жена/момиче, отишла при него с проблем със забременяването да е останало доволно и още по-лошо, да не се е наложило после да прибегне до АРТ, в следствие на оперативна намеса от д-р Цанко Мичев. Страшен доктор е.
Слава на бога, че вече не се прави на репродуктивен специалист.

То като ти чета поста, чак неудобно ми става каква неблагодарница съм, че не си харесах диагнозата след неговата операция ама добре, че попаднах на правилните лекари (не само д-р Александров - още трима).

Как не съм се сещала досега, че трябва да благодаря на него за трите си деца, за които 10 години се борих, след неговата лекарска грешка. Неблагодарна работа:):):)

Ама да си дойдем на думата - като е много добър в ражданията що се "бърка" дето не му е работа ами не си изражда само?

Ти "само" ще раждаш при него или той ти помогна да забременееш?

Успешно раждане ти пожелавам.

Виж, последното изречение от поста на deep, няма да сгрешиш ако я послушаш. Голям Човек е.
*
А може ли някой да ми каже, кой е ВИП етажа в АГ Варна, защото така и не разбрах - 4-ти ли, 5-ти или 7-ми? :ask:
Щастлива мама на трима :)
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Още ми е рано , но да попитам дали д-р Александров изражда нормално
на 5 етаж.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Доколкото знам, д-р Александров вече не дава дежурства в родилно отделение. Води предимно раждания със секцио. Но за да знаеш със сигурност, трябва да попиташ него.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Влизам да дам своята препоръка за АГ-Варна, дано помогне в избора. Родих със секцио по спешност. Бях на 5 етаж, но с обслужването от 4 нямаше разлика. Много съм благодарна на екипа и на акушерките! Силно препоръчвам !
д-р Александров не води нормални раждания
д-р Александров не води нормални раждания

Кой каза...и първото си дете родих при него нормално, 2 г. след това и близнаците, пак нормално и пак при него.
И аз родих при Александров нормално...преди 3 месеца, но при него само на 7-ми етаж
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Аз съм раждала при д-р Александров секцио на 2 етаж, имаше проблеми с мен и ми обясни, че предпочита да съм в реанимацията на 2 етаж, вместо на 7мия. Така, че най-добре питайте доктора, той ще ви каже със сигурност може или не.


Здравейте момичета... Ето как мина нашето раждане в Окръжна болница!
на 26/03 ме приеха с леки контракции,имах назначени системи за следващата сутрин, но слава Богу , смените се завъртяха и сутринта застъпа Д-р Свраков, който след преглед установи, че ми е много дебела шийката и отложи системите и ми сложи едно хапче, което да ми омекоти мускулатурата и така изкарах без болки чак до след обед. После ме пое Д-р Георгиева ,към 18:30 имах 5 см разкритие, пукнаха ми мехура, имах един час болки и бях стигнала вече до 8 см и след още малко родих живо и здраво бебе, без нито едно вътрешно разкъсване , но с 4 външни шева, понеже се наложи да ме срежат! За неонатологията да кажа- изключително доволна съм , особено от Д-р Милена Георгиева, която бе много мила през цялото време. В болницата ние седяхме доста 7 дни , защото малкия прекара и жълтеничка там и беше на фототерапия. Между временно пък аз забелязах , че ми изпадат съсиреци и се наложи да ми направят химически масаж, така че по-дългото седене в болницата се оказа много полезно за нас. Относно консумативите и дрешките на бебоците-бях чела да не се купуват скъпи памперси и дрехи за болницата, щото не се знаело дали ще ти ги върнат, както и не се знаело дали ще сложат тези памперси ,които ти си занесъл- това НЕ Е ВЯРНО! Хората си обличат бебето ти точно с това , което си носиш , а памперсите дори ги надписват с номера на бебето. Връщат ти всичко , задържат само двата чифта пелени и олиото и шампоана. Бебетата са почти през целия ден при майките, взимат се само за визитациите и вечерта спят в бокса, но когато се разплаче посред нощ можеш спокойно да отидеш да си го нахраниш, ако ли не те ще ти го донесат ако много плаче. Не е 5 звезди, но е сравнително чисто, храната е вкусна и ако имаш проблем ти се обръща голямо внимание. Апелирам, казвайте си всичко което ви притеснява! Аз отначало все виках "всичко е наред" и не ми обръщаха особено внимание, но когато започнаха нашите проблеми и с малчо и с мен , веднага ми обърнаха нужното внимание. Надявам се да съм била полезна и сори за дългия пост