0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #60 -: Февруари 24, 2011, 22:47:30 pm »
Записвам се и аз  :wink:

Силванче :bighug: 


Евита чакам те  :wink:  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #61 -: Февруари 24, 2011, 23:31:47 pm »
И аз да драсна в новата темичка  :balk_173:.Дано има повече положителни емоции!Стискам палци всички да гушнеме най-голямото щастие   :bori_015:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #62 -: Февруари 25, 2011, 00:18:15 am »
Скоро ми предстои 2 хистероскопия , някои знае ли дали са оправили хистероскопа? скоро едно момиче писа че бил развален, дано да са го оправили . :D
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #63 -: Февруари 25, 2011, 07:43:41 am »
Руми,на 23-ти бях на лапароскопия,имаше 2 момичета за хистеро,така че трябва да е оправен.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #64 -: Февруари 25, 2011, 12:11:41 pm »
Мерси за отговора.И много късмет на всички момичета.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #65 -: Февруари 25, 2011, 16:59:34 pm »
добро утро  :D

Да потвърдя написаното от Lemon. Аз съм с Хашимото и като си видях резултата от ТСХ и  Ft4 вчера и сигурно още повече се е вдигнала стойността  :x - ТСХ е 4.1, Ft4  - 10,15. А през останалите сезони е до 2 ТСХ. Просто сега така се случи да го меря. Мен ме загложди една мисъл дали има връзка с празния ми фоликул този месец  osi_10

Ние понеже борим ЕЦ, решила съм да се обадя на Начев да питам дали не трябва да се качи дозата на л-тироксина.

Успех на всички чакащи момичета, в процедури и предстоящи такива, както и на всички останали  :D

няма връзка, не се терзай. 8) празните фоликули, не са празни, просто ЯК се залепва за стената на фоликула в някои случаи. няма общо с ТСХ - то пречи при имплантация, когато е прекалено високо. невинна си :wink:
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #66 -: Февруари 25, 2011, 21:11:34 pm »
Момичета, днес ми дойде, така че до втори тест не стигнах. Надявам се следващият опит да е моят.  Стискам палци на всички, които чакат да ни зарадват с добри новини.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #67 -: Февруари 25, 2011, 21:47:56 pm »
Момичета, днес ми дойде, така че до втори тест не стигнах. Надявам се следващият опит да е моят.  Стискам палци на всички, които чакат да ни зарадват с добри новини.
Много съжалявам мила  :bighug:
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #68 -: Февруари 25, 2011, 22:16:09 pm »
Момичета, днес ми дойде, така че до втори тест не стигнах. Надявам се следващият опит да е моят.  Стискам палци на всички, които чакат да ни зарадват с добри новини.
Много съжалявам мила  :bighug:

Прегръщам те силно  :bighug:и вярвам , че следващият опит ще е твоят !
П.С.Сигурна ли си , че не е кървене от имплантация ...
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #69 -: Февруари 25, 2011, 22:46:48 pm »
Благодаря ви за подкрепата. Евита, надявах се снощи да е имплантационно кървене, защото съвсем леко ми "промаза", но днес вече стана ярко червено и по-обилно. Не колкото друг път, но все пак си е цикъл според мен.

Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #70 -: Февруари 25, 2011, 23:02:34 pm »
Благодаря ви за подкрепата. Евита, надявах се снощи да е имплантационно кървене, защото съвсем леко ми "промаза", но днес вече стана ярко червено и по-обилно. Не колкото друг път, но все пак си е цикъл според мен.


Кога ти е денят за теста ?Защо все пак не направиш един кръвен ?Щом не е като цикъл , а по-оскъдно , може да се изхвърля ембрион , но не всичките все пак ... Не отхвърляй опита !
Стискам палци !!! :crossfingers:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #71 -: Февруари 26, 2011, 09:15:34 am »
Момичета да ви споделя моите неволи след ЗЕТ на 08.02, на 10-ти ден кръвен 0.00, на 14-ти ден 0.09 и доктора ми каза да продължа лекарствата до 21-ви ден и да отида на 01-ви март. Нямам цикъл ,но вчера и днес си направих урини тестове и за съжаление отрицателни. Не виждам смисъл от това мъчително чакане след този кръвен и двата отрицателни урини , но не знам какво да правя.Вие какво ще кажете?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #72 -: Февруари 26, 2011, 09:24:10 am »
Момичета да ви споделя моите неволи след ЗЕТ на 08.02, на 10-ти ден кръвен 0.00, на 14-ти ден 0.09 и доктора ми каза да продължа лекарствата до 21-ви ден и да отида на 01-ви март. Нямам цикъл ,но вчера и днес си направих урини тестове и за съжаление отрицателни. Не виждам смисъл от това мъчително чакане след този кръвен и двата отрицателни урини , но не знам какво да правя.Вие какво ще кажете?

направи кръвен отново
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #73 -: Февруари 26, 2011, 11:50:54 am »
Евита, за съжаление съм сигурна, че е цикъл, а и с резултата 0,17 нямам напразни надежди. Така че сега съм с надежда за следващия опит. Но чакаме добри новини от теб :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #74 -: Февруари 26, 2011, 12:19:35 pm »
Къди казаха ми да отида на кръвен на 01-ви март.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #75 -: Февруари 26, 2011, 12:25:20 pm »
Евита, за съжаление съм сигурна, че е цикъл, а и с резултата 0,17 нямам напразни надежди. Така че сега съм с надежда за следващия опит. Но чакаме добри новини от теб :)

Още веднъж съжалявам Иве , но право напред !

Оооо не разчитай на мен много - аз съм с ПМС , болки в кръст ,боцкане в матката на моменти, горещи вълни без температура ... сигурно и на мен скоро ще ми дойде така като гледам  :(
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #76 -: Февруари 26, 2011, 13:35:55 pm »
Евита, признаците за бременност са сходни с тези за ПМС, така че нищо не се знае ;)
Кой ден ти е?
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #77 -: Февруари 26, 2011, 13:44:41 pm »
Евита, признаците за бременност са сходни с тези за ПМС, така че нищо не се знае ;)
Кой ден ти е?

10-ти , но е рано за уринарен , нали ?Кръвен в Търново събота и Неделя е изключено да се пусне ...
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #78 -: Февруари 26, 2011, 14:08:38 pm »
Евита, единствения път, когато за кратко бях бременна бях убедена, че ще ми дойде. Боляха ме яйчниците точно като преди всеки цикъл, нямаше нищо различно. Така че не се предавай, рано е за уринарен наистина, но ще потърпиш още малко за кръвния.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов / Надежда - тема 7
« Отговор #79 -: Февруари 26, 2011, 17:45:17 pm »
Значи аз като искам момиче, трябва да бъда на трансфер при д-р Стаменов. Не че ще откажа още едно момченце. :)